X Koło Fortuny - Init. GD

grupa dyskusyjna Studium Indywidualnej Talii
Awatar użytkownika
Zib
Kontaktowanie:

X Koło Fortuny - Init. GD

Postautor: Zib » niedziela 11 lis 2012, 19:20

Ciekawa karta, czyż nie? Może rzeczywiście to co nam się zdarza w życiu, co traktujemy, jako przeznaczenie to tylko wynik przypadku spowodowanego humorem znudzonej małpy, która kiedy i jeśli zechce to pokręci tym, czy owym, a szczególnie owym w naszym życiu.... :bezradny:
Obrazek
No i oczywiście nie omija nas - czy koła naszego losu - wiatr historii. :zalamka:
To nie takie ważne jakie są karty wyciągnięte dla Ciebie. Najbardziej istotnym jest jak je rozegrasz.
Nie wróżę na PW, a na prywatne :plotki: wróżby lub zainteresowanych Reiki zapraszam na swój: Blog Tarot-dla-Siebie a tu pooglądać Portrety
Awatar użytkownika
Libra22

Re: X Koło Fortuny - Init. GD

Postautor: Libra22 » niedziela 11 lis 2012, 21:10

nie ma obrazka w Asie buław też nie widać :bezradny:
------------------
a jak otworzyłam forum przez chroma to się obrazki pokazały. Znaczy się - wina przeglądarki była. Trzeba się przerzucić na chroma będzie :bezradny:
Awatar użytkownika
Zib
Kontaktowanie:

Postautor: Zib » niedziela 11 lis 2012, 21:44

Obrazki są, a to co się dzieje to efekty specjalne - Tarofides bawi się skórkami
To nie takie ważne jakie są karty wyciągnięte dla Ciebie. Najbardziej istotnym jest jak je rozegrasz.
Nie wróżę na PW, a na prywatne :plotki: wróżby lub zainteresowanych Reiki zapraszam na swój: Blog Tarot-dla-Siebie a tu pooglądać Portrety
Awatar użytkownika
Tarofides
Admin

Postautor: Tarofides » piątek 16 lis 2012, 18:47

Nie Tarofides, nie Tarofides :nie:

z obrazkami z linków tak jest, szczególnie z dziwnych stron, niektóre strony maja tez blokady aby im transferu nie zabierać i obrazek widać tylko np. 1 godzinę :bezradny:
Awatar użytkownika
Zib
Kontaktowanie:

Postautor: Zib » sobota 17 lis 2012, 05:20

A może by tak na temat Koła Fortuny nawiązać :bezradny:
Patrzę ci ja na listę aktywynych tematów i oczom nie wierzę - :cwaniak: Taro wpisał coś o GD! Po otwarciu wątku okazało się to nie do końca prawdziwe - niby cos dopisał :szok: ale nie na temat :dobani:
mili255

Postautor: mili255 » środa 11 wrz 2013, 22:14

Małpa to zwierzę cwane, tutaj może oznaczać psikus, przewrotność losu
wiolo

Postautor: wiolo » niedziela 25 sty 2015, 14:29

W innych taliach ta karta jest koloroea i jakas taka miła. Tu dość złowieszcza i ten wiatr z ognistymi podmuchami...
A jeszcze moze nie w temacie. Jestem zachwycona wymową tych kart. Juz zamówiłam. Ale niestety nigdzie nie mogę znalezc literatury do tej talii. Czy ktos cos??
Awatar użytkownika
Joanna

Postautor: Joanna » czwartek 29 sty 2015, 09:46

czesc, znalazłam te opisy: http://www.tarot.org.il/Library/Misc/Th ... rumps.html
są fajne choć niektóre trochę odbiegają lub talia nieznacznie odbiega od źródła.
Z kartami dostaniesz małą książeczkę ale takich ciekawostek jak na tej stronce nie znajdziesz

Wróć do „Initiatory Tarot of Golden Dawn”