Kipper fin de siècle u Wróżki Beaty :)

Moderatorzy: Tarofides, Wróżki i wróżbici

Regulamin forum
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie sprawdź Regulamin Działu. Korzystając z darmowej wróżby pamiętaj, że ktoś poświęcił swój wolny czas i umiejętności dla Ciebie, dlatego postaraj się zweryfikować wróżbę (czy ma odniesienie do rzeczywistości), bo to jest bardzo cenne dla rozwoju wróżebnych talentów. Nikt nie ma obowiązku odpowiadać na Twoją prośbę, więc bądź uprzejmy! Podziękuj za darmową wróżbę, bez oglądania się na zabobony. Pamiętaj że wróżba jest tylko wskazówką, ma dać Ci do myślenia, a nie zastąpić je przy podejmowaniu decyzji.
Na Forum Dobry Tarot wróżymy tylko osobom pełnoletnim, mającym na swoim koncie co najmniej 3 posty.
Zadaj pytanie wybranej osobie (wróżka/wróżbita) w dziale "Gabinety ...", albo załóż nowy wątek na swoje pytanie.
Zanim zadasz pytanie kartom tarota, dobrze się zastanów. Od tego, jak sformułujesz pytanie, zależy, jaką odpowiedź otrzymasz
Zabronione jest zadawanie tego samego pytania kilku osobom jednocześnie!
Awatar użytkownika
anachme
Kontaktowanie:

Re: Kipper fin de siècle u Wróżki Beaty :)

Postautor: anachme » poniedziałek 09 sty 2017, 12:34

Witam Beatko :) im więcej czasu mija, tym bardziej cieszę się z rozkładu, który mi zrobiłaś. Twardo nie spotykam się z Panem X :) mam jednak pytanko. Napisałaś: "Odpowiadając na Twoje pytanie, czy znajdziesz życiowego partnera odpowiem, że tak znajdziesz ale po 32.r.z,wyjdziesz w końcu z tych frywolnych i niestabilnych 3 i 5, które Ci to skutecznie utrudniały ;) Patrząc w Twój portret numerologiczny obecny rok nie jest sprzyjający na to aby się z kimś związać na stałe. Do września możesz poznawać nowe osoby, niektóre znajomości mogą Ci się wydać nawet fajne, ekscytujące ale niestety będą one nie stabilne i przelotne. Zresztą patrząc głębiej w Twój portret małżeństwo powinnaś zawrzeć dopiero po 30 r.ż i to w mężczyzną od siebie starszym." Czy ja rozpoczynam 32 rok życia numerologicznie już od września 2017? czy normalnie muszę skończyć 32 lata 14.02.2018 roku? :D

A jeśli nie ma innych chętnych na wróżby to czy mogę prosić o rozkład dotyczący mojej pasji? Od lat śpiewam, miałam kilka zespołów (piszę, trochę komponuję), ale nie mogłam dotychczas znaleźć odpowiednich ludzi na to, by zrealizować swoje pomysły (zespołów było wiele, ale wszystkie nietrwałe), więc odpuściłam i pomyślałam, że jak ma być to będzie. Ale też nic nie robię w tej kwestii. Nie napisałam ogłoszenia, że szukam muzyków itp, tym bardziej, że jestem w tych niestabilnych 3 i 5, więc być może to tyczy się zespołu. Moje pytanie jest takie: czy powinnam aktywnie szukać muzyków w tym roku 2017 i czy uda mi się założyć zespół a może nawet nagrać płytę? - jeśli w ogóle kiedyś się uda? Pozdrawiam :*
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » poniedziałek 09 sty 2017, 18:24

Odpowiedź na pierwsze pytanie tak lepszy czas na stworzenie stałej relacji będziesz mieć jak skończysz 32l :) Co do drugiego pytania wibracja 3 i 5 bardzo sprzyjają tworzeniu i artystycznym poczynaniom, ale niestety nie zakładaniu spółek, stabilnego zespołu i zawierania ze sobą jakiejś trwałej umowy, współpracy biznesowej. Na tego typu krok najlepszy czas będziesz mieć pomiędzy 20 września 2017 a swoimi urodzinami do 14 lutego. Wtedy szukaj chłopaków do grania, kto wie może wtedy przy okazji poznasz kogoś ciekawego :) Jeśli znajdziesz kogoś w tym czasie może to być strzał w dziesiątkę, a teraz poświęć się rozwijaniu swojej pasji, masz bardzo dobry czas na naukę i doskonalenie warsztatu oraz na samo komponowanie - przy 7 i 5 możesz doznać weny twórczej i nagłych olśnień.
Karty mogę postawić ponownie na forum dopiero za jakiś czas :)

Pozdrawiam serdecznie
Beata
Miłosna Wróżba Walentynkowa: : https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/beata-fortuna
Moja strona: http://www.divinetarot.ulotka.org/ Zapraszam!
kkaska04

Postautor: kkaska04 » wtorek 10 sty 2017, 00:06

Droga Beato,
szef nie odzywa się ani nie oddzwania, a kilka godzin temu wstawił nowe ogłoszenie na nabór na to stanowisko. Wychodzi na to, że jednak karty się pomyliły.
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » wtorek 10 sty 2017, 00:15

Trochę to dziwne, że najpierw przyjmują pracownika a później z niego rezygnują nie informując go o tym...W kartach owszem widać opóźnienia i Twoja rezygnację ale nie to, że Cię nie przyjmą. Wróć za kilka tygodni i napisz jak ta sprawa się potoczyła, a póki co szukaj w międzyczasie innej pracy.

Zyczę powodzenia!
Beata
Miłosna Wróżba Walentynkowa: : https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/beata-fortuna
kkaska04

Postautor: kkaska04 » wtorek 10 sty 2017, 00:42

Jasne, pracy szukam caly czas :-) tylko teraz muszę się poważnie zastanowić czy w razie ich ewentualnego telefonu przyjąć ofertę, bo to nie pierwszy raz jak zachowali sie niepoważnie... w każdym razie odezwę się za jakiś czas :-) Pozdrawiam serdecznie :-)
asdf

Postautor: asdf » wtorek 10 sty 2017, 02:20

Dobry wieczór . Od samego początku w moim związku układało sie dobrze , nie jesteśmy ze sobą długo i juz zaczyna sie cos psuć , ciche dni, nieporozumienia. Chciałabym sie dowiedzieć o cochodzi, czy mu juz nie zależy na mnie , może ja cos robię złe , może muszę cos zmienić by go bardziej do siebie przyciągnąć , czy to jest związek przelotny czy na dłuższa metę? proszę o wszystkie konkretne informacje i z góry dziękuje za poświęcony czas na odpowiedz . Dane podam na pw
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » wtorek 10 sty 2017, 10:55

Witam asdf :)

asdf.jpg

Największym problemem w waszej relacji jest nadmiar emocji (bardzo możliwe, że niewypowiedzianych stąd te ciche dni), tendencja do idealizowania partnera a nawet w pewnym stopniu uzależnienie emocjonalne. Obydwoje jesteście osobami bardzo wrażliwymi ale też i zbytnio emocjonalnymi. Do tego wibracją waszego związku jest liczba 6, która jeszcze bardziej to potęguje. To wibracja miłości, rodziny i... przesytu emocji. Z jednej strony bardzo sprzyja stworzeniu związku opartego na wzajemnym uczuciu ale z drugiej niesie niestety ryzyko wyboru między dwoma osobami. Kluczem do zgody, pogłębienia relacji jest wzajemna fizyczna bliskość, najlepsze w tej sytuacji byłoby zamieszkanie ze sobą ale jesteście jeszcze bardzo młodzi więc w tej sytuacji powinniście dążyć do jak najczęstszego spotykania się.

Czy wasza relacja jest przelotna? Istnieje niestety takie niebezpieczeństwo, gdyż w kartach w niedalekiej przyszłości wasz związek pokazuje się jako nieharmonijny, teraźniejsze kłopoty z komunikacją są zapewne dopiero początkiem problemów, choć jest jeszcze szansa ich zażegnania. Tak naprawdę do wiosny mogą pojawiać się myśli aby zakończyć relację, w kartach pojawia się stopniowe oddalanie i ochłodzenie w miłości oraz rezygnacja, smutek w sercu. Nie widzę niestety w kartach pozytywnego rozwoju waszej relacji, możesz czuć się samotna, widać narastający dystans między wami, może wkraść się brak zaufania, przy Tobie widać jakąś blokadę. Do tego obydwoje znajdujecie się obecnie w niekorzystnych uczuciowo okresach numerologicznych, Twoja obecna relacja może się rozpaść do Twoich urodzin a obecny związek Twojego chłopaka może okazać się niestety przelotny, widać u niego wahania i rozproszenie uwagi a Ty chciałabyś aby skupiał on swoją uwagę tylko na Tobie.

Czego unikać? Nadmiaru i przesytu emocji, szczególnie tych negatywnych, mniej podejrzliwości i zazdrości, więcej rozmów o tym co Cię niepokoi, co czujesz - praca nad wzajemną komunikacją to podstawa. Zakończę jednak pozytywnie, gdyż po swoich urodzinach w marcu wchodzisz w najlepsze lata numerologiczne aby poznać kogoś z kim mogłabyś związać się na stałe. Nie oznacza to oczywiście, że tak się od razu stanie ale do września będziesz mieć ku temu naprawdę bardzo sprzyjające warunki, będzie to (jeśli już) nowa osoba, bo długodystansowej kontynuacji Twojego obecnego związku w kartach niestety nie widać.

Pozdrawiam serdecznie
Beata
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
anachme
Kontaktowanie:

Postautor: anachme » wtorek 10 sty 2017, 11:29

Beatko, dziękuję Ci za wszystkie informacje :) nie wiedziałam, że trzeba odczekać na kolejny rozkład, ale już sobie zapamiętałam :D wspaniale, że dzielisz się z nami swoją obszerną wiedzą. Miłego dnia i mnóstwa uśmiechów :*
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » wtorek 10 sty 2017, 11:33

Dzięki i wzajemnie :) Pamiętaj - twórz teraz w samotności, bądź kreatywna masz ku temu teraz odpowiedni czas :)

Pozdrawiam serdecznie
Beata
Awatar użytkownika
Aggata

Postautor: Aggata » środa 11 sty 2017, 10:07

Beata pisze:Dzieki Aggata za weryfikację, jak na ang warunki to 25h w tyg. i tak jest super, a umowa zlecenie czy inna?
To jak umowa-zlecenie.
Gdy wygrasz sam ze soba - mozesz wygrac ze wszystkim
gines

Postautor: gines » czwartek 12 sty 2017, 05:04

Dobry Wieczór Beatko, wróżba dotycząca relacji męża sie sprawdza, choć były momenty ze miałam wrażenie że mężowi jest przykro i mu zależy na mnie i dzieciach- ale mogłam się mylic. czy mozna uzupelnic karty, w jednej kwestii czy mam sie przygotowywac pod sad, ponieważ padły takie słowa z jego strony oraz czasem się zachowuje jakby zbierał materiał na rozwód, czuje że jest nieszczery i wbija mi szpile w plecy, a ja nie wiem o tym. czy pozbywa się majątku, robi już jakieś kroki przygotowujące na rozprawę. Boję się że swym działaniem oraz jakimiś dowodami udowodni swoje racje, a ja nie zbierałam nic, żadnych dowodow, bo żyłam nadzieją że małżeństwo się ułoży. proszę czy powinnam być już czujna? czy dojdzie do rozprawy? jeśli tak to komu sąd da wiarę? mąż tak manipuluje, że moje argumenty o 180 stopni przekreca, w szoku jestem, poswiecialm sie strasznie nad opieką dziećmi, teraz dom cały utrzymuje, on twierdzi że dzieci powinny być z nim, bo ja nic nie robię.i to udowodni. kompletny ma brak szacunku dla rodziny mojej a to oni mu dają dach nad głową. proszę o radę kart, czy jego słowa są prawdziwe a nie w złości wypowiadane ? czy to jest definitywny koniec rodziny boję się że przez swoją naiwność i wiarez ze sie uloza relacje, będę miała problemy i moi rodzice również, którzy mnie ostrzegali.
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » czwartek 12 sty 2017, 09:09

Gines już poprzedni rozkład wskazywał, że powinnaś skonsultować się z adwokatem (dla własnej przezorności), wniesienie sprawy sądowej jest wielce prawdopodobne bo w rozkładzie pojawiły się 3 karty urzędowe, jako główny problem karta KONFLIKTU i oficjalnej separacji,powzięcia oficjalnych kroków a tuż przed Tobą karta Urzędnika do tego karta Więzienia nad głową. Te 3 karty w kombinacji ze sobą mówią o bardzo dużym prawdopodobieństwie cywilnego procesu więc powinnaś być czujna i na to gotowa.

Nowego rozkładu póki co Ci nie postawię, napisz do mnie ponownie jak mąż złoży w sądzie wniosek o rozwód, wtedy zobaczę jak się potoczy sprawa sądowa. Do tego czasu skorzystaj z rad adwokata i zastanów się nad linią obrony, która może być w przyszłości konieczna.

Pozdrawiam serdecznie
Beata
sonia1

Postautor: sonia1 » czwartek 12 sty 2017, 09:38

Beatko powiedz mi czy mój rozkład u Ciebie był na 3 miesiące ? czy dopiero po pól roku mogę pytać o ta samą dziedzinę?
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » czwartek 12 sty 2017, 09:44

Przyjmujemy do wiosny, chyba, że coś się zmieni i np. pojawi się jakiś nowy obiekt zainteresowania :)
ktotowie

Postautor: ktotowie » czwartek 12 sty 2017, 16:28

Witam,
Jestem pół roku od rozstania z moja partnerką. Wyprowadziłam się od niej, odeszłam z pracy w której razem pracowałysmy, po czym od nowego roku zaczęłam nową pracę gdzie....znowu powróci sporadyczny kontakt między nami. Odnośnie tego proszę o wróżbę: czy moja partnerka zmieni zdanie i czy wrócimy do siebie ? jaką powinnam przyjąć postawę wobec niej, pokazać dystans czy uczucie? czy może pojawi się ktoś nowy u mnie?
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » czwartek 12 sty 2017, 21:10

ktotowie pisze:Witam,
Jestem pół roku od rozstania z moja partnerką. Wyprowadziłam się od niej, odeszłam z pracy w której razem pracowałysmy, po czym od nowego roku zaczęłam nową pracę gdzie....znowu powróci sporadyczny kontakt między nami. Odnośnie tego proszę o wróżbę: czy moja partnerka zmieni zdanie i czy wrócimy do siebie ? jaką powinnam przyjąć postawę wobec niej, pokazać dystans czy uczucie? czy może pojawi się ktoś nowy u mnie?

Witam serdecznie ktotowie :)

kto.jpg

Wyszedł Ci bardzo interesujący rozkład kart. Pytasz się czy do siebie wrócicie - niestety nie, już pierwszą kartą jaka się pojawiła między wami jest karta Trumny, czyli definitywnego rozstania, zakończenia związku, ponadto Trumna pojawia się przy karcie Zakochanych, która obrazuje Twoje uczucia - obie te karty mówią, że utraciłaś już to na czym Ci zależało, ktoś złamał Ci serce. Dużo jest w tych kartach emocji, bo Ty sama jesteś z natury kochliwą osobą i często zbyt pospiesznie wchodzisz w nowe relacje. Bardzo wyraźnie pokazuje to Twoja data urodzenia - jesteś wesołą, sympatyczną i optymistyczną osobą, masz w sobie czar i urok osobisty czym zapewne przyciągasz do siebie ludzi jednak w miłości nie jesteś konsekwentna i być może często zmieniasz partnerów. Do tego możesz mieć tendencję do uciekania od kłopotów, relacji wolnych, niezobowiązujących, powierzchownych. Możesz mieć trudności z przyciąganiem do siebie osób na stałe.

Twoja eks- partnerka jest dużo bardziej dojrzalsza, zdecydowana i chyba bardziej odpowiedzialna. Obie jesteście wrażliwe i delikatne ale ona dąży do uczuciowej stabilizacji, jakiejś stabilności życiowej, potrafi być samodzielna, Ty raczej 'płyniesz z prądem', jesteś osobą niezdecydowaną i bardzo potrzebujesz koło siebie bliskości i wsparcia drugiej osoby.

W kartach pojawia się wasz ponowny kontakt i to już niebawem (do m-ca), który bardzo Cię uszczęśliwi, pozytywnie nastawi
, ze służbowego może przejść na grunt prywatny (możecie wiosną się nawet spotkać), jednak pierwsza i ostatnia karta przekreślają waszą wspólną przyszłość, pokazując utracony związek, separację i sprzeczne uczucia, jakie zachodzą w waszej relacji. Twoja eks- partnerka jest obecnie w niekorzystnym czasie uczuciowym, może być rozdarta, niezdecydowana, kierować się ku innej opcji. U Ciebie sytuacja wygląda też nie najlepiej, gdyż do swoich urodzin jesteś pod wpływem liczb sprzyjającym znajomościom ekscytującym ale przelotnym, zalecana jest teraz ostrożność przy zawieraniu wszelkich nowych znajomości, gdyż możesz mieć tendencję do popełniania głupstw oraz do nierozsądnych/nieodpowiedzialnych zachowań.
Jak masz się zachowywać jak się spotkacie? Naturalnie, swobodnie, beztrosko, bądź po prostu sobą, niczego nie udawaj...

Większe szczęście w miłości będziesz mieć po swoich urodzinach, bo szczęście w życiu to ty masz, tylko możesz go nie doceniać...

Pozdrawiam serdecznie
Beata
Awatar użytkownika
Eteacher

Postautor: Eteacher » piątek 13 sty 2017, 12:59

Witaj Beatko! Szczesliwego Nowego Roku kochana! :)

Chcialaby poprosic Ciebie o rozlozenie kart. Kilka miesiecy temu pewna kobieta zaczela mnie obrazac, wypisywac do mnie wiadomosci, dzwonic a i jak sie okazuje, nagrywa wiadomosci...jest bardzo cwana i niestety wie jak ma to wykorzystac. Chcialabym zapytac do czego ona zmierza, co jeszcze bedzie chciala ode mnie i czy w koncu ona zniknie z mojego i mojego faceta zycia.. Dane wysylam na priv.
A friend is one of the best things you can be and the greatest things you can have.
gines

Postautor: gines » piątek 13 sty 2017, 18:54

Dziękuję Beatko za odpowiedź, już psychicznie się przygotowuje,że mogą u mnie nadejść zmiany. Mąż jest jak chorągiewka raz mówi, że się rozwodzi i się wyprowadza,następnie jest miły i niekonsekwentny w tym co mówi. Strasznie mnie to męczy, ale porozmawiać nie da się z nim, bo to jest tylko monolog z jego strony. Mam jedną sprawę w sądzie cywilnym założoną już, która trwa,zresztą często też uczestniczę w innej. Stąd może tyle kart związanych ze sprawami urzędowymi. W każdym razie już jestem przezorna, liczę się z tym, że mogę się rozwieść. Jest to przykre:( ale żyć trzeba dalej. Dam znać za jakiś czas, czy wróżba się spełnia. Dziękuję i już nie będę w najbliższym czasie drążyć tego tematu:)Pozdrawiam.
Kate

Postautor: Kate » piątek 13 sty 2017, 20:55

Hej proszę o rozłożenie kart :) mam dosc dziwne pytanie,kiedy przestanę być samotna,czuje jakby wszyscy ode mnie odsuneli się,chyba nie mam szczęścia do ludzi i do miłości :(
I jeszcze jedno pytanie zastanawiam się nad kupnem kart tarota,ciągnie mnie w tym kierunku ale nie wiem czy to dobry pomysł :)
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » piątek 13 sty 2017, 22:18

Kate pisze:Hej proszę o rozłożenie kart :) mam dosc dziwne pytanie,kiedy przestanę być samotna,czuje jakby wszyscy ode mnie odsuneli się,chyba nie mam szczęścia do ludzi i do miłości :(
I jeszcze jedno pytanie zastanawiam się nad kupnem kart tarota,ciągnie mnie w tym kierunku ale nie wiem czy to dobry pomysł :)
Witam Cię Kate :)
Wyjątkowo odpowiem Ci pierwszej na Twoje pytania. Poczucie samotności i odsunięcia się innych zafundował Ci numerologiczny rok 9 w który weszłaś od września tego roku, niestety po swoich urodzinach, czyli niebawem ten stan może się jeszcze bardziej pogłębić, gdyż będziesz wtedy pod wpływem dwóch dziewiątek.
Niestety wg numerologii czeka Cię dość trudny rok, oprócz poczucia osamotnienia możesz dodatkowo odczuć duży spadek energii życiowej (do kolejnych urodzin 2018). Potocznie mówi się, że to lata samotności, zakończenia bo 9 to liczba końca, odcięcia, zmian, porządkowania i czyszczenia życia. W tych latach działa przeznaczenie i dzieją się rzeczy niezależne od nas. To rok refleksji, analizy, bogatego życia wew i wyostrzonej intuicji - rzeczy/związki zaczęte w tym czasie nie mają kontynuacji w przyszłości, dlatego chyba lepiej jest pozostać w tym czasie samej pomimo tego, że jesteśmy bardzo kochliwi i mamy silną potrzebę aby inni darzyli nas uczuciem.

I ten opis znajduje odzwierciedlenie w kartach:

kate.jpg

Pierszą kartą jaka wypadła mi podczas tasowania była karta Długiej drogi, która oznacza, w kontekście Twojego pytania, że jeszcze długi czas będziesz sama - (od roku do 2lat.). Rozkład główny pokazał starszego od Ciebie mężczyznę w Twoim sercu, być może jest to Twój eks - partner, być może przyjaciel, a może kolega z pracy, jeśli żaden z wymienionych jest to karta rodzica. Karty również pokazały obecnie problem ze spotkaniem właściwej osoby i w ogóle z życiem towarzyskim. Ciebie otaczają karty finansowe, karty pracy oraz domu. W sferze zawodowo-finansowo-rodzinnej nie powinnaś narzekać, tu widać sytuację dobrą, stabilną, ale praca będzie niestety pochłaniać większość Twojego czasu. W rozkładzie widać dosłownie PRACA-DOM- i dalsze OCZEKIWANIE, Twoje oczekiwania i życzenia jeszcze nie zostaną spełnione przez najbliższe 6 m-cy a nawet dłużej, jednak mają szansę spełnić się w przyszłości.

kate1.jpg

Co do drugiego pytania, masz ogromną intuicję! a 9-tki w które teraz weszłaś będą Cię mocno pchały w kierunku ezoteryki, jednak karty podpowiadają, że pomimo tego, iż masz intuicyjny dar nie będziesz umiała go w pełni wykorzystać w praktyce. Musisz popracować nad wyciszeniem się, koncentracją i słuchaniem swojej intuicji a nie rozsądku.
Karty mówią, że obecnie nie jesteś jeszcze gotowa aby pracować z tarotem i aby poczekać z tym zakupem przynajmniej kilka m-cy, póki co obserwuj, planuj, czytaj, ćwicz swoją intuicję, szukaj odpowiedniej dla siebie talii (może to wcale nie jest tarot?). Potencjał do pracy z kartami masz duży ale obecnie praca z nimi wyczerpała by Cię emocjonalnie i przyprawiła tylko o ból głowy ;) Za rok będziesz bardziej gotowa.

Pozdrawiam serdecznie
Beata
Kate

Postautor: Kate » piątek 13 sty 2017, 22:38

Dziękuję ślicznie,z kartami dam sobie narazie spokoj może rzeczywiście nie jestem jeszcze gotowa, z intuicja trafiłaś,mam ja dość mocno rozwinięta i dość często mnie zaskakuje bo czuje dziwne rzeczy ze coś np wydarzy się itp :) Szczerze mówiąc wrozba mnie trochę dobila :( ja juz w tym momencie mam dosc samotności a co mówić jak będę miała ja znosić przez dłuższy czas...wiem ze jestem silna ale ile moża tak żyć i męczyć się,dobija mnie to i nie wiem co mam zrobić w tym kierunku zebys choć trochę to zmienić, nie czuje się ważną i kochana...
Jak będziesz miała chwile to proszę sprawdź jeszcze jaki będzie mój partner z którym będę po tak długim czasie samotności i czekania :) móże to mi polepszy humor he he
Ps a ten chłopak w sercu to prawdopodobnie nowy znajomy w którym zauroczylam się,i.wyjdzie jak zawsze ze nic z tego nie będzie.Mam problem bo dość szybko robie sobie nadzieje,dobrze ujęłas z ta kochliwoscia,to nie jest fajne być takim uczuciowym i cały czas dostawać po tyłku :)
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » sobota 14 sty 2017, 09:08

Kate karty nie przekreślają tej nowej znajomości ale jeszcze teraz nic w tej kwestii się nie wydarzy. Zresztą tak jak Ci napisałam to nie jest dobra pora na wchodzenie w relacje osobiste, choć karty bardzo fajnie opisały tą osobę - przede wszystkim starszy od Ciebie mężczyzna, mądry, wyrozumiały, godny zaufania, można na nim polegać, zawsze wesprze i pomoże, ale rozwoju tej znajomości na razie nie widać. Popatrz na kartę Pani z karty 28 Oczekiwania spogląda na Pana, ma wobec niego jakieś oczekiwania, nadzieje, może wyczekiwać na jakiś ruch z jego strony, ale póki co będziesz cierpliwie czekać bo jako problem pokazała się karta Spotkania, a to karta spotkań z innymi ludźmi, randek, flirtów i harmonii. Na tym polu są zakłócenia - chyba jeszcze amor pokazany na karcie 4 Spotkania nie wycelował swojej strzały w Łaskawego Pana, co nie znaczy, że tak nie będzie. To był rozkład ogólny na sferę uczuciową a nie konkretnie na waszą znajomość, także póki co go nie skreślamy, szczególnie, że ma dobry charakter.

Jeszcze jedna rzecz - co do charakteru ;) Twoja data urodzenia pokazuje, że masz silny, nawet dominujący charakter. Jesteś mądrą, bystrą i konkretną kobietą, masz w sobie męskie cechy charakteru, przez co mężczyźni mogą się po prostu Ciebie trochę bać... ;)

Pozdrawiam serdecznie
Beata

Wróć do „Gabinety wróżek i wróżbitów”