Targi ezoteryczne OPOKA 01-03.12.2017 Poznań
#1

Dziś odwiedziłam targi ezoteryczne w Poznaniu. Impreza miała na celu promocję ezoteryki, technik rozwoju duchowego, osobistego, terapii duszy i ciała, naturoterapii, medycyny alternatywnej. Świadczono usługi w tych dziedzinach, udzielano porad oraz sprzedawano publikacje na ten temat. 
Gośćmi specjalnymi byli :

Piątek 01.12.2017
dr. Piotr Piotrowski - Astrologia

Sobota 02.12.2017 
Ella Selena- Kartomancja i anioły

Niedziela 03.12.2017
Dariusz Cecuda Tarot i Kabała

Impreza odbyła się w pasażu handlowym "Rondo" ul. Zamenhofa 133

   
Odpowiedz
#2

Fundacja LachyMy! zaprezentowała przepiękne stroje słowiańskie i flagi z symbolami. Oferowano również publikacje szeroko omawiające temat kultury naszych przodków. Ta organizacja ma na celu propagowanie kultury prasłowiańskiej.

       

Bardzo zainteresowały mnie orgonity. To urządzenia przeznaczone do harmonizowania i transformowania negatywnej energii ze swojego otoczenia. Orgonit wciaga do siebie negatywną ( orgonową) energię z otoczenie i przez swój unikalny skład zamienia ją w życiodajną energię. Orgonity to mieszanka żywicy organicznej i i dużej ilości cząstek metalu i kryształów. Żywica organiczna wciąga do siebie z otoczenia energię pól elektromagnetycznych, następnie odbija ją a ona przyspiesza przez cząstki metalu. Proces ten oczyszcza otoczenie orgonitu i  pozwala na emisję pozytywnej energii, mającej pozytywny  wpływ na stan naszego zdrowia. Kamienie szlachetne zawarte w orgonicie dodatkowo wzmacniają ten proces. 

       
Odpowiedz
#3

Nie mogło zabraknąć suplementów diety i kosmetyków opartych na naturalnych składnikach.


                       

Biżuteria ze srebra i kamieni szlachetnych- bardzo misternie wykonana.

   
Odpowiedz
#4

Ciekawa wydała mi się możliwość odczytu stanu organów wewnętrznych na podstawie receptorów dłoni. Urządzenie do pomiarów elektrosmogu pozwala sprawdzić ile szkodliwego promieniowania jest w naszych domach. Mają na to wpływ wszystkie urządzenia elektryczne i wysyłające sygnały.

       

Były stoiska ze świecami, konchy do świecowania uszu i mydełka zapachowe.

       
Odpowiedz
#5

Można było kupić książki i  publikacje na różne tematy, głównie dotyczące zdrowia, psychologii i rozwoju osobistego.

               
Odpowiedz
#6

Największą atrakcją dla zwiedzających były porady ezoteryczne. Gdy ja byłam na targach w niedzielę to trzy wróżki udzielały wróżb. Rozmawiałam z bardzo sympatyczną wróżką Justyną. Zajmuje się tarotem i kartami anielskimi, ale swoją przygodę z ezoteryką zaczynała od kładzenia kart klasycznych. Wróżka Atena zajmuje się wszystkimi aspektami tarota, numerologii, jest mistrzem reiki, a jej specjalnością jest diagnostyka drzewa genealogicznego i i oczyszczanie z blokad. Opracowała własne karty i można było obejrzeć ich projekt. To głównie wizerunki kwiatów ale i są obrazki znane nam z codziennego życia. Wspaniała osoba, która chętnie dzieli się swoją wiedzą i świetnie ją przekazuje.

   


Byłam zwykłą osobą zwiedzającą i pewnie nikt by nie zwrócił na mnie uwagi, gdybym nie zaczęła prosić o zgodę na zrobienie zdjęć. Oczywiście wyjaśniłam że chcę je pokazać na naszym forum. Nikt nie odmówił mojej prośbie, otrzymałam też mnóstwo ulotek i informacji. Wszyscy byli niezwykle zainteresowani czym się zajmujemy i na jakich zasadach forum działa. Niewiele osób słyszało o nas. Mam nadzieję że to się zmieni, bo prawie każdy zapisywał adres forum i jestem pewna że zajrzą tu do nas. Ja również wybiorę się w przyszłym roku na targi w Poznaniu bo zostałam tam niezwykle serdecznie przyjęta  Uśmiech
Odpowiedz
#7

Świetna relacja z Targów, Joano!  Ok Oklaski
Miło jest iść w takie miejsce, gdzie możesz poznać wiele ciekawych osób o pokrewnych zainteresowaniach, poprzyglądać się książkom, kartom, kamieniom, amuletom... Bardzo oryginalny pomysł z ta odzieżą wykorzystującą starosłowiańskie wzory... A rozmowa z wróżką "na żywo" to zawsze jest świetna rzecz! Widać, że była tam fajna atmosfera, a Ty umiałaś to dobrze przekazać.  Tak No i nigdy wcześniej chyba nie słyszałam o orgonitach  Myśli ...interesujące...

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#8

Jednorożec LeCaro ja orgonity zobaczyłam na targach pierwszy raz. Pan który je wytwarza i wystawiał, nieco się dziwił że osoba interesująca się ezoteryką nic o tym nie wie Oczko Zerknęłam po powrocie do domu do internetu i okazało się że to bardzo szeroki temat. Wytwarzanie orgonitów ( można je wykonać samodzielnie), rożne rodzaje metali w środku czy kamieni w zależności od przeznaczenia- amulety, odpromienniki zewnetrzne. Ich skład jest dobierany na każdy rodzaj dolegliwości zdrowotnych.  Dopiero czytam o tym i coraz bardziej zaczynam się wciągać, tym bardziej ze przepięknie wyglądają.
Odpowiedz
#9

To jak poszerzysz swoją wiedzę i będziesz miała czas, może założysz osobny wątek o nich, Joano?...  Uśmiech

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#10

Na pewno opiszę to dokładnie jak przeanalizuje temat. Marzy mi się samodzielnie wykonany orgonit?
Odpowiedz
#11

Byłoby super!  Tak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości