Prosba o interpretacje
#1

WITAM. Moze ktos pomoze w rozszyfrowaniu portretu, troche liznelam ale sadze ze za bardzo pod siebie dopasowuje, bo ja sie znam... A moze rzuci ktos okiem, mi obcy. Z gory dziekuje 

Data ur    17-01-1991
1. dzieciństwo - GWIAZDA
2. wiek średni - MAG
3. wiek dojrzały - SAD OSTATECZNY
4. podświadomość - KSIEZYC
5. świadomość - SWIAT
6. nadświadomość - WISIELEC
7. misja - MOC
8. środki do realizacji misji - SMIERC

9. karma, kim byłam - WIEZA
10. co robiłam - SLONCE
11. lekcja - CESARZOWA

12. harmonia - KOCHANKOWIE
13. wnętrze - MOC
14. na zewnątrz - SPRAWIEDLIWOSC 

15. jak odrobić lekcje karmiczna - RYDWAN
17. komfort karmiczny - DIABEL 
18. ak pracować z misja na obecne wcielenie - SPRAWIEDLIWOSC
Odpowiedz
#2

Cześć, 

poprawnie obliczony portret z Twojej daty urodzenia wygląda następująco:

17.01.1991

1. dzieciństwo - XVII GWIAZDA - jesteś bardzo kreatywną osobą, obdarzoną jakimś talentem artystycznym lub po prostu lubisz różne artystyczne przedsięwzięcia, może dużo rysowałaś, malowałaś, grałaś na instrumentach, śpiewałaś. Jesteś też bardzo przyjacielską, życzliwą osobą, ludzie cię lubią
2. wiek średni - I MAG - tutaj głównie objawią się talenty związane ze sztuką operowania słowem, może zajmiesz się pisaniem, lub po prostu będziesz dobrze czuć się w sytuacjach wymagających dokonywania prezentacji, przemawiania, w dyskusjach z innymi osobami, jako wykładowca, osobą pewna siebie
3. wiek dojrzały - XX SĄD OSTATECZNY - docenisz swoją rodzinę, przyjaciół, będziesz pielęgnować te kontakty
4. podświadomość - XVIII KSIĘŻYC - ta karta wskazuje lęki, kompleksy i blokady ukryte w Twojej podświadomości. Księżyc na tej pozycji może wskazywać na nadwrażliwość emocjonalną, zbyt mocne przeżywanie problemów swoich i osób z otoczenia. jeśli masz na tej pozycji Księżyc, możesz mieć skłonności do życia w świecie marzeń, iluzji, łatwo ulegać wpływom innych osób. 
5. świadomość  - XXI ŚWIAT - jesteś otwartą osobą, chętnie poznajesz nowe osoby, miejsca, techniki, lubisz się uczyć, interesujesz się tym co dzieje się wokół Ciebie
6. nadświadomość - XVII GWIAZDA - szukasz możliwości artystycznej realizacji siebie, ponieważ w tym czujesz się dobrze, w ten sposób możesz oddać/zrozumieć swoje stany ducha, przeżyć drzemiące w Tobie emocje, które w inny sposób może trudno Ci zgłębić/wypowiedzieć, chcesz pomagać innym
7. misja - XVI WIEŻA - misją jest budowanie na nowo, przebudowa: stosunków międzyludzkich, struktur społecznych, budowa relacji, rozwój własnej osobowości, budowa domu itd.
8. środki do realizacji misji - XVIII KSIĘŻYC - bogata wyobraźnia, intuicja, znajomość ludzkiej psychiki

9. karma, kim byłam - XVI WIEZA
10. co robiłam - XIX SLONCE
11. zadanie karmiczne - III CESARZOWA

12. harmonia - XII WISIELEC - harmonii dostarcza ci zgłębianie własnej psychiki, życie duchowe, medytacja
13. wnętrze - VIII Sprawiedliwość - wierzysz w to, że umiesz obiektywnie podchodzić do spraw i wydawać rzetelne oceny, starasz się postępować zgodnie z zasadami
14. na zewnątrz - XIV UMIARKOWANIE - jesteś postrzegana jako osoba, która potrafi osiągnąć harmonię wewnętrzną, nie unosi się emocjami, ale potrafi je uspokoić również w innych, dobry pośrednik między zwaśnionymi stronami, który potrafi doprowadzić do zgody

15. jak odrobić lekcje karmiczna - XXII GŁUPIEC
17. komfort karmiczny - XX SĄD
18. Jak pracować z misja na obecne wcielenie - XIV UMIARKOWANIE

"Every wall is a door". (R.W. Emerson)
Odpowiedz
#3

Lubię artystyczne przedsięwzięcia, jestem osobą życzliwą to fakt lubię pomagać. Jestem nieśmiała, chociaż teraz sie rozwinelam i nie jest tak źle zawsze wydawalo mi sie ze nie mam pewnosci siebie ale od pewnego czasu lubię mówić, lubię byc sluchana. Zdecydowanie za bardzo przejmuję się wszystkim i faktycznie mam bardzo bogatą wyobraźnię.
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości