Przywitanie
#1

Witam Uśmiech
Nazywam się Ewelina. Dziś dokonałam rejestracji i myślę, że to dobra decyzja.
Pozdrawiam wszystkich i życzę dobrego popołudnia.

A więc może  napiszę coś więcej dlaczego zdecydowałam się tutaj pojawić. Przyszedł moment w moim życiu, że ja i zaczęłam interesować się kartami. Z tym, że zawsze byłam po tej drugiej stronie, jako pytająca. Od samego początku wyczuwałam chwilę między mną, a rozkładem kart. Pomogły mi w ciężkich chwilach i nie zawiodły. Na chwilę obecną przeglądam posty z opisami kart, ich sprawdzalność. Interesuję się tym, będę chciała pogłębiać wiedzę  w tym temacie. Oprócz kart, miałam również styczność z numerologią.
Myślę, że zawsze można spróbować.
Mam również prośbę , jeżeli chodzi o wróżbę,  ale zapoznałam się już z regulaminem [Obrazek: oczko.gif])
Odpowiedz
#2

Witamy Cię Ewelino na naszym forum.  Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

Witaj.  Kwiatek
Odpowiedz
#4

Twoja prośba o wróżbę, odrzucona...
Proszę zastosować się do Regulaminu Darmowych wróżb...widoczny również na belce w dziale Darmowe wróżby...
Musisz mieć co najmniej trzy posty, aby prosić o wróżbę...
A do wróżby podajemy dane, tak jak w Regulaminie...
Dostałaś powiadomienie na pw w tej sprawie...
Wiec zachęcam do aktywności na forum, mamy tematy nie tylko ezoteryczne/tarotowe...
Jeśli w ciągu dzisiejszego dnia uzupełnisz brakujące posty, odblokuję Twoja prośbę, jeśli nie...zostanie wykasowana i wtedy...jeśli zechcesz ponownie będziesz musiała ja napisać...oczywiście mając na koncie co najmniej 3 posty...
Posty w watkach wróżebnych nie są liczone...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#5

Witaj! Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz
#6

Witaj Kwiatek
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości