Wróżby na nowy rok numerologiczny!
#1
   

Witajcie  Buźki Już niedługo skończy się obecny rok numerologiczny i dlatego wpadłam na pomysł, by z tej okazji trochę powróżyć.
Na forum już wcześniej odbywały się podobne zabawy (wróżby na andrzejki i walentynki). 
Należy zostawić w tym wątku pytanie, imię i datę urodzenia (dane oczywiście można wysłać na pw).
Można pytać o wszystko oprócz zdrowia. Pytania na sferę uczuciową, zawodową, rodzinną... Można też poprosić o rozkład ogólny  Uśmiech

Jeżeli znajdą się chętni, na pytania odpowiem w okolicach nowiu (20 września). 
Zapraszam!
Cytuj
#2
Farfallo, gratuluję pomysłu; fajnie, że powstają takie wątki Uśmiech Nowy rok numerologiczny jest już blisko, mam nadzieję, że będzie lepszy od poprzedniego, pomimo, że byłam w 1, to nie odczułam za wiele nowych początków, teraz będę wchodzić w 2, stąd jako pierwsza chciałabym zadać pytanie  Rotfl Chciałabym wiedzieć, jak potoczy się moje życie uczuciowe w nowym roku numerologicznym, a dokładniej, czy znajdę sobie kogoś, w końcu 2 temu powinna sprzyjać Myśli Ciekawa jestem kim będzie ta osoba i czy już ją znam, czy będzie to ktoś nowy.  Dane wyślę na pw, pozdrawiam! Buźki
Cytuj
#3
Witaj Farfalla  Uśmiech chętnie się przyłącze ,  poproszę o rozkład ogólny. Ewelina 18-10-1996. Pozdrawiam serdecznie.
'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu ''
Antoine de Saint-Exupery
Cytuj
#4
Witaj Farfallo,

Super pomysł. Bardzo proszę o wróżbę ogólną. Dane wyślę na priv.
Dziękuję  Kwiatek
Cytuj
#5
Witaj Uśmiech
Bardzo proszę o wróżbę ogólną. Dane wyślę na pw.
Dziękuję i pozdrawiam  Hejka
Cytuj
#6
To ja w takim razie poproszę o prognozę na życie emocjonalne Kwiatek
Jakie mam szansę na poznanie jakiegoś bruneta wieczorową porą albo księcia, który utknął w korku?
Coś drgnie?

Ciepło pozdrawiam Buziak ,

Ola
Cytuj
#7
Wróżby zamierzam wykonać jutro, więc jeżeli ktoś jeszcze chce się skusić, to proszę wpisywać się do końca tego dnia Uśmiech

Lista:
- VoiceOffMadness
- Ewelina
- Aggata
- Florka
- Gitana
Cytuj
#8
(Wczoraj, 08:50)Farfalla napisał(a): Wróżby zamierzam wykonać jutro, więc jeżeli ktoś jeszcze chce się skusić, to proszę wpisywać się do końca tego dnia Uśmiech

Lista:
- VoiceOffMadness
- Ewelina
- Aggata
- Florka
- Gitana
A to chętnie i ja się dołączę.

Proszę o wróżbę ogólną: Tomek 25.05.1984
Cytuj
#9
Witam. Poproszę o rozkład ogólny. Dane prześle.
Cytuj
#10
Witam,
Bardzo proszę o wróżbę na sferę uczuciową :Uśmiech Czy wejdę w związek? Jeśli tak, to z kim i czy znam tę osobę?
Dane wyśle na priv
Pozdrawiam Uśmiech
Cytuj
#11
(07-09-2017, 18:22)VoiceOfMadness napisał(a): Farfallo, gratuluję pomysłu; fajnie, że powstają takie wątki Uśmiech Nowy rok numerologiczny jest już blisko, mam nadzieję, że będzie lepszy od poprzedniego, pomimo, że byłam w 1, to nie odczułam za wiele nowych początków, teraz będę wchodzić w 2, stąd jako pierwsza chciałabym zadać pytanie  Rotfl Chciałabym wiedzieć, jak potoczy się moje życie uczuciowe w nowym roku numerologicznym, a dokładniej, czy znajdę sobie kogoś, w końcu 2 temu powinna sprzyjać Myśli Ciekawa jestem kim będzie ta osoba i czy już ją znam, czy będzie to ktoś nowy.  Dane wyślę na pw, pozdrawiam! Buźki

Myślę, że w drugim roku numerologicznym nie poznasz żadnego nowego faceta, który byłby sensowny. Możesz zmagać się z problemami i manipulacją w swoim otoczeniu. Powinnaś uważać. Sama też siebie możesz oszukiwać i zmagać się z jakimiś trudnościami natury emocjonalnej. O tym według mnie mówi 7 mieczy.
Jednak możesz zbliżyć się do kogoś, kogo już znasz, bądź znałaś w przeszłości. Mogą wyjść na wierzch jakieś skrywane dotąd uczucia bądź zamiary - XX Sąd Ostateczny. Będzie to miało raczej wydźwięk flirtu i przelotnej znajomości (paź buław). Może to ktoś trochę młodszy od Ciebie. Znajomość może też opierać się głównie na korespondencji. 
Twoje życie uczuciowe w tym roku będzie opierało się na dwójce mieczy. Będzie Ci ciężko podejmować decyzje. Możesz się miotać, nie wiedzieć co robić. Nie bardzo wiesz, czego pragniesz. Będziesz miała do pokonania jakieś blokady wewnętrzne. Ten rok powinnaś poświęcić na osiągnięcie wewnętrznej harmonii i dojście do równowagi w swoim wnętrzu. Równowaga emocjonalna to coś, dzięki czemu z pewnością będzie Ci łatwiej przyciągnąć partnera.
Czy stworzysz w drugim roku numerologicznym trwały związek? Królowa buław - nie. Będziesz atrakcyjną i pewną siebie kobietą. Możesz czuć się adorowana przez mężczyzn, ale relacje będą raczej krótkie i przelotne. Powinnaś skupić się na odkrywaniu swojego wnętrza i umacnianiu kobiecości. To wzmocni Twoje poczucie własnej wartości. 

Pod spodem mam karty, które wskazują na singielstwo: 5 mieczy (poddanie się i odpuszczenie), I Mag (otwartość na nowe, próbowanie nowych rzeczy, rozwój) i 9 monet (dobrobyt, obfitość, zadowolenie z siebie)

Pewnie nie to chciałaś usłyszeć, ale myślę, że jeżeli w tym roku popracujesz nad sobą, to w trzecim roku numerologicznym (podobno najszczęśliwszym) spotkasz upragnioną miłość, na którą warto było czekać Kotek
Cytuj
#12
(08-09-2017, 01:47)Ewelina napisał(a): Witaj Farfalla  Uśmiech chętnie się przyłącze ,  poproszę o rozkład ogólny. Ewelina 18-10-1996. Pozdrawiam serdecznie.

1. Karta na rok - XX Sad ostateczny, III Cesarzowa
2.Najważniejsze wydarzenie - 7 denarów
3.Co Cię czeka w sferze uczuciowej - Królowa buław
4.Co Cię czeka w sferze zawodowej - Królowa denarów
5. Zdrowie - XIX Słońce
6.Co Cię zaskoczy? - Królowa mieczy
7.Nowe perspektywy i możliwości - 8 buław
8.Co od Ciebie odejdzie - VIII Sprawiedliwość
9.Co zostanie na następny rok? - 9 buław
10.Rada na rok - Rycerz mieczy

Coś ulegnie poważnej zmianie. Czekają Cię wydarzenia, które mogą zmienić Twoje życie i Ciebie. Coś się zakończy (przechodzisz teraz z roku 9 do 1). Staniesz się dzięki temu silną kobietą i złapiesz wiatr w żagle. Czekają Cię jakieś nowe doświadczenia.
7 denarów mówi, że będziesz czekała na ziszczenie się jakichś planów. Będziesz chciała czegoś dokonać. Będzie to prawdopodobnie związane z pracą lub nauką. Będziesz wkładać w to wysiłek i czekać na efekty. Możesz pragnąć zmian i wyobrażać sobie swoje nowe życie. Pomyślisz o nowych możliwościach, kursach, szkoleniach, wyjazdach. Ale coś będzie Cię trzymało w miejscu. Będziesz się bała podejmowania gwałtownych kroków.
W życiu uczuciowym może przydarzyć się jakiś romans. Dużo nowych znajomości i flirtu. Będziesz czuła się atrakcyjna i pożądana. Ktoś może Ci wpaść w oko, ale nie dopatruję się tu stałego związku. Jeżeli już z kimś jesteś, to może być między wami bardzo gorąco.
W życiu zawodowym stabilnie. Będziesz dobrze gospodarowała pieniędzmi. Powinnaś być oszczędna i pracowita. Będziesz inwestować w siebie, ale z rozsądkiem. Może pojawią się jakieś nowe możliwości, żeby sobie dorobić bądź wzmocnić kwalifikacje. 
Jeżeli wcześniej chorowałaś, to w tym roku Twoja odporność powinna się wzmocnić. Powinnaś dbać o aktywność fizyczną i odpowiednią dietę. Myślę, że będziesz miała dużo energii. Gdybyś starała się o dziecko, to byłby dobry czas na zajście w ciążę.
Co Cię zaskoczy? Wyjdą na wierzch jakieś sprawy formalne. Coś trzeba będzie załatwić, podpisać, wyjąć jakieś dokumenty i zanieść do odpowiedniego urzędu. Coś się znajdzie, coś się zgubi, coś trzeba będzie uporządkować. Powinnaś sobie poradzić z ogarnianiem swojego życia. Może też pojawi się w Twoim życiu jakaś kobieta o cechach królowej mieczy - bystra intelektualistka, nieco chłodna i zdystansowana, ale pomocna i służąca radą.
Nowe perspektywy i możliwości - masz teraz możliwość rozwoju. Określ swoje słabe i mocne strony. Zastanów się, jak możesz wykorzystać mocne, a jak wzmocnić słabe. Postaw na artykulację swoich potrzeb i doceń dotychczasowe dokonania. To dobry rok, by iść naprzód i próbować nowych rzeczy. Zdobywaj nowe znajomości i bądź towarzyska. Powinnaś z łatwością zjednać sobie ludzi. 
Co odchodzi? Odchodzą obciążenia karmiczne i pewnego rodzaju "złośliwości losu". Powinnaś być wobec siebie mniej krytyczna. Otworzysz oczy i posłuchasz serca Uśmiech Jeżeli w zeszłym roku dotknęły Cię jakieś spory, problemy zdrowotne i urzędowe, to w tym powinno być znacznie lepiej.
Co przejdzie do następnego? 9 buław - wytrwałość. Problemy będą się pojawiać, ale będziesz dzielnie z nimi walczyć. Masz świadomość pewnych procesów. Wiesz, że nic nie spada z nieba, a na pewne rzeczy trzeba zapracować i poczekać. 
Rada na ten rok: nie unikaj konfliktów. Nie chowaj głowy w piasek. Nie zasłaniaj się nieśmiałością. Idź z uniesioną głową i nie bój się błędów. Lepiej czasem popełnić błąd i go naprawić - efekty mogą być zaskakujące. 

Masz ładne karty. Wszystkiego dobrego  Buziak
Cytuj
#13
(08-09-2017, 18:57)Aggata napisał(a): Witaj Farfallo,

Super pomysł. Bardzo proszę o wróżbę ogólną. Dane wyślę na priv.
Dziękuję  Kwiatek

1. Karta na rok - paź buław

2.Najważniejsze wydarzenie - XI Moc

3.Co Cię czeka w sferze uczuciowej - V Kapłan

4.Co Cię czeka w sferze zawodowej - 10 kielichów

5. Zdrowie - 9 denarów

6.Co Cię zaskoczy? - Rycerz kielichów

7.Nowe perspektywy i możliwości - 5 buław

8.Co od Ciebie odejdzie - As mieczy

9.Co zostanie na następny rok? - Król buław

10.Rada na rok - XV Diabeł

Ty też będziesz w 1 roku numerologicznym Uśmiech W tym roku powinnaś zdobywać nowe kwalifikacje. Może czekać Cię podróż lub przeprowadzka. W pewnym sensie będziesz dojrzewać do jakiegoś nowego etapu w życiu. Możesz się realizować w jakiejś dziedzinie  - uczyć się nowego języka, zdobywać nowe umiejętności.
W tym roku uda Ci się przetrwać jakieś trudności i rozwiązać pewne problemy. Poczujesz napływ silnej energii i wolę walki. Nie będzie łatwo, ale się nie poddasz i osiągniesz to, czego pragniesz.
Jeżeli chodzi o życie uczuciowe, to myślę, że możesz poznać starszego od siebie i stabilnego mężczyznę, który otoczy Cię opieką i pomoże podejmować trudne decyzje. Myślę, że z tego może powstać poważny związek. Czekają Cię na pewno jakieś nowe doświadczenia.
Jeżeli chodzi o pracę, to myślę, że pomyślisz o odejściu - 10 to zakończenie cyklu. Nie spełniasz się tam i chcesz poszukać czegoś lepszego, co spełni Twoje ambicje. 
Zdrowie - będzie wspaniale. Możesz zajść w ciążę. Jeżeli nie, to po prostu będziesz cieszyła się świetnym zdrowiem i samopoczuciem.
Co zaskoczy? Możesz się w kimś zakochać, marzyć o kimś. W kontekście kart poprzednich (V Kapłan, a potem ciążowe 9 denarów) możliwe zaręczyny lub jakieś deklaracje.
Nowe perspektywy - będziesz walczyć z ograniczeniami. Powiesz światu - o to jestem! Spróbujesz się oderwać od starych nawyków i lęków. Musisz być wytrwała. Oderwiesz się od jakiegoś ciężaru.
Co odchodzi? Dokonałaś zmian. Odcięłaś się od tego, co było niepotrzebne i szkodliwe. Zrobiłaś rachunek sumienia i posprzątałaś sobie w głowie. Odpuściłaś przeszłość.
Co zostanie - pewność siebie, energia i wiara w możliwości. Ewentualnie jakiś pan z ognistym temperamentem. 
Rada na ten rok - walcz z ograniczeniami i kompleksami. Nie daj się zjeść swoim lękom i nie histeryzuj. Unikaj używek i złych komunikatów. Staraj się odnaleźć to, co sprawia Ci radość i zapewnia spokój. Zbuduj swój azyl. Chroń się przed wampirami energetycznymi i oszustami. Ufaj sobie. 

Wszystkiego dobrego Uśmiech
Cytuj
#14
(16-09-2017, 17:37)Florka napisał(a): Witaj Uśmiech
Bardzo proszę o wróżbę ogólną. Dane wyślę na pw.
Dziękuję i pozdrawiam  Hejka

Na Twoje małżeństwo wypadła mi karta pazia mieczy - myślę, że macie niezłe porozumienie intelektualne i podobne zainteresowania. Raczej umiecie rozmawiać i komunikować sobie swoje potrzeby, ale możece się kłócić i dochodzi między wami do ostrej wymiany zdań. To co was łączy to XX Sąd Ostateczny - czujecie, że razem możecie przetrwać wszystko i chcecie być ze sobą na dobre i na złe? Jest wam ze sobą bezpiecznie. Macie wspólny dobytek i wspólny dom, którego nie chcecie stracić.
Co Was dzieli? Rycerz buław - może chodzić o różnice temperamentów. Jedno z Was jest spokojne i udomowione, a drugie trochę ciągnie w świat. 
Wasze plany na przyszły rok - As buław - Czy staracie się o dziecko? Uśmiech  Może planujecie jakieś zmiany: nowe miejsce zamieszkania albo wspólna podróż
Co Was dręczy?: VII Rydwan - czy któreś z Was pracuje za granicą? Jesteście częściowo związkiem na odległość? A może któreś z Was chciałoby wyjechać? Myślę, że wiszą nad wami jakieś zmiany.
Zagrożenia: XIX Słońce - trzeba mówić sobie o swoich problemach, wątpliwościach i złości. Nie wolno problemów zamiatać pod dywan i liczyć, że jakoś to będzie. O miłość trzeba dbać i pielęgnować. Karta radzi, by zdjąć różowe okulary i nie ignorować negatywnych przesłanek.
Niespodzianki na ten rok: 10 kielichów - znowu wydaje mi się, że będzie dziecko. Ewentualnie dużo czasu spędzicie w rodzinnych stronach.
Wasza przyszłość: 6 denarów - będziecie zgodnym małżeństwem opierającym się na partnerstwie. Możecie skupić się na pracy, żeby pomnażać majątek. Będziecie razem dzielić dobre i złe chwile. Powinno być stabilnie i bezpiecznie.

Wszystkiego dobrego Uśmiech
Cytuj
#15
(16-09-2017, 23:11)Gitana napisał(a): To ja w takim razie poproszę o prognozę na życie emocjonalne Kwiatek
Jakie mam szansę na poznanie jakiegoś bruneta wieczorową porą albo księcia, który utknął w korku?
Coś drgnie?

Ciepło pozdrawiam Buziak ,

Ola

Na Twoje wcześniejsze doświadczenia miłosne wypadła mi karta 7 buław, co oznacza, że było ciężko. Doskwierała Ci samotność. Próbowałaś umawiać się na randki, z kimś się spotykać, ale raczej nie cieszyłaś się niczyim zainteresowaniem. Musiałaś odbierać ciosy. Twoje relacje nie wyglądały tak, jakbyś chciała. Chyba miałaś jakiś problem z otworzeniem się na miłość. Wydawałaś się nieprzystępna i zajęta sobą.
Obecne życie miłosne wychodzi w 10 kielichów (zakończenie, dopełnienie cyklu emocjonalnego), co jak dla mnie oznacza zrezygnowanie i przesyt uczuć. Na razie jesteś zmęczona i chyba nie działasz zbyt dynamicznie w celu poznania kogoś?
Co jesteś zdolny ofiarować w związku? I Mag - to czego się nauczyłaś i swoje dotychczasowe doświadczenia. Jesteś ciekawą osobą. Masz prawdopodobnie dużo zainteresowań. Lubisz rozmawiać. Chciałabyś stworzyć stały związek. 
Czego oczekujesz od związku? 3 buław - oczekujesz, że pojawi się książę, który zmieni Twoje życie? Wyciągnie z nudy i marazmu? Nada mu jakiś kształt i cel. Będziesz mogła o nim myśleć i z nim planować.
Czego potrzebujesz w związku? 4 kielichy - przestrzeni i akceptacji. Podejrzewam, że jesteś bardziej introwertykiem. Możesz być trochę leniuszkiem i lubisz spędzać czas w samotności. Chcesz, żeby ktoś akceptował Twoje nawyki i dawał dużo swobody i może trochę zwolnił z odpowiedzialności za niektóre sprawy (opiekował się Tobą)?
Co Cię czeka w miłości w nowym roku numerologicznym? 3 monet - praca nad sobą. Powinnaś bardziej dynamicznie manifestować swoje pragnienia. Coś drgnie, ale to Ty musisz tego dokonać. Postaw na dobrą współpracę z ludźmi, bądź pomocna, rozwijaj się i staraj się jak najwięcej bywać wśród ludzi. 

Będziesz w 4 roku numerologicznym, a to nie sprzyja ani romansom, ani związkom. To raczej czas stagnacji i pracy. Trzeba uzbroić się w cierpliwość.

Pozdrawiam Uśmiech
Cytuj
#16
Farfallo dziękuję Ci za wróżbę - za rok wrócę z weryfikacją. Kwiatek Kwiatek
Cytuj
#17
Czesiek:

1. Karta na rok - 7 mieczy - na wierzch prawdopodobnie wyjdą jakieś brudy i niepozałatwiane sprawy, za które teraz trzeba będzie się wziąć. Możliwe komplikacje i spory w Twoim otoczeniu.

2.Najważniejsze wydarzenie - Król buław - jak przedsiębiorczy plan może się powieść. Osiągniesz sukces. Poczujesz przypływ pewności siebie. Możliwe, że zostaniesz nagrodzony.

3.Co Cię czeka w sferze uczuciowej - 7 denarów - jeżeli jesteś sam, to w tym roku raczej nie stworzysz związku i karty radzą cierpliwość, jeśli jednak jesteś już w związku, to będzie to raczej spokojny rok. Możecie tworzyć jakieś wspólne plany na przyszłość.

4.Co Cię czeka w sferze zawodowej - XVI Wieża - gwałtowna zmiana. Utrata pracy lub zmiana pracy a inną. Jeżeli dotąd nie miałeś pracy, to powinieneś ją znaleźć.

5. Zdrowie - 6 kielichów - mogą wrócić jakieś dolegliwości z przeszłości.

6.Co Cię zaskoczy? 2 monet - jakaś decyzja do podjęcia. Może właśnie zmiana pracy albo podjęcie drugiej pracy na pół etatu. Może łączenie pracy z nauką. Trzeba będzie połączyć jakieś obowiązki.

7.Nowe perspektywy i możliwości - XVIII Księżyc - może to być trudny okres. Nic nie będzie pewne. Powinieneś działać zgodnie ze swoim sumieniem. Słuchaj też intuicji. Mogą wyjść na światło dzienne jakieś tajemnice albo przedsięwzięcia, o których nie miałeś pojęcia.

8.Co od Ciebie odejdzie - V Kapłan - jeżeli zmienisz prace, to może opuścisz miejsce, które wiązało się z Twoim wykształceniem i pracą. Może opuści Cię jakiś starszy mężczyzna - ktoś z rodziny. Przykre doświadczenia zostaną przeżyte i zamknięte w przeszłości. 

9.Co zostanie na następny rok? XVII Gwiazda - ochrona, chęć podążania za marzeniami, może jakiś konkretny plan (cel, marzenie). Coś uda Ci się osiągnąć, co da efekt w następnym cyklu.

10.Rada na rok 6 buław - nie poddawaj się. Uwierz w siebie. Śmiało podążać do celu, pomimo trudności.

9 rok numerologiczny podobno jest trudny, ale potrzebny i oczyszczający Uśmiech
Cytuj
#18
Farfallo !!!

Jestem pod wrażeniem trafnego opisu mojej osoby, sytuacji i oczekiwań Buziak !
Myślałam, że dowiem się czegoś więcej na temat owego "bruneta wieczorową porą", ale jak rozumiem odpowiedź kart jak na razie jest negatywna?
Jakiś czas temu prosiłam Jednorożca LeCaro o wróżbę dotyczącą mojego życia zawodowego, z której wynikało, że życie rodzinne bardzo mi w poukładaniu spraw zawodowych pomoże i na tym powinnam się skupić.
Cóż za paradoks, bo już od ponad pół roku jestem sama i nie mam jak owego życia rodzinnego zbudować.

Dobrej NOCY! Dziękuję Kwiatek
Cytuj
Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości