Mikesz/Mildyn -moje fotografie
#89

Hazar - bardzo ładnie to ujęłaś ... - Tak
A co do tych moich zdjęć na ścianach, to nie są zwykłe zdjęcia "wycięte z gazet" czy jakieś "Rosjanki"...  -  Nie
Konkretne fotografie ściągam z internetu ( czasami godziny poszukiwań unikalnych zdjęć ), potem są one odpowiednio obrabiane komputerowo przeze mnie ( powiększenie, pomniejszenie , jasność, kolor, ostrość i inne opcje ) w Wordzie. Następnie przenoszę je do pen-driva i kseruję je w wysokospecjalistycznym punkcie poligraficznym ( A-4, kolor ) - 3 zł za zdjęcie na specjalnym wysokogatunkowym papierze.
W domu ponownie  segreguję je i zazwyczaj odrzucam ok. 50 % zdjęć z różnych względów lub powtarzam ponownie zdjęcie, ale już nieco inaczej.
Te, które przejdą, wkładam do tzw. antyramy ze szkłem lub do odpowiedniej przeźroczystej foli.
Dla przykładu - efekt końcowy wygląda tak :
( na fotografii - Audrey Hepburn - kadr z filmu - " Śniadanie u Tifaniego ",  aktorka Mila Jovovich, Kristen Bell, Nicoll Kidman, Jennifer Aniston )


Załączone pliki Obrazki
   
Odpowiedz
#90

Nie nie, te zdjęcia pokazane wcześniej są zwykłymi zdjęciami, wyciętymi z gazet. Nie mają nic wspólnego z szacunkiem, pięknem, upodmiotowieniem. Zupełnie nic. To manifestacja potrzeb seksualnych mieszkanca tego pokoju.
Odpowiedz
#91

Lady...byłabym ostrożna w takiej ocenie...a najlepiej wstrzymać się z taką kategoryczną oceną...
zresztą to jest prywatna sprawa Mikesza...po prostu pokazał nam jak mieszka...Mikesz...ok...
a nam nic do tego, a zwłaszcza oceniania w tym wątku....

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#92

Te zdjęcia są po to aby je oceniać , inaczej przecież nie zostałyby wystawiane, prawda? Jeśli nie chciałby ich oceny to zachowałby je dla siebie.
Oceniam te zdjęcia bardzo negatywnie na forum traktującym o rozwoju duchowym. Nie tędy droga.
Odpowiedz
#93

Ale ja właśnie przez takie zdjęcia rozwijam się duchowo ! - BuźkiTak
Każdy ma swoją inną drogę, niektórym wystarczy pójść do kościoła raz na tydzień i rzucić pieniążek na tacę i są zadowoleni ze swego "rozwoju duchowego".


To jest obszerne i uniwersalne forum, każdy znajdzie coś dla siebie.
Mnie także niektóre tematy  podobają się mniej, ale rozumiem, że to jest forum społecznościowe, które może zaoferować użytkownikom szeroki zakres możliwości wypowiedzi ( np. wiersze, rośliny - zioła, duchy, jasnowidzenie, wróżby, muzyka,  kawiarenka , zdrowie, dobre jedzenie ... itp ... itp ... )

Lady Of Dreams - jak nie podoba się mój wątek, można po prostu nie wchodzić do niego... - Bezradny

Mikesz
Odpowiedz
#94

Zgodnie z tym wątkiem  na forum - zamieszczam  moje kolejne zdjęcia w tym temacie :
Lady of Dreams - masz taki piękny nick , a taka z Ciebie "czepialska" i złośliwa osoba ... - Bezradny 
Co przeszkadzają Ci moje fotografie z  mojego prywatnego pokoju na tym forum ... ? - Myśli

Może spodobają się Tobie moje kolejne zdjęcia ... ?
Zaznaczam od razu, że pierwsze zdjęcie  - to nie jest wizerunek Mikesza  ... - Nie


Załączone pliki Obrazki
                               
Odpowiedz
#95

(29-05-2018, 09:18)Lady of Dreams napisał(a):  Nie nie, te zdjęcia pokazane wcześniej są zwykłymi zdjęciami, wyciętymi z gazet. Nie mają nic wspólnego z szacunkiem, pięknem, upodmiotowieniem. Zupełnie nic. To manifestacja potrzeb seksualnych mieszkanca tego pokoju.

Nie uważasz,  że twój awatar jest  nazbyt erotyczny , wyzywający i nie bardzo nadaje się na forum rozwoju duchowego? Bezradny

Dekoracja pokoju Mikesza wygląda dziwnie, jest to jednak  jego prywatna sprawa.Jednak dzięki temu, że zdecydował się to pokazać, bardziej go poznaliśmy,
i dlatego łatwiej można podjąć decyzję czy skorzystać z jego usług, czy też nie.

P.s.
Każdy porządny tarocista, bazuje (przynajmniej w części) na dorobku  Aleistera Crowley'a. Co wcale nie oznacza, że jest zwolenikiem biseksualnego seksu grupowego.
Odpowiedz
#96

Ogion zapędzasz się, akurat awatar ma piękny i bardzo ezoteryczny Uśmiech
Należy we wszystkim starać się zachować równowagę i nawet nie postrzeganie piękna jest istotne co jego sposób 
Zdaje sobie ze oprawa jest ważna i zamysł artysty, ale czasami trzeba kierować się zasadą że nic nie jest z gruntu brzydkie, tylko my wyrobilismy w sobie odmienny zmysł estetyczny i trudno jest wyjść z jego ramy :Uśmiech także pozwólmy sobie na komfort bycia sobą Uśmiech

Chodź, nie bój się, zobaczysz coś moimi oczami 
Pozwól mi spojrzeć swoimi a powiem jak Ty to widzisz 

" By poznać Boga potrzebujesz tylko matematyki, fizyki i języka obcego, reszta jest zbędna..."
Odpowiedz
#97

Ogion...Lady jest piękną kobietą i taki ma avatar...zresztą od bardzo dawna...mi się podoba... Oczko

To jest watek Mikesza...i raczej  Oklaski za jego zdjęcia pokazujące nam wrocławskie klimaty i jego samego...
Zachęcam do pokazania nam swoich talentów, uzdolnień...również Ciebie...

[Obrazek: attachment.php?aid=69226]
Odpowiedz
#98

A oto kolejne wrocławskie klimaty na Mikeszowych zdjęciach :
Fotografia nr. 1 - to przyszli  polscy mistrzowie olimpijscy w wioślarstwie (  w" jedynkach" i w "dwójkach" ).
Trenują  pilnie na Odrze pod bacznym i profesjonalnym okiem trenerów ( te motorówki ) oraz Mikesza ... - Uśmiech
Pozostałe trzy zdjęcie zostały wykonane z okna tramwaju nr. 10 - relacji:  Biskupin - Leśnica ... - Tak

Mikesz


Załączone pliki Obrazki
               
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości