Jednorożec LeCaro Wróży Nocą

Moderatorzy: Tarofides, Wróżki i wróżbici

Regulamin forum
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie sprawdź Regulamin Działu. Korzystając z darmowej wróżby pamiętaj, że ktoś poświęcił swój wolny czas i umiejętności dla Ciebie, dlatego postaraj się zweryfikować wróżbę (czy ma odniesienie do rzeczywistości), bo to jest bardzo cenne dla rozwoju wróżebnych talentów. Nikt nie ma obowiązku odpowiadać na Twoją prośbę, więc bądź uprzejmy! Podziękuj za darmową wróżbę, bez oglądania się na zabobony. Pamiętaj że wróżba jest tylko wskazówką, ma dać Ci do myślenia, a nie zastąpić je przy podejmowaniu decyzji.
Na Forum Dobry Tarot wróżymy tylko osobom pełnoletnim, mającym na swoim koncie co najmniej 3 posty.
Zadaj pytanie wybranej osobie (wróżka/wróżbita) w dziale "Gabinety ...", albo załóż nowy wątek na swoje pytanie.
Zanim zadasz pytanie kartom tarota, dobrze się zastanów. Od tego, jak sformułujesz pytanie, zależy, jaką odpowiedź otrzymasz
Zabronione jest zadawanie tego samego pytania kilku osobom jednocześnie!
Alone

Re: Jednorożec LeCaro Wróży Nocą

Postautor: Alone » środa 07 gru 2016, 14:57

Jednorożec LeCaro pisze:
Alone pisze:Witaj Jednorożcu,
mam za sobą nieudane małżeństwo i od jakiegoś próbowałam poukładać sobie na nowo życie uczuciowe. W ferworze poszukiwań :)) okazało się że bardzo blisko jest ktoś kto wydawać by się mogło jest szczerze mną zainteresowany a ja na niego nie zwracałam do tej pory uwagi tzn nie traktowałam go poważnie. Pracujemy razem lubimy się i jego ewentualne komplementy czy propozycje randek traktowałam jako żarty. W końcu nie wytrzymał i spróbował zawalczyć o szansę bycia ze mną. Udał się do mojej przyjaciółki zapewniając o szczerości swoich zamiarów zaangażował wiele osób w to aby przekonały mnie że myśli poważnie i że jestem kobietą jego życia, bardzo się stara, kupuje mi prezenty, komplementuje,pomaga mi, myśli o moich dzieciach ma z nimi bardzo dobry kontakt. Powierzchownie wygląda to wszystko super mam wrażenie że takich facetów już nie ma ale oczywiście jak to kobieta po przejściach nie dowierzam i myślę sobie że to jest zbyt piękne żeby było prawdziwe... Proszę o rozkład na tę relację, czy te uczucia są szczere, jakie ma zamiary, czy mogę mu zaufać czy jest jakaś przyszłość dla tego związku. Czy karty dają mi jakąś radę odnośnie uczuć ? Dane podam na pw.
Alone, muszę przyznać że przez karty jakie rozłożyłam dla Ciebie nie przebijają uczucia... a raczej - nie potrafią się przebić. Kilka razy próbowałam spytać kart jakie ma zamiary ten mężczyzna... ale żadne uczucie z jego strony się tu nie pokazało, jedynie że miał (czy też ma) jakieś plany, zamiary wobec Ciebie... i że te plany zanim miały szansę się rozwinąć - zostały przez Ciebie przystopowane. Mogłabym to ująć w ten sposób: Twoje obawy są na tyle silne, że nie pozwalają mi zaglądnąć w jego uczucia względem Ciebie. Karty ogólnie rzecz biorąc pokazują tak duży Twój opór przed pozwoleniem sobie na swobodę w jego obecności, na dopuszczenie możliwości że coś w ogóle z tego będzie, że rzutują na cały rozkład... nie ma tu na razie miejsca na miłość, nie miałaby się ta miłość - że tak to ujmę - którędy wcisnąć ;) ... bo tak ją odpychasz rękami i nogami. Piszesz że poszukujesz miłości - ja uważam że nie... karty mi pokazują że jesteś już tak przywiązana do tego jak jest, że nie wiem co by musiał zrobić mężczyzna, żebyś zdecydowała się zburzyć mury wokół siebie i opuścić swój bezpieczny kokon - w każdym razie karty mi pokazują że to nie będzie ten o którego pytasz... on u Ciebie nic nie wskóra i na podstawie kart mogę powiedzieć, że nie dopuścisz do bliższej relacji między Wami... pomimo tych starań o których piszesz. W najbliższym czasie nie widzę tu w kartach wejścia w żaden związek... chyba że zmienisz swoje obecne poważne podejście do relacji damsko-męskich i przestaniesz się bać :tak: Musisz się zastanowić czego tak naprawdę pragniesz i szczerze sobie odpowiedzieć na pytanie jakiego - o ile w ogóle - widziałabyś teraz przy sobie mężczyznę... może nie jesteś na razie na to gotowa? Karty pokazują bowiem Twoje duże obawy i blokady...
Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę wszystkiego dobrego. :)
Dziękuję za rozkład Jednorożcu,
Nadal jestem pod wrażeniem tego mężczyzny i nie mam zamiaru z niego zrezygnować nie wyobrażam sobie że mogłabym go stracić. Jest wspaniałym facetem a ja niestety przez te blokady nie byłam wstanie mu tego tak okazać jakbym chciała. Stopowałam go to fakt nie chciałam mu okazać że jestem nim zainteresowana sprawiałam że czuł się zdezorientowany ale zależy mi na nim, zaczynam mu coraz bardziej ufać i nie zamierzam się już bronić przed jego uczuciami. Wiem że to ja wszystko psuję więc postanowiłam popracować nad sobą bo wierzę że warto.
Kochana wrócę do Ciebie za jakiś czas mam jednak nadzieję że coś dobrego z tego wyniknie :* Pozdrawiam
kalina

Postautor: kalina » środa 07 gru 2016, 17:24

Witaj LeCaro :)
Mam do Ciebie prośbę ... o postawienie kart na jedną znajomość... Chodzi o Pana, którego niedawno poznałam..... chciałabym dowiedzieć się co On o mnie myśli, jakie ma wobec mnie zamiary, czy myśli o naszej znajomości poważnie....czy nasza znajomość będzie znajomością długą, czy to taką bardziej "wpadkową" .... Czy powinnam angażować się w nią, czy raczej podejść z dystansem... boję się, że to będzie moja kolejna porażka.... ale też i tego, że chcąc spróbować dać sobie szansę ...zranię go... Pan jest bardzo miły, sympatyczny, z tego co zauważyłam bardzo poukładany, zaradny.... ale na razie mało o nim wiem... Codziennie ....praktycznie cały czas jesteśmy ze sobą w kontakcie..... jest bardzo dla mnie uprzejmy, miły...... jest po przejściach, wychowuje córkę..... Bardzo lubię jego towarzystwo, dobrze się z nim czuję..... jednak mam obawy czy może aby nie szuka pocieszenia.... bo zdaję sobie z tego sprawę, że jest mu na pewno ciężko .... od niedawna zaczął od nowa życie sobie układać... Czego mogę spodziewać się po tej znajomości? Czy to coś poważnego? Jak tą relację naszą widzą karty? Będę wdzięczna za poświęcony czas, za wszelkie rady.... Dane wysyłam na prv.... Pozdrawiam cieplutko :kwiatek:
Angells196

Postautor: Angells196 » piątek 09 gru 2016, 21:49

Drogi Jednorożcu.. Przychodzę do Ciebie z ogromną prośbą.. Chodzi o fatalną sytuację finansową, w której znaleźli się moi rodzice... Jeszcze do wakacji było w miarę dobrze, ale teraz jest naprawdę źle ... :( Moje pytanie jest takie, czy mój tato (dane podam Ci w wiadomości priv) powróci do pracy za granicą a dokładnie w Norwegii? Kiedy zakończą się problemy finansowe moich rodziców ? Mam nadzieję, że zechcesz przyjrzeć się tej sprawie, będę Ci dozgonnie wdzięczna, bo mój stan psychiczny, a zwłaszcza mojej mamy naprawdę jest już coraz gorszy z tych nerwów :( ..

Ściskam Cię Jednorożcu i dziękuję .. :kwiatek:
BiałyAhmed

Postautor: BiałyAhmed » sobota 10 gru 2016, 15:58

Jednorożec LeCaro pisze:
BiałyAhmed pisze:
Weryfikacja :)

1. Uczucia, sprawdziło się, nikogo nie poznałem.

2 Finanse, sprawdziło się, brak poprawy, co do kontaktów z urzędami/instytucjami, to kontakt jeden był, przenosiłem konto z banku do banku :)

Kolejna prośba o wróżbę DO KOŃCA ROKU.

1. Czy do końca roku poznam dziewczynę do STAŁEJ RELACJI?

2. Czy do końca roku poprawią się ZNACZNIE moje finanse?

3 Chociaż na to trzecie pytanie odpowiedź będzie zawarta w tym drugim, ale jakbyś miała ochotę spojrzeć, czy w tym roku będę miał zdolność kredytową do zakupu mieszkania? :)

Dziękuję i pozdrawiam.

1). Czy do końcu roku poznasz dziewczynę z którą wejdziesz w stały związek?
Niestety uważam że jeszcze nie... Karty zwracają mi tutaj uwagę na to że przeszkodą w poznaniu takiej kobiety i wejściu z nią w stały związek może być u Ciebie pewne skostnienie, rutyna w życiu, mało spontaniczności, takie "okopanie się na swoich pozycjach"... Masz sporo przyzwyczajeń, ugruntowane poglądy na różne sprawy które trudno by Ci było zmienić czy złagodzić, trudno byłoby Ci również pójść na ustępstwa czy kompromis w wielu sprawach - z czym przecież łączy się stały związek. Za mało w tych kartach porywów serca, romantyczności, miejsca na drugą osobę, elastyczności, a za dużo takiego planowania "odtąd dotąd", rozsądku, wyważenia, a kto wie czy również nie zawyżonych oczekiwań...
Widać tu też Twoje obecne duże skupienie się na sprawach materialnych, nie na szukaniu partnerki.
2). Czy do końca troku znacznie pojawią się Twoje finanse?
Tu karty pokazały mi przede wszystkim że bardzo chciałbyś założyć rodzinę i to leży u podstaw Twoich działań czy też obaw finansowych (obaw - czy nawet stresu, zmartwień, nerwów, bo tak to pokazują karty - bo chciałbyś tej rodziny już, teraz.;) )
Odpowiem Ci tak: w dosłownym tego słowa znaczeniu dużych pieniędzy tu nie widać - jednak uważam, że pojawią się przed Tobą jakieś nowe możliwości w sferze finansowej. Karty doradzają byś był otwarty na różne możliwości, potrafił dostrzec nowe perspektywy i skorzystać z nich jeśli rzeczywiście się pojawią. Weź jednak pod uwagę, że na razie widać w kartach możliwości i perspektywy na zmianę - a co z tego wyniknie, to jeszcze nie wiadomo.
3). Czy jeszcze w tym roku będziesz miał zdolność kredytową do zakupu mieszkania?
Karty przede wszystkim radzą żebyś podchodził do wszelkich zadłużeń/kredytów z dużą rozwagą i rozsądkiem. :tak: Również w tym rozkładzie pokazała mi się Twoja nerwowość, niecierpliwość, związana ze sprawą zakupu mieszkania... w kartach wygląda to dosłownie tak, jakby cię coś pchało do tego zakupu - już, teraz, natychmiast, taka wewnętrzna potrzeba zmiany... odpocznij, odetchnij :tak: ...przecież jeśli nie w tym roku, to w następnym.:) I patrząc w karty powiedziałabym, że rzeczywiście to nie będzie jeszcze nie w tym roku... :bezradny:

Pozdrawiam serdecznie i życzę Ci wszystkiego dobrego,
LeCaro.

Weryfikacja, (w związku, że do końca czasu wskazanym we wróżbie pozostało 3 tygodnie, to wrócę z ewentualną modyfikacją jeśli nastąpią zmiany)

1. Sprawdziło się. Nie poznałem dziewczyny.

2. Pierwsza część-sprawdziło, nie było znacznej poprawy, druga część-nie sprawdziła się, nie pojawiły się żadne nowe możliwości.

3. Sprawdziło się- brak zdolności, a nawet stałej pracy ( o czym ja marzę ) :)

W związku z dużą ilością chętnych na wróżbę, co i za tym idzie dłuższym czasie oczekiwania na nią, pozwolę sobie zadać kolejne pytania, jeśli to możliwe (poczekam ile trzeba będzie ).

Poproszę o wróżbę na 3 miesiące.
1. Czy poznam dziewczynę do związku?
2. Czy poprawią się znacznie finanse?
3. Praca, czy znajdę nową, stałą? ( pytanie 2 i 3 można połączyć w jedno )
Dane wyślę na pw.

Dziękuję bardzo za wykonaną poprzednio wróżbę, i liczę, że otrzymam kolejną :) Pozdrawiam.
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » niedziela 11 gru 2016, 20:03

Kochani odwiedzający mój Gabinet - przez ostatnie parę dni tu nie zaglądałam z powodu kompletnego braku czasu :waiting: ...w miarę możliwości będę jednak podawać kolejne wykonane wróżby :tak: ...serdecznie dziękuję za wszystkie zamieszczane weryfikacje, ucałowania dla Was! :buziak:

BiałyAhmed - serdecznie Ci dziękuję za weryfikację... jednak nie rozłożę dla Ciebie kart - powód: powielanie wróżb (taką wróżbę otrzymałeś już na innym forum). Na przyszłość bardzo proszę o stosowanie się do mojego regulaminu... przeczytaj punkt ósmy:
viewtopic.php?f=83&t=14981
kalina

Postautor: kalina » poniedziałek 12 gru 2016, 20:25

kalina pisze:Witaj LeCaro :)
Mam do Ciebie prośbę ... o postawienie kart na jedną znajomość... Chodzi o Pana, którego niedawno poznałam..... chciałabym dowiedzieć się co On o mnie myśli, jakie ma wobec mnie zamiary, czy myśli o naszej znajomości poważnie....czy nasza znajomość będzie znajomością długą, czy to taką bardziej "wpadkową" .... Czy powinnam angażować się w nią, czy raczej podejść z dystansem... boję się, że to będzie moja kolejna porażka.... ale też i tego, że chcąc spróbować dać sobie szansę ...zranię go... Pan jest bardzo miły, sympatyczny, z tego co zauważyłam bardzo poukładany, zaradny.... ale na razie mało o nim wiem... Codziennie ....praktycznie cały czas jesteśmy ze sobą w kontakcie..... jest bardzo dla mnie uprzejmy, miły...... jest po przejściach, wychowuje córkę..... Bardzo lubię jego towarzystwo, dobrze się z nim czuję..... jednak mam obawy czy może aby nie szuka pocieszenia.... bo zdaję sobie z tego sprawę, że jest mu na pewno ciężko .... od niedawna zaczął od nowa życie sobie układać... Czego mogę spodziewać się po tej znajomości? Czy to coś poważnego? Jak tą relację naszą widzą karty? Będę wdzięczna za poświęcony czas, za wszelkie rady.... Dane wysyłam na prv.... Pozdrawiam cieplutko :kwiatek:

Witam LeCaro..... Rezygnuję jednak z wróżby.... z uwagi na długą kolejkę przenoszę swoja prośbę.... Przepraszam za zamieszanie.....
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » wtorek 13 gru 2016, 17:44

Przyjęłam... nie ma sprawy. :)
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » wtorek 13 gru 2016, 20:57

Na wróżbę czekają:

NayaKanga
gines
Haniel
vega
Cola
floksa
Angells196

Postautor: Marta5689 » wtorek 13 gru 2016, 21:44

hej hej :)
a dlaczego ja ze znakiem zapytania? :)
Pozdrawiam Jednorożcu
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » środa 14 gru 2016, 01:28

A bo nie wiem czy jeszcze chcesz. :-D
Marta5689

Postautor: Marta5689 » środa 14 gru 2016, 16:24

chcę chcę :)
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » środa 14 gru 2016, 22:16

NayaKanga pisze:Witaj znowu Jednorożcu LeCaro :)
Wracam do Ciebie z prośbą o kolejną wróżbę.
Twoja wróżba odnośnie mojego wyjazdu październikowego była bardzo udana.
Mój nowy związek wspaniale się rozwija. Znamy się bardzo długo i oboje od dawna marzyliśmy, żeby się ustatkować.
Wszystko wygląda na to, że nasze marzenia odnośnie budowy domu i założenia rodziny mają szansę spełnić się szybciej niż nam obojgu to wydawało się możliwe.
Znając moje problemy z hormonami niestety sen z powiek spędza mi myśl...czy uda nam się mieć dziecko o którym tak marzymy i na które tak bardzo oboje jesteśmy gotowi.
Staram się myśleć pozytywnie ale mam wrażenie, że czeka mnie jakieś wspomaganie albo leczenie i że naturalnie raczej nam się nie uda :(
Chciałabym poprosić Tarota i Ciebie o wróżbę w tej sprawie. Będę znowu zaszczycona i wdzięczna :kwiatek:
Moje i partnera dane wyślę na wszelki wypadek na pw jeszcze raz :)
NayaKanga, spytałaś się o dziecko... No więc powiem z góry: będzie to trudne, ale nie niemożliwe. :)
A więc karty nie pokazały mi sytuacji o której mogłabym powiedzieć że wyklucza ona całkowicie zajście w ciążę, nie. Wręcz przeciwnie - karty mi pokazały dziecko, mogę Ci nawet powiedzieć jakiej płci... jest to chłopiec.:) Natomiast jego przyjście na świat, zawitanie do Waszej rodziny napotka na spore przeszkody, które trzeba będzie razem pokonać. Widać tutaj bowiem problemy hormonalne (tak jak napisałaś) i sytuację zdrowotną która wprowadzi jakieś ograniczenia - może to być utrudnienie zajścia w ciążę (np. z powodu niedrożności jajników, albo trudności w samym zapłodnieniu), może to być ciąża która będzie wymagać ścisłego reżimu, dbania o siebie (a nawet odwiedzin w szpitalu lub dłuższego leżenia), a może to być również konieczność leżenia dziecka w inkubatorze przez jakiś czas. W każdym razie nie będzie to łatwa sprawa... niemniej widać w kartach chłopczyka. :tak: Uważam poza tym że trafisz na dobrego lekarza, a ogromnym wsparciem będzie dla Ciebie Twój partner... bo to widać w kartach. Jest to niesłychanie cierpliwy i konsekwentny człowiek, i wiele potrafi przejść by osiągnąć cel. Pozwól mu rozwiać swoje obawy i być dla Ciebie oparciem, a razem pokonacie te trudności. Patrząc w karty powiedziałabym że za około 8-9 miesięcy jest szansa na ciążę... I życzę Wam tego z całego serca. :buziak:
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » środa 14 gru 2016, 23:07

Na wróżbę czekają:

gines
Haniel
vega
Cola
floksa
Angells196

NayaKanga

Postautor: NayaKanga » czwartek 15 gru 2016, 10:20

LeCaro, bardzo dziękuję :)
Dałaś mi wiarę w to, że jest szansa na to, że zostanę mamą. Spodziewałam się, że to nie będzie łatwe... Mój obecny partner bardzo dziecka chce i dość mocno naciska na mnie. Jest to bardzo dobry i wręcz nadopiekuńczy człowiek ale musiałam go troszkę sprowadzić na ziemię, że mam pewne problemy z hormonami już stwierdzone przez lekarza (cienkie endometrium i zbyt wysokie TSH).
Ciekawe, że napisałaś o lekarzu, bo faktycznie opiekuje się mną wyjątkowo dobry ginekolog.
Mam też trochę problemów z emocjami...mam wrażenie, że jeszcze nie odchorowałam mojej wielkiej miłości do byłego partnera. Przeżywam teraz kryzys i poprosiłam o czas w samotności. Święta spędzę z rodziną ale...sama :(
Przed 4-ma laty pewna zaprzyjaźniona wróżka wróżyła mi, że będę próbowała założyć nowy związek ale mi się to nie uda i wrócę do byłego partnera.
Co ciekawe...przepowiadała mi problemy hormonalne i właśnie synka, tylko, że z byłym partnerem...
Ten nie zrezygnował z nas, pracuje nad sobą i nigdy nie przestał walczyć o kontakt...a ja, przez to, że był moją największą miłością, mam teraz mętlik w głowie i sercu i nie mogę się skupić na nowym uczuciu. To będzie najtrudniejszy koniec roku jaki miałam. A jeszcze niedawno myślałam, że będzie mi łatwiej i wszystko się szybko ułoży...
Jeszcze raz dziękuję za iskierkę nadziei :kwiatek:
Bardzo chętnie wrócę do Ciebie drogi Jednorożcu na długoterminową wróżbę - może roczną?
Bardzo serdecznie Cię pozdrawiam!
No guts - no glory!
Awatar użytkownika
Aggata

Postautor: Aggata » czwartek 15 gru 2016, 11:54

Witaj Jednorożcu :buziak:
Czy mogę prosić Cię o wróżbę urodzinową ? :kwiatek:
Będę bardzo wdzięczna. Dane prześle na privat

Pozdrawiam
Aggata
Gdy wygrasz sam ze soba - mozesz wygrac ze wszystkim
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » piątek 16 gru 2016, 01:51

NayaKanga pisze:Mam też trochę problemów z emocjami...mam wrażenie, że jeszcze nie odchorowałam mojej wielkiej miłości do byłego partnera. Przeżywam teraz kryzys i poprosiłam o czas w samotności. Święta spędzę z rodziną ale...sama :(
Przed 4-ma laty pewna zaprzyjaźniona wróżka wróżyła mi, że będę próbowała założyć nowy związek ale mi się to nie uda i wrócę do byłego partnera.
Co ciekawe...przepowiadała mi problemy hormonalne i właśnie synka, tylko, że z byłym partnerem...
Ten nie zrezygnował z nas, pracuje nad sobą i nigdy nie przestał walczyć o kontakt...a ja, przez to, że był moją największą miłością, mam teraz mętlik w głowie i sercu i nie mogę się skupić na nowym uczuciu. To będzie najtrudniejszy koniec roku jaki miałam. A jeszcze niedawno myślałam, że będzie mi łatwiej i wszystko się szybko ułoży...

Wiem o tym... karty mi pokazały konieczność dokonania wyboru. :tak: Także Twoja numerologia nie sprzyja Ci w utrzymaniu stałego związku, ani też w trzymaniu się raz podjętej decyzji... niemniej jednak nie sądzę żebyś wróciła do tamtego mężczyzny.
Bardzo Ci dziękuję za weryfikację. :)

Aggata, bardzo chętnie bym to zrobiła, :) ale zauważyłam że dostałaś właśnie wróżbę od Luksa na 2017 rok...
viewtopic.php?f=83&t=13455&start=1364
To byłoby w zasadzie już powielanie wróżb... zwłaszcza że Twoje urodziny wypadają pod sam koniec roku, więc tak na dobrą sprawę byłyby to dwie wróżby na ten sam okres. :tak:
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » piątek 16 gru 2016, 22:55

gines pisze:Dzień dobry, Droga Wróżka, czy tym razem mi powrozysz? jak zakończy się dla mnie ten rok? Nie jestem pewna niczego, zwłaszcza moich relacji rodzinnych, czy mąż znajdzie nową prace i będzie się dzielił pensją ze mną, czy też tak jak straszy, do końca roku sie wyprowadzi i nie ma zamiaru lozyc na dzieci, jak moja firma, czy się rozwinie, czy moj pomysl rozwoju wypali? Aga
Gines, spytałam kart o Twoje sprawy zawodowe i finanse w najbliższym czasie (czyli ok. miesiąca). W tym okresie widać że rozwój firmy niestety nie będzie taki jak miałaś nadzieję, widać tu jakieś zablokowanie, zatrzymanie planów, stanie w miejscu... Przypuszczam że nie jest to coś czego nie dałoby się pokonać, być może następny okres będzie więc pod tym względem lepszy - ale jeśli chodzi o nadchodzące tygodnie to nie widać tu pójścia naprzód w sprawach zawodowych. Karty pokazują najbliższy czas jako okres takiego przeczekania, zastanawiania się co zrobić dalej i niemożności, czy też niechęci w podjęciu decyzji... pokazują jakby Twoje działania w tym zakresie były ograniczone przez kogoś, blokowane być może przez czyjąś ingerencję w Twoje sprawy. Obecna sytuacja jest dla Ciebie bardzo nieprzyjemna, stresująca, musisz podejmować decyzje, bronić się... a oprócz tego czujesz się po prostu osamotniona w tym wszystkim.
Jak będą wyglądały relacje z Twoim mężem w najbliższym czasie? Zapowiadają się niestety bardzo nieciekawie. Jeśli chodzi o same finanse, to karty mi pokazują że będą one bardzo kiepskie, co może być spowodowane tym czego się obawiałaś - że mąż nie będzie Cię finansowo wspomagał. Patrząc w te karty powiedziałabym, że on się już wyprowadził... a jeśli nawet nie, to żyjecie obok siebie, ale jakby zupełnie osobno. On pilnuje swoich spraw, nie zamierza się z nikim dzielić tym co ma, pokazuje się obecnie w kartach jako człowiek z którym nie ma żadnej dyskusji. W tym okresie całkowicie się od niego odetniesz, nie ma tu miejsca na sentymenty, bo jego zachowanie jest dla Ciebie niedopuszczalne... Karty pokazują że patrzycie już w dwie zupełnie różne strony. Niestety pieniądze są w kartach pokazane przy nim, Ty będziesz sobie musiała radzić sama... natomiast jeśli chodzi o uczucia, to po prostu wieje tu chłodem, nie da się tego inaczej określić. :bezradny: Rada od kart jest niełatwa: musisz uwolnić się i poszukać dla siebie nowych dróg, otworzyć się na nowe możliwości - pod każdym względem, zarówno uczuciowym, jak i zawodowym.

Wyciągnęłam dla Ciebie na ten niełatwy czas kartę z talii "Whispers of Love" (Szepty Miłości):

"Show Simple Acts of Kindness"
(Okazuj proste gesty dobroci)

Obrazek

...Prosty gest dobroci może dodać Ci energii i dostarczyć szczęścia tym, którzy Cię otaczają.
Jedną z zadziwiających cech obdarzania miłością jest to, że miłość wspiera także nas samych. Dobrze jest pamiętać o tym, że kiedy jesteśmy serdeczni dla innych, znajdujemy więcej okazji by być dla kogoś miłym. Kiedy inni w odpowiedzi także są dla nas mili, czujemy się zmotywowani by przekazywać tę serdeczność dalej. Zajdź chwilkę by okazać komuś serdeczność i wnieś w ten sposób więcej miłości do Świata.
gines

Postautor: gines » sobota 17 gru 2016, 01:58

Dziękuję Droga Wróżko,za poświęcony czas,bardzo smutna wrózba:( Czy nie widać jakieś nadziei i tylko już rozwód nas czeka? Jest mi bardzo żal, ta sytuacja mnie bardzo przerasta i nie mogę sobie poradzić z nią. Nie mogę się nawet zwierzyć nikomu,bo nie znajdę obiektywnej osoby,wszyscy odwrócili się od męża.Bardzo chciałabym ,żeby wszytko się ułożyło, tak jak napisałaś, żyjemy obok siebie,on nie potrafi ze mną rozmawiać. Jeśli się wyprowadzi,to strasznie to przeżyję, nie dam rady chyba:( Żal mi też dzieci, nie mogę pojąć,tak bardzo się kochaliśmy,że to się rozpadnie. Jeśli chodzi o finanse, to teraz lepiej stoję od męża , ale kosztuje mnie to ogrom pracy, nieprzespanych nocy ..ciągle pracuję i pracuję... no i ta przytłaczająca samotność, ciągle tylko robię ,,dobrą minę,do złej gry" wśród znajomych widząc jak wszyscy wokół mnie są szczęśliwi - jestem już zmęczona tym wszystkim... niestety karty trafnie określiły moją obecną sytuację....:9
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » sobota 17 gru 2016, 02:48

Bardzo Ci dziękuję za weryfikację, gines... Cóż, tak się już to życie plecie - ani szczęśliwe, ani złe chwile nie trwają wiecznie... Trzymaj się, życzę Ci wszystkiego dobrego. :pociesza:

Na wróżbę czekają:

Haniel
vega
Cola
floksa
Angells196
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » środa 21 gru 2016, 05:04

Haniel pisze:
Jednorożec LeCaro pisze:Haniel - dane i szczegóły jak najbardziej mogą być na priv... ale pytanie proszę zadać tutaj, w Gabinecie. :tak:
Chciałabym się dowiedzieć jak to wygląda z perspektywy kart, gdyż osobiście mam mętlik w głowie i w uczuciach.
Czy powinnam wchodzić w głębsze relacje z Darkiem i czy powinnam wejść z nim w biznes, który planuje.
Dziękuję jeszcze raz :kwiatek:
Haniel, muszę przyznać, że karty mi pokazują iż jest to dosyć ciężka relacja... Myślę że Ty jesteś bardzo samodzielną osobą, mającą swoje zdanie w każdej sytuacji - wobec czego nie bardzo Ci się podoba że pojawia się ktoś, kto Ci mówi co masz robić... problem w tym że ten mężczyzna po prostu coś w sobie ma. Karty pokazują go jako kogoś elokwentnego, potrafiącego tak przedstawić swoje argumenty, tak nagiąć do swojego zdania, tak oczarować że wydaje się iż na pewno on ma rację, że świat stoi otworem... jednak malutki głosik rozsądku gdzieś z tyłu głowy cały czas szepta Ci "Czy aby na pewno? Czy można mu zaufać? Czy to nie za szybko, czy to nie wygląda podejrzanie dobrze? Co ja właściwie o nim wiem?". I karty faktycznie pokazują, że nie powinnaś się rzucać jeszcze z głową w dół - bądź ostrożna i zachowaj rezerwę. Wprawdzie w kartach widać że mu się podobasz jako kobieta, niemniej nie pokazują one jego poważniejszych intencji czy uczuć. Patrząc w te karty powiedziałabym, że ten mężczyzna ma dwie twarze i nie wiesz o nim wszystkiego... nie spiesz się z wchodzeniem z nim w jakiekolwiek prawne czy biznesowe układy, bo karty pokazują że jedyną osobą jaka może z tego wyciągnąć korzyści jest on sam.

Obrazek
Z talii "Anioły Przeznaczenia" wyciągnęłam dla ciebie na najbliższy czas kartę:
IHASCHIA
Nieznana siła o wielkiej mocy. Energia przyrody i zdrowia.
Jedna z najbardziej zagadkowych wibracji anielskich, jednocześnie bardzo mocna i łagodna.
Wysoka energia umykająca rozpoznaniu mentalnemu skłania do pracy na wysokich poziomach wiedzy i mądrości. Napełnia zdrowiem oraz siłą witalną oraz pomaga w odnalezieniu duchowej równowagi. Daje inspirację do podejmowania trudnych, ale potrzebnych ogółowi wyzwań, które tylko ludzie mający pomoc tego anioła są w stanie zrealizować. Wzmaga odwagę oraz otwartą postawę wobec świata i ludzi. Zbliża do Matki Natury, pozwalając z niej czerpać siły duchowe i fizyczne.

Pozdrawiam Cię serdecznie Haniel, i życzę wszystkiego dobrego. :)
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » środa 21 gru 2016, 05:28

vega pisze:Jednorożcu Twoje wróżby spełniają się niezmiennie. Od czasu kiedy ostatni raz mi wróżyłaś sporo się wydarzyło, zwłaszcza w sprawach zawodowych, ale nie tylko. Ostatnio pojawił się na mojej drodze ktoś nowy - dokładnie tak jak przewidziałaś, póki co łączy nas tylko praca i przyjaźń, która się dopiero się rozwija. Jeśli znajdziesz chwilę aby spojrzeć w moje karty :kwiatek: , to moje pytanie będzie - w jakim kierunku ta znajomość się rozwinie? Dostaję jakby sprzeczne sygnały, nie wiem co o tym myśleć, wiem tylko, że lubimy się. Szczegóły wysyłam na priv. pozdrawiam ciepło, vega
Vega, karty nie pokazują tej relacji jako czegoś godnego uwagi... czy też może raczej nie pokazują tu w ogóle żadnej potencjalnej relacji - tak bym to w skrócie mogła określić. Kolega jest pokazany jako ktoś charyzmatyczny, pewny siebie, ciekawy, na pewno intrygujący swoim zachowaniem. Ty natomiast nie bardzo wiesz co o nim myśleć, jak do niego podchodzić... W kartach widać że jako miły kolega, czy też ktoś kto rozprasza nudę - jak najbardziej tak... ale nie widać tu nic więcej, przynajmniej w najbliższym czasie. :bezradny: Zresztą... przypuszczam że sama dobrze wiesz iż relacja dwóch "siódemek" to nie jest dobry pomysł. ;) Poza tym karty ostrzegają że on może nie być wobec Ciebie tak szczery jak Ci się wydaje i w przyszłości ta znajomość może Cię rozczarować... tak jakbyś się więcej po tym spodziewała niż z tego wyniknie.

Obrazek

Z talii "Anioły Przeznaczenia" wyciągnęłam dla ciebie na najbliższy czas kartę:
SAITEL
Mądrość. Silna ochrona przed złem.
Potężna energia mądrości, która pochodzi z najwyższych poziomów, by poprzez pośrednictwo niższych istot duchowych mogła być przekazana ludziom. Posiada ponadto dużą siłę ochronną zabezpieczającą przed szkodliwym wpływem negatywnych energii. Przekazuje również życiodajną energie witalną która wzmacnia ducha i ciało powodując wzrost sił, odporności i pomaga w przezwyciężaniu dolegliwości i chorób. Saitel popycha do działania, aktywności i obdarza szlachetnością serca i szczerością. Umacnia wolność wyboru i pomaga zrozumieć otoczenie.[/center]
Serdecznie Cię pozdrawiam i - Wesołych Świąt! :) :buzki:
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » środa 21 gru 2016, 05:32

Na wróżbę czekają:

Cola
floksa
Angells196

Wróć do „Gabinety wróżek i wróżbitów”