Etyka w tarocie

Regulamin forum
Arkana Wielkie - stosujemy numerację rzymską i piszemy z dużej litery np. IX EREMITA (lub IX Eremita)
Arkana Małe - numeracja arabska i małe litery np. 7 kielichów, 8 denarów, paź buław (ewentualnie Paź buław)
Awatar użytkownika
Dzina

Re: Etyka w tarocie

Postautor: Dzina » niedziela 13 lis 2016, 13:14

Rozumiem
Odłożenie kart i odmówienie wróżby napewno dało by do myślenia klientowi .
Tego właśnie chciałam się dowiedzieć jak wróż/wróżka zzachwa sie w syt..gdy wyjdzie mu śobiec?
Czy obieca klientowi gruszki na wierzbie.aby dać mu poczucie bezpieczeństwa ?
Teściowra mojej kolezanki była u wróżki w Niemczech -ta bez skrupułów powiedziała jej o nadchodzącej śmierci męża - sprawdziło się.
Ja byłam u wróżki latem i zwróciła uwagę na moją mamę.powiedziała.aby mama szukała innego lekarza .który wprowadzi nowe leczenie.Bo ten sposób leczenia jej nie pomaga.a z trzeciej narkozy może się nie obudzić.
Uważam.ze bardzo mądrze podpowiedziała mi jak można życie przedłużyć.
LeCaro nie opowiadam bzdur nie obrażaj mnie.bo ja nie obrażam Ciebie.
Gdybyś dziś zapytała 100 laików -takich jak ja czy chca wiedziec kiedy i jak umrze większość odp.ze1tak.Oczywiście nie zdając sobie sprawy z tego jak bardzo zmieni tl jego zycie2- masz rację ale ludzie chcą wiedzieć tak poprostu .....
Awatar użytkownika
Perełka
Moderator

Re: Etyka w tarocie

Postautor: Perełka » niedziela 13 lis 2016, 15:46

Dzina, zapraszam Cię do zapoznania się z wypowiedzią Joany na nurtujący Cię temat, moim zdaniem wyczerpującą...viewtopic.php?f=43&t=15049&start=44#p345415. Przytoczę jeszcze powiedzenie - "człowiek strzela Pan Bóg kule nosi" i dodam, że wyroki Boskie są wyrokami Boskimi i nie należy ingerować w działania Siły Wyższej w tym względzie...Człowiek, który chce znać datę śmierci, ma błędne pojęcie o życiu. Nieznajmość terminu śmierci, umożliwia życie...
Prawdziwe światło to świadomość swojej ciemności
tu wróżę http://ezomagia.pl/osoba/perelka Zapraszam :)

Wróć do „Wróżenie - wymiana doświadczeń, dyskusje”