W świetle run...uwarunkowania karmiczne, ślubowania....
#1

Gdy coś niedobrego koło nas się dzieje, gdy np. wogóle , nie możemy znaleźć partnera dla siebie....
i jeśli wierzymy w reinkarnację.....
pada pytanie....a może są to jakieś uwarunkowania karmiczne..jakaś forma ślubów....
małżeńskich, zakonnych, kapłańskich... czy innych....

Jeśli w rozkładach runicznych, na tak zadane pytanie, ..pojawiają się karty....
PERDO+ALGIZ+EHWAZ.....
mogą sugerować, że w poprzednich wcieleniach było ślubowanie karmiczne....

Gdy pojawiają się...PERDO+HAGALAZ+TIWAZ....
taki układ sugeruje , że chodzi tu o zakonnika , kapłana.....

Gdy pojawiają się...PERDO+HAGALAZ+BERKANA....
taki układ sugeruje, że chodzi tu o zakonnicę, kapłankę...

Dla odważnych, którzy chcą ten temat zgłębić, aby dokładnie się dowiedzieć o co chodzi...
poleca się sesje regresingu, hipnozy...wszelkie sesje oddechowe....

Aby uwolnić się od tych ślubowań karmicznych...pisze się odpowiednie afirmacje..
np.ja...uwalniam się od wszelkich ślubowań, braku bezpieczeństwa, przebaczam i proszę o przebaczenie...
cos w tym stylu..może to być dłuższy tekst...

Pisze się taką afirmację w trzech osobach..ja...ty...ona... pięć razy dziennie, przez okres 21 dni...
Musi to być codziennie, bo przerwanie choć na jeden dzień powoduje powrót do początku...
Prosi się wtedy Archanioła Michała Uriela, Zadkiela o pomoc......

Drugą formą jest pisanie dekretów...to jest już dłuższy opis, pisany w pierwszej osobie.
...i odczytujemy go sobie codziennie........

Wiemy doskonale, że moc słowa jest ogromna, a jeśli wypowiadane są one w obecności świadków...
...to nawet przez wiele naszych wcieleń, mogą tego pilnować.........
na podstawie moich notatek z programu Edyty Ostrowskiej w ezotv...

[Obrazek: 750174360.gif]
Odpowiedz
#2

bardzo to intrygujące Krystyno... czy może wiesz, gdzie można o tym szerzej poczytać?
Odpowiedz
#3

też mi się podoba temat Uśmiech
Odpowiedz
#4

dołanczam sie do prośby a raczej pytania poprzeniczki gdzie można o tym poczytać ??
Odpowiedz
#5

Tak jak podalam powyzej..sa to moje notatki z programu Edytki, kiedy miala programy w TVN, kilka lat wstecz...
Nie spotkałam się z opracowaniem na ten temat...niestety...
na stronie Edytki też tego nie ma...

Nawet nie wiem, czy ktoraś inna runistka podnosiła ten temat w swoich programach ..
Edytka wtedy po prostu to fajnie tłumaczyla...
czasem mozna podpatrzec, jakie karty wyciągają runistki w swoich programach w tym temacie...
...ale nie jestem na bieżąco z programami o tematyce runicznej w telewizji... Oczko

[Obrazek: 750174360.gif]
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości