Ochrona przed emocjami
witam,

Mam pytanie , czy ktoś wie jak chronić sie przed silnymi emocjami innych ludzi i otoczenia ?
Wyjaśnię Oczko mam taką przypadłość że bardzo dobrze odbieram i i zostają na mnie ślady w postaci siniaków.
Ostatnio byłam na wyjeździe z grupą ludzi i po trzech dniach przebywania razem ma całe ciało posiniaczone , duże nalane siniaki i małe poodbijane palce.
Dodatkowo jestem strasznie smutna i musiałam się wypłakać i cały czas kołaczę mi w głowie jacy oni są nieszczęśliwi.
czy jest sposób żeby to jakoś zminimalizować ? już mówiłam ze można mnie dotykać ale mimo wszystko może jest sposób. Oczko

pozdrawiam
Iwona
Siniaki na ciele i poobijane palce...to troszkę kojarzy mi się z samookaleczeniem...
Czy w tej sprawie zasięgałaś porady np. psychologa?/
Czary mary w tej sprawie niewiele ci dadzą...tak myślę...
Przez nadmiernymi emocjami można się bronić, można się nauczyć...ale w tym też jest duża rola psychologa...
A możesz napisać ile masz lat?
I czy już wcześniej zasięgałaś porady psychologa, czy innego terapeuty?
[Obrazek: 5jmdft67.gif]

witaj Krystyna Oczko

Nie, nie jest to samookaleczenie.
 Po prostu komuś się wydaje że normalnie łapie mnie, na przykład za ramię a za chwile u mnie pojawia się ślad Oczko oni też byli zdziwieni bo to nie żadna przemoc tylko normalny dotyk Oczko przynajmniej dla innych osób.
38 Oczko
A może to wynik braku jakiś mikroelementów, robiłaś dokładne badania krwi?
A byłaś z tym kiedyś u lekarza? To ewidentnie objaw jakiejś choroby... na przykład mój dziadek miał coś podobnego - chociaż nie aż w takim stopniu - i u niego akurat było to związane z cukrzycą... ale u Ciebie może być z czymś innym. Tak więc radziłabym wizytę u lekarza, bo jest to dość niepokojące co piszesz.
***LUX IN TENEBRIS LUCET*** [Obrazek: xYQKgiC.jpg] ***Ewangelia wg Jana 1,5 ***
Zanim poprosisz mnie o wróżbę, przeczytaj regulamin mojego Gabinetu: klik! 
wyniki niby dobre ? cukier intensywnie zbijam bo jestem obciążona genetycznie ? także sport i dieta jest .
nie strasz ? ale dla pewności powtórzę badania i poproszę o bardziej szczegółowe
Skoro występują u ciebie siniaki nawet po lekkim dotknięcie,  to może być spowodowane jakąś choroba na którą cierpi twój organizm ,  może masz problem z krzwpliwoscia  krwi,  najlepiej w tym celu  udać cię do lekarza,
'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu ''
Antoine de Saint-Exupery

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości