Nie mogę znaleźć pracy....czy to się zmieni?
Mamy kiepską sytuację finansową.Moja renta to mało.a mój chłopak dostaje pieniążki nieregularmie . W grudniu będą wypłacane stypendia z uczelni.ale ja bardzo chciałabym znaleźć stałą pracę...Narazie spotykam się z odmową albo sugestią.że powinnam szukać czegoś innego...
Przykro mi.ale nie mam zamiaru się poddawa. Może się uda.
Czy znajdę pracę w przeciągu kilku tygodni .a jeśli tak to czy się w niej utrzymam ? 
Marzena 30.09.1986 
Prosze o pomoc
Przyjąłem, wróżba jutro - pewnie po południu, bo przed południem idę do dentysty wyrywać kolejny ząb z ryja ( tym razem 7 górna prawa - ząb jest 3 korzeniowy i nie będzie łatwo ... - Stres )

Mildyn.
Dziękuję. 
Jestem z Tobą całym sercem.umieram ze strachu przed dentystą. 
P.S.  7 nie jest źle .nawet widać nie będzie.że jej nie ma Uśmiech
Ja jako mężczyzna - generalnie dentysty się nie boję i raczej bólu też się nie boję ...  ( mam podwyższony tzw. próg bólowy ).
Bardziej wkurza mnie strata czasu, brak  potem zęba oraz starta kasy ... - ok. 300  zł ( ! ) - Stres i jeszcze  + może jakieś antybiotyki potem i środki przeciwbólowe na noc , gdy część ryja mego boli i nie można zasnąć...  I to mnie bardziej wkurza niż sama wizyta u dentysty ( wyrywanie   zęba )  - Zły 
Ale  mimo wszystko  - do Twojej wróżby podejdę  jak najbardziej rzetelnie -  Uśmiech

Mildyn.
Ok.
w takim razie czekam z niecierpliwością. 
Boję się tego. że może i się uda prace znaleźć. ale nie utrzymam się długo. . .takie mam doświadczenia życiowe . Szczególnie w tej miejscowości. w której mirszkam 8 lat - tutaj w ogóle nie mogę znaleźć sobie miejsca i czuję ,że życie ucieka mi przez palce...

Dzina
No  i ta Twoja intuicja - jest raczej zgodna z moimi Kartami ...
Tarot sygnalizuje, że jest szansa i możliwość, abyś znalazła ( otrzymała ) jakąś pracę do dnia 6 listopada 2017 r. , jednak ona będzie krótka i niestała ... (? ) - Myśli
Karty na tę okoliczność ( na to  Twoje pytanie  ) : Król Denarów p.o  - Wieża p.p - As Kielichów p.p oraz dodatkowa Karta - Pustelnik p.p.
Poza tym, ta Karta - Wieża p.p - może także  pokazywać , że niebawem u Ciebie - coś się skończy i załamie ... ? - Myśli
Ale niekoniecznie musi to być w sensie negatywnym i niekorzystnym dla Ciebie ... A może wręcz odwrotnie ... ? - Myśli ( to ta kolejna  pozytywna Karta - As Kielichów p.p ).
Pozdrawiam .

Mikesz

Załączone pliki Obrazki

Ehhh.może lepiej wogóle tego nie przyjmować?
Po co mam znów ośmieszać się przed środowiskiem rodzinnym,że żadnej pracy nie mogę utrzymać ?
Dziękuję za wróżbę  Pociesza
Ale Ty się nie przejmuj ... - Uśmiech 
Dostaniesz pracę - to pracuj jak najlepiej potrafisz  ( jak najdłużej ) .
Jak ona jednak nie będzie Ci pasowała, to rezygnujesz i tyle ...
No, takie życie przecież jest i Ty taka jesteś ...

Ja mam 55 lat i w tej chwili pracuję w mojej - 14 ( ! ) kolejnej pracy.
Nikt z nas nie jest idealny.
Jest  ( będzie ) praca  dla Ciebie , to pracuj - ile się da .
Jak ona jednak Ci nie spodoba się z jakiś względów - to trudno... zrezygnujesz , bo to takie jest Twoje prawo   - Bezradny
Pozdrawiam i powodzenia Ok 

Mildyn.
Dziękuję za wsoarcie Uśmiech
Mam tylko nadzieję. że nie bedzie to na tydzień czy dwa....zobaczymy zresztą ci czas pokaże. 
To sprzątanie miało być ,widocznie nawet do tego się nie nadaję. .dzieki raz jeszcze.
Przyjmij nawet to sprzątanie... - Tak 
Ja też - jako Mikesz  - też czasami muszę sprzątać w mojej pracy - Bezradny
Aktualnie - jestem zatrudniony jako coś w rodzaju Administratora Spółdzielni Mieszkaniowej ( mam wyższe wykształcenie - licencjat ) i w razie nieobecności  sprzątaczki ( baba z trojgiem dzieci ) ) - to ja odpowiadam za porządek na klatkach schodowych i na teranie zewnętrznym ...
I ja jestem na razie bardzo zadowolony z takiej pracy.
Przyjmuj każdą pracę i spoko ... ( i huj z tymi , co o tym pomyślą )...
Pozdrawiam - Hejka 

Mikesz
Ja się zgadzam Mikesz - nie ma dla mnie problemu że majac 30 lat i studiując będę myć podłogę  kierowniczej.
Boję się tylko że po krótkim czasie mnie wywalą - tak rozumiem Twoją wróżbę.. ....
To czy Cię wywalą z pracy, czy nie - zależy tylko od Ciebie.
Jeżeli będziesz punktualna i jeżeli  codziennie  będziesz wykonywała należycie swój zakres obowiązków - to Cię nie wywalą z pracy.
Wszystko jest w Twoich rękach i Twojej decyzji.

Więcej Ci pomóc nie mogę.
Zrobisz, jak uważasz, bo to Twoje życie, a nie moje.
Koniec wróżby.

Mildyn.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości