Związek
Sama się sobie dziwię, ze podjęłam taką decyzję. Wszystkie znajomości z facetami po moim rozstaniu okazywały się pomylkami.nic do nikogo nie byłam w stanie poczuć, albo gdy myślałam ze może jednak było zbyt wiele problemów po drodze..albo niezdecydowanie albo łapanie kilka srok za ogon albo po prostu moja niechęć..dziwne ale cały czas kręci się w okol mnie mnóstwo mężczyzn..chociaż nie jestem super piękna.. imprezowiczka też nie jestem.nie chodzę na dyskoteki..nie szukam

Może po prostu ta moja obojętność przyciaga...mam sąsiada z klatki któremu się p odobalam Ale to nie mój typ..ja szukam spokojnego..typ inteligenta A mnie mięśnie mnie przyciągają..byłam z nim na weselu..dałam mu kosza..Ale ostatnio nie wiem co mi się stało..dałam mu szansę..I chyba jesteśmy razem:-/ nie wiem czy to kandydat dla mnie.mięśnie..siłownia..wygląda trochę gangstersko chociaz jest ogólnie fajny i zapewnia mnie ze jest do ogarnięcia i że będzie dla mnie najlepszy i ze nie pozsluje decyzji..Zobaczymy...najgorsze że mnie trochę Zauroczyl  jego znajomy z weselaSmutnyspokojny.
Cichy..Ale on..ten cichy niby zainteresowany ale nie do końca...a najlepsze ze lata za mną zajęty chłopak..też ich znajomy..ma dziewczynę A zauroczony mną..No jakaś masakra...proszę o pomoc..mam mętlik w głowie...moje pytanie...czy z Kamil..chłopak z którym " jestem to odpowiedni kandydat. .czyda mi to szczęście? Jakie są jego intencje?Ale też ciekawa jestem intencji tego drugiego ..spokojnego który jest wg mnie lepszym kandydatem...
Julita 05.08.1986
Kamil 03.10.1986 (chlopak z którym niby jestem)
Dawid 28.04.1990 (chlopak który mnie intetesuje
1. Czy Kamil ma potencjał by stać się "prawdziwą miłością" Julity? XIV Umiarkowanie -  jak już wspomniałaś, jakoś tak wyszło, że jesteście razem - nie ma tu gorących uczuć ani przywiązania i to też pokazały karty. 
2. Przeszkody dla relacji z Kamilem? V Kapłan - myślę, że całkiem miło wam się rozmawia i macie niezłe porozumienie duchowe, ale nie czujesz tego. Nie ma chemii między wami.
3. Sprzyjające wpływy w relacji z Kamilem? 3 kielichy - miło wam się spędza ze sobą czas. Jesteś z nim trochę z nudów. Dobrze się razem bawicie.
4. Co powinna zrobić pytająca, aby Kamil stał się częścią jej życia? Królowa kielichów - powinnaś określić czego tak naprawdę chcesz i co właściwie do niego czujesz, a jeżeli zdecydujesz się z nim być, to powinnaś mu okazać więcej uczucia. Nie traktuj go obojętnie, na zasadzie jest, bo jest.
5. Czy pytająca będzie z Kamilem szczęśliwa? 7 denarów - karty pokazują na pracę i cierpliwość. Możliwe, że po szczerej rozmowie i wymianie wzajemnych oczekiwać, co do związku (i omówieniu różnic, które was dzielą) byłaby to relacja z potencjałem. Jednak sądzę, że Ty wolałabyś coś innego. Chyba nie widzisz sensu w pracowaniu nad relacją z nim, skoro go nie kochasz i fantazjujesz o kimś zupełnie innym.

6. Czy Dawid ma potencjał by stać się "prawdziwą miłością" dla Julity? As buław - są tu na pewno gorące uczucia, pożądanie, chemia, wzajemna fascynacja seksualna.
7. Przeszkody dla relacji z Dawidem? 3 monet - któreś z was może być bardzo zajęte pracą albo innymi zobowiązaniami. Karta ta może wskazywać na Twój związek z Kamilem (3 - trójkąt). Może on też spotyka się z jakąś kobietą... Ewentualnie macie coś do przepracowania w sobie, aby móc stworzyć związek. 
8. Sprzyjające wpływy w relacji z Dawidem? 6 kielichów - wyciągnęliście odpowiednie wnioski ze swojej przeszłości i związków z innymi. Jesteście dojrzali i zrównoważeni emocjonalnie. Możliwe, że tęsknicie za czymś - za szczęściem w związku i to was do siebie zbliży. Możecie mieć podobne doświadczenia.
9. Co powinna zrobić pytająca, aby Dawid stał się częścią jej życia? 6 buław - musisz wyjść z inicjatywą. Okazać Dawidowi zainteresowanie i lekko nadać ton tej relacji.
10. Czy pytająca będzie z Dawidem szczęśliwa? 6 mieczy - byłaby to pouczająca znajomość i być może mająca duży wpływ na Twoje życie. Może zmieniłaby Twoje poglądy. Jednak to coś raczej krótkotrwałego... 

Według mnie relacja z Kamilem nie rokuje zbyt dobrze. Dawid Cię bardziej pociąga, ale z nim raczej też nie stworzyłabyś stałego związku. Skoro Dawid bardziej Cię interesuje, to myślę, że warto go bliżej poznać, ale powinnaś być przy tym uczciwa wobec Kamila.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego Uśmiech
Dziękuję za poświęcony czasUśmiechi za wrozbe..dokladnie tak jest..Kamil jest z zupełnie innej bajki..nawet z nim wczoraj o tym rozmawiałam..sporo nas dzieli. Prowadzi styl życia ktory nigdy mi się nie podobał. Wiem, ze chce się starać bym była z tej relacji zadowolona ale nie wiem czy chce kogoś zmieniać.Chyba nie powinno się tego robić. Co mi się w nim podoba- to że czuję że byłby mi wierny i oddany. Dawid- to nie wyjdzie,  ja teraz spotykam się z Kamilem a oni się znają więc nie mogę tego zrobić.poza tym Dawid nie wykazuje inicjatywy więc muszę odpuścić. Zobaczymy jak to wszystko się potoczy..pozdrawiam Uśmiech:-*
Spotykam się z Kamilem..dałam mu szansę.Zaczęło mi zależeć..zmieniłam swoje myślenie i postanowiłam nieco inaczej na niego spojrzeć. .starał się..widziałem że mu zależy..Ale niedawno coś mu strzelilo i zaczął mieć do mnie pretensje..ze mało się staram.
Ze chce żeby to on za mną latal..nie jest tak. .daje sporo od siebie ale on tego nie widzi..
Czy mu w ogole zależy?
Czy pogodzimy się?
A może jest jakaś inna i szuka tylko pretekstu żeby się rozstac?
Mi znowu zależy a facet znowu chce idejsc:-/
Proszę o wrozbe 
Julita 05.08.1986
Kamil 03.10.1986
A może po prostu porozmawiajcie ze sobą? Zapytaj, dlaczego uważa, że się nie starasz i co według niego powinnaś zmienić? 
Nie ma sensu pytać kart drugi raz praktycznie o to samo...
Cały czas rozmawiamy o tym jak chcielibyśmy żeby nasz związek wyglądał. Jesteśmy skrajnie różni Ale mimimo tego dobrze nam razem...mieliśmy podobne przeżycia dlatego oczekujemy tego samego od siebie.Jestem z nim krótko ale czuję z jego strony szczerość..nie wiem czemu Ale ufam mu..widzę że mu zależy..ma wobec mnie poważne plany...brakowało mi tego w poprzednich związkach...czas pokaże jak ta znajomość się rozwinie....boję się tylko reakcji rodziny.. bo on wygląda na prawdziwego lobuza:-/ no i bywa też nim..boję się też ze może być przez zazdrość wybuchowy..zobaczymy
Czas pokaże Uśmiech

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości