Dama tęcze - Rozkwit

Awatar użytkownika
Sophia
Posty: 1294
Rejestracja: czwartek 05 gru 2013, 22:46
Lokalizacja: znad dużej wody
Kontaktowanie:

Dama tęcze - Rozkwit

Postautor: Sophia » poniedziałek 17 lut 2014, 22:23

Obrazek


Zen chce byś żył, żył w dostatku, totalności, żył intensywnie, nie na minimum, jak chce chrześcijaństwo, lecz na maksimum, bez reszty. Twoje życie winno sięgnąć do innych. Twoja szczęśliwość, błogość czy ekstaza nie mogą trwać w tobie jak nasienie. Powinny rozwijać się jak kwiat i rozprzestrzenić swój zapach na wszystkich bez wyjątku - nie tylko na przyjaciół, lecz także na nieznajomych. Oto prawdziwe współczucie, prawdziwa miłość: dzielenie się oświeceniem, dzielenie się tańcem z tego drugiego świata.

Komentarz do karty: Dama Tęcz jest jak niezwykła roślina, która sięgnęła Rozkwitu i pełni barw. Jest bardzo seksualna, pełna życia i możliwości. Pstryka palcami w rytm muzyki miłości, a jej zodiakalny naszyjnik jest ułożony tak, że Wenus leży na jej sercu. W rękawach ma mnóstwo nasion, które ulecą z powiewem wiatru, by zapuścić korzenie tam, gdzie się da. Nie interesuje jej to, czy upadną one na ziemię czy na skały; ona rozrzuca je wszędzie w czystym celebrowaniu życia i miłości. Z góry spadają na nią kwiaty harmonizujące z jej własnym Rozkwitem, a pod kwiatem, na którym ona siedzi, zabawnie wirują wody uczuć. Możesz się poczuć jak ogród kwiatowy, na który zewsząd padają deszcze błogosławieństw. Powitaj pszczoły, zaproś ptaki, by skosztowały twego nektaru. Swą radość podziel między wszystkich.


Osho
krocz swoją drogą, nie wykorzystuj cudzych ścieżek

http://tarot-anna.pl/
Awatar użytkownika
Żubrówka
Posty: 2123
Rejestracja: środa 04 lip 2012, 18:59

Re: Dama tęcze - Rozkwit

Postautor: Żubrówka » środa 02 lip 2014, 21:06

To rzeczywiście jest piękna karta, Sophia.
Emanuje radością i szczęściem.
Na twarzy kobiety maluje się uśmiech, ale i zaduma (oglądałam przez lupę!). Widać, że jest szczęśliwa, spełniona, zadowolona z tego kim jest, pogodzona ze swoim wnętrzem.
Jest jednością, całością, może obdarowywać tym, co posiada.

Wróć do „Osho Zen Tarot”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość