Prośba
Cześć .

Jestem nowa na forum, od jakiegoś czasu interesuję się tarotem i astrologią. Zainteresowałam się tą tematyką, gdyż w moim życiu od kilku lat dzieją się praktycznie same złe rzeczy dlatego szukam odpowiedzi dlaczego dzieję się tak a nie inaczej... Nie układa mi się ani życie osobiste (po dwóch toksycznych związkach od 6 lat jestem sama) ani zawodowe. Co więcej mój ojciec wpędził mnie w koszta sądowe w wysokości 100 tyś złotych , od kilku miesięcy czekam na odpowiedź (mam nadzieję pozytywną) z sądu odnośnie umorzenia tych kosztów. Wszystkie te niepowodzenia w życiu i brak wsparcia ze strony bliskich sprawiły, ze jakiś czas temu miałam bardzo silną depresje i nie widziałam sensu swojego życia, gdyż z każdej strony mam pod górkę. Teraz jest już ze mną dużo lepiej i wierzę w to ,że kiedyś w końcu będzie dobrze. Zauważyłam że mam mocno obsadzony dom 12 i 8 w swoim kosmogramie. Z tego co czytałam to nie wróży nic dobrego. Mam chyba do przerobienia bardzo dużo złej karmy, przynajmniej ja to tak czuje. Chciałabym się dowiedzieć co Ty sadzisz o moim kosmogramie ? Czy cale życie będę miała tak pod górkę? Czy los w końcu choć trochę się do mnie uśmiechnie? Czy jest mi pisane bycie z kimś czy jestem skazana na samotność ? Z góry dziękuje i pozdrawiam Ilona 25.08.1987 godz. 8:15 Płock.
Krystyna napisał 12-09-2017, 18:35:
Twoją prośbę, którą zamieściłaś w Gabinecie madrugady, przeniosłam do działu Interpretacje astrologiczne...
http://dobrytarot.pl/forumdisplay.php?fid=43
Skoro, jak sama piszesz, interesujesz się astrologią, proszę uzupełnić swój post o swój kosmogram...
i spróbuj , w miarę swoiej wiedzy...zinterpretować...
Wtedy szybciej uzyskasz pomoc...może i od madrugady...

Zamieszczając swój post w Gabinecie, zgodnie z moimi wcześniejszymi notatkami, Twoja prosba została odrzycona, bo nie zastosowałaś się do Regulaminu Darmowych wróżb...
Zdecydowałam przenieść ją do działu Interpretacje astrologiczne, jednak zachęcam do aktywności na forum...

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości