Lekarz
#1

Symbole senne - Lekarz

Pojawienie się lekarza we śnie oznacza, że spotka nas z sytuacja, która wymaga pewngo uzdrowienia. To komunikat , że jest moc aby uzdrowić dawne urazy, aby pomóc komuś potrzebującemu, dobrym słowem (jeśli we śnie jest rozmowa z lekarzem) lub w inny sposób. To również wskazówka, że w życiu pojawi się ktoś pomocny, ktoś o szczerych intencjach. Udanie się do lekarza wskazuje na potrzebę intymnego kontaktu z kimś, kto jest lub chcecie aby był zaufanym przyjacielem, potrzebę uwagi i zainteresowania kogoś naszą osobą. Taki sen może też symbolizować kontakt z osobą o podobnej profesji (lekarz, terapeuta, psycholog, wróżka). Lekarz we śnie często pokazuje kontakt z autorytetem , w celu poradzenia sobie z trudną sytucją życiową. Ogólnie to bardzo pozytywny symbol, wskazujący na "zaleczenie" tego, co nas zraniło, bolało dotychczas.

Do razkładu wykorzystałam dwie talie: Tarota i Oracle

1. Sedno snu- 2 Buławy , Przeszkoda
Chodzi o sytuację , w której czekamy na rozwiązanie sytuacji z drugim człowiekiem , bo stanęłą na tej drodze jakaś przeszkoda.

2. W,pływy z przeszłości- 4Buławy(-) Wierność
W przeszłosci chodziło o przyjaźń lub ....psa..(pies widoczny jest na karcie Wierności)

3. Co na przyszłość ten sen mówi?- Paź Buław Bogacz
W przyszłości dostanę informację o sytuacji, która wymagała uzdrowienia. (Na karcie Bogacza znowu pies)

4. Dodatkowe info- 7 Monet Pochlebca
Sprawa wymaga czasu aby znalazła rozwiązanie i poproszenie kogoś o coś, ugięcie karku przed kimś.

No zobaczymy w najbliższych dniach jak sen się zrealizował. Myślę, że pozytywnie dla mnie skoro pojawił się lekarz we śnie.
Odpowiedz
#2

Weryfikacja. Wróżba związana ze snem sprawdziła się. Właśnie zadzwonił brat z informacją, że nie jedzie z nami na Święta ze względu na psa, którego nie ma komu dac pod opiekę.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości