Dziwne sny
#1

Miałem dzisiaj trzy dziwne sny:

Pierwszy to sen o mieszkaniu w którym, kiedyś mieszkałem jako dziecko z rodzicami.
W śnie byłem już osobą dorosłą właściwie w obecnym wieku. Mieszkanie trochę się zmieniło, pokój gościnny miał tylko biblioteczkę, mały stół i 4 łóżka!!! jedno osobowe. Ustawione po 2 na jedna i drugą ścianę (tak jak w wojsku). Łózka były nowe posłane, a w pokoju straszka krzątanina wszystkich domowników. Resztę pokoi jak i kuchni oraz łazienki nie widziałem we śnie, ale za to pamiętam charakterystyczne metalowe drzwi wejściowe jak i cały budynek.

Drugi sen również bardzo dziwny.
Byłem na bazarze, coś na kształt bazaru w małym mieście, gdzie są ciuchy, pierdoły i inne takie. Przechadzałem się przeglądając co jest na kolejnych straganach, ale byłem nietypowo ubrany. Mówiąc prościej nie miałem na sobie kompletnie nic, byłem goły, a po mimo tego chodziłem swobodnie i nikogo to nie szokowało. Po prostu nie zwracali na mnie uwagi (tak jakbym był ubrany), a ja z gołym tyłkiem paradowałem przez cały bazar.

Trzeci sen.
Rozmawiałem z jakąś kobietą o jakiś pierdołach (toku rozmowy nie pamiętam), ale w tym śnie pojawiły mi się 4 karty i to bardzo nietypowe. Wszystkie 4 karty posiadały, numer, znak zodiaku, runę i jakiś obrazek. Były też inne symbole, ale szczegółów było tak dużo, że nie pamiętam, co to za runy i cyfry. I właściwie na tym sen się skończył.

Ostatnio mam bardzo duży natłok tych snów 2-3 podczas jednej nocy. Nie wiem co to oznacza, ale domyślam się, że podświadomość bardzo ciężko pracuje i chce mi coś przekazać.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości