8 Trumna

Awatar użytkownika
barbara40
Posty: 2653
Rejestracja: czwartek 05 lut 2015, 11:57
Kontaktowanie:

8 Trumna

Postautor: barbara40 » wtorek 08 gru 2015, 00:08

Obrazek

8 Trumna – Karta Trumna, mówi o jakimś końcu, zakończeniu jakiegoś etapu w życiu, jest to karta, która nadaje nastrój innym kartom, ma raczej złe przesłanie i ma wpływ na pozytywne karty, zawsze mówi, że będziemy czegoś w życiu doświadczać, co nie będzie dla nas łatwe i przyjemne. Pozytywne przesłanie tej karty jest wówczas, kiedy obok po prawej stronie jest karta Słońce, która daje nam nadzieję, że dotkliwe przeżycia mogą się wkrótce zakończyć, wszystko zależy od sąsiadujących kart, przede wszystkim od tego, jak blisko jest ta karta przy karcie Trumna, im bliżej tym szybciej, zawsze z prawej strony, jako na przyszłości. Karta Trumna mówi nam o depresji, przygnębieniu, zniechęceniu, obciążeniu, ruinie naszych planów, zamiarów. Jest to moment zaczynania od nowa, oczyszczenia, pozostawienie po sobie przeszłości, a skupienie się na przyszłości z nadzieją w sercu, o tym mogą powiedzieć również sąsiednie karty. Pokazuję poważną chorobę, dużą stratę również finansową, czasami wskazuje po prostu na dzień spędzony w łóżku. Wskazuje na doświadczenie przemiany, koniecznych zmian, koniec związku, pracy, porażkę, dłuższy okres stagnacji, oznajmia o przeszkodach, które są do pokonania. Patrząc na WT należało by zwrócić uwagę, gdzie leży karta Trumna, da ona wiele informacji, co już jest za nami, z czym się teraz zmagamy i czy wyjdą nam nasze plany, zawsze wskazuje na pewnego rodzaju obawy, strach, fobie, ale czasem jest ona zbawienna, kiedy np. mówi nam, że jakiś ciężki okres w naszym życiu dobiega końca, uwolnimy się od toksycznego związku, dlatego ważne jest odpowiednio zadane pytanie kartom i na co wskazują sąsiadujące karty, które tylko nam pomagają zobrazować problem, nie niwelują go jak np.
Trumna + Koniczyna = trudności z uwolnieniem się od kłopotów, druga szansa, ale nie przesądza to, że będzie tą pozytywną drugą szansą tym razem, rekonwalescencja, ale nie wiemy czy będzie ona przebiegać prawidłowo i jak długo. Im bliżej jest ona kart Pani i Pana tym większe zmiany i przeszkody niesie za sobą, tym bardziej będzie to dla osoby pytającej ciężkie przeżycie i nie ważne czy leży na górze (problem, z którym teraz się borykasz), na dole (wiele wysiłku kosztuje panowanie nad problemem), z lewej strony (dopiero co zostałeś zraniony), a tym bardziej jeśli jest z prawej strony, to dopiero nadejdzie. Należałoby dowiedzieć się co to będą za zmiany, w jaką sferę najbardziej uderzą.

Osoba: mająca stany depresyjne, ponura, chwiejna, nieszczęśliwa, w skrajnych przypadkach jest to osoba, która ukrywa coś bardzo złego ze swojej przeszłości, tajemnicza

Praca i finanse: utrata pracy, koniec kontraktu, zamknięty sklep, naruszenie umowy, żmudna praca, utrata pieniędzy, bankructwo, zamknięcie działalności, zaczynanie od zera.

Miłość: koniec związku, oczekiwanie, opóźnienia emocjonalne np. długo będziemy czekać, aby nasz związek wszedł na następny poziom emocjonalny i duchowy, żałoba, rozpacz, oswobodzenie się ze złego związku, relacji, zerwanie z przeszłością.

Zdrowie: samobójcze myśli, utrata apetytu, leżenie w łóżku, choroba, wyczerpanie, bez chęci do zmian, strach, lęki, obawy, przeżywanie traumy.

Czas: 8 dni, tygodni lub miesięcy, Sierpień

Rada: zostań w domu jeśli to możliwe, odpoczywaj, nie działaj

Trumna + Kosa = podejmowanie przykrej, ale i koniecznej decyzji, koniec z bólem fizycznym, koniec problemów
Lis + Trumna = koniec pracy, zła taktyka, zły plan
Bat + Trumna = tu karty z sąsiedztwa należy sprawdzić, powiedzą o tym jakiego zagrożenia należy się spodziewać, koniec walki, koniec sporu, ale może też ostrzegać, ze grozi nam atak fizyczny lub psychiczny, po którym możemy coś utracić i cierpieć.
Trumna + Słońce = nowy początek, pogodzenie się ze stratą.
"Nie obrażaj się na bieg zdarzeń, one i tak tego nie zrozumieją" - Platon
http://www.wrotatarota.com

Wróć do „Karty Lenormand”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość