Tarot a miłość - Kapłan

Awatar użytkownika
Miriam
Posty: 2512
Rejestracja: niedziela 07 lis 2010, 00:16
Lokalizacja: Gdzieś na Mazurach
Kontaktowanie:

Tarot a miłość - Kapłan

Postautor: Miriam » niedziela 16 sty 2011, 01:34

KAPŁAN

Obrazek

Tarot pomoże Ci znaleźć odpowiednią osobę do kochania. Jeśli na przykład szukasz miłości namiętnej, Kapłan nie będzie odpowiednim wyborem...


Jeśli będzie to Kapłan – oto czego możesz się spodziewać

Pod wieloma względami Twój wybranek (wybranka) jest niezwyczajnym człowiekiem. Bywa cudownym partnerem, wspaniałym nauczycielem, charyzmatycznym guru. Mnóstwo z siebie daje, ale na szczęście potrafi także brać. Jest prawy, tolerancyjny i wewnętrznie zharmonizowany. Jednak jego zalety naprawdę dostrzeże tylko osoba równie mądra i podobnie zainteresowana rozwojem duchowym. U jego boku odnajdzie miłość co prawda pozbawioną dzikich porywów, ale za to spokojną, serdeczną, akceptującą. Młodym, skłonnym do życiowych eksperymentów osobom Kapłan zawsze będzie kojarzył się bardziej z wysoce moralnym, acz nieco konserwatywnym Mistrzem (Mistrzynią), niż pełnokrwistym kochankiem (kochanką). Kapłan bowiem zwykle nie jest nadmiernie zainteresowany zmysłową stroną życia. Namiętności przesublimował; uważa, że filozofia, religia, a nawet polityka są ważniejsze, niż seks. Należy mu ufać, ale nie wolno oczekiwać, że dla miłości wyrzeknie się swoich ideałów. Jeśli więc w związku szukasz szalonej namiętności, nie będzie to dla Ciebie odpowiedni partner.

Karta odwrócona
Szumna moralność stanowi zasłonę, za jaką często kłębią się stłumione emocje oraz problemy związane m.in. z niezaspokojoną ambicją i seksem. Odwrócony Kapłan to niejednokrotnie impotent (lub oziębła kobieta), który ze swojej ułomności uczynił (na zewnątrz) cnotę i wymachuje nią, niczym sztandarem. Nienawidzi i tępi każdego, kto ośmiela się myśleć inaczej. Typ fanatyka, gotowego zamęczyć w imię „dobra”. Zamknięty na tzw. sprawy wyższe. Nie daj się nabrać na jego (jej) rzekomą ascezę lub krystaliczną uczciwość. Padniesz ofiarą tyranii i zakłamania.
Maria Bigoszewska
"Największą sztuką jest śmiać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego co było. Nie bać się tego co będzie."

http://serc-ukojenie.blogspot.com/p/oferta.html
pepa

Re: Tarot a miłość - Kapłan

Postautor: pepa » piątek 11 lis 2016, 16:20

albo prowadzi do urzedu
albo mowi o zwiazku w ktorym ktos rzadzi a druga osoba sie odstsowuje ..troche taka tyrania
Awatar użytkownika
Joana
Posty: 2015
Rejestracja: czwartek 11 lut 2016, 16:50
Kontaktowanie:

Re: Tarot a miłość - Kapłan

Postautor: Joana » wtorek 15 lis 2016, 13:46

Karta V Kapłan pokazuje mi przeważnie zalegalizowane związki. Gdy para nie jest ze sobą formalnie związana, to mogą pojawić się takie plany. Często tylko jedno z partnerów jest zainteresowane legalizacją. Takie osoby wyznają pewne wartości, zasady. Partner jest uczciwy, wierny i bardzo oddany. Gdy osoba która pyta nie zna stanu cywilnego osoby którą jest zainteresowana, to ta karta często wskazywała mi na żonatego mężczyznę, mężatkę. W negacji ta karta może pokazać zbyt silnego mężczyznę, który lubi rządzić w domu. Taki despota źle wpływa nie tylko na partnera ale i całą rodzinę.
Nie zadawaj pytań, na które nie chcesz poznać odpowiedzi.
Moja strona internetowa

http://joanna-tarot.tumblr.com/

Wróć do „Tarot a miłość”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość