Jednorożec LeCaro Wróży Nocą

Moderatorzy: Tarofides, Wróżki i wróżbici

Regulamin forum
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie sprawdź Regulamin Działu. Korzystając z darmowej wróżby pamiętaj, że ktoś poświęcił swój wolny czas i umiejętności dla Ciebie, dlatego postaraj się zweryfikować wróżbę (czy ma odniesienie do rzeczywistości), bo to jest bardzo cenne dla rozwoju wróżebnych talentów. Nikt nie ma obowiązku odpowiadać na Twoją prośbę, więc bądź uprzejmy! Podziękuj za darmową wróżbę, bez oglądania się na zabobony. Pamiętaj że wróżba jest tylko wskazówką, ma dać Ci do myślenia, a nie zastąpić je przy podejmowaniu decyzji.
Na Forum Dobry Tarot wróżymy tylko osobom pełnoletnim, mającym na swoim koncie co najmniej 3 posty.
Zadaj pytanie wybranej osobie (wróżka/wróżbita) w dziale "Gabinety ...", albo załóż nowy wątek na swoje pytanie.
Zanim zadasz pytanie kartom tarota, dobrze się zastanów. Od tego, jak sformułujesz pytanie, zależy, jaką odpowiedź otrzymasz
Zabronione jest zadawanie tego samego pytania kilku osobom jednocześnie!
Awatar użytkownika
Gitana

Re: Jednorożec LeCaro Wróży Nocą

Postautor: Gitana » wtorek 03 sty 2017, 14:50

Jednorożcu muszę przyznać, że okres świąteczno - noworoczny okazał się jakąś rosyjską ruletką w kwestiach uczuciowych. W listopadzie zaczęłam się z kimś spotykać. Wszystko wydawało się takie proste. Poddałam się temu nastrojowi beztroski, czułam się z powrotem jak nastolatka, której zupełnie obojętne czy ludzie patrzą jak całuję się w autobusie. Wprawdzie były pewne kwestie, które wzbudzały moje mieszane uczucia, ale w końcu nikt nie jest idealny zwłaszcza po 30 jak ma się już pewne doświadczenia życiowe. Czar prysł przed Sylwestrem, kiedy okazało się, że mój ukochany nie powiedział mi prawdy na temat swojej przeszłości. Bardzo mnie przepraszał, mówił, że nie chciałby mnie skrzywdzić. Byłam tak zszokowana, że przewracałam oczyma jak ryba wyrzucona na brzeg. Co najdziwniejsze w Sylwestra poznałam następnego chłopaka, który wydaje się mną poważnie zainteresowany, mimo różnicy wieku.
Sama nie wiem, co o tym wszystkim myśleć.
Co radzą karty? Może najlepiej dać sobie samej czas?
Jeśli zgodzisz się spojrzeć w karty podam Ci nasze dane na priv.
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » wtorek 03 sty 2017, 18:41

KrasnorBrawnis, bardzo dziękuję za weryfikację - Tobie również życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku. :)

Gitana, dobrze prześlij dane... i napisz o którą z tych dwóch relacji chodzi.;)
. . . . . . . . . . . Obrazek
LUX IN TENEBRIS LUCET. . .Ewangelia wg Jana 1,5
* * * * * * * * * * * * * * * * *
Zanim poprosisz mnie o wróżbę, zapoznaj się z regulaminem mojego Gabinetu: klik!
Awatar użytkownika
Gitana

Postautor: Gitana » wtorek 03 sty 2017, 20:16

Dziękuję Jednorożcu :-)
Awatar użytkownika
yagagauganek

Postautor: yagagauganek » środa 04 sty 2017, 01:02

Cześć Jednorożcu, chciałabym Cię poprosić o rozkład odnośnie uczuć. Taki trochę ogólny miłosny na najbliższe kilka miesięcy.
Kilka tygodni temu zaczęłam randkować i w związku z tym mam pytanie bardziej szczegółowe. Poznałam kogoś, ale nie jestem pewna czy coś z tego wyjdzie czy to tylko przelotne romanse, czy jestem w gorącej wodzie kąpana i brak mi cieprliwości? Czy widać jakieś perspektywy tych relacji? co oni o mnie myślą? czy mają jakieś zamiary wobec mnie czy nie?
Dane prześle na priv
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » środa 04 sty 2017, 03:47

Angells196 pisze:Drogi Jednorożcu.. Przychodzę do Ciebie z ogromną prośbą.. Chodzi o fatalną sytuację finansową, w której znaleźli się moi rodzice... Jeszcze do wakacji było w miarę dobrze, ale teraz jest naprawdę źle ... :( Moje pytanie jest takie, czy mój tato (dane podam Ci w wiadomości priv) powróci do pracy za granicą a dokładnie w Norwegii? Kiedy zakończą się problemy finansowe moich rodziców ? Mam nadzieję, że zechcesz przyjrzeć się tej sprawie, będę Ci dozgonnie wdzięczna, bo mój stan psychiczny, a zwłaszcza mojej mamy naprawdę jest już coraz gorszy z tych nerwów :( ..
Ściskam Cię Jednorożcu i dziękuję .. :kwiatek:
Angells196, ponieważ Twoi Rodzice wyrazili zgodę, więc spytałam kart jak będą wyglądały sprawy zawodowe Twojego Taty w ciągu najbliższych 3 miesięcy. Niestety nie mam dla Ciebie zbyt pomyślnych wiadomości... Karty pokazują że w tym czasie Twój Tata nie wyrwie się z pułapki braku pracy... nie widać tu nowych inicjatyw, ani też powrotu do dawnego zatrudnienia... Układ kończy Diabeł i Wisielec - karty te oprócz bierności i ugrzęźnięcia w miejscu, mówią o braku dostatecznych starań by rozwiązać tę sytuację... to są też karty mówiące raczej o skupieniu się na sobie, a nie współdziałaniu w pokonywaniu problemów. Jedyne pieniądze jakie się pokazują są przy Twojej Mamie - ona też jest pokazana w kartach jako osoba silniejsza psychicznie, odpowiedzialna i solidna, filar tej rodziny.

Postawiłam też karty na ogólną sytuację finansową całej Waszej rodziny w tym czasie... Tutaj karty pokazują jakieś dylematy, być może rozejście się Waszych dróg (mam na myśli podejście do problemu braku pieniędzy) - tak jakby jedna strona walczyła, a druga stanęła w miejscu i wątpiła w sens jakichkolwiek działań. W rozkładzie pokazały się dwie szóstki: denarów i buław. Dla mnie jest to sygnał, że da się wyjść z tego dołka, ale tylko poprzez dostosowanie się do obecnych warunków, maksymalne zaciśnięcie pasa, własny spryt, rozwagę i ciężką pracę - nie ma tu cudownego rozwiązania i nagłej poprawy... każdy musi coś zrobić. Być może trzeba będzie z czegoś zrezygnować i dokonać ciężkiego wyboru nad którym będziecie wspólnie myśleć. Szóstka denarów jako rada nie mówi o rozwiązaniu wszystkich kłopotów finansowych, ale daje jednak nadzieję na jakiekolwiek pieniądze... prawdopodobnie nie obędzie się przy tym bez poświęceń z Waszej strony... raczej nie będą to pieniądze otrzymane jako pensja, zarobek, lecz prędzej coś w rodzaju zapomogi, dofinansowania, zastawu czy pożyczki na najpilniejsze potrzeby. Karty kończące układ - 2 buławy i Kapłanka - wyraźnie ostrzegają, by nie poddawać się bierności i zniechęceniu... Kapłanka jest kartą pasywności, braku działania, natomiast 2 buławy mogą oznaczać zastój i brnięcie w długi. Jeśli nie chcecie zabrnąć w ten ślepy zaułek, musicie coś zmienić, uchwycić się choćby najmniejszej nadziei na jakiekolwiek pieniądze. Nie można opierać się tylko na nadziejach, które mogą nie znaleźć spełnienia, przynajmniej w najbliższym czasie... Trzeba wspólnie usiąść, zastanowić nad tym co każde z Was może konkretnie zrobić, co kto może poświęcić dla rodziny - i ułożyć realny plan działania na najbliższe miesiące. Tak jak pisałam, karty ostrzegają przed biernością i separowaniem się - trzeba koniecznie działać i to działać wspólnie... każdy musi wnieść swój wkład, nie można całej odpowiedzialności zrzucać na barki jednej osoby.

Pozdrawiam Cię serdecznie, Angells, i życzę Wam jak najszybszego wyjścia na prostą. :pociesza:
Zanim poprosisz mnie o wróżbę, zapoznaj się z regulaminem mojego Gabinetu: klik!
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » środa 04 sty 2017, 03:54

Na wróżbę czekają:

Marta5689
margolcia262
telkara
Nobody
tomatelloo
Danka
Nat
ladyzet
yagagauganek

Ponieważ aż 9 osób czeka na wróżbę, więc na razie nie dopisuję już nikogo nowego - zapraszam do odwiedzenia innych Gabinetów na naszym Forum. :)
Awatar użytkownika
Gitana

Postautor: Gitana » czwartek 05 sty 2017, 22:13

Droga LeCaro,

Dziękuję Ci bardzo za pomoc, ale zrezygnuje z wróżby.
Pozdrawiam ciepło życząc wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :-)
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » czwartek 05 sty 2017, 22:17

Dziękuję :) i wzajemnie, Gitana - wspaniałego roku! :buzki:
viola1990

Postautor: viola1990 » sobota 07 sty 2017, 14:36

Witaj LeCaro;) W listopadzie otrzymałam od Ciebie wróżbę i teraz wracam z weryfikacją (viewtopic.php?f=177&t=14981&start=1452). Szczerze mówiąc myślałam, że inaczej się to wszystko potoczy, ale miałaś rację, Twoja wróżba sprawdziła się w 100%. Napisałeś mi wtedy, że to ja w tej relacji wykazuje większą inicjatywę i że z czasem dojdzie do osłabienia, a nawet zaprzestania kontaktu. Jeszcze przez pewien czas nasza znajomość utrzymywała się. Ja zaczęłam mniej się do niego odzywać- przez co on do mnie też. Niedawno przyjechał na urlop do Polski, nawet spędziliśmy razem sylwestra, ale już po tym czasie stwierdziliśmy że to nie ma sensu i kontakt się urwał. Z perspektywy czasu wiem, że to nie było to, bo takie rzeczy chyba się po prostu wie i czuje. Jeszcze raz dziękuję Ci za poświęcony czas;) Mam nadzieje, że nowy rok przyniesie dla mnie coś dobrego;) pozdrawiam serdecznie;)
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » niedziela 08 sty 2017, 08:44

Marta5689 pisze:Witaj Jendorożcu,
w nawiązaniu do naszej rozmowy na priva proszę o rozkład na sprawy uczuciowe. Proszę o rozbudowany rozkład co powinnam zrobić, gdzie szukać fajnego faceta itp. Mam nadzieję że jedyną radą kart nie będzie że mam się otworzyć bo już nie wiem jak bardziej się otworzyć :D

Marta5689, zrobiłam dla Ciebie rozkład Krzyż Celtycki i spytałam dlaczego nie możesz znaleźć mężczyzny z którym weszłabyś w stały związek, co stoi temu na przeszkodzie...
Muszę Ci powiedzieć, że pierwsze co dostrzegłam po rozłożeniu kart, to jakiś dysonans, rozdźwięk pomiędzy tym jak sobie umiesz radzić w życiu materialnym, codziennym, a tym jakie odczuwasz braki w życiu uczuciowym...

Jesteś tu pokazana jako kobieta solidna, rozsądna, inteligentna, racjonalnie podchodząca do życia, nie zadowalająca się błahymi rzeczami, zadbana, lubiąca się otaczać ładnymi przedmiotami, dla której bardzo ważne jest solidne oparcie w sprawach materialnych. Tymczasem karta leżąca poniżej sugeruje że jest jakiś problem, brakuje tu jakiegoś elementu układanki, elementu dopełniającego szczęście... i ten problem - jak pokazują karty - dotyczy Twoich kontaktów, relacji towarzyskich (czy też może damsko-męskich). Jesteś postrzegana jako miła osoba, towarzyska, ale... no właśnie jakieś "ale". Karty pokazują że to być może pozycja jaką przyjmujesz wobec mężczyzn w jakiś sposób nie pozwala Ci znaleźć kogoś odpowiedniego. Może to głupio zabrzmi - ale tak jakbyś nie potrafiła wyłączyć rozumu, po to by bardziej dopuścić do głosu emocje. Postrzegasz siebie jako osobę wartościową, inteligentną, mającą wiele do zaoferowania... nie zadowolisz się byle jakim związkiem... Ale pomimo że chciałabyś związku, to karty pokazują, że chyba obawiasz się zbytniej wylewności, gwałtowności uczuć ze strony mężczyzny, nieprzewidywalności w relacji, możliwe że tego iż gdybyś dała przyzwolenie i że tak powiem puściła nową znajomość "na żywioł", to sprawy potoczyłyby się za szybko i być może niedokładnie w tym kierunku jaki Ci odpowiada. Nie chcesz tego, boisz się nadmiernej inicjatywy drugiej strony, tego że być może ona dyktowałaby warunki tej relacji. Tak więc chciałabyś z góry wiedzieć czego się możesz spodziewać, posuwać się do przodu na tyle przewidywalnie by zawsze mieć swobodę i czas na przemyślenie następnego kroku, zastanowienie się. Poza tym - jesteś tradycjonalistką, są pewne wartości którymi kierujesz się w życiu i na pewne zachowania się nie zgodzisz... możesz więc być przez mężczyzn postrzegana jako zbyt zasadnicza, albo nawet zbyt "rozumowo" podchodząca do relacji. Trudno im przy tobie zachowywać się swobodnie mówiąc o głupotach, flirtując, a i Ty też sobie na takie zachowanie raczej nie pozwalasz... chociaż lubisz towarzystwo i rozmowy, to raczej wolisz ciekawe dyskusje i konkretne tematy niż błahą wymianę zdań o niczym. Nie lubisz gdy facet zbyt lekko podchodzi do życia.
Karty pokazują że szukałaś dotąd swojej "drugiej połówki", mężczyzny solidnego, wartościowego, zaradnego i silnego, kogoś kto byłby Twoim idealnym dopełnieniem i oparciem... być może za wiele sobie wyobrażałaś, a realne życie przynosi weryfikację tych marzeń... niełatwo spotkać kogoś takiego. Karty pokazują jednak że trudno Ci zrezygnować ze swoich oczekiwań, bo nie chcesz kogoś kto nie byłby dla Ciebie równorzędnym partnerem - nie szukasz chłopca, ale odpowiedzialnego mężczyzny z którym chciałabyś założyć rodzinę (jest tu karta małżeństwa). Takiego mężczyznę nie jest łatwo znaleźć w czasach gdy ludzie często unikają wszelkich zobowiązań, nie dotrzymują słowa, a na pierwszym miejscu stawiają przyjemne i wygodne życie... jednak przecież nie jest to niemożliwe. ;) Dlaczego Ci się to nie udaje? Jedyne co mi przychodzi do głowy gdy patrzę w te karty, to właśnie to o czym pisałam wcześniej - że jesteś kobietą, która ma zbytnie tendencje do racjonalizowania uczuć, filtrowania emocji przez rozum, więc możesz mieć trudności ze spontanicznym oddaniem się temu co czujesz. Zawsze jest jakiś głosik z tyłu głowy, który każe Ci analizować każdą sytuację, zastanawiać się, nie przyjmować niczego ot tak - nawet uczuć...

Przy okazji... uważaj, bo karty mi pokazują że w niedalekiej przyszłości możesz zostać przez kogoś okłamana, oszukana... widać tu jakąś nieszczerość i nieładne zachowanie z czyjejś strony. W ciągu najbliższego roku karty pokazują też jakieś nieoczekiwane zmiany w Twoim życiu, ale stałego związku na razie nie widać.
Niemniej jako rada pokazują się as buław i 3 buławy - karty wybitnie naładowane pozytywnym potencjałem, mówiące o działaniu, energii życiowej, otworzeniu się na nowe możliwości które mogą się pojawić w Twoim życiu. Tak jakby karty chciały powiedzieć: jesteś młoda, przed Tobą wiele możliwości, realizuj swoje plany i marzenia, postaw na siebie, a wtedy wszystko samo się rozwiąże! :tak:

Wszystkiego dobrego w Nowym Roku Marto, dużo szczęścia. :)
Marta5689

Postautor: Marta5689 » niedziela 08 sty 2017, 16:42

Witaj Jednorożcu :)
Bardzo dziękuję za poświęcony czas i szczegółowy opis.
No nie jest ta wróżba dla mnie pomyślna.
Czyli jak trochę wyluzuję będzie lepiej...?
Bardzo bym chciała mieć męża, dzieci, rodzinę ...
Powiedz mi proszę czy chociaż mogę spodziewać się jakiś flirtów, randek, spotkań z mężczyznami czy nic?
I jeśli chodzi o tej nieoczekiwane zmiany czy to będą pozytywne czy negatywne i chodzi o życie uczuciowe czy inną sferę w których może zajść ta nieoczekiwana zmiana?

Bardzo dziękuję :)
Pozdrawiam gorąco :)
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » niedziela 08 sty 2017, 18:05

Marto, nie wiem czy wróżba nie jest pomyślna... jeśli ktoś postępuje w jakiś sposób i to nie przynosi pożądanych rezultatów, to - nawet jeśli sam uważa że postępuje dobrze, tak jak jest to w Twoim wypadku - powinien coś zmienić w swoim podejściu. Człowiek nie jest niereformowalny, czasem warto popracować nad wprowadzeniem chociaż niewielkiej zmiany, inaczej możesz stale krążyć w kółko i nic się nie zmieni. To tak jakbyś chciała układając puzzle na siłę włożyć jakiś niepasujący kawałek wciąż w to samo miejsce, bo jesteś pewna że on musi tam pasować... jeśli nie spróbujesz go włożyć w inne miejsce, to nie ułożysz puzzli i zatrzymasz układankę na tym etapie zamiast iść dalej.
Co do zmiay o której pisałam - to był układ dotyczący ogólnie Twojego problemu i tego gdzie leży jego przyczyna, a nie rozkład na miłość... karty więc zasygnalizowały tylko możliwe nieprzewidziane wydarzenia w Twoim życiu, ale nie wiem czego one będą dotyczyć.
Marta5689

Postautor: Marta5689 » niedziela 08 sty 2017, 21:01

Jeszcze raz dziękuję za wróżbę :)

Czyli muszę ponownie zmienić coś w swoim myśleniu, oczekiwaniach wobec mężczyzn i może wówczas jest szansa na poznanie kogoś fajnego, tak mam to rozumieć?
Widzisz ja w towarzystwie dużo żartuje, śmieje się, gadam o niczym że tak powiem...

Przepraszam, że tak dopytuję, ale jest to dla mnie bardzo ważne, wszystko inne mam - zdrowie, przyjaciół, dobrą pracę, spełnienie zawodowe, tylko tego najważniejszego nie mam...

Pozdrawiam gorąco
Marta
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » niedziela 08 sty 2017, 22:10

Marto... myślę że powinnaś jeszcze raz przeczytać moją wróżbę i się nad nią zastanowić, bo chyba nie zrozumiałaś jej do końca. Przeanalizuj swoje podejście do tematu... wzorce według jakich oceniasz mężczyzn i prowadzisz z nimi rozmowy, co wspólnego mieli ze sobą mężczyźni którzy pojawiali się dotąd u Twojego boku - jak przebiegały te relacje i dlaczego te związki się nie udawały, co Ci nie pasowało w tych relacjach, a co oni ewentualnie zarzucali Tobie gdy Wasza relacja zaczynała się psuć. Warto sobie zrobić taki "rachunek sumienia". Zwróć uwagę przede wszystkim na to co się powtarzało w Twoich relacjach, na punkty wspólne - to Ci da najlepszą wskazówkę co robisz nie tak... może wybierasz niewłaściwych mężczyzn, bo kierujesz się niewłaściwymi kryteriami? A może na początku znajomości zgadzasz się na wszystko, a dochodząc do pewnego etapu znajomości zaczynasz stawiać partnerowi nowe wymagania? Ja tego nie wiem, nie znam Cię przecież osobiście... mogę Ci tylko napisać co pokazują karty. Za mało uczuć, nawet tych przyjacielskich, a za dużo analizowania i skupiania się na szczegółach i sprawach przyziemnych, materialnych, codziennych - to na pewno pokazują karty. Przy tym sama nie masz sobie nic do zarzucenia pod względem kontaktów towarzyskich, uważasz że wiele możesz zaoferować. A to Ty powinnaś być w tej sytuacji stać się swoim krytykiem i być do bólu ze sobą szczera. Wybielając swój obraz w swoich własnych oczach nie osiągniesz nic - jeżeli będziesz się upierać że wszystko robisz dobrze, to nigdy nie zrozumiesz co robisz źle... i w końcu zaczniesz mówić że po prostu masz pecha do mężczyzn. Więc jeszcze raz powtarzam - nie opisuj swoich zalet w relacjach z innymi, nie skupiaj się na nich... znajdź swoje wady, przyznaj się do nich sama przed sobą i spróbuj nad nimi popracować. :)
Marta5689

Postautor: Marta5689 » niedziela 08 sty 2017, 22:29

Dobrze, tak zrobię, zastanowię się nad tym wszystkim dokładnie.
Zafiksowałam się na fragmencie -"stałego związku na razie nie widać" i popłynęłam sobie czarnowidztwem, że nic w tym roku w tej sprawie się nie wydarzy, że będę samotna, nie znajdę faceta itp... a trochę ta samotność odbija się na mojej psychice.

Dziękuję :)
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » niedziela 08 sty 2017, 23:06

A więc powodzenia w rozmowie z samą sobą, Marto. ;)
Awatar użytkownika
Ramona

Postautor: Ramona » poniedziałek 09 sty 2017, 11:01

Witaj :kwiatek:

Pisze do Ciebie po raz pierwszy! :) Mam nadzieję, że Twoje karty będą mogły mi pomóc, doradzić w moim problemie, który dotyczy mojego wyjazdu za granice i rozpoczęciu nowego życia z moim chłopakiem i jego rodziną. A mianowicie, znam się z chłopakiem od 2 lat, ale w tamtym roku byłam u niego na miesiąc, poznałam jego rodzinę, braci siostry itp.
Rodzina wydaję się normalna, spokojna, zresztą mój chłopak też (chyba że się dobrze maskuje). Z reguły nie ufam ludziom, szczególnie mężczyzną, bo miałam w przeszłości niemiłe doświadczenia w sferze uczuć. Ale wracając do sedna, chciałabym się dowiedzieć co mnie tam czeka jak zamieszkam z nimi? Czy się zaklimatyzuje?
Bardzo mi zależy na moim chłopaku, prawdę mówiąc planuję z nim przyszłość, chciałabym mieć z nim dziecko. Staramy się od jakiegoś czasu, ale coś to nie wychodzi. Nie wiem gdzie jest przyczyna. Chciałabym się dowiedzieć czy będę miała z nim dzieci? Jeśli tak, to kiedy się mogę tego spodziewać?

Pozdrawiam! :kwiatek:

Dane na priv prześle.
Est mihi cura futura
INA

Postautor: INA » poniedziałek 09 sty 2017, 22:58

Witam,
Wróżba się sprawdziła.
Awatar użytkownika
margolcia262

Postautor: margolcia262 » wtorek 10 sty 2017, 21:27

Jednorożcu.... teraz powinna być moja kolej z wrożbą noworoczną, ale zdarzył się wypadek i mam problem. Coś mi się stało z kręgosłupem, mam problem z poruszaniem, a już za 1,5 tygodnia mam wykupiony lot do ukochanego na drugi koniec swiata i teraz wszystko stoi pod znakiem zapytania a ja jestem zrozpaczona :((( jeśli więc udałoby się dopiąć to pytanie do poprzedniego..., a jeśli nie to proszę zerknij co teraz ze mną będzie i z moim wyjazdem, bo to jest teraz dla mnie najwazniejsze. Bo być może to znak od losu ze mam nie jechać...czy jeśli mimo wszystko pojadę to nie poniosę żadnych przykrych konsekwencji. Przepraszam i dziękuję :-*

Małgosia 09.08.1994
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » wtorek 10 sty 2017, 21:55

Dobrze, zobaczę. :)
Awatar użytkownika
margolcia262

Postautor: margolcia262 » wtorek 10 sty 2017, 23:30

Pięknie dziękuję :-* nie wiem jak Ci się odwdzięczę, w sercu juz mam ogromny dług w stosunku do Ciebie <3 <3
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » środa 11 sty 2017, 05:56

margolcia262 pisze:Dzień dobry Jednorożcu i jednocześnie Wesołych Świąt!! <3 <3 :kwiatek:

Ja, jeśli bym mogła, to prosiłabym o wróżbę na 2017r. Czy ten rok będzie dla mnie pomyślny, czy może powinnam czegoś się wystrzegać? Czy znajdę jakąś ciekawą ofertę pracy, a może czekają mnie jakieś niespodzianki? Czy ten rok będzie bardziej dynamiczny od poprzedniego, czy znowu wygra rutyna. No i czy zdrówko będzie dopisywać, bo bez tego nie ma nic. Zdaję się całkowicie na Ciebie :)
Małgosia 09.08.1994

Z góry dziękuję i trzymaj się cieplutko :buzki:

Margolcia262, najpierw wróżba odnośnie wyjazdu o który pytasz... niestety, nie widzę w kartach tego wyjazdu. Jako karta z przełożenia pokazał się Król Kielichów - czyli do wyjazdu pcha Cię miłość i chęć zobaczenia się z Twoim mężczyzną. :tak: Karty jednak pokazują - ale również doradzają! - pozostanie na miejscu... Położyłam trzy rozkłady i za każdym razem pokazywała się karta Kapłana na różnych pozycjach - Kapłan to karta oznaczająca ojczyznę, przywiązanie do miejsca, trwanie w miejscu... to nie jest karta wyjazdów. Są też karty Śmierci, Cesarza i Wieży - ewidentnie oznaczające kłopoty z kośćcem, z kręgosłupem... oprócz tego zarówno Cesarz, jak i Kapłan mogą oznaczać doświadczonego lekarza, lub lekarskie konsultacje - co podkreśla jeszcze karta Maga, dość często oznaczająca jakieś zabiegi lekarskie. Tak więc - tak jak mówiłam - karty nie pokazują wyjazdu, ale również ze względu na zdrowie i konieczność leczenia po prostu go odradzają...

I położyłam ogólnie karty na ten rok 2017...
Będzie to dość trudny rok, rok w którym prawdopodobnie ważniejsza okaże się dla Ciebie praca niż uczucia - w takim sensie, że to jej poświęcisz dużo czasu i energii. Możliwe że zakończysz pomyślnie jakiś projekt, coś o co się będziesz starać i co będzie Cię kosztować sporo wysiłku... Przed tobą mogą się pojawić nowe szanse i perspektywy - zarówno jeśli chodzi o pracę, jak i uczucia... Niewykluczone że zmienisz stanowisko lub pracę, albo dostaniesz podwyżkę, a także że pojawi się ktoś nowy w Twoim życiu uczuciowym. Niektóre z tych zmian mogą nie odbyć się bezboleśnie - lecz kosztem zranionych uczuć, lub też wytężonej pracy. Mogą się pojawić (czy też trwać dłużej) pragnienia z jednoczesną niemożliwością ich realizacji (coś w stylu "pragnę ale się nie da", "pragnę tego ale nie mogę tego mieć"), jakieś blokady. Jeśli chodzi o zdrowie, to karty pokazują pewne zatrzymanie - w sensie albo kłopotów z nogami, z chodzeniem, albo po prostu jakieś dłuższe leczenie.
No i to tyle jeśli chodzi tak ogólnie o ten rok... :)

Wyciągnęłam też dla Ciebie kartę z talii "Whispers of Love" (Szepty Miłości) - pokazała się piękna karta...
"Focus on Love"
(Skup się na miłości)

Obrazek

Doszukuj się pozytywnych cech u każdej z osób obecnych w Twoim życiu.
Łatwo jest dostrzec wady w innych ludziach. Pomyśl o pozytywnych cechach jakie mają ludzie obecni w Twoim życiu. Przypomnij sobie o tych rzeczach, które spowodowały że ich pokochałeś. Skupienie się na miłości zmieni i wyleczy negatywne uczucia, które wcześniej zajmowały to miejsce.

Życzę Ci wszystkiego dobrego Małgosiu, spełnienia tego o czym marzysz i przede wszystkim dużo zdrowia! :buziak:

Wróć do „Gabinety wróżek i wróżbitów”