Pustelnik

Awatar użytkownika
Izyda

Pustelnik

Postautor: Izyda » sobota 12 kwie 2014, 19:13

pustelnik pokazuje mi brak pracy,bezrobocie,zaciskanie przysłowiowego pasa :mysli:
manna

Re: Pustelnik

Postautor: manna » czwartek 24 kwie 2014, 22:40

stwierdzasz, czy pytasz?
Awatar użytkownika
Wildwood

Postautor: Wildwood » czwartek 24 kwie 2014, 22:40

mi pokazuje kogos kto ma kwalifikacje, jest mądry, ma wiedze
Awatar użytkownika
Sophia
Kontaktowanie:

Postautor: Sophia » piątek 25 kwie 2014, 18:17

mi jeszcze co innego ;) u mnie jest to osoba borykająca się z ciągłym bezrobociem ale na własne życzenie.
krocz swoją drogą, nie wykorzystuj cudzych ścieżek

http://tarot-anna.pl/
Awatar użytkownika
Luks
Moderator

Postautor: Luks » poniedziałek 11 sie 2014, 13:39

Mnie ta karta bardzo się kojarzy z bezrobotnym.
Ale to może też być emeryt.
A z drugiej strony starszy specjalista.
Awatar użytkownika
barbara40
Kontaktowanie:

Postautor: barbara40 » niedziela 03 sty 2016, 17:52

Mi ta karta IX Pustelnik, kojarzy się z samodzielnym nabywaniem wiedzy (nie jej zdobywanie za wszelką cenę), odkrywaniem nowych możliwości lub odkrywaniem czegoś czego wcześniej się nie znało, nie ma w niej dużych pieniędzy, ale wystarczająco. Z bezrobociem również mi się kojarzy, ale takie właśnie na własne życzenie, z własnego wyboru rezygnacja z pracy, nie jest sygnałem utraty pracy, a bardziej dokształcaniem się, nowe obowiązki zawodowe, bardziej odpowiedzialne stanowisko lub samodzielne. Przeważnie pokazuje kogoś starszego lub posiadającego większą wiedzę niż np. osoba pytająca, nie jest uczestnikiem w "wyścigu szczurów" ... Podróżnika, który podróżuje zawodowo np. w głąb puszczy lub pustyni (egzotyka)
"Nie obrażaj się na bieg zdarzeń, one i tak tego nie zrozumieją" - Platon
http://www.wrotatarota.com
Awatar użytkownika
LadySunset

Postautor: LadySunset » niedziela 03 sty 2016, 18:35

Dla mnie IX Pustelnik szuka i odkrywa.. idzie w nieznane.. Jest samotny, ale jest mu to potrzebne i wyjdzie mu to tylko na lepsze.
Moze filozof?
To co robie nie musi miec sensu dla nikogo poza mna.
Na tym polega wolnosc zycia.
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » niedziela 03 sty 2016, 19:04

A może ezoteryk :) Pustelnik to czekanie i blokady. Bezrobocie, ale też renta, emerytura lub ogólnie niezbyt korzystna syt. finansowa i oczekiwanie na coś...Pustelnik to także nauka, karta edukacji, szkoły, kursów i inteligencji. Pustelnik powinien dzielić się swoją wiedzą, ale nie taką książkową tylko nabytą w drodze życiowych doświadczeń, których zresztą ma ogrom. :)
Tutaj wróżę - telefon: http://ezomagia.pl/osoba/beata Serdecznie zapraszam!
Wróżby z kippera: http://www.divinetarot.ulotka.org/ Zapraszam!
Awatar użytkownika
jasmina3

Postautor: jasmina3 » wtorek 28 cze 2016, 12:23

Dla mnie Eremita to człowiek mądry, na emeryturze, rencie, bądź chwilowo bezrobotny, który zainteresowany jest zdobywaniem wiedzy. Eremita nigdy się nie nudzi sam z sobą, mniejszą uwagę poświęca sprawom materialnym, a bardziej docenia rozwój duchowy. :)
Awatar użytkownika
Lavena

Postautor: Lavena » środa 29 cze 2016, 11:03

Dla mnie Pustelnik oznacza poszukiwanie drogi,wskazówki,prawdy o sobie... Pustelnik jest samotny ale to jest jego świadomy wybór. Nie wiem, dla mnie ta karta nie jest negatywna. Wręcz przeciwnie , "kto szuka ten znajdzie". :)
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » środa 29 cze 2016, 19:53

Dla mnie IX Pustelnik to osoba doświadczona. Ktoś rozważny i cierpliwy. Emeryt, starszy człowiek. Fachowiec o dużej wiedzy. Dobra współpraca ze starszymi osobami.
Ta karta pokazuje mi osoby pracowite, co uczą się przez całe życie. Jeśli w tej karcie widzę firmę, to jej rozwój będzie powolny, ale sukcesywny.
IX Pustelnik może pokazać osobę bez pracy, ale nie jest to ktoś kto z lenistwa nie szuka zatrudnienia. Raczej osoba która z racji wieku ma trudności ze zmianą pracy. Bardzo często w tej karcie widzę zahamowanie dochodów, a jeśli są to niewielkie.
Nie zadawaj pytań, na które nie chcesz poznać odpowiedzi.
Moja strona internetowa

http://joanna-tarot.tumblr.com/
Awatar użytkownika
beanic4645

Postautor: beanic4645 » środa 29 cze 2016, 21:32

Po śmierci mojej mamy jak całe rodzeństwo obwiniało się za zaistniałą sytuację pojawiał mi się w rozkładach czy to na mnie czy rodzinę. To były ciężkie czasy, każdy byl zamknięty i odizolowany , samotny w swoim smutku i żalu - po prostu pustelnik
Bea :muza:
Awatar użytkownika
Luks
Moderator

Postautor: Luks » czwartek 07 lip 2016, 09:53

beanic4645 pisze:Po śmierci mojej mamy jak całe rodzeństwo obwiniało się za zaistniałą sytuację pojawiał mi się w rozkładach czy to na mnie czy rodzinę. To były ciężkie czasy, każdy byl zamknięty i odizolowany , samotny w swoim smutku i żalu - po prostu pustelnik

Ten post chyba powinien się znaleźć w ogólnych informacjach o karcie: viewtopic.php?f=8&t=97

Wróć do „Tarot a praca”