Karty Halloween Oracle
#1

Poszukuję informacji o kartach wyroczni Halloween Oracle. 
Przeszukałam już sporo stron jednak nie trafiłam na spis kart w talli ani ich znaczeniu. Czy ktoś pracował z tymi kartami i mógłby podzielić się wrażeniami i interpretacją poszczególnych kart?
Odpowiedz
#2

Powiem Ci tak...większości kart runicznych, to akurat mój konik...tez nie ma w necie w całości, ani całości opracowań...
Ale szperam w necie, i na swój użytek kompletuje całą talię...
Jeśli dobrze będziesz szukała, to dokopiesz się nawet znaczeń poszczególnych kart...
Jeśli ta talia Cie interesuje poświęć trochę czasu w necie...i pokaż nam ją tutaj na Forum... Oczko

[Obrazek: 750174360.gif]
Odpowiedz
#3

[Obrazek: gRvrHEc.jpg]
[Obrazek: LU4OssG.jpg][Obrazek: TEBY2dH.jpg]
[Obrazek: DDy8P2a.jpg][Obrazek: BjazKkV.jpg]
[Obrazek: CyXVoyI.jpg][Obrazek: NQ2LBsH.jpg]



Mam tę talię - bardzo ładna graficznie, znaczenie kart daje często do myślenia nad tym co ważne i mniej ważne... to że jest to talia Halloween nie oznacza wcale że służy tylko do wróżb "halołinowych", bo gdyby tak było na pewno bym jej nie kupiła.  Oczko
Karty są w ciemnej kolorystyce, dużo czarnego koloru i dużo czaszek, są wampiry, duchy itp. ... więc jeśli ktoś lubi takie klimaty, to na pewno mu się spodoba.  Tak Dołączona książeczka (w jęz. angielskim) zawiera przy każdej karcie krótki wierszyk, a potem wyjaśnienie tego co symbolizuje przedmiot czy postać znajdująca się na karcie, oraz oczywiście znaczenie samej karty dla osoby która ją wyciągnęła. 
Jeżeli chodzi o mnie - jak najbardziej mogę ją polecić.   Ok

A Krystyna ma rację - zawsze będzie nam miło, jeśli poszperasz w necie i podzielisz się z nami tym co znalazłaś...  Oczko
Tu masz opis wielu talii:

https://jolanta-golebiewska-tarot.pl.tl/The-Halloween-
Oracle.htm

Połóż rękę na sercu. 
Oddychaj. 
Żyj.
Odpowiedz
#4

Dzięki uprzejmości pewnej niezwykle pomocnej osoby zamieszczam listę kart wraz z sentencjami, którymi są opisane. 


1.      Ancestors (przodkowie)  - The love and legacy of our DNA (Miłość i dziedzictwo  z naszego DNA)
2.      Apple (jabłko) – Risk and reward (Ryzyko i nagroda)
3.      Barmbrack (chleb z rodzynkami) – Sweetness and synergy (Słodycz i synergia)
4.      Black Cat (czarny kot) – Fortune meets opportunity (Szansa na fortunę)
5.      Cauldron (kocioł) – Synergy and healing (Synergia i uzdrowienie)
6.      Dawn (świt) – The light after the darkness (Światło po zmroku)
7.      Death (śmierć) – The eternal cycle begins again (Cykl wieczny zaczyna się ponownie)
8.      Eternal Love (wieczna miłość) – Love is love is love and it transcends physical death (Miłość wykraczająca poza fizyczną śmierć)
9.      Forgiveness (przebaczenie) - Reducing burden (Zmniejszenie obciążenia)
10.  Ghost (duch) – Regret (Żal)
11.  Graveyard (cmentarz)- Unnecessary fear (Niepotrzebny strach)
12.  Hearth (palenisko)- Happiness in our hearts and homes (Szczęście w domu i w sercu)
13.  Invisibility (niewidzialność) – Authenticity (Autentyczność)
14.  Jack-O’-Lantern (lampion z dyni)- Protection (Ochrona)
15.  Joy (radość) - Rejoicing in the present (Aktualna radość)
16.  Lady de los Muertos (kobieta święta zmarłych) - Acceptance and equality (Akceptacja i równość)
17.  The Lamp (lampion) – Remembrance (Pamięć)
18.  Midnight (północ) - The most magical hour of all (Najbardziej magiczna godzina)
19.  Mummy (mumia) – Change (Zmiana)
20.  Nightsong (nocna pieśń) - Hidden talents (Ukryte talenty)
21.  Owl (sowa) - Wise seeing, wise action (Mądre postrzeganie, mądre działanie)
22.  Scrying (kryształowa kula) – Intuition (Intuicja)
23.  Skeleton (kościotrup) – Strength (Siła)
24.  Skull of Darkness (czaszka ciemności) - Blind spots (Słaby punkt)
25.  Skull of Flowers (czaszka kwiatów) - Creating through the ashes (Powstanie z popiołów)
26.  Skull of Light (czaszka światła) – Illumination (Wyjaśnienie)
27.  Skull of Stars (czaszka gwiazd) - Infinite possibilities (Nieskończone możliwości)
28.  Spider (pająk) - Community and web-weaving (Społeczność i kontakty w sieci)
29.  Trick-or-Treat (cukierek albo psikus) - Mischief and play (Figle i zabawa)
30.  The Underworld (podziemie) - Where all things pause and begin again (Miejsce gdzie wszystko zatrzymuje się zaczyna od nowa)
31.  Vampire (wampir) - Emotional intelligence (Inteligencja emocjonalna)
32.  The Veil (welon)- The future (Przyszłość)
33.  Werewolf (wilkołak) - Exploring wildness (Odkrywanie dzikości)
34.  Winter (zima) - The sacredness of pausing (Celebrowanie zadumy)
35.  The Witch (wiedźma) - The earthly weaver of the worlds (Ziemski stwórca światów)
36.  Zombie (zombie) – Control (Kontrola)
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości