Sen o ojcu własnym i przyjaciela
#1

witam,

Co może oznaczać sen o  w którym powtarza się symbol tylko trochę w innej formie ?
wczoraj śnie o swoim ojcu który zmarła pół roku temu, w śnie jest szczęśliwy, uśmiecha się do mnie a ja nie odczuwam strachu przed śmiercią bo ona niczego nie kończy,
a następnej nocy widzę przyjaciela, który pokazuje mnie swojemu ojcu, a dłoni trzyma neonowo różową kurtkę.
Jeśli jest osoba która podejmie się interpretacji będę wdzięczna.
Iwona
Odpowiedz
#2

Witaj Iwona,  wydaje mi się że w ten sposób  twój zmarły tata chce Ci przekazać że jest mu tam dobrze,  żebyś się nie smucila ,  bo napewno przezywasz  tą  ogromną  stratę bardzo bliskiej Ci osoby, twój tata jest szczęśliwy ,  nie odczuwa żadnego bólu,  cierpienia i chce żebyś ty żyła pełnia  życia i była szczęśliwa. Tak jak sama piszesz  śmierć niczego nie kończy. 

Co do drugiej części twojego snu, pierwsza moja myśl to może łączy cię jakąś relacja z tym przyjacielem  być może to coś więcej niż przyjaźń ,  być może on ma jakieś zamiary w stosunku do ciebie,  ponieważ we śnie przestawia cię swojemu  ojcu,  tak jakbyś  była dla niego bardzo ważna... Nie wiem taka jest moja interpretacja.  
We śnie trzyma jasna kurtkę to może oznaczać jakieś pozytywne zaskoczenie,  niespodziankę z jego strony,  może  dzieli was jakas duża odległość... Napewno kurtka symbolizuje jakąś zmianę w twoim życiu,  napewno pozytywną.  Taka jest moja interpretacja.  Pozdrawiam.

'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu '' Antoine de Saint-Exupery
Odpowiedz
#3

dziękuję Ewelina Oczko
Piękna ta Twoja interpretacja ;Kwiatek
Odpowiedz
#4

Neonowy róż to pożądanie, takie nad którym ciężko zapanować.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości