Rok 2017 wg David Harklay

Awatar użytkownika
Luks
Moderator
Posty: 1995
Rejestracja: poniedziałek 11 sie 2014, 12:55
Lokalizacja: Magic Forest

Rok 2017 wg David Harklay

Postautor: Luks » niedziela 01 sty 2017, 13:14

Szanując prawa autorskie przytoczę tylko niektóre, najważniejsze prognozy znanej astrolog na 2017 (opracowanie własne na podstawie "HOROSKOP na rok 2017 SEKRETY ZODIAKU"):

Rok 2017 jest rokiem znakiem Wagi i Skorpiona, gdyż Jowisz, planeta ekspansji, będzie wówczas przebywać w tych znakach - do 10 października w znaku Wagi, a 10 października wejdzie w znak Skorpiona. Takie położenie planety da szansę na rozwój i poprawę wszystkim urodzonym pod znakami powietrznymi (w okresie gdy Jowisz przebywa w znaku Wagi), a od 10.10.17 urodzonym pod znakami wodnymi (gdy Jowisz będzie w znaku Skorpiona).
Jowisz w znaku Wagi powinien przynieść pobudzenie do działalności intelektualnej. Pozycja ta uważana jest przez astrologów też za wysoce dyplomatyczną - sprzyja osobom dyplomatycznym i tolerancyjnym. Sprzyja unikaniu otwartych konfliktów. Jowisz w Skorpionie też wróży zwycięstwo dyplomacji nad wojną. Pozycja ta jest uważana za astrologów za niezbyt mocną, a przez to korzystną.
W 2017 roku Jowisz będzie mocniej wspierał takie państwa jak USA, Rosja, Belgia, Kanada, Katalonia czy Egipt, od 10 października mocniej Chiny, Holandię, Szkocję.
Koniunkcje niektórych planet mają znaczenie dla wydarzeń o wymiarze światowym. W 2017 koniunkcja Jowisza i Saturna może zwiastować zmiany o znaczeniu historycznym, koniunkcja Neptuna i Urana jest zwiastunem zmian na mapie świata i wojen, koniunkcja Jowisza i Neptuna może przynieść wysoką inflację, zaś koniunkcja Jowisza i Urana inspiruje odkrycia naukowe, więc możemy się spodziewać wzrostu innowacyjności.
Dla Polski: Do 10 października zostanie zachowana tendencja rozwoju z 2016 - może dojść do licznych protestów społecznych, ale także do zmiany polityki rządzących, a nawet zmiany ekipy rządzącej. Po 10 października mogą nastąpić znaczące zmiany polityczne, w tym nowe koalicje partyjne.
Dla Wielkiej Brytanii: Jedność ze Szkocją będzie fundamentalna. Parlament Szkocji będzie nadal za pozostaniem w UE. Napięcia na tej linii mogą doprowadzić do odejścia Szkocji lub upadku rządu brytyjskiego.
Dla USA: Utrzyma się tendencja walki o utrzymanie dóbr materialnych i obawy obywateli przed utratą obecnego statusu materialnego. Nieobliczalność polityki USA będzie niepokoić kraje silnie związane z tym państwem.
Dla Niemiec: Nacisk będzie położony na próbach zapewnienia bezpieczeństwa i spokoju, także w polityce międzynarodowej.
Dla Rosji: Przez jakiś czas Rosja utrzyma politykę imperialną, ale w trakcie roku będzie konieczność zmiany polityki zagranicznej, kładąc nacisk na sojusze i partnerstwo.

Wróć do „Astrologia”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość