Jednorożec LeCaro Wróży Nocą

Moderatorzy: Tarofides, Wróżki i wróżbici

Regulamin forum
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie sprawdź Regulamin Działu. Korzystając z darmowej wróżby pamiętaj, że ktoś poświęcił swój wolny czas i umiejętności dla Ciebie, dlatego postaraj się zweryfikować wróżbę (czy ma odniesienie do rzeczywistości), bo to jest bardzo cenne dla rozwoju wróżebnych talentów. Nikt nie ma obowiązku odpowiadać na Twoją prośbę, więc bądź uprzejmy! Podziękuj za darmową wróżbę, bez oglądania się na zabobony. Pamiętaj że wróżba jest tylko wskazówką, ma dać Ci do myślenia, a nie zastąpić je przy podejmowaniu decyzji.
Na Forum Dobry Tarot wróżymy tylko osobom pełnoletnim, mającym na swoim koncie co najmniej 3 posty.
Zadaj pytanie wybranej osobie (wróżka/wróżbita) w dziale "Gabinety ...", albo załóż nowy wątek na swoje pytanie.
Zanim zadasz pytanie kartom tarota, dobrze się zastanów. Od tego, jak sformułujesz pytanie, zależy, jaką odpowiedź otrzymasz
Zabronione jest zadawanie tego samego pytania kilku osobom jednocześnie!
Awatar użytkownika
mallgos

Re: Jednorożec LeCaro Wróży Nocą

Postautor: mallgos » sobota 26 lis 2016, 11:28

Jednorożec LeCaro pisze:
Jednorożec LeCaro pisze:
mallgos pisze:Witam
Proszę o wróżbę, niedawno rozpoczęłam nową pracę i zastanawiam się czy tym razem będzie to miejsce, w którym się odnajdę i będę czerpała satysfakcję z tej pracy? Dane na priv
Pozdrawiam :)
viewtopic.php?f=83&t=14981&p=338056#p338056
Mallgos, karty mi pokazują, że w początkowym okresie będziesz się musiała w nowym miejscu pracy w pewien sposób wykazać, mocno powalczyć o uznanie i dobrą pozycję, naprawdę się przyłożyć. Karta na wejściu jest kartą mówiącą o konieczności walki o swoje - lecz nic w tym dziwnego skoro dopiero zaczynasz.:) Natomiast z pozostałych kart można wywnioskować, że w tym miejscu ceni się dobrych, sumiennych pracowników, oraz że szczególnie ważne będą tu również stosunki międzyludzkie, atmosfera w zespole. Nie wiem na czym polega Twoja praca, być może również na kontaktach z ludźmi, i również stąd pokazało się tak wiele kart mówiących o relacjach z innymi. Jeśli nie, jeśli Twoja praca ma inny charakter (nie ma w niej np. kontaktów z klientami), to emocje te prawdopodobnie będą głównie dotyczyć Twoich stosunków ze współpracownikami. Mogą się zdarzyć jakieś pretensje, napięcia, związane z finansami lub z lepszym stanowiskiem. Myślę jednak że nie powinnaś się tym przejmować "na wyrost", bo generalnie powinnaś się tam bardzo dobrze czuć, atmosfera będzie sprzyjać dobrej pracy. Patrząc w karty powiedziałabym, że praca ta przyniesie Ci komfort (jeśli chodzi o stanowisko pracy, stosunki międzyludzkie), stabilność i satysfakcję, o jakie Ci chodziło... Natomiast po stronie negatywów można zapisać to, że będzie wymagała od Ciebie sporo wysiłku i nie będziesz w niej zarabiać "kokosów" (choć nie dla każdego to jest najważniejsze). ;)
Serdecznie pozdrawiam i życzę Ci powodzenia w nowej pracy, Mallgos.:)
Witam
Mogę już zweryfikować wróżbę od ciebie.
W firmie, w której obecnie pracuję kładzie się duży nacisk na profesjonalizm, stąd mocne wymagania pod kątem kultury pracy, kultury osobistej, a także umiejętności budowania relacji z innymi. W mojej pracy mam faktycznie kontakt z innymi ludźmi (nie tylko współpracownikami), choć nie są to klienci ;-).
Dyscyplina, sumienność, dokładność i precyzja w działaniu, kultura osobista i ambicja - to cechy bardzo pożądane i w tym zakresie faktycznie jest ciężko, bo czy masz słabszy dzień, czy też leciutko przy chorujesz to postawa zawsze musi być taka sama, łatwo zebrać "punkty minusowe", a to może wiązać się ze zwolnieniem. Merytorycznie - wycisk na maksa, znikoma tolerancja na błędy.
Finanse - kiepściutkie tak jak napisałaś.
Prawdą jest też, że ta praca (rytm pracy, ta schematyczność i taki ogólny wymóg bycia uprzejmym i koleżeńskim) dało mi poczucie stabilności, której po moich dotychczasowych doświadczeniach (bardzo przykrych) brakowało.
Satysfakcja jeszcze nie nadeszła, a liczę, że z czasem będą ją odczuwać :-).
Drobne pretensje o stanowisko faktycznie się zdarzyły, ponieważ szykują się zmiany i to troszkę zaburzyło atmosferę.
Na ten moment już wiem, że dostanę kolejną umowę, więc wszystko jest dobrze tak jak pisałaś.
Dziękuję i pozdrawiam :-)
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » sobota 26 lis 2016, 17:17

Serdecznie Ci dziękuję za dokładną weryfikację, Mallgos, powodzenia w dalszej pracy. :buzki:
Awatar użytkownika
roza

Postautor: roza » sobota 26 lis 2016, 22:39

Jednorożec LeCaro pisze:
roza pisze:Witaj Jednorożcu :)
Mam pytanie odnoście pewnej znajomości. Czy warto to dalej ciągnąć, jak on mnie postrzega, czy ma jakieś zamiary wobec mnie, czy będzie jeszcze jakiś kontakt z jego strony? I czy sytuacja która sie ostatnio wydarzyła nie była przypadkiem celowo przez niego sprowokowana?
Dane na pw :)
Buziaki :buzki:

Roza, karty mi pokazują obecnie brak kontaktu pomiędzy Wami. Natomiast co do zamiarów tego Pana... W "przyczynie problemu" mam katę Królowej Buław, co mogłoby faktycznie oznaczać że u źródeł jego zachowania wobec Ciebie była jego relacja z inną kobietą. Czy celowo sprowokował sytuację o której piszesz?... Tego nie wiem z całą pewnością, ale patrząc w te karty powiedziałabym że jest to całkiem możliwe, widać tu karty mówiące o konflikcie, kłótni, odseparowaniu się, są też karty mówiące o smutku i obawach... przypuszczam że te ostatnie dotyczą Ciebie. Powiedziałabym jednak że również może tu chodzić o jego emocje - bo ma na tym polu jakiś problem...Karty pokazują mi bowiem tak jakby nie miał najmniejszego kłopotu z nawiązaniem kontaktu, szybko a nawet brawurowo wchodzi w nowe znajomości, natomiast potem dochodzi do ściany i wycofuje się rakiem, po prostu się chowa w swojej skorupie lub zwyczajnie narobi zamieszania i ucieka. Co ciekawe nie ma w rozkładzie żadnych kart mówiących o uczuciu, zauroczeniu z jego strony - to też już jest pewna wskazówka, prawda?... Pan wydaje się być dosyć gwałtownym, zmiennym i mało uczuciowym człowiekiem, na pewno ma kłopoty ze stanowczością i wytrwałością w swoich działaniach... Jest tu też karta pieniędzy - tak jakby łączyły Was sprawy pieniężne bądź praca? A może to Ty się obecnie na tym skupiasz? :)
Prawdopodobnie nie będzie już między wami kontaktu, a w każdym razie karty wyraźnie wskazują na to że ta relacja na pewno nie będzie kontynuowana.

Pozdrawiam Cię serdecznie, Roza... i życzę wszystkiego najlepszego (miałaś chyba właśnie imieniny? :) ) :buziak:

Dziękuję Jednorożcu :buzki:
No tak.. Tak też czułam. Ale co zrobić, pozostaje życzyć wszystkiego dobrego tylko szkoda że moim kosztem.
A czy mogłabyś jeszcze sprawdzić jak beda wygladać relacje z G, czy po tych wydarzeniach to juz koniec zawracania mi głowy?
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » sobota 26 lis 2016, 22:47

roza pisze:A czy mogłabyś jeszcze sprawdzić jak beda wygladać relacje z G, czy po tych wydarzeniach to juz koniec zawracania mi głowy?

Roza, to już by był kolejny rozkład i wróżba :)... zapraszam w przyszłym miesiącu - albo możesz spytać w innym gabinecie. :tak:
Awatar użytkownika
roza

Postautor: roza » sobota 26 lis 2016, 22:49

W takim razie wrócę za jakiś czas.
Jeszcze raz dziękuję za pomoc ;)
Buziaki :kwiatek:
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » niedziela 27 lis 2016, 06:03

gargulec pisze:Jeżeli nie nadwyrężam Twojej uprzejmości to prosiłabym o wróżbę urodzinową - urodziny mam 18 listopada.
Dziękuję :)

Gargulec - spóźnione życzenia :) wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia w tym roku! :buzki: :kwiatek: :occasion-cake:

A oto karty dla Ciebie :) ...
WRÓŻBA URODZINOWA
Aura tego roku:
4 miecze
To karta mówiąca o tym, że w tym roku będziesz "lizać rany" po tym co spotkało Cię złego w roku poprzednim. Jest to taka jakby karta rekonwalescencji, dochodzenia do siebie, zbierania sił - czasami w sensie dosłownym (po przebytej chorobie), a czasami w przenośni... po ranach jakie zadało nam życie. Przede wszystkim nie jest to karta pójścia do przodu, działania. W tym roku nie liczyłabym na to że będziesz wulkanem energii, przeciwnie... będziesz bardziej wyciszona, może nawet przygaszona. Więc zrezygnuj z ambitnych planów - jeśli je masz ;) - i wykorzystaj ten czas na poprzebywanie we własnym towarzystwie, przemyślenia - pozwól sobie na smutek, odreagowanie... ale nie pozwól by to on dyktował Ci co masz robić. To nie powinien być absolutnie czas pogrążania się w rozpaczy - ale czas zadumy, przewartościowania pewnych spraw, wzmocnienia swojej psychiki i wyciągnięcia dla siebie owocnych wniosków na przyszłość... wykorzystaj go dobrze. :ok:

1) Co wnoszę z poprzedniego roku (co przechodzi do roku obecnego)...
XI SPRAWIEDLIWOŚĆ
To karta mówi o stawaniu twarzą w twarz z tym co Ci się, że tak powiem, "nazbierało" w roku poprzednim. ;) Opisuje sytuacje i sprawy kiedy nasze postępowanie z przeszłości zostaje zderzone z teraźniejszością i ocenione - i w zależności od tego czy była w tym Twoja wina czy nie... zostajesz przez los skarcona lub nagrodzona. To są też sytuacje kiedy coś długo nabrzmiewało (np. złe stosunki z kimś) i w końcu zostaje jakby przerwane i podsumowane, osądzone. Sprawiedliwość to również karta prawa i wszelkich czynności prawnych, a jeśli chodzi o związki - w przypadku małżeństw może oznaczać rozpad, rozwód, w przypadku wolnych relacji przeciwnie, małżeństwo.

2) Co wydarzy się w działaniu
2 buławy
2 buławy to dla Ciebie bardzo dobra karta na tej pozycji... Mówi bowiem o tym, że nie spoczniesz na laurach, będziesz analizować swoja obecną sytuację i nie poddasz się przeciwnościom losu. Ta karta wprawdzie nie mówi jeszcze o działaniu, ale o planowaniu, o patrzeniu w przyszłość, dostrzeganiu nowych możliwości - na horyzoncie zaświeci słoneczko, a Ty powiesz sobie "Dlaczego nie? Mogę to zrobić!" - niezależnie od tego, czego te słowa będą dotyczyć. :tak: Możesz nawet wybierać pomiędzy różnymi możliwościami. :)

3) Co się wydarzy w uczuciach..
As mieczy
...Ta karta oznacza niestety samotność, w relacjach - odcięcie. W tym roku nie jest Ci chyba pisana miłość... ale - tak jak wspomniałam przy opisie 4 mieczy - będziesz za to miała czas dla siebie. ;)

4) Co się wydarzy w świadomości, osobowości...
Paź buław
Bardzo dobra karta dla Ciebie - karta optymizmu, lżejszego podchodzenia do niektórych spraw, wiary we własne siły. :tak: Czasami w Twoich działaniach może panować lekki chaos, ale się nie poddasz. :) Możesz obrać nowy kurs na swojej drodze, albo otrzymać pomyślną wiadomość lub pomoc od jakiejś osoby.

5) Co się wydarzy w pracy..
Rycerz kielichów
Ten rycerz zapowiada dobrą atmosferę, życzliwych ludzi. Jednocześnie nie mówi np. o awansie czy lepszych finansach. Może też pokazać konkretną osobę - przyjaznego, kulturalnego mężczyznę o ciemnoblond włosach, mniej więcej w Twoim wieku.

6) Co się wydarzy w kwestii finansów...
8 denarów
Tu nie powinno być większych zmian - finanse będą podobne jak w zeszłym roku.

7) Co odchodzi z mojego życia...
5 kielichów
Poprzedni rok przyniósł Ci rozczarowania, smutek i utratę tego co było dla Ciebie ważne. poczułaś się niepewnie i miałaś takie uczucie jakby to był koniec świata... Na szczęście czas leczy rany, a los w miejsce strat przynosi zyski - jeśli tylko umiemy budować na tym co posiadamy, a zapomnieć o tym co straciliśmy. :tak:

8) Zadania ukończone w roku poprzednim..
6 denarów
W pieniądzach - to karta pieniędzy otrzymanych od kogoś... pożyczek, kredytów, spadków. Natomiast w uczuciach - bardzo często sytuacja kiedy brakuje równowagi w związku... jedna osoba daje, poświęca się, stara, a druga tylko bierze.

9) Gdzie jestem dziś
8 buław
Przeważnie karta ta mówi o wydarzeniach, które dzieją się bardzo szybko, niespodziewanie... być może i u Ciebie tak się stało lub niedługo stanie...

10) Wyzwania i trudności z którymi się zmierzę w nadchodzącym roku...
Paź mieczy
Paź mieczy mówi o tym, że możesz w tym roku przechodzić jakieś konflikty, walkę z kimś - oczywiście nie dosłownie, ale na słowa, argumenty... Jest to też karta niestałości, mówiąca o tym że możesz mieć poczucie niepewności, braku stabilności. Być może w tym roku będziesz musiała wykazać się sprytem, zaradnością, umiejętnością walczenia o swoje. A być może... będziesz musiała lub chciała się w czymś podszkolić, nauczyć się czegoś nowego? :) ...

11) Dar na ten rok...
IX EREMITA
Karta Eremity jest idealnym dopełnieniem karty 4 mieczy - jej charakter jest bardzo podobny. Ten rok zostaje podarowany Ci jako możliwość spojrzenia na swoje życie z dystansu... wykorzystaj go na zastanowienie się w jakim miejscu swojego życia jesteś, jakie życie pędziłaś do tej pory... być może czegoś w nim zabrakło? Może chciałabyś wprowadzić coś nowego o czym myślałaś już wcześniej, ale nie mogłaś się zdecydować? Ta karta sprzyja bardzo wszelkiej nauce, szkoleniom, doskonaleniu jakichś umiejętności... Może jakieś nowe hobby, może zrobienie prawa jazdy, albo nauka języka?... :)

12) Z jakim uczuciem pożegnam ten rok
6 mieczy
Ten rok pożegnasz z uczuciem że pozostawiasz za sobą trudny czas, że skończył się dla Ciebie pewien rozdział i czas na zmiany...

Wyciągnęłam też dla Ciebie na ten rok kartę z talii CECCOLI ORACLE
RETREAT
(Wycofanie)

"O rany, sprawy przybrały nieoczekiwany obrót, nieprawdaż??...
Coś co początkowo wydawało się przyjazne, zapraszające, w rezultacie okazało się znacznie gorsze niż można się było spodziewać. :(
Absolutnie dobrze robisz uciekając od tego, ale patrz w jakim kierunku biegniesz! Spokojne, racjonalne wycofanie się przyniesie Ci więcej korzyści niż dzika chaotyczna ucieczka byle dalej, byle wyżej. Nie pakuj się z jednej złej sytuacji w drugą, która może się okazać jeszcze gorsza.
Nie ma potrzeby oglądania się za siebie - zwyczajnie zostaw to wszystko za sobą i zaplanuj swój następny ruch."

Obrazek

Serdecznie Cię pozdrawiam, Gargulec, i życzę powodzenia! :buziak:
Awatar użytkownika
Cola

Postautor: Cola » niedziela 27 lis 2016, 11:48

Jednorozcu jesli by to potrwalo do dwoch tyg, to wolalabym nie, tyle moge poczekac. Lubie Twoje wrozby :) :pociesza: :buzki:
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » niedziela 27 lis 2016, 17:49

Cola, O.K., wobec tego dopisuję Cię do listy. :)
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » niedziela 27 lis 2016, 23:00

slowik14 pisze:Witam serdecznie bardzo proszę o wróżbę odnośnie  pewnej relacji. Chciałabym wiedzieć czy do siebie wrócimy? czy jest o co walczyć? Jeśli można  to chciałabym zapytać jeszcze o pracę czy zmienię pracę? Jeżeli tak czy będą to zmiany na lepsze, czy będę zadowolona  (mam na myśli zarobki , otoczenie)ewentualnie z  czym ta praca bd związana albo z kim?Pozdrawiam ciepło :buzki: Dane na PW
slowik14, przyznam że po spojrzeniu w karty trochę mnie dziwi Twoje pytanie na temat tego czy do siebie wrócicie, a już zwłaszcza - "czy jest o co walczyć?". Widać tu bowiem wyraźnie że żadne z was nie pali się do "walki" o drugie... w ogóle karty są tak "letnie", że tak powiem, że wyraźnie widzę iż każde z Was jest już zajęte swoimi sprawami i patrzy w swoją stronę - powrót do tej relacji to byłoby odgrzewanie zimnych kotletów. Myślę że nie zadałaś mi tego właściwego pytania, które tak naprawdę siedzi Ci w głowie: czy poznasz kogoś nowego, czy się zakochasz... a do zadania pytania o tego mężczyznę pchnęła Cię tak naprawdę tęsknota za uczuciem, a nie za tym konkretnie człowiekiem. Wyobrażam sobie nawet jak siedzisz i się zastanawiasz skąd to uczucie może się pojawić w Twoim życiu, i myślisz sobie "skoro nie ma nikogo nowego, to może jeszcze by tak zawalczyć o tamtego faceta?". ;) Jednak głęboko w sercu pragniesz po prostu zmian w życiu, kogoś nowego u swojego boku, szczęścia we dwoje - ale nie pragniesz tego konkretnego mężczyzny... No tak to wygląda w kartach mniej więcej. :) I zresztą jeśli chodzi o jego uczucia do Ciebie, to rysuje się to podobnie - nie ma tu żadnych kart które by wskazywały że on jeszcze cokolwiek czuje do Ciebie. Poza tym - karty mi pokazują że oboje macie problemy z ułożeniem sobie relacji damsko-męskich, choć każde z innego powodu. On jest facetem, który lubi seks, lubi wiele kobiet koło siebie i lubi pieniądze - trudno mi go sobie wyobrazić jako mężczyznę który buduje stały poważny związek. Ty natomiast jesteś kobietą bardzo wrażliwą, uczuciową, jednak masz problemy z otworzeniem się na drugiego człowieka, czasami zbyt długo się zastanawiasz, wahasz... stanowczość i konsekwencja - także w związkach - nie są Twoją mocną stroną. Czy jeszcze będziecie razem? Karty mi mówią że nie.

Natomiast w sprawie pracy... spytałam kart o najbliższe 3 miesiące. W tym czasie nie widać w kartach zmiany na lepsze, jeśli chodzi Ci o obecne miejsce pracy... największym problemem wydają się być niesatysfakcjonujące finanse... gdyby finanse były dobre, to resztę byś jeszcze mogła zaakceptować... no ale niestety. :bezradny: Jednak patrząc się w te karty zastanawiam się, czy Ty nie myślisz aby na odejściem z tej pracy, i Twoim marzeniem nie jest założenie jakiejś własnej działalności?... Nie bardzo lubisz chyba pracować w zespole. ;)

Pozdrawiam serdecznie. :)
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » niedziela 27 lis 2016, 23:01

Na wróżbę czekają:

Niebiesko_oka
Kulka1985
Alone
NayaKanga
gines
Haniel
vega
Cola
Cola

Postautor: Cola » poniedziałek 28 lis 2016, 11:19

Jednorożec LeCaro pisze:Cola, O.K., wobec tego dopisuję Cię do listy. :)

Dziekuje i czekam :*
gargulec

Postautor: gargulec » poniedziałek 28 lis 2016, 22:04

Jednorożec LeCaro pisze:
gargulec pisze:Jeżeli nie nadwyrężam Twojej uprzejmości to prosiłabym o wróżbę urodzinową - urodziny mam 18 listopada.
Dziękuję :)
Gargulec - spóźnione życzenia :) wszystkiego najlepszego, dużo szczęścia w tym roku! :buzki: :kwiatek: :occasion-cake:

Dziękuję Jednorożcu :)

A oto karty dla Ciebie :) ...
WRÓŻBA URODZINOWA
Aura tego roku:
4 miecze
To karta mówiąca o tym, że w tym roku będziesz "lizać rany" po tym co spotkało Cię złego w roku poprzednim. Jest to taka jakby karta rekonwalescencji, dochodzenia do siebie, zbierania sił - czasami w sensie dosłownym (po przebytej chorobie), a czasami w przenośni... po ranach jakie zadało nam życie. Przede wszystkim nie jest to karta pójścia do przodu, działania. W tym roku nie liczyłabym na to że będziesz wulkanem energii, przeciwnie... będziesz bardziej wyciszona, może nawet przygaszona. Więc zrezygnuj z ambitnych planów - jeśli je masz - i wykorzystaj ten czas na poprzebywanie we własnym towarzystwie, przemyślenia - pozwól sobie na smutek, odreagowanie... ale nie pozwól by to on dyktował Ci co masz robić. To nie powinien być absolutnie czas pogrążania się w rozpaczy - ale czas zadumy, przewartościowania pewnych spraw, wzmocnienia swojej psychiki i wyciągnięcia dla siebie owocnych wniosków na przyszłość... wykorzystaj go dobrze.

To się zgadza w 100%. Kilka miesięcy temu zostałam samotną matką, tatuś się ulotnił po 16 latach. To ciężki okres w moim życiu. Przyszły rok traktuję chyba raczej jako okres żałoby i właśnie zadumy, refleksji, poukładania wielu spraw na nowo.

1) Co wnoszę z poprzedniego roku (co przechodzi do roku obecnego)...
XI SPRAWIEDLIWOŚĆ
To karta mówi o stawaniu twarzą w twarz z tym co Ci się, że tak powiem, "nazbierało" w roku poprzednim. Opisuje sytuacje i sprawy kiedy nasze postępowanie z przeszłości zostaje zderzone z teraźniejszością i ocenione - i w zależności od tego czy była w tym Twoja wina czy nie... zostajesz przez los skarcona lub nagrodzona. To są też sytuacje kiedy coś długo nabrzmiewało (np. złe stosunki z kimś) i w końcu zostaje jakby przerwane i podsumowane, osądzone. Sprawiedliwość to również karta prawa i wszelkich czynności prawnych, a jeśli chodzi o związki - w przypadku małżeństw może oznaczać rozpad, rozwód, w przypadku wolnych relacji przeciwnie, małżeństwo.

2) Co wydarzy się w działaniu
2 buławy
2 buławy to dla Ciebie bardzo dobra karta na tej pozycji... Mówi bowiem o tym, że nie spoczniesz na laurach, będziesz analizować swoja obecną sytuację i nie poddasz się przeciwnościom losu. Ta karta wprawdzie nie mówi jeszcze o działaniu, ale o planowaniu, o patrzeniu w przyszłość, dostrzeganiu nowych możliwości - na horyzoncie zaświeci słoneczko, a Ty powiesz sobie "Dlaczego nie? Mogę to zrobić!" - niezależnie od tego, czego te słowa będą dotyczyć. Możesz nawet wybierać pomiędzy różnymi możliwościami.
Nie mogę spocząć na laurach ani też usiąść i płakać, choć są dni kiedy nie mam nawet ochoty wstawać z łóżka. Mam syna i muszę dać rady nie ma innej opcji ;)

3) Co się wydarzy w uczuciach..
As mieczy
...Ta karta oznacza niestety samotność, w relacjach - odcięcie. W tym roku nie jest Ci chyba pisana miłość... ale - tak jak wspomniałam przy opisie 4 mieczy - będziesz za to miała czas dla siebie.

To wbrew pozorom nie jest takie złe. Najpierw muszą się uporać z własnymi emocjami, z własnymi demonami a dopiero potem wchodzi w relacje z kimś innym.

4) Co się wydarzy w świadomości, osobowości...
Paź buław
Bardzo dobra karta dla Ciebie - karta optymizmu, lżejszego podchodzenia do niektórych spraw, wiary we własne siły. Czasami w Twoich działaniach może panować lekki chaos, ale się nie poddasz. :) Możesz obrać nowy kurs na swojej drodze, albo otrzymać pomyślną wiadomość lub pomoc od jakiejś osoby.

5) Co się wydarzy w pracy..
Rycerz kielichów
Ten rycerz zapowiada dobrą atmosferę, życzliwych ludzi. Jednocześnie nie mówi np. o awansie czy lepszych finansach. Może też pokazać konkretną osobę - przyjaznego, kulturalnego mężczyznę o ciemnoblond włosach, mniej więcej w Twoim wieku.

Pracuję z fantastycznymi ludźmi i oby tak dalej :)

6) Co się wydarzy w kwestii finansów...
8 denarów
Tu nie powinno być większych zmian - finanse będą podobne jak w zeszłym roku.

Z racji niedokończonego podziału majątku i chęci zachowania mieszkania, muszę wziąć kredyt. Miło słyszeć, że ten krok mnie nie pogrzebie finansowo

7) Co odchodzi z mojego życia...
5 kielichów
Poprzedni rok przyniósł Ci rozczarowania, smutek i utratę tego co było dla Ciebie ważne. poczułaś się niepewnie i miałaś takie uczucie jakby to był koniec świata... Na szczęście czas leczy rany, a los w miejsce strat przynosi zyski - jeśli tylko umiemy budować na tym co posiadamy, a zapomnieć o tym co straciliśmy. :tak:

Bez wątpienia był to mój mały koniec świata wszystko w co wierzyłam, w co ufałam przepadło.

8) Zadania ukończone w roku poprzednim..
6 denarów
W pieniądzach - to karta pieniędzy otrzymanych od kogoś... pożyczek, kredytów, spadków. Natomiast w uczuciach - bardzo często sytuacja kiedy brakuje równowagi w związku... jedna osoba daje, poświęca się, stara, a druga tylko bierze.

9) Gdzie jestem dziś
8 buław
Przeważnie karta ta mówi o wydarzeniach, które dzieją się bardzo szybko, niespodziewanie... być może i u Ciebie tak się stało lub niedługo stanie...

Wiele rzeczy powinno się wydarzyć w grudniu ale raczej spodziewanych niż niespodziewanych. Mam tylko nadzieję, ze cokolwiek się wydarzy nie podetnie mi znowu skrzydeł.

10) Wyzwania i trudności z którymi się zmierzę w nadchodzącym roku...
Paź mieczy
Paź mieczy mówi o tym, że możesz w tym roku przechodzić jakieś konflikty, walkę z kimś - oczywiście nie dosłownie, ale na słowa, argumenty... Jest to też karta niestałości, mówiąca o tym że możesz mieć poczucie niepewności, braku stabilności. Być może w tym roku będziesz musiała wykazać się sprytem, zaradnością, umiejętnością walczenia o swoje. A być może... będziesz musiała lub chciała się w czymś podszkolić, nauczyć się czegoś nowego? :) ...

11) Dar na ten rok...
IX EREMITA
Karta Eremity jest idealnym dopełnieniem karty 4 mieczy - jej charakter jest bardzo podobny. Ten rok zostaje podarowany Ci jako możliwość spojrzenia na swoje życie z dystansu... wykorzystaj go na zastanowienie się w jakim miejscu swojego życia jesteś, jakie życie pędziłaś do tej pory... być może czegoś w nim zabrakło? Może chciałabyś wprowadzić coś nowego o czym myślałaś już wcześniej, ale nie mogłaś się zdecydować? Ta karta sprzyja bardzo wszelkiej nauce, szkoleniom, doskonaleniu jakichś umiejętności... Może jakieś nowe hobby, może zrobienie prawa jazdy, albo nauka języka?... :)

12) Z jakim uczuciem pożegnam ten rok
6 mieczy
Ten rok pożegnasz z uczuciem że pozostawiasz za sobą trudny czas, że skończył się dla Ciebie pewien rozdział i czas na zmiany...

Wyciągnęłam też dla Ciebie na ten rok kartę z talii CECCOLI ORACLE
RETREAT
(Wycofanie)

"O rany, sprawy przybrały nieoczekiwany obrót, nieprawdaż??...
Coś co początkowo wydawało się przyjazne, zapraszające, w rezultacie okazało się znacznie gorsze niż można się było spodziewać. :(
Absolutnie dobrze robisz uciekając od tego, ale patrz w jakim kierunku biegniesz! Spokojne, racjonalne wycofanie się przyniesie Ci więcej korzyści niż dzika chaotyczna ucieczka byle dalej, byle wyżej. Nie pakuj się z jednej złej sytuacji w drugą, która może się okazać jeszcze gorsza.
Nie ma potrzeby oglądania się za siebie - zwyczajnie zostaw to wszystko za sobą i zaplanuj swój następny ruch."

[center]Serdecznie Cię pozdrawiam, Gargulec, i życzę powodzenia! :buziak:

Powieszę sobie to nad łóżkiem :)
Jednorożcu bardzo Ci dziękuję za wróżbę, za poświęcony mi czas :kwiatek:
Może najbliższy rok nie wygląda kolorowo, nie mam w nim mowy o miłości i 6 w totka :rotfl:
Ale po tym wszystkim co się ostatnio wydarzyło, potrzebuję czasu, takiego właśnie okresu lizania ran, dochodzenia do siebie, spojrzenia na to moje życie z dystansu.
Jest we mnie wiele złości, momentami nienawiści ale tez smutek, żal, poczucie niesprawiedliwości, życzyłabym sobie aby ten rok przyniósł wybaczenie, po to abym mogła iść do przodu.
slowik14

Postautor: slowik14 » wtorek 29 lis 2016, 23:19

Dziękuję za wrozbę i poświęcony czas. Zgadza się myślę o odejściu z pracy, ale dopiero jak znajdę coś lepszego ..Hm o założeniu działalności to nigdy nie myślałam. Jeśli chodzi o opis mojej osobowości to w 100/.się zgadza. Dużo racji w tym co napisalaś i bardzo pragnę zmian w życiu szczęścia i spełnienia w miłości. ☺Pozdrawiam
floksa

Postautor: floksa » środa 30 lis 2016, 09:28

Dzień dobry
Poproszę wrózbę na miłość. Jak jest między mną a partnerem ?
Dane na pw :)
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » piątek 02 gru 2016, 06:53

niebiesko_oka pisze:Witaj jednorożcu :)
Chciałabym cię bardzo prosić abyś zajrzała w swoje karty i spytała się ich o ty czy znajdę pracę w ciągu pół roku do roku tu lub za granicą. Na co powinnam uważać, kto będzie mi pomocy. Dane podeśle w WP.

Pozdrawiam ciepło
Niebiesko_oka

Niebiesko_oka, na priv spytałaś się o pracę za granicą lub czy ewentualnie w ciągu pół roku znajdziesz pracę w Polsce.
Jeśli chodzi o pracę za granicą, to karty mi pokazują że to mało realne, być może ktoś przedstawia Ci takie perspektywy, ale moim zdaniem jest to patykiem na wodzie pisane... w każdym razie w czasie o który pytałam nie widzę kart które by mi o takiej pracy mówiły. Powiedziałabym raczej, że nawet jeśli już będziesz miała takie plany, to coś stanie temu na przeszkodzie i zostaniesz w kraju.
Praca w Polsce w ciągu pół roku... Raczej nie w ciągu najbliższych 3 miesięcy, powiedziałabym że najwcześniej wiosną, a może nawet i później. :bezradny: Karty niestety nie pokazują łatwej drogi do tej pracy, będziesz musiała o nią mocno zabiegać, powiedziałabym "wywalczyć" ją sobie, wykazać się sprytem i inteligencją - z czego by wynikało, że nie możesz liczyć np. na pomoc innych w tym względzie, "załatwienie" pracy.
Ogólnie rzecz biorąc karty wyszły takie, jakby wiele przeszkód było na drodze do tego byś znalazła pracę i sporo widać tu nerwów... finanse bardzo kruche, i Ty też chyba nie bardzo umiesz nimi gospodarować... ewidentnie w tej sferze Twojego życia brakuje równowagi... nie wiem czy nie za bardzo polegasz na zdaniu lub pomocy innych ludzi, zamiast zdecydowanie wziąć sprawy we własne ręce. Konsekwencja, przedsiębiorczość, stanowczość, pewność siebie i wytrwałość w dążeniu do celu - tu karty pokazują braki, na to trzeba położyć nacisk.
Tak więc niestety nie mogę Ci powiedzieć że widzę łatwe i szybkie znalezienie pracy w Polsce... trzeba będzie się mocno o to postarać, ten okres będzie trudny pod tym względem...

Serdecznie Cię pozdrawiam niebiesko_oka i życzę powodzenia. :buziak:
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » piątek 02 gru 2016, 08:25

Na wróżbę czekają:

Kulka1985
Alone
NayaKanga
gines
Haniel
vega
Cola
floksa

Postautor: niebiesko_oka » sobota 03 gru 2016, 23:11

Dziękuje za rozkład Jednorożcu :) Cóż mogę powiedzieć, karty niezbyt przychylnie przedstawiają perspektywy pracy. Faktem jest iż, ostatnio brak w moim życiu równowagi i może to mnie w dużym stopniu hamuje, wprowadza chaos i brak konsekwencji. Zwrócę na to większą uwagę i za jakiś czas wrócę do ciebie z weryfikacją :)

Pozdrawiam
niebiesko_oka
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » niedziela 04 gru 2016, 06:27

Kulka1985 pisze: Witaj Jednorożcu :)
Powracam z weryfikacją. Nikt nie pojawił się w ostatnim czasie, moja strefa uczuciowa tak jakby "zatrzymała się"
I tu pojawia się pytanie o kolejne trzy miesiące, jak to tam będzie wyglądać ? Czy moje serducho w końcu zabije dla kogoś mocniej?
Jeśli nie to proszę o jakąś radę od kart, co mogłabym zmienić, z czego może wynikać ta moja wieczna samotność, to że nie potrafię ułożyć sobie życia uczuciowego.
Dane przesyłam na priv.
Z góry dziękuje i ściskam :buziak: :)

Kulka1985, karty "na dzień dobry" mi już pokazały duży smutek w Twoim sercu, które ktoś kiedyś mocno zranił... a teraz widać w nim smutek tęsknotę. Nie możesz znaleźć mężczyzny, który oddałby Ci swoje serce... w kartach wyraźnie widać o kim marzysz: ten mężczyzna musi Cię kochać, oczywiście :)... ale ponadto musi być wartościowy, inteligentny, dobry, mieć swój system wartości, zwracać uwagę głównie na wnętrze człowieka, nie być przywiązany nadmiernie do pieniędzy. Więc masz duże wymagania... tak jakbyś mówiła: albo będzie taki o jakim marzę, albo żaden - nie obniżę poprzeczki poniżej moich oczekiwań, czekam na ideał. A jednocześnie niewiele robisz by takiego mężczyznę spotkać - jako rada pokazała się Królowa Buław, co jest zachętą do tego byś spróbowała być taką kobietą jak ona: otwartą, ciepłą, odważną, flirtującą, cieszącą się życiem i swoją kobiecością. Bo na razie to z tych kart taka melancholia i smuteczek przebija... może również dlatego masz kłopoty z relacjami damsko-męskimi? Mężczyzna nie ma być Twoim pocieszycielem czy obrońcą, ale przede wszystkim towarzyszem i partnerem... więc i Ty musisz dać coś od siebie na zachętę ;) - na początek wystarczy uśmiech, zalotne spojrzenie, ciepłe słowo, zainteresowanie jego osobą... może warto dać szansę nawet temu, który nie zapowiada się na ideał? :)...
Pytałaś co mogłabyś zmienić, co radzą karty...
Karty pokazują że nie chodzi tu na pewno o Twój wygląd, fizyczność... jesteś atrakcyjną kobietą, masz wdzięk, podobasz się mężczyznom. Jesteś też uczuciowa i wrażliwa. Natomiast tym co stawia jakby mur pomiędzy Tobą a mężczyznami jest Twoja zbytnia zasadniczość - mężczyźni chyba postrzegają Cię jako wymagającą kobietę, nie czują się przy Tobie swobodnie. Nie ma w Tobie ciepła i tolerancji dla męskich słabości... wyznaczasz pewne granice i się ich trzymasz. Ponadto wciąż widać tu smutek, samotność i zupełny brak Twojego wyjścia naprzeciw... nie zachęcasz swoim zachowaniem do tego by się do Ciebie zbliżyć, nie wyciągasz ręki naprzeciw... mężczyzna musiałby Cię obudzić zupełnie jak Śpiącą Królewnę... i w dodatku musiałby to być - tak jak pisałam wcześniej - nie byle jaki mężczyzna. ;) W środku jesteś naprawdę wrażliwa i uczuciowa, ale w ogóle nie pokazujesz tego na zewnątrz... mężczyźni widzą w Tobie silną, inteligentną i zasadniczą kobietę... być może dlatego nie starają się by Cię lepiej poznać?... Rezygnują, nie chce im się o Ciebie walczyć.
Tak więc zbierając to wszystko razem... w skrócie karty radzą: zapomnij o przykrej przeszłości, uśmiechaj się, bądź bardziej "osiągalna" dla mężczyzn, obniż swoje wygórowane oczekiwania i pozwól by zobaczyli Twoją ciepłą, wrażliwą stronę, kobietę która ma swoje słabości... i pozwala mężczyźnie by również i on miał swoje. :tak:
Pozdrawiam Cię serdecznie, i życzę wszystkiego dobrego. :buziak:
Awatar użytkownika
pauluniaa1

Postautor: pauluniaa1 » poniedziałek 05 gru 2016, 12:55

Jednorożec LeCaro pisze:
Pauluniaa1... może zacznę nie po kolei... bo z jednej sprawy wynika następna...
Czy rozwód był z winy tego Pana? Nie mogę Ci odpowiedzieć na pytanie postawione w ten sposób - natomiast to co karty pokazują, to że emocjonalnie bardzo ucierpiał z powodu rozwodu, bardzo to przeżył, czuł się zraniony - więc na tej podstawie można jednak przypuszczać że on tego rozwodu nie chciał i najprawdopodobniej nie on był winny rozpadowi małżeństwa... choć oczywiście nie powiem Ci tego na 100%. W każdym razie - na 100% nie podszedł do tego lekko, na zasadzie "no trudno, nie udało się" - uważam że jeszcze dzisiaj to w nim siedzi, i z tego też powodu trudniej mu wejść w nową relację. Ale... uczucia w tych kartach są - mogę nawet powiedzieć, że naprawdę mu się podobasz i chciałby czegoś więcej... nie widzę tu kart, które świadczyłyby o jego nieczystych intencjach. Wygląda to tak, że on - podobnie jak Ty - nie jest do końca pewny co z tego wyniknie, chciałby dobrze wybrać i nie pomylić się w wyborze partnerki, bo on nie szuka kogoś "na chwilę", ale na stałe... Można powiedzieć, że na razie oboje się sobie przyglądacie i zastanawiacie się... warto... czy nie? ;) Z tym że tak jak mówię - Ty mu się ewidentnie podobasz, pod tym względem na pewno nie ściemnia, ale... karty mi pokazują, że nie jest jeszcze przesądzone co z tego wyniknie... istnieje realna możliwość, że oboje pozostaniecie na tym etapie co obecnie - przyglądania się i zastanawiania - i pomimo dobrych chęci, z różnych powodów nie zdecydujecie się zrobić kroku dalej...
Spytałam o tę sprawę również karty anielskie - i one mi pokazały w zasadzie podobnie: nie ma żadnych przeciwwskazań, ukrytych powodów, dla których nie powinnaś wchodzić w tę relację - ale na wyniku wyszła mi karta... "Istnieje coś lepszego".;)

Zgodnie z Twoją prośbą poprosiłam też Anioły o wskazówkę, poradę dla Ciebie...
Wyciągnęłam kartę "Troska o ciało"... Aniołowie nalegają, byś zajęła się swoim fizycznym ciałem - jedz zdrowo, ćwicz i unikaj toksyn. Anioły chcą Ci przypomnieć, że ciało jest instrumentem, który - jeśli jest dobrze nastrojony - emanuje wielką harmonią.
Natomiast z talii Anioły przeznaczenia wyciągnęłam dla Ciebie Anioła, który powinien być teraz Twoim towarzyszem - to Yirtiel, a jego motto: "Energia szczęśliwych zdarzeń, zdolność samooczyszczenia". Korzystać z energii tego anioła, to jak wyciągnąć szczęśliwy los.:) Przynosi on silną ochronę przed wszystkimi możliwymi wrogami, a nawet pomaga niektórych z nich zmienić w przyjaciół. Wprowadza w krąg sprzyjających okoliczności, gdzie każde działanie będzie oznaczać sukces i bogactwo. Napełnia godnością i pewnością siebie, co przekłada się na uznanie i szacunek innych. Sprzyja wszelkim oczyszczającym działaniom, które koniecznie powinniśmy robić, aby zachować równowagę duchową. Rozwija niezależność, napełnia szlachetnością i altruizmem. Ostrzega przed fałszywymi przyjaciółmi i fałszywymi interesami.

Tak więc... zbierając razem karty tarota i anielskie, porada jest taka: nie obawiaj się zrobić następny krok do przodu, pójść dalej, nie ma tu żadnej pułapki, nie bój się - masz opiekę Aniołów i cokolwiek byś zrobiła... będzie dobrze, sprawy same się ułożą, zobaczysz. :)

Serdecznie pozdrawiam :)
LeCaro.
LeCaro.. gratuluję intuicji oraz umiejętności odczytu z kart. Weryfikując to co napisałaś w sierpniu, mogę już teraz powiedzieć, że relacja z Panem o którego pytałam się zatrzymała... I nie rozwija się dalej. Nie mamy też już takiego kontaktu jaki mieliśmy na początku znajomości. Nasze drogi się rozeszły, troszkę też ja odpuściłam, ogółem nikt nie zrobił kroku dalej. Widzieliśmy się kilka razy przy okazji spraw zawodowych ale żadne z nas nie wyszło w rozmowie czy też gestach poza formalne podejście, na zasadzie załatwiamy sprawę i się rozchodzimy. Nie było propozycji spotkania w przyszłości, nie rozmawiamy już tak jak kiedyś.

Ale odnosząc się do kart anielskich, muszę napisać, że wszystko idzie w moim życiu tak jak one wskazują i poradziły.

Jesteś wielka :buzki:
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » poniedziałek 05 gru 2016, 17:43

Pauluniaa1, serdecznie Ci dziękuję za miłe słowa i za weryfikację :kwiatek: życzę Ci wszystkiego dobrego! :)
Awatar użytkownika
Cola

Postautor: Cola » poniedziałek 05 gru 2016, 19:07

Kochany Jednorozcu, sprawa wyglada tak z mama, ze firma windykacyjna odpisala, ze kredyt zostal splacony i ten kapital, ktory naliczyli, rowniez, bo mama te pieniadze wplacila. Na jej reklamacje odpowiedzieli odmownie, tlumaczac, ze nie moga umorzyc, bo zostalo juz uregulowane :D tylko ze w zadnym z pism od nich dalej nie ma wyjasnione, z jakiej racji w ogole oni te kase naliczyli. Malo tego, pytalam w innym banku i kasjerka byla tym zdziwiona i mowila, zeby nawet gazeta ich postraszyc.. w kazdym razie chcialabym zmienic pytanie. Sprawa zainteresowalam znajoma prawniczke. W takim razie, czy uda sie cos wskorac? Mysle o zainteresowniu sprawa tez gazety jakiejs.. czy jakies szanse sa? Czy ten dlug zostal wg kart naliczony w ogole zgodnie z prawem ? Smierdzi mi przekretem, ale to juz ewentualnie moge napisac na pw, czemu.. Pozdrawiam serdecznie :* i czekam dalej cierpliwie
Kulka1985

Postautor: Kulka1985 » wtorek 06 gru 2016, 21:38

Kulka1985, karty "na dzień dobry" mi już pokazały duży smutek w Twoim sercu, które ktoś kiedyś mocno zranił... a teraz widać w nim smutek tęsknotę. Nie możesz znaleźć mężczyzny, który oddałby Ci swoje serce... w kartach wyraźnie widać o kim marzysz: ten mężczyzna musi Cię kochać, oczywiście :)... ale ponadto musi być wartościowy, inteligentny, dobry, mieć swój system wartości, zwracać uwagę głównie na wnętrze człowieka, nie być przywiązany nadmiernie do pieniędzy. Więc masz duże wymagania... tak jakbyś mówiła: albo będzie taki o jakim marzę, albo żaden - nie obniżę poprzeczki poniżej moich oczekiwań, czekam na ideał. A jednocześnie niewiele robisz by takiego mężczyznę spotkać - jako rada pokazała się Królowa Buław, co jest zachętą do tego byś spróbowała być taką kobietą jak ona: otwartą, ciepłą, odważną, flirtującą, cieszącą się życiem i swoją kobiecością. Bo na razie to z tych kart taka melancholia i smuteczek przebija... może również dlatego masz kłopoty z relacjami damsko-męskimi? Mężczyzna nie ma być Twoim pocieszycielem czy obrońcą, ale przede wszystkim towarzyszem i partnerem... więc i Ty musisz dać coś od siebie na zachętę ;) - na początek wystarczy uśmiech, zalotne spojrzenie, ciepłe słowo, zainteresowanie jego osobą... może warto dać szansę nawet temu, który nie zapowiada się na ideał? :)...
Pytałaś co mogłabyś zmienić, co radzą karty...
Karty pokazują że nie chodzi tu na pewno o Twój wygląd, fizyczność... jesteś atrakcyjną kobietą, masz wdzięk, podobasz się mężczyznom. Jesteś też uczuciowa i wrażliwa. Natomiast tym co stawia jakby mur pomiędzy Tobą a mężczyznami jest Twoja zbytnia zasadniczość - mężczyźni chyba postrzegają Cię jako wymagającą kobietę, nie czują się przy Tobie swobodnie. Nie ma w Tobie ciepła i tolerancji dla męskich słabości... wyznaczasz pewne granice i się ich trzymasz. Ponadto wciąż widać tu smutek, samotność i zupełny brak Twojego wyjścia naprzeciw... nie zachęcasz swoim zachowaniem do tego by się do Ciebie zbliżyć, nie wyciągasz ręki naprzeciw... mężczyzna musiałby Cię obudzić zupełnie jak Śpiącą Królewnę... i w dodatku musiałby to być - tak jak pisałam wcześniej - nie byle jaki mężczyzna. ;) W środku jesteś naprawdę wrażliwa i uczuciowa, ale w ogóle nie pokazujesz tego na zewnątrz... mężczyźni widzą w Tobie silną, inteligentną i zasadniczą kobietę... być może dlatego nie starają się by Cię lepiej poznać?... Rezygnują, nie chce im się o Ciebie walczyć.
Tak więc zbierając to wszystko razem... w skrócie karty radzą: zapomnij o przykrej przeszłości, uśmiechaj się, bądź bardziej "osiągalna" dla mężczyzn, obniż swoje wygórowane oczekiwania i pozwól by zobaczyli Twoją ciepłą, wrażliwą stronę, kobietę która ma swoje słabości... i pozwala mężczyźnie by również i on miał swoje. :tak:
Pozdrawiam Cię serdecznie, i życzę wszystkiego dobrego. :buziak:

Dziękuje Jednorożcu za bardzo obszerną wypowiedź :buziak:
Czuje ogromny smutek w sercu i żal ... im dłuższy czas od mojej ostatniej miłości tym chyba bardziej zaczynam to przeżywać :( owszem mam wymagania ale do czasu ... zakochania się, wtedy wiele rzeczy przybiera inną formę. Tylko że nie jestem kochliwą osobą, a jak już sie na kogoś "otworzę" to zazwyczaj on się wycofuje albo po prostu przeradza sie to w przygodę, i z jego strony to jest głównie seks.
Jestem silna i niezależna, ale to jest wynik tego że większość swojego życia byłam singielką i ze wszystkim musiałam sobie radzić sama ... nie miałam w nikim wsparcia.
Nie wiem już co mam robić, wiem ze na siłe nic nie będzie, ale ta moja samotność mnie "zjada" od środka. Po prostu chciałabym żyć z kimś, mieć wspólne problemy, wsparcie i być komuś potrzebna. Nie martwić się z kim pójdę na Sylwestra, czy w tym roku będę miała z kim pojechać na wakacje itp.... owszem mam przyjaciół, ale oni mają już swoje rodziny i to z nimi "żyją". Wiem wielu osobą wydają sie to "śmieszne" rzeczy, jesteś singlem korzystaj z życia, na wszystko przyjdzie czas, nie uzależnia szczęścia od drugiej osoby ... Tylko, że moja samotność mnie zabija :(
ehhh rozpisałam się :) w każdym razie owszem na początku jestem zdystansowana do nowo poznanej osoby, ale to nie znaczy ze nie jestem otwarta.
Dziękuje jeszcze raz, jakoś to musi być :kwiatek: :kwiatek:

Wróć do „Gabinety wróżek i wróżbitów”