Mistyczny Lenormand

Awatar użytkownika
Wildwood

Mistyczny Lenormand

Postautor: Wildwood » niedziela 16 mar 2014, 21:20

Wiem, ze wygladaja infantylnie, ale mi nie przeszkadza akurat ich stylistyka. Nie mam do nich farta, bo bo ze 3 razy zachodzilam do sklepu ezo i akurat ich juz nie bylo bo wczoraj ktos zamowil ostatnie 3 egzemplarze itp itd i tak zawsze... Czy wy tez jestescie owladnieci rządzą zakup coraz to nowszych talii? Ma ktos je? jak sie z nich korzysta? i mozna gdzies kupic razem z tymi 4 kartami dodatkowymi?

Obrazek

Narazie wydrukowalam je sobie z netu ale mam kiepska drukarke i troche slabo wyszlo, no ale narazie moze siee nada
Awatar użytkownika
Loreley
Kontaktowanie:

Re: Mistyczny Lenormand

Postautor: Loreley » poniedziałek 17 mar 2014, 01:33

Ja ostatnio kupiłam Tarot Lenormand, jutro wkleję kilka zdjęć :)
Moja strona, gdzie również można skorzystać z moich wróżb i Reiki: http://www.wrozkaloreley.blogspot.com
Obrazek
Awatar użytkownika
barbara40
Kontaktowanie:

Postautor: barbara40 » piątek 09 wrz 2016, 01:47

No cóż ... teraz ta talia jest szeroko dostępna, bez problemu można ją kupić ... Dla osób początkujących w temacie, może przystwarzać trochę problemów, zwłaszcza jeśli wcześniej pracowali z kartami Tarota. Talia ta, ma swój urok i może przyciągać wzrok, jednak nie polecam jej dla osób początkujących w temacie kart Lenormand :D
"Nie obrażaj się na bieg zdarzeń, one i tak tego nie zrozumieją" - Platon
http://www.wrotatarota.com
Awatar użytkownika
Karolina 11
Kontaktowanie:

Postautor: Karolina 11 » piątek 09 wrz 2016, 02:49

Też bym jej nie polecała początkującym. Jest trochę przekombinowana. Super się z niej czyta, ale jako lenormand dla mnie zawsze była trochę... przesadzona, powiedziałabym. Lenormand ma to do siebie (i to jest jego urokiem, jakby nie było), że jest prosty w wizerunkach. Wręcz skrajnie prosty.
Jestem kreatorem swojej rzeczywistości.

Zapraszam na mojego bloga: http://ezoterycznie-blog.blogspot.com :)
Awatar użytkownika
kasia12

Postautor: kasia12 » piątek 09 wrz 2016, 14:16

Moim zdaniem wygladaja pieknie ale tak jak wypowiedzi powyzsze nie jest to dobra karta DLA poczatkujacych. Tez lubir kupowac nowe talie kart ;) ale niestety nie jest to praktyczne bo zawsze zostaje wierna swojej dawnej talii ;).
Na­wet z naj­gor­sze­go koszma­ru na­dej­dzie przebudzenie.
Awatar użytkownika
terrywhat

Postautor: terrywhat » piątek 10 lut 2017, 15:07

A ja się przyznam, że nie wiem czym różni się Lenormand od zwykłych kart tarota (?) Pytanie pewnie i głupie ale naprawdę nie mam bladego pojęcia co to jest Lenormand. W sensie, nazwę słyszę już nie jeden raz ale jaka jest specyfika tych kart to już ygh, nie wiem (?)

Wróć do „Karty Anielskie, Lenormand, Kipper, Wróżebne (tzw. Oracle) i inne”