Tak czy nie?

Awatar użytkownika
Izyda

Tak czy nie?

Postautor: Izyda » poniedziałek 26 sty 2015, 16:36

Witajcie moje drogie!(kobiet jest wiecej więc tą formę przyjełam)mam do Was pytanie-czy czeka mnie zabieg/operacja na kolano......wiem ,wiem nie wszystkie kładziecie karty na zdrowie,ale ja to przyjmuje jako ćwiczenie bo i tak na wszystko jestem przygotowana....wczoraj sama położyłam sobie karty,ale wolałabym aby osoby postronne(przepraszam ,ze tak pisze)zerkły i powiedziały mi jak to widzą dalej...powiem pokrótce kolano mnie boli od dłuzszego czasu,ale teraz już w taki sposób ,ze nie moge chodzić ,nie wychodze nigdzie-funkcjonuje tylko w domu i chodzę w ortezie,zapytacie lekarz,badania...wszystko porobione i wyniki takie sobie podejrzewają naderwanie wiązadeł...a ten ból i niemozność chodzenia....zadecydowałam zapłace i jutro mam rezonans...ale co dalej.....
(miałam operacje 2 lata temu-nie na kolano,połozyłam karty i wiedziałam ,ze w perspektywie czeka mnie operacja ,ale nie chciałam tej myśli dopuścic do siebie,ile wydałam kasy na lekarzy i badania....w rezultacie miałam po 10 miesiącach operację)-pisze to bo traktuje to pytanie jak ćwiczenie......
Chętne osoby zapraszam-Dagmara-ur.03.11/1971-dzieki
Awatar użytkownika
madrugada

Re: Tak czy nie?

Postautor: madrugada » poniedziałek 26 sty 2015, 16:51

Hej Izydo, pytalam sie dokladnie o to czy czeka Ciebie operacja, i karty zdaja sie potwierdzac zdecydowanie, widac tez rekonwalescencje po operacji. Rada jest taka aby zdecydowanie probowac i mysle, ze przyniesie ta operacja poprawe. Jedyna uwaga jest taka aby decyzje podejmowac na spokojnie (2 mieczy a dolozona sprawiedliwosc), mozliwe ze bedzie wiecej niz jedna opcja tutaj. Ale z teo co piszesz wykonujesz badania i konsultujesz, wiec juz jakby postepujesz jak pokazuja karty.

:buzki:
====
Zapraszam na: http://www.tarot-ani.pl/
:)
Awatar użytkownika
Lady of Dreams

Postautor: Lady of Dreams » poniedziałek 26 sty 2015, 17:06

5 Bulaw Kochankowie 3 Bulawy

Nie widac tutaj operacji, widac zwloke w czasie. Lekarz nie bedzie spieszyl sie z taka decyzja. Jakos inaczej lekarz bedzie probowal zaradzic problemowi. Nie mozesz forsowac tej nogi. Oszczedzaj ja. Byc moze dostaniesz kule do podpory.
Moja strona internetowa http://www.tarocistkasofia.pl Nie wróżę na PW. Zapraszam do kontaktu na mój email tarocistkasofii@wp.pl
ewka

Postautor: ewka » poniedziałek 26 sty 2015, 17:16

Zaznaczam, że jestem osoba która rozpoczyna dopiero przygodę z tarotem ale wyszły mi takie karty :
2 Mieczy (o) + 4 mieczy (o) + Paz mieczy (o)
Widać odwlekanie, napięcie i czekanie na rozwój sytuacji . 4 mieczy mówi o konieczności leczenia szpitalnego, jakiejś rehabilitacji. Jako ostatnia karta wypadła mi Paz mieczy, który mówi o bólach krótkotrwałych, nagłych.
życzę powrotu do zdrowia :kwiatek:
Awatar użytkownika
Izyda

Postautor: Izyda » poniedziałek 16 lut 2015, 21:46

:) ...dziewczyny wracam z weryfikacją,otóż na dzień dzisiejszy mam czekać tzn.aż pęknięcie łąkotki (na szczęście jest ono poprzeczne) samo sie zasklepi,zrośnie.....ale czy to w ogóle nastąpi... na razie ingerencji chirurgicznej lekarz nie poleca
DZIĘKI :)
Awatar użytkownika
Lady of Dreams

Postautor: Lady of Dreams » wtorek 17 lut 2015, 12:19

Dziekuje za weryfikację i ciesze sie , ze wrozba sie sprawdzila;-)
Moja strona internetowa http://www.tarocistkasofia.pl Nie wróżę na PW. Zapraszam do kontaktu na mój email tarocistkasofii@wp.pl
Awatar użytkownika
madrugada

Postautor: madrugada » wtorek 17 lut 2015, 15:32

A ja sie ciesze, ze sie nie sprawdzila :-)
====
Zapraszam na: http://www.tarot-ani.pl/
:)

Wróć do „Archiwum Darmowe wróżby”