Tarot a miłość - Kapłanka

Awatar użytkownika
Miriam
Kontaktowanie:

Tarot a miłość - Kapłanka

Postautor: Miriam » niedziela 16 sty 2011, 01:16

KAPŁANKA

Obrazek

Uczucia to teren niepewny. Łatwo można wybrać źle, zostać skrzywdzonym. Lepiej więc zawczasu dowiedzieć się, co kryje się za słodkimi słowami, żarliwymi obietnicami. Pomoże ci w tym tarot.

Jeśli będzie to Kapłanka – oto czego możesz się spodziewać

Na zewnątrz pozornie pewna siebie, w środku bywa niezwykle delikatna, empatyczna, skora do refleksji. Od partnera/partnerki oczekuje zrozumienia, rozmów, głębokiej analizy zagadnień. Szuka pokrewnej duszy. Niestety, często się myli i wybiera tych, którzy ją wykorzystują lub tłamszą. Tkwi w toksycznych związkach z powodu zgubnej skłonności do pozostawiania spraw własnemu biegowi. Odpowiedzialność za bliskie osoby przejmuje niejako automatycznie. Jest wspierająca, choć mało konsekwentna. Zraniona, zamyka się w sobie. Nie umie brnąć w konflikt (jeżeli w ogóle upomni się o swoje, zaraz wycofuje się w panice), a jeśli już, to z reguły przegrywa. Łatwo ją zakrzyczeć. Obrony swoich granic uczy się z wiekiem, w miarę zdobywania mądrości oraz życiowego doświadczenia. W seksie bezinteresowna i czuła. Jeśli kobieta – Kapłanka nie miewa orgazmu, gotowa jest udawać, aby nie robić przykrości partnerowi. Wiążąc się z nią, masz szczęście. Nie zmarnuj go żerując na jej dobroci i uduchowieniu. Prawda, że bunt Kapłanki przeważnie rozpływa się we łzach, lecz nawet ona w końcu potrafi powiedzieć: nie.

Karta odwrócona

Człowiek, którego określa ta karta, ma nieustanne poczucie beznadziejności, nękają go obsesyjne myśli, nałogi. Odwrócona Kapłanka nie rozpoznaje własnych potrzeb. Ignoruje je. Nie lubi siebie, zatem przebywanie z nią jest podszyte frustracją. Konieczność nieustannego poświęcania się na rzecz rodziny bywa, owszem, wygodna, lecz jękliwe domaganie się uznania – żałosne i męczące. Długotrwałe stresy spowodowane brakiem spełnienia wywołują u niej depresję, a w następstwie – często – chroniczne dolegliwości. Związek ma przyszłość pod warunkiem, że poślesz ją na solidną psychoterapię
Maria Bigoszewska
"Największą sztuką jest śmiać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego co było. Nie bać się tego co będzie."

http://serc-ukojenie.blogspot.com/p/oferta.html
pepa

Re: Tarot a miłość - Kapłanka

Postautor: pepa » piątek 11 lis 2016, 16:44

to jedna z mniej przychylnych kart w tarocie moim zadaniem...
jesli mowimy o milosci to jest to najczesciej kochanka taka co po cichu siedzi i znosi wszystkie upokorzenia klamstwa i zludne obietnice tego ktorego kocha....ale kaplanka mi siepokazuje jako ta druga jako ta w ukryciu
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Re: Tarot a miłość - Kapłanka

Postautor: Joana » wtorek 15 lis 2016, 12:33

Jeśli pytam o związek to II Kapłanka pokazuje mi kobietę, która przede wszystkim ceni sobie wartości rodzinne. To miłość mądra, pełna zaufania. Osoba potrafi wybaczyć bardzo wiele, dla dobra partnera jest gotowa wiele poświęcić. Widać w tej karcie troskę i taką wręcz matczyną opiekę. Czasami ta karta pokazuje mi starszą partnerkę. Karta w negacji może mi wskazać brak zaufania do partnera. Mężczyzna jest w związku, nie dlatego że darzy kobietę silnym uczuciem. Jest mu wygodnie, wszystko ma na czas, pełna obsługa. Czasami też widać w tej karcie negatywne wpływy matki jednego z partnerów. Ta karta jest przeważnie obrazem kobiety, która zrobi bardzo wiele dla dobra związku, nie patrząc na swoje potrzeby, partner, dzieci są dla niej najważniejsi.
Nie zadawaj pytań, na które nie chcesz poznać odpowiedzi.
Moja strona internetowa

http://joanna-tarot.tumblr.com/

Wróć do „Tarot a miłość”