Trzymanie się za ręce
#1

Witam, ostatnio mialm przemily sen. śnilo mi się ze jestem ubrana w biała suknie slubną , trzymam za rękę jakiegos mezczyzne ale nie widze jego twarzy. Czuje ze jestem szczesliwa i razem z nim biegam po miescie, dzien jest sloneczny a my caly czas trzymamy sie za ręce. Dodam ze nie jestem w zadnym zwiazku. Czy taki sen moze sygnalizowac ze pojawi sie ktos w moim zyciu?czy to tylko moja duza potrzeba bycia z kims?
Odpowiedz
#2

Biel - jako kolor czystości, opieki Sił Wyższych, delikatności i subtelności. W pewnym sensie przemiany - jako że biel - czerń - początek i koniec. 
Brakuje Ci kogoś, kto Tobą by się zaopiekował, był w trudnych chwilach, żeby po prostu był blisko. Masz rację, brakuje Ci tego, tęsknisz za tym. Trzymanie się za ręce - jako symbol poczucia bezpieczeństwa i symbol więzi z drugą osobą. 
A słońce - czyli radość i spełnienie. 
Przede wszystkim stawiałabym tutaj na potrzebę kochania, mnie czasem jak mężczyźni się śnią, to raczej u mnie tego nie zwiastuje, ale u Ciebie może być całkiem inaczej. A i może to znaczyć, abyś bardziej zaufała innym, oczywiście w drodze rozsądku, ale otworzyła się na innych. Może to takie przygotowanie na jakieś zrządzenie losu?  Buziak
Odpowiedz
#3

bardzo Ci dziekujeUśmiech byloby super gdyby byl proroczy;D
Odpowiedz
#4

Daj znać, czy nie kręci się obok Ciebie jakiś przystojniak  Buziak
Odpowiedz
#5

niestety, choc minęlo sporo czasu od snu to mialam jedynie krótkie relacje, nikt na stale sie nie znalazl i nie bylo jak we snie jeszczeRotfl
Odpowiedz
#6

Czekasz na takie uczucie.Na miłość czysta niewinna jak biała suknia we śnie.
Dla mnie biała suknia we śnie na nowy związek nie wróży dobrze.
Ot krótka relacja.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości