Patrix wita ciepło
#1

Witam wszystkich ciepło i serdecznie.
Mój nick pochodzi od imienia Patryk. Chciałbym podzielić się tutaj ze wszystkimi moimi umiejętnościami i doświadczeniem związanym z ezoteryką. 
Niestety, wiedza tajemna jest bardzo szeroka, zatem moje działanie to tylko kropelka w ocenie. Wśród tego mogę wymienić:
- Tarot, w tej kwestii cały czas się uczę i odkrywam jego bogactwo, wcześniej ukończony kurs u J. W. Suligi
- Reiki, poziom Mistrza Nauczyciela
- Uzdrawianie praniczne wg. Mistrza Choa Kok Sui, stopień zaawansowany oraz psychoterapia praniczna
- Krija Joga wg. nauk Mahavatara Babaji
- Kurs Huny
- inne kursy i zainteresowania z ezoteryką i medycyną naturalna jak np. praca z wahadałem, radiestezja, akupunktura.

Mam nadzieję poznać tu wspaniałe osoby dzielące wspólne zainteresowana i pasje Uśmiech
Odpowiedz
#2

Witamy serdecznie na naszym forum!  Uśmiech Kwiatek
Będzie miło, jeśli zostaniesz z nami na dłużej, podzielisz się swoją wiedzą, weźmiesz udział w ćwiczeniach i dyskusjach...  Tak

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#3

Dziękuję za miłe przyjęcie. Nie wspomniałem o tym w poprzednim wątku, ale jestem Wiccaninem. Z tej dziedziny też mogę doradzić, podpowiedzieć i udzielić informacji.
Odpowiedz
#4

Miło Cie poznać, witaj :--)
Odpowiedz
#5

Witaj Patryku. Są talie Tarota oparte właśnie na rytuałach wiccańskich, więc Twoja wiedza bardzo się przyda.
Odpowiedz
#6

Witaj na forum! Uśmiech

Pasja jest przewodnikiem do największych tajemnic...
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości