Kipper fin de siècle u Wróżki Beaty :)

Moderatorzy: Tarofides, Wróżki i wróżbici

Regulamin forum
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie sprawdź Regulamin Działu. Korzystając z darmowej wróżby pamiętaj, że ktoś poświęcił swój wolny czas i umiejętności dla Ciebie, dlatego postaraj się zweryfikować wróżbę (czy ma odniesienie do rzeczywistości), bo to jest bardzo cenne dla rozwoju wróżebnych talentów. Nikt nie ma obowiązku odpowiadać na Twoją prośbę, więc bądź uprzejmy! Podziękuj za darmową wróżbę, bez oglądania się na zabobony. Pamiętaj że wróżba jest tylko wskazówką, ma dać Ci do myślenia, a nie zastąpić je przy podejmowaniu decyzji.
Na Forum Dobry Tarot wróżymy tylko osobom pełnoletnim, mającym na swoim koncie co najmniej 3 posty.
Zadaj pytanie wybranej osobie (wróżka/wróżbita) w dziale "Gabinety ...", albo załóż nowy wątek na swoje pytanie.
Zanim zadasz pytanie kartom tarota, dobrze się zastanów. Od tego, jak sformułujesz pytanie, zależy, jaką odpowiedź otrzymasz
Zabronione jest zadawanie tego samego pytania kilku osobom jednocześnie!
Awatar użytkownika
anachme
Kontaktowanie:

Re: Kipper fin de siècle u Wróżki Beaty :)

Postautor: anachme » poniedziałek 26 gru 2016, 16:22

Witam Beato :) chciałabym zapytać Cię o moje życie uczuciowe. Czy w końcu pojawi się (być może już się pojawił, ale na związek muszę jeszcze poczekać) w moim życiu mężczyzna z którym wejdę w radosną i stabilną relację? Jesień 2016 dała mi w kość - lekcje były bolesne i zaczynam się zastanawiać czy kogoś "tam" dla mnie widać, bo szczerze mówiąc ostatnio już prawie straciłam nadzieję i zaczynam sobie tłumaczyć, że może niektórym pisana samotność :mysli: Pozdrawiam :) Ania ur 14.02.1986. Wyślę też 2 zdania w wiadomości prywatnej :)
Awatar użytkownika
mallgos

Postautor: mallgos » poniedziałek 26 gru 2016, 22:29

Betko jestem świadoma, że wróżba obowiązuje do marca, więc na pewno będę informować co dalej :buzki: . Może ten wydatek będzie dotyczył własnego lokum???? (pożyjemy / zobaczymy)
Pozdrawiam :)
gines

Postautor: gines » wtorek 27 gru 2016, 00:09

Dziękuję Beatko, jak przeczytałam wrózbę, to ciężko mi się na sercu zrobiło. Wszystko wskazuje,że rozwiedziemy się, choć ja mam ciągle nadzieję,że wszystko się ułoży. Dlaczego nie chcę się uwolnić z związku - bo zwyczajnie jeszcze kocham męża, mam malutkie dzieci,chciałabym mieć pełną rodzinę, nie wyobrażam sobie życia bez niego.
Przez męza miałam tyle przykrości i moja rodzina też, a mimo to pamiętam te dobre chwile z nim. Nie myślę logicznie. Czy sprawa, która pokazała się w kartach dotyczy mnie, czy też może dotyczyć kogoś z mojej rodziny? Bo biegnie już pewna sprawa sądowa mojego taty, bardzo ciężka,stresująca całą rodzinę.

aha i jeszcze Beatko,czy ta blokada męża do wyprowadzki związany jest z uczuciem do mnie,do dzieci, czy też z czysto materialnych, np. finansowych, brak stancji itd. Często zastanawiam się czy mąż nie jest pod wpływem teściów, myślę,że go buntują przeciwko mnie, chcą żeby się rozwiódł ze mną.
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » wtorek 27 gru 2016, 09:03

W Twoim rozkładzie nie ma ani jednej karty mówiącej o uczuciach, ale to nie znaczy, że mąż już kompletnie nic do Ciebie nie czuje, na pewno na chwilę obecną się dystansuje od swoich uczuć. Co go blokuje przed wyprowadzką? Myślę, że i bliskość rodziny, jego wygodnictwo i brak nowego mieszkania, bo blokada stoi tuż przy karcie rodziny, wygody i mieszkania zarazem. Sprawa urzędowa dotyczyć może bezpośrednio Ciebie, gdyż karta Urzędnika stoi tuż przed Tobą, co oznacza, że to dopiero nadejdzie.

Twoją najbliższą przyszłość obrazuje karta Wysokich Zaszczytów, a to jest dobra karta, która dodatkowo trochę łagodzi cały ten smutny rozkład, dlatego myślę, iż mąż zostanie jeszcze fizycznie przy Tobie aczkolwiek myślami będzie zupełnie gdzie indziej. Potrzebna wam pomoc, może małżeńska terapia, porada psychologiczna osoby postronnej? aha i zapomniałam dodać, że za jakiś czas możesz zacząć czynić jakieś długoterminowe plany.
Tutaj wróżę - telefon: http://ezomagia.pl/osoba/beata Serdecznie zapraszam!
Wróżby z kippera: http://www.divinetarot.ulotka.org/ Zapraszam!
gines

Postautor: gines » wtorek 27 gru 2016, 10:26

Dziękuję droga Beatko, za poświęcony czas,naprawdę jestem Tobie wdzięczna:) Myślę,że karta Wysokich Zaszczytów będzie związana z obroną mojego kolejnego tytułu ok. czerwca - teraz to już mnie to nie cieszy:( Męża pewnie blokuje niemożność znalezienia taniego mieszkania pod wynajem. Mam sprawę sądową cywilną, może to jest z tym związane, ale nie przejmuję się nią zbytnio. Planuję się wybudować - może to ten plan długoterminowy. Przerasta mnie ta tragiczna sytuacja małżeńska,jestem za uczuciowa, nie mam do kogo się zwierzyć , stąd te moje dłuuugie wywody. Przepraszam za rozpisywanie się, każdy ma przecież jakieś problemy. Odezwę się i zweryfikuję wróżbę. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » wtorek 27 gru 2016, 10:41

A więc się na pewno obronisz :) Karta Wysokich Zaszczytów to idealna karta na wszelkie egzaminy i podwyższanie kwalifikacji :)
Życzę powodzenia i więcej radości i optymizmu! Mim zdaniem powinnaś skorzystać z porady osoby, która Cię wyslucha i mądrze doradzi - może to być psycholog, może to być starsza kobieta z rodziny, ktoś kto będzie Ci przychylny. Karty doradzają zasięgnięcie czyjejś porady - pomyśl o tym.

Pozdrawiam serdecznie
Beata
dornet

Postautor: dornet » wtorek 27 gru 2016, 11:31

Witaj Beatko, czy mogę prosić o postawienie kart w temacie zawodowym i powiązanym z tym tematem finansowym. Pytanie: Czy będę zmuszona zmienić pracę ? Jeśli tak, czy będę miała ciągłość zawodową i płynność finansową? Dane przesyłam na pv. Serdecznie dziękuję. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » wtorek 27 gru 2016, 11:40

Kochani bardzo proszę nie wpisywać nowych próśb o wróżbę dopóki nie zaproszę kolejnej osoby.
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » czwartek 29 gru 2016, 09:37

anachme pisze:Witam Beato :) chciałabym zapytać Cię o moje życie uczuciowe. Czy w końcu pojawi się (być może już się pojawił, ale na związek muszę jeszcze poczekać) w moim życiu mężczyzna z którym wejdę w radosną i stabilną relację? Jesień 2016 dała mi w kość - lekcje były bolesne i zaczynam się zastanawiać czy kogoś "tam" dla mnie widać, bo szczerze mówiąc ostatnio już prawie straciłam nadzieję i zaczynam sobie tłumaczyć, że może niektórym pisana samotność :mysli: Pozdrawiam :) Ania ur 14.02.1986. Wyślę też 2 zdania w wiadomości prywatnej :)

Witaj Ania :)

Odpowiadając na Twoje życiowe pytanie, czy znajdziesz życiowego partnera odpowiem, że tak znajdziesz ale po 32.r.z,wyjdziesz w końcu z tych frywolnych i niestabilnych 3 i 5, które Ci to skutecznie utrudniały ;) Patrząc w Twój portret numerologiczny obecny rok nie jest sprzyjający na to aby się z kimś związać na stałe. Do września możesz poznawać nowe osoby, niektóre znajomości mogą Ci się wydać nawet fajne, ekscytujące ale niestety będą one nie stabilne i przelotne. Zresztą patrząc głębiej w Twój portret małżeństwo powinnaś zawrzeć dopiero po 30 r.ż i to w mężczyzną od siebie starszym. Jesteś osobą dojrzałą ale też masz niespokojny charakter, 14 z dnia urodzenia zaznacza u Ciebie silną potrzebę dokonywania zmian i niestety utrudnia zatrzymanie na dłużej partnera przy sobie. Zapewne jesteś osobą ruchliwą, niecierpliwą, rozpraszającą się. Musisz nauczyć się panować nad własnymi zmysłami i emocjami oraz posiąść umiejętność koncentracji na jednym celu.
Lata w których obecnie jesteś tworzą konfigurację niekorzystną, gdyż bardziej to erotyka i seksualność może być u Ciebie teraz silniej zaznaczona, będziesz mieć powodzenie u płci przeciwnej, ale na poważną miłość niestety jeszcze nie ma co liczyć...

Pytałaś o relację z Panem 'X' :) Wasza wspólna wibracja jest niezwykle uzależniająca (to wibracja tarotowego Diabła) więc każdy kontakt z nim będzie dla Ciebie niezwykle emocjonalny. Postawiłam karty na pytanie Czy do siebie wrócicie?

ania forum.jpg

Jest wielce prawdopodobne, że wasza znajomość może się odnowić, Pan będzie chciał się z Tobą spotkać, może do tego dążyć. To miłe spotkanie pokazuje się pomiędzy wami, więc być może nastąpi to dość szybko. Przy Tobie pokazuje się duży żal do eks (wylałaś przez niego dużo łez) ale jeśli będzie chciał się spotkać to się z nim spotkasz (uzależniająca relacja,problem z odcięciem). Jednak muszę Cię ostrzec - jeśli zdecydowałabyś się do niego wrócić wasza relacja nie pokazuje się jako stabilna, będzie to ponownie coś chwilowego co w rezultacie przyniesie ci rozczarowanie. Ten mężczyzna nie jest Twoim docelowym partnerem, motywem przewodnim rozkładu jest karta dalszego Oczekiwania (leży z boku rozkładu, kobieta na niej tęsknie czegoś wygląda) tak więc z jednej strony możesz wypatrywać wiadomości od niego ale z drugiej dalej oczekiwać na swoją miłość, gdyż osoba ta nie jest z pewnością tą na którą czekasz (karta Trumny wieńcząca rozkład i jako prognoza długoterminowa dająca odpowiedź negatywną).

Pozdrawiam serdecznie
Beata
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » czwartek 29 gru 2016, 11:15

dornet pisze:Witaj Beatko, czy mogę prosić o postawienie kart w temacie zawodowym i powiązanym z tym tematem finansowym. Pytanie: Czy będę zmuszona zmienić pracę ? Jeśli tak, czy będę miała ciągłość zawodową i płynność finansową? Dane przesyłam na pv. Serdecznie dziękuję. Pozdrawiam

Witaj Dornet :)

dornet.jpg

Nie napisałaś z jakiego powodu boisz się o utratę obecnego zatrudnienia, więc odpowiem Ci ogólnie, do wiosny pracy nie powinnaś zmienić, aczkolwiek karty wskazują, iż zmiana pracy byłaby dla Ciebie bardzo korzystna. W kartach pokazują się pozytywne zmiany, obecna sytuacja wyklaruje się z korzyścią dla Ciebie ale na wiosnę widać zmiany, spotkanie służbowe, najprawdopodobniej w sprawie pracy. Jeśli myślisz o zmianie pracy to bardzo dobry moment na takie decyzje będzie po Twoich urodzinach (wtedy widać zmiany pozytywne) - będziesz mogła liczyć na znalezienie pracy długoterminowej, która będzie dodatkowo sprawiać Ci satysfakcję. W kartach pokazuje się nowe życiowe doświadczenie, które okaże się dla Ciebie niezwykle korzystne, widać pozytywny rozwój obecnej sytuacji, więc jeśli nawet pracę utracisz, wyjdzie Ci to na plus w dłuższej perspektywie czasu.

Pozdrawiam serdecznie
Beata
dornet

Postautor: dornet » czwartek 29 gru 2016, 11:59

Bardzo dziękuję Beatko za pomoc. Nawet nie wiesz, jak ukoiłaś moje rozdygotane serce. Boję w się utraty obecnego zatrudnienia z uwagi na toczącą się restukturyzację w firmie. Napisałaś, że pracy nie powinnam zmieniać do wiosny.....gorzej, jak wymienią mnie.
Jeszcze raz serdecznie dziękuję. :buziak:
Wrócę z weryfikacją, jak tylko będę mogła. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
anachme
Kontaktowanie:

Postautor: anachme » czwartek 29 gru 2016, 13:20

Kochana Beatko! Z całego serca dziękuję Ci za ten rozkład. Wszystko, ale to absolutnie wszystko pokrywa się z moimi odczuciami intuicyjnymi. Na bieżąco będę dawać znać co i jak :* Lekcja z Panem X była dla mnie bardzo bolesna, ale też wielu rzeczy mnie nauczyła. Teraz przynajmniej, jeśli się z nim spotkam, to będę wiedziała na co się nastawiać - że np tylko na przyjaźń i nie pozwolić sobie na większe uczucia. A mam takie pytanko, z czystej babskiej ciekawości...czy czasem zdarza Ci się stawiać komuś karty i widać tam rozwód na przestrzeni powiedzmy 6 miesięcy, ale w między czasie małżeństwo pracuje nad związkiem to przyszłość się zmienia? I np po tych 6 miesiącach stawiasz karty i już widać, ze przepracowali lekcje i rozwodu nie ma?

Jeszcze raz dziękuję za rozkład i będę powracać z informacjami <3 :*
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » czwartek 29 gru 2016, 13:27

Ania pytasz w kontekście tego Pana :D Różnie to bywa ale tak naprawdę bardzo mało jest rzeczy nam przeznaczonych i to przede wszystkim my sami mamy wpływ na swoje życie, często w kartach pokazuje się nadzieja np. na ratowanie związku ale widzę też, że para nie zrobi nic lub mimo podjętych wysiłków nie będzie szczęśliwego zakończenia - zależy jakie pojawią się karty, w Twoim przypadku karta Trumny jest jedną z kart losu i mówi, dość dobitnie, że ten mężczyzna nie będzie dla Ciebie, ale samotna w życiu też nie będziesz. Przyjaźń w relacji 'diabelskiej' - obawiam się, że nie jest to możliwe niestety.... jedynym wyjściem aby się uwolnić od takiej osoby jest pełna izolacja i to z dwóch stron, bo nawet powrót do siebie nic tutaj nie zmieni.

Pozdrawiam serdecznie i życzę powodzenia :)
Beata
Awatar użytkownika
anachme
Kontaktowanie:

Postautor: anachme » czwartek 29 gru 2016, 13:51

Oczywiście, że chodziło o niego, ale nie chciałam zabrzmieć totalnie naiwnie :D Obawiałam się, że tak napiszesz...to straszne, bo ostatnio udało mi się "zamknąć" ten rozdział, ale on się odezwał i te myśli o nim wwiercają mi się w mózg. Jak z każdym uzależnieniem, jeden kieliszek jest powrotem do nałogu :( to jest takie trudne!!! o tyle łatwiej, ze nie mam już żadnych złudzeń co do niego i tego będę kurczowo się trzymać :( Dziękuję Aniołku raz jeszcze :*
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » czwartek 29 gru 2016, 14:04

Ania no to jest dość trudna relacja bo z reguły jedna ze stron nie potrafi się z niej wyzwolić, 'składa się na ołtarzu', idealizuje partnera nie wspominając już o pociągu erotycznym... ale życzę powodzenia!
Awatar użytkownika
anachme
Kontaktowanie:

Postautor: anachme » piątek 30 gru 2016, 15:03

Dziękuję. Dziś skupiłam się na pozytywach tego rozkładu - tym, że ta miłość nadejdzie (i to nie w wieku 50 lat hehe), więc czuję się silna i mam nadzieję, że stan wysokich wibracji utrzyma się jak najdłużej :) SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU KOCHANI!!! <3
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » piątek 30 gru 2016, 16:11

Zapraszam kolejną osobę jeszcze przed Sylwestrem :)
Niezapominajka13

Postautor: Niezapominajka13 » piątek 30 gru 2016, 21:28

Beatko, czy możesz sprawdzić jak potoczy się znajomość z pewnym Panem, który wykazuje zainteresowanie i jednocześnie " zachowuje" się nie do końca dla mnie zrozumiale. Dokładny opis sytuacji wysyłam na priv.
Danusia
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » piątek 30 gru 2016, 23:05

Moja droga Niezapominajko :)
Piszesz, że masz sprzeczne sygnały od Pana i ja niestety mam sprzeczne karty w rozkładzie. Zrobiłam Ci dwa rozkłady na jutrzejszego sylwestra, czy spędzicie go razem oraz jak dalej rozwinie się wasza znajomość.

niezapominajka2.jpg

Zacznę może od sylwestra, tak naprawdę nie dostałam pewnej odpowiedzi od kart, ale skłaniam się niestety ku odpowiedzi negatywnej, że nie spędzicie go razem.
Na początku pojawiły się karty obiecujące, pomiędzy wami jest karta Dalekich horyzontów a to karta nadziei, życzeń i naszych wew. pragnień, które mają szansę się ziścić. Niewątpliwie bardzo chciałabyś spędzić ten czas z Panem. Niestety dalej pojawiają się karty już mniej pozytywne, sugerujące, że najprędzej spędzisz sylwestra z rodziną lub w domu niż ze swoim obiektem zainteresowania. Na spodzie talii pojawiła się karta negatywna Trosk, która mówi o atmosferze zwątpienia i rozczarowania, dlatego skłaniam się jednak do odpowiedzi negatywnej.
A tak przy okazji nie pij za dużo alkoholu bo będziesz mieć strasznego kaca :rotfl:

Co do przyszłości waszej znajomości

niezapominajka.jpg

Tu jeszcze słabsze karty. Obawiam się, że coś się zmieniło, Pan albo zmienia nastawienie albo obiekt zainteresowania, gdyż centralnie pomiędzy wami stoi inna kobieta... i analizując karty wokół niestety muszę stwierdzić, że widać w nich rezygnację, nie widzę waszego związku w tym rozkładzie. Nawet w długoterminowej perspektywie wasza relacja pozostanie na etapie początkowym, po raz kolejny karta Dalekich horyzontów jako karta kończąca rozkład i obrazująca sytuację obecną, obawiam się, że skończy się tylko na nadziei i marzeniach.

Zapytałam jeszcze o sytuację uczuciową Pana - pojawiła się karta Schadzki, co daje informację, że Pan jest otwarty na randkowanie a zważywszy na kobietę stojącą pomiędzy wami być może zaczął się już z kimś umawiać lub jest pod wpływem jakiejś starszej kobiety - może być mama. W Twoim towarzystwie czuje się dobrze, komfortowo ale jego postawa się zmienia, bo karta Zmiany jako karta przewodnia tego rozkładu mówi dosłownie, że w waszej relacji zajdzie zmiana i raczej nie będzie to zmiana na lepsze...

Pozdrawiam serdecznie
Beata
Awatar użytkownika
PannaRoztrzepana

Postautor: PannaRoztrzepana » piątek 30 gru 2016, 23:18

Beato, muszę przyznać że przeczytałam ten wątek i bardzo zainteresowałaś mnie kartami Twojego wyboru, czuję jak by mogły być to moje pierwsze karty, z którymi zaczęłabym swoją przygodę, przemawia mnie do mnie ich prostota ale i urok, są po prostu piękne :) myślisz, że nadawałyby się jako pierwsze karty? Pozdrawiam cieplutko!
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » sobota 31 gru 2016, 09:47

Talia kippera jest idealna na pierwszą talię, ale niestety wiele osób nie rozumie tych kart oraz co gorsza nie zna techniki ich rozstawiania porównując je do kart Tarota czy Lenormand z którymi nie mają nic wspólnego. System kippera to całkowicie oddzielny, indywidualny system stawiania kart. Serdecznie Cię zapraszam do swojej grupy kippera, w której prezentuje bliżej specyfikę tych kart, moje uczennice interpretują swoje rozkłady, czasem wróżymy sobie wzajemnie i wspólnie odkrywamy ich uroki :)

Talia niemiecka klasyczna (obrazek powyżej) kosztuje ok. 35zł więc nie jest droga i naprawdę warto ją mieć :) Kipper fin de siecle jest talią kolekcjonerską i dużo droższą ale na początek zwykła talia wystarczy.

Pozdrawiam serdecznie
Beata
Kii

Postautor: Kii » sobota 31 gru 2016, 12:52

Mogłabym.prosić o.karty ? Pytam najpierw bo nie wiem czy można ..
A co do kipperow . Są super ..miałam kiedyś .. :)

Wróć do „Gabinety wróżek i wróżbitów”