Karty - chęć rozmowy/pomoc
#1

Cześć wszystkim!
Proszę Was o pomoc - która karta/połączenia kart oznaczają chęć rozmowy, poznania drugiej osoby? Nie mogę tego nigdzie wyczytać... Smutny
+ które karty mówią o niesieniu sobie pomocy, dzieleniu się tym co się ma?
Zgóry dziekuje za pomoc i milego dnia!  Buziak
Odpowiedz
#2

8 buław to karta kontaktu na zasadzie: smsy, telefony, e-maile
2 kielichów - jako poznanie drugiej osoby
8 buław + 2 kielichów 

albo Król Buław + 8 buław - jako, że mężczyzna inicjuje kontakt,
zamiennie z Królową Buław jeśli chodzi o kobietę

10 kielichów - dzielenie się tym co ma, w znaczeniu uczuć, bo rozumiem, że o uczuciach mówimy..
Na razie nic innego nie przychodzi mi do głowy, a poza tym cały czas się uczę  Buziak
Odpowiedz
#3

Dziękuję Ci pięknie za odpowiedź! Uśmiech) Też myślałam o tej 10 kielichów, więc może faktycznie dobry trop :Uśmiech
Odpowiedz
#4

Jak najbardziej... 10 kielichów to też Opatrzność, to też coś co dostajemy i jest to chronione razem z nami..  Buziak
Odpowiedz
#5

Wydaje mi się, że Paź każdego z dworów może mówić o kontakcie, w zależności w jakiej sprawie.
Odpowiedz
#6

Paziowie oznaczają dla mnie propozycje i szanse jakie przychodzą do nas z zewnątrz. To gesty innych osób wobec nas, propozycje jakie nam złożą.

Zgoda, pojednanie, miły gest, szansa na miłość - Paź kielichów 
Obietnice będące szansą dla pytajacego, dobre wiadomości, okazja do zrobienie czegoś nowego- Paź buław
Próba wyjaśnienia czegoś, możliwa krytyka a nawet konflikt, intensywna dyskusja która pozwoli wiele wyjaśnić- Paź mieczy
Dobre wiadomości dla osoby pytającej, miłe gesty, dar, podarunek, szansa na zarobek- Paź denarów.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości