Moje sny
Witam
Zakładam nowy temat co do sprawdzalności symboli sennych
Podaję pierwszy przykład
Sen o pustych nowych portfelach. Według sennikow jedno z tłumaczeń to oferty,  propozycje,  które sprawią nam radoś
Sprawdzalność - dosyć szybko 9dni, dzisiaj telefon z ofertą pracy,  małe zlecenie wykonania usługi, czegoś co sprawia mi przyjemność
Potwierdzamy sen prawdziwy.
Sen niewiadomy, jedyne co pamiętam to :
Stoję tyłem ubrana w długą szatę z kapturem ( jak tarotowy pustelnik tylko że nie ma sznura okalającego pas ) i oświadczam że "byłem" niewolnikiem
Pierwsze skojarzenie, po przebudzenie czyli czysta myśl to to że, oświadczenie dotyczy poprzedniego "wcielenia".
Tłumaczenie według dostępnych senników, podążanie własną, jasno określoną drogą, bez względu na sprzeciwy innych.
Sprawdzalność - trochę to ukazuje moją teraźniejsza sytuację.
Reszty przekazu nie rozumiem.
Iwona Uśmiech
Dwa sny tej samej nocy o tej samej tematyce.
Sen pierwszy - dolary znalezione na śmietniku w dobrym stanie, nieokreślona bliżej ilość, dosyć dużo.
Sen drugi - złotówki czynność liczenie, nominały 50 20 I 10 złoty, ilość to około 800 zł
Symbole dosyć powszechne, dostępne tłumaczenia pomyślne.
Interpretacja, wezmę udział w ryzykownym przedsięwzięciu ale powinnam wyjść z tego obronną ręką i jeszcze na tym zarobić.
witam,
Sen się sprawdził co do kwoty prawie idealnie.
Własnie otrzymałam informacje  że nie przyznano dopłat do gruntu , to tak właśnie dla mnie wychodzi 800,00 zł
Tylko dlaczego w negacji ?  Oczko ważne że się sprawdza, jest postęp, być może to był sen proroczy i nauka by bardziej zważać na szczegóły jak jestem we śnie Oczko
wnioski : pojawienie się wielokrotne danego symbolu, kładzie szczególny nacisk właśnie na niego, staramy się  nie doszukiwać górnolotnych wyjaśnień tylko skupić się na nim zero-jedynkowo
według fazy księżyca sen miała się nie sprawdzić.
Telefon

Sen sprzed około dwóch tygodni: Po powrocie do zaparkowanego samochodu ujrzałam że szyba od kierowcy jest lekko uchylona ... co się okazało?, mój bardzo dobry, wielofunkcyjny telefon został skradziony ale złodziej w ramach wyrzutów sumienia czy czegokolwiek zostawił mi dwa "trupy z ubiegłego stulecia" Rotfl  normalnie pod względem technologicznym przepaść . pamiętam dobrze poczucie straty i tego zrozumienia dla złodzieja że zabrał ale zostawił za to dwa zużyte , tak jakby coś mi odbierając starał się to jakoś wynagrodzić ale zrobił to tym co miał Oczko

telefon znowu, sen sprzed dwóch dni:
wrażenie że 6-9 razy widziała wyświetlacz telefonu z zapisana informacją " smsa" nie jestem w stanie przypomnieć co tam było napisane ale to było jedno zdanie, to nawet nie sen, całkowity brak fabuły, to była sucha informacja, tylko podświetlony wyświetlacz moje telefonu i widoczny zapis

Wniosek: Niemożność odczytania informacji która jest niezwykle istotna, o czym świadczy wielokrotność jej pojawienia się we śnie, mówi o braku gotowości na zrozumienie  jej  treści. Wcześniejszy sen jest jak szablon, mówi o powrocie do do podstaw, o nałożeniu na siebie ograniczeń i zawężeniu spojrzenia... stary telefon to brak aplikacji , służy tylko do komunikacji i na tym nakazuje się skupić.
Czekamy na ciąg dalszy
Iwona
Sen z 13 na 14 listopada, księżyc ubywający.
Sen pierwszy- intensywny kolor żółty, neonowy, czysty, bez jakichkolwiek zbrudzeń . Kolor ubrania chociaż żadnego konkretnie nie widziałam, tylko to była podpowiedz umysłu Oczko że chodzi o strój.
Sen drugi z fabułą- miejsce Wrocław , czynność wykonywana fotografowanie, dokładnie przestrzeni pomiędzy dwoma budynkami i perspektywy krajobrazu za nimi, reszta snu to tylko wypełnienie.
Interpretacja pozytywna, Mędrzec z Wrocławia mnie odwiedził we śnie Uśmiech
Wnioski - Poruszając się świadomie we śnie, możemy wiele z nich wyciągnąć, bo symbole są bardzo wyraźne. Próbuję rozwijać intuicję i zrozumieć to co chce sobie przekazać Oczko Jestem pod wrażeniem kolorów które widzę, mam nadzieję że niedługo będę czuć zapachy. Na razie czekam na odniesienie do rzeczywistość tego marzenia sennego.

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości