Jednorożec LeCaro Wróży Nocą

Moderatorzy: Tarofides, Wróżki i wróżbici

Regulamin forum
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie sprawdź Regulamin Działu. Korzystając z darmowej wróżby pamiętaj, że ktoś poświęcił swój wolny czas i umiejętności dla Ciebie, dlatego postaraj się zweryfikować wróżbę (czy ma odniesienie do rzeczywistości), bo to jest bardzo cenne dla rozwoju wróżebnych talentów. Nikt nie ma obowiązku odpowiadać na Twoją prośbę, więc bądź uprzejmy! Podziękuj za darmową wróżbę, bez oglądania się na zabobony. Pamiętaj że wróżba jest tylko wskazówką, ma dać Ci do myślenia, a nie zastąpić je przy podejmowaniu decyzji.
Na Forum Dobry Tarot wróżymy tylko osobom pełnoletnim, mającym na swoim koncie co najmniej 3 posty.
Zadaj pytanie wybranej osobie (wróżka/wróżbita) w dziale "Gabinety ...", albo załóż nowy wątek na swoje pytanie.
Zanim zadasz pytanie kartom tarota, dobrze się zastanów. Od tego, jak sformułujesz pytanie, zależy, jaką odpowiedź otrzymasz
Zabronione jest zadawanie tego samego pytania kilku osobom jednocześnie!
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Jednorożec LeCaro Wróży Nocą

Postautor: Jednorożec LeCaro » niedziela 03 maja 2015, 22:00

Obrazek

Jednorożec LeCaro wita Cię w progach swojego Gabinetu!

**************************** :angelic-sunshine: ***************************
Wróżę z kart Tarota, Kart Anielskich i Kart Wróżebnych (tzw. Oracle Cards).

Czym różni się wróżba z kart Tarota od innych wróżb? Tak jak i inne karty (np. karty klasyczne) Tarot może odpowiedzieć Ci na całkiem proste i konkretne pytania dotyczące przeszłości, teraźniejszości i przyszłości. Ale oprócz tego karty te są też wspaniałym narzędziem do analizy własnego życia, związku, sytuacji zawodowej, stosunków z ludźmi - są pomocą w obiektywnym spojrzeniu na to wszystko z boku, w zastanowieniu się jak widzą nas inni, co robimy dobrze, a co trzeba by może zmienić... i na ogół bezbłędnie wyłapują z naszego życia to, co dla nas jest (lub powinno być) teraz najważniejsze... nawet jesli my sami nie zdajemy sobie z tego sprawy. ;)
Wróżba Tarota nie zawsze jest ostateczna. Oczywiście są sprawy na które my nie mamy wpływu, ale wiele zależy od Ciebie: przyszłość jaką pokazują karty możesz często odmienić Ty sam za pomocą odpowiednich działań lub zmiany nastawienia - do siebie, do ludzi, do sytuacji. :tak: Natomiast zadaniem kart jest Ci pokazać to co Cię czeka jeśli będziesz postępował tak jak postępujesz teraz... i podpowiedzieć co ewentualnie możesz zrobić by było lepiej - teraz lub następnym razem. Dlatego nie trzeba się martwić gdy wróżba okaże się niepomyślna, ale potraktować ją jak cenną wskazówkę, radę lub ostrzeżenie. No i pamiętaj: żadna wróżka czy wróżbita nie ma 100% sprawdzalności, jesteśmy przecież tylko ludźmi :angelic-green: więc ja również mogę się mylić. :tak:

Oprócz Tarota...
Gdybyś chciał pocieszenia, wskazówki, lub rady od Aniołów, to mogę Ci powróżyć z jednej z talii kart Anielskich. :angelic-cyan:
A jeśli chciałbyś krótkiej porady, przekazu nad czym powinieneś popracować lub na co zwrócić uwagę w najbliższym czasie - mogę wyciągnąć dla Ciebie kartę z jednej z talii Kart Wróżebnych (tzw. Oracle Cards).
Zapraszam serdecznie! :)

Regulamin Gabinetu LeCaro
1). Wróżę osobom, które napisały minimum 10 postów na naszym forum.
2). Proszę o opisanie sytuacji której ma dotyczyć wróżba - jaka była przedtem, jaka jest obecnie, wszystkie istotne dla sprawy szczegóły - i podanie konkretnego pytania jakie mam zadać kartom. Jeżeli nie chcesz wszystkich szczegółów sprawy opisywać na forum - możesz resztę opisać na priv.
Oprócz wróżenia na konkretne sytuacje, wykonuję też wróżby ogólne na poszczególne dziedziny życia (uczucia, finanse, pracę), a z okazji urodzin tzw. wróżbę urodzinową (na cały rok).
3). Proszę również o podanie imienia i pełnej daty urodzenia (dzień, miesiąc, rok), a w przypadku pytań o związek także imienia i daty urodzenia partnera. Te dane można przesłać w prywatnej wiadomości.
4). Od razu po wróżbie proszę o weryfikację (co się zgadza? czy wróżba pasuje do sytuacji?), a także w późniejszym czasie - czy wróżba się sprawdziła? Podziękowanie i weryfikacja to tu jedyne formy "zapłaty" za wróżbę - proszę więc ich nie zaniedbywać! :tak:
5). Nie obiecuję szybkiej wróżby - karty stawiam bowiem tylko bardzo późnym wieczorem lub nocą... :)
6). Jednej osobie nie kładę kart częściej niż raz w miesiącu.

Ograniczenia:

7). Nie wróżę na priv - wróżby zamieszczam tylko tu, w moim Gabinecie.
8). Proszę o nie zadawanie mi pytań, które były już wcześniej zadane innym wróżkom/wróżbitom (obojętne czy na tym forum, czy na innym).
9). Nie wróżę: na zdrowie, na tzw. osoby trzecie (czyli nie powiązane z pytającym), kobietom w ciąży oraz osobom niepełnoletnim.
10). Mogę odmówić wróżby w następujących przypadkach:
    a. kiedy podejrzewam że pytający kłamie opisując sytuację lub podaje fałszywe imiona/daty
    b. kiedy pytający powiela pytania na które już dostał wróżbę u kogoś innego, lub nie stosuje się do innych punktów regulaminu
    c. kiedy pytający zachowuje się w sposób niekulturalny lub nieuprzejmy.
Awatar użytkownika
Krystyna
Moderator

Re: LeCaro Wróży Nocą

Postautor: Krystyna » niedziela 03 maja 2015, 22:22

gratulacje.jpg
gratulacje.jpg (56.97 KiB) Przejrzano 5893 razy

Gratulacje, sprawdzonych wróżb...
Obrazek
Awatar użytkownika
Lady of Dreams

Postautor: Lady of Dreams » niedziela 03 maja 2015, 22:38

Powodzenia :kwiatek:
Moja strona internetowa http://www.tarocistkasofia.pl Nie wróżę na PW. Zapraszam do kontaktu na mój email tarocistkasofii@wp.pl
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » niedziela 03 maja 2015, 22:48

Gratulacje Inga! :hura: , Jak na załączonym obrazku Zasłużyłaś na to! :hura:

Obrazek
Tutaj wróżę - telefon: http://ezomagia.pl/osoba/beata Serdecznie zapraszam!
Wróżby z kippera: http://www.divinetarot.ulotka.org/ Zapraszam!
Awatar użytkownika
Żubrówka

Postautor: Żubrówka » niedziela 03 maja 2015, 23:27

Gratuluję i powodzenia :oklaski:
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » poniedziałek 04 maja 2015, 02:32

Krystyno :kwiatek:
Lady of Dreams :kwiatek:
Żubrówko :kwiatek:
jesteście kochane - serdecznie Wam dziękuję :buziak: :buzki: :)

Specjalnie dziękuję Tobie, Beato - bardzo bardzo bardzo ! :buziak: Jesteś taka miła... :buzki:
Awatar użytkownika
Galatea

Postautor: Galatea » poniedziałek 04 maja 2015, 05:57

Moje gratulacje! Samych dobrych i sprawdzających się wróźb życzę :buziak:
Rozjaśnij kąt, w którym jesteś, a oświetlisz cały świat.
Dean Koontz "Kątem oka"

http://galateatarot.wordpress.com
Awatar użytkownika
Pat

Postautor: Pat » poniedziałek 04 maja 2015, 08:06

:oklaski: Gratulacje!
Awatar użytkownika
barbara40
Kontaktowanie:

Postautor: barbara40 » poniedziałek 04 maja 2015, 09:58

Gratulacje :oklaski: :oklaski: :hura: :hura: życzę Ci samej ciepłej i pozytywnej energii, powodzenia :buziak: :buziak:
"Nie obrażaj się na bieg zdarzeń, one i tak tego nie zrozumieją" - Platon
http://www.wrotatarota.com
pchła

Postautor: pchła » poniedziałek 04 maja 2015, 12:04

Witam, w takim razie chciałabym się zapytać o moją sferę uczuciową, na chwilę obecną jestem sama,bardzo często spotykam się ze znajomymi ale wiadomo przyszła wiosna i prawie wszyscy podobierali się w pary, więc czasem i mi tego brakuje. Jestem ciekawa czy będę w związku a jeżeli tak to mniej więcej w jakim okresie czasu mogę się tego spodziewać. Czy to będzie ktoś nowy czy spojrzę inaczej na któregoś z kolegów? Pozdrawiam wysyłam dane na priv :)
onoleczka11

Postautor: onoleczka11 » poniedziałek 04 maja 2015, 12:08

bukiet.png
bukiet.png (84.72 KiB) Przejrzano 6817 razy

Gratuluję :)
Awatar użytkownika
Cytryna

Postautor: Cytryna » poniedziałek 04 maja 2015, 13:13

50.jpg
50.jpg (39.06 KiB) Przejrzano 6784 razy

Gratulacje :buzki:
Awatar użytkownika
Bronka

Postautor: Bronka » poniedziałek 04 maja 2015, 15:28

Gratulacje LeCaro :buziak: :buziak: Zdziwiona byłam że jeszcze Cie nie ma wśród adeptów, bo super sobie radzisz ;)
Tłoku życze i pomyślnych wróżb :buzki:
Załączniki
czekoladki-w-pudelku-likely-pl-613ecccf.jpeg
czekoladki-w-pudelku-likely-pl-613ecccf.jpeg (36.94 KiB) Przejrzano 6797 razy
Awatar użytkownika
Dzina

Postautor: Dzina » poniedziałek 04 maja 2015, 18:37

:buziak: LeCaro Gratulacje :) :) :)
Awatar użytkownika
Czarodziejka
Kontaktowanie:

Postautor: Czarodziejka » poniedziałek 04 maja 2015, 20:11

Gratulacje i powodzenia! :) :kwiatek:
Zapraszam na mój tarotowy blog :) (głównie po angielsku).
http://magdalenatarot.blogspot.ch/
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » poniedziałek 04 maja 2015, 21:01

Dziewczyny - jesteście przemiłe! :buziak: :buzki: :kwiatek:
Dziękuję Wam wszystkim, za Wasze ciepłe słowa... Galatei, Pat, Basi, Onoleczce, Cytrynce, Bronce, Dzinie i Czarodziejce :romance-grouphug:
Mam nadzieję, że w moim kąciku znajdzie się jak najwięcej pozytywnych wróżb :tak:

Pchełko, witam Cię serdecznie - moją pierwszą "klientkę" :buzki:
Myślę, że będę mogła powróżyć Ci jeszcze dziś w nocy :)
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » wtorek 05 maja 2015, 06:11

Pchełko - oto dwie wróżby dla Ciebie :)

Ewentualny związek z Karolem.

Co Karol myśli o Tobie:
Słońce – 4 denary
Podobasz mu się jako osoba, ma dla Ciebie wiele ciepłych uczuć, bo dobrze się czuje w Twoim towarzystwie i wywołujesz uśmiech na jego twarzy. Jednak widzę go jako chłopaka, który w tej chwili raczej nie jest gotowy na jakiś poważniejszy związek – być może rozstał się z kimś niedawno, albo jest na etapie związków przelotnych, a być może po prostu ceni sobie niezależność.
Czy chciałby wejść w związek z Tobą:
Paź kielichów – Równowaga
Jak najbardziej byłby do tego skłonny, ale dalej nie widać tu chęci czegoś bardziej poważnego, widziałby to jako miły romans bez zobowiązań.
Jaki byłby to związek:
4 buławy – 8 buław – 5 kielichów
Mógłby być satysfakcjonujący - choć raczej bez jakichś większych porywów serca - ale najprawdopodobniej długo by nie potrwał. Coś w stylu "szybko przyszło, szybko poszło - zostańmy przyjaciółmi".

Tak więc Pchełko jeżeli chcesz chłopaka z którym miło spędzisz czas, to karty mówią – jak najbardziej, będzie miło. :tak: Ale jeżeli szukasz stałego związku, to myślę, że to raczej nie ten adres.

pchła pisze:Witam, w takim razie chciałabym się zapytać o moją sferę uczuciową, na chwilę obecną jestem sama,bardzo często spotykam się ze znajomymi ale wiadomo przyszła wiosna i prawie wszyscy podobierali się w pary, więc czasem i mi tego brakuje. Jestem ciekawa czy będę w związku a jeżeli tak to mniej więcej w jakim okresie czasu mogę się tego spodziewać. Czy to będzie ktoś nowy czy spojrzę inaczej na któregoś z kolegów? Pozdrawiam wysyłam dane na priv

Zobaczmy więc czy widać kogoś na horyzoncie…

Rozkład „Szukając miłości”

Czy jest szansa, że spotkasz kogoś w ciągu najbliższych 3 miesięcy:
Cesarz – 6 mieczy – Siła
Pchełko – jest taka możliwość. W czasie jakiegoś wyjazdu, podróży, możesz poznać poważnego mężczyznę - być może nawet dużo starszego od Ciebie – z którym jest szansa na nawiązanie ognistego romansu. Będzie to najprawdopodobniej ktoś, kogo jeszcze nie znasz.

Co powinnaś wiedzieć o tym romansie?
10 buław – 2 denary – Król Mieczy
Myślę, że na dalszym etapie związek ten kosztowałby Cię wiele nerwów – może nie wylanych łez – ale właśnie nerwów. Taki związek – huśtawka, który w końcu zapewne stałby się dla Ciebie ciężarem. Prawdopodobnie mężczyzna ten nie dążyłby do zacieśnienia waszej relacji, byłby oszczędny w uczuciach, i być może to jego chłodne zachowanie w tej kwestii zraziłoby Cię w końcu do niego.

Tak więc Pchełko – karty pokazują w najbliższym czasie różne możliwości na romanse i luźniejsze relacje, jeżeli jednak pytasz o głębszy związek oparty na miłości – to ja go tu na razie nie widzę.
Pozdrawiam Cię gorąco i proszę o weryfikację wróżby :) :buzki:
Awatar użytkownika
Bronka

Postautor: Bronka » wtorek 05 maja 2015, 15:55

Jeżeli nie masz nikogo w kolejce prosiłabym o jakiś krótki rozkład na maj dla mnie :) ale nie pali się mogę poczekać ;) z góry dziękuję :buzki:
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » wtorek 05 maja 2015, 17:03

O, cieszę się Bronko, że do mnie wpadłaś :hejka:
Ja nie tylko Ci powróżę - ja nawet Ci powróżę z wielką przyjemnością! :ok:
Awatar użytkownika
poranna_cisza

Postautor: poranna_cisza » wtorek 05 maja 2015, 21:30

Obrazek

LeCaro. kochana nasza, wszystko, czego dotkniesz zamieniasz swoja energia w dobro i przyjazn..ciesze sie z Twojego Gabinetu i zycze Ci mase dobrej energi i swietej cierpliwosci dla nas.. :buziak: :buziak: :buziak:
Obrazek
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » wtorek 05 maja 2015, 22:40

Poranna Ciszo jakie piękne słowa i jaki piękny obrazek od Ciebie dostałam :) :buzki:
Cierpliwość to bardzo przydatna cnota i należy ją ćwiczyć przez całe życie - inni ludzi często nam baaaaardzo w tym pomagają... oczywiście z dobrego serca ;-)
Taka dobra energia na początek... dziękuję Ci bardzo i ściskam niezwykle gorąco!
cudzoziemka

Postautor: cudzoziemka » wtorek 05 maja 2015, 22:47

Hej, Dobry wieczór, Mam pytanie jaki stosunek ma do mnie mój obecny pracodawca czy jest osobą uczciwą? 21.02.1990 Dorota Dziękuję

Wróć do „Gabinety wróżek i wróżbitów”