Kipper fin de siècle u Wróżki Beaty :)

Moderatorzy: Tarofides, Wróżki i wróżbici

Regulamin forum
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie sprawdź Regulamin Działu. Korzystając z darmowej wróżby pamiętaj, że ktoś poświęcił swój wolny czas i umiejętności dla Ciebie, dlatego postaraj się zweryfikować wróżbę (czy ma odniesienie do rzeczywistości), bo to jest bardzo cenne dla rozwoju wróżebnych talentów. Nikt nie ma obowiązku odpowiadać na Twoją prośbę, więc bądź uprzejmy! Podziękuj za darmową wróżbę, bez oglądania się na zabobony. Pamiętaj że wróżba jest tylko wskazówką, ma dać Ci do myślenia, a nie zastąpić je przy podejmowaniu decyzji.
Na Forum Dobry Tarot wróżymy tylko osobom pełnoletnim, mającym na swoim koncie co najmniej 3 posty.
Zadaj pytanie wybranej osobie (wróżka/wróżbita) w dziale "Gabinety ...", albo załóż nowy wątek na swoje pytanie.
Zanim zadasz pytanie kartom tarota, dobrze się zastanów. Od tego, jak sformułujesz pytanie, zależy, jaką odpowiedź otrzymasz
Zabronione jest zadawanie tego samego pytania kilku osobom jednocześnie!
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Re: Kipper fin de siècle u Wróżki Beaty :)

Postautor: Beata » sobota 31 gru 2016, 13:35

Zapraszam ale nie wiem czy dziś dostaniesz odpowiedź :)
Miłosna Wróżba Walentynkowa: : https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/beata-fortuna
Moja strona: http://www.divinetarot.ulotka.org/ Zapraszam!
Niezapominajka13

Postautor: Niezapominajka13 » sobota 31 gru 2016, 16:03

Witaj ponownie Beatko,
czyli dobre miałam przeczucie, że coś jest nie tak.
Kii

Postautor: Kii » sobota 31 gru 2016, 17:03

To dane wyślę na pw. Chodzi o znajomość. Ciekawi mnie e którym kierunku się rozwinie ..
Co do kipperow są super miałam ..
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » sobota 31 gru 2016, 17:11

Odpowiedź dostaniesz po Nowym Roku, może jutro :) Pozdrawiam

p.s Skoro jesteś fanką kipperów może czas do nich powrócić?
Miłosna Wróżba Walentynkowa: : https://www.ezoliniawrozby.com/wrozki/beata-fortuna
Kii

Postautor: Kii » sobota 31 gru 2016, 17:23

Dziękuję ...teraz nie mam.kipperow ktoś mi.JE zabrał i spalił ..ale kto wie może wrócę
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » niedziela 01 sty 2017, 10:19

Witam Cię Kii :)

Mam dla Ciebie w Nowym Roku wróżbę pozytywną i mam nadzieję, że się sprawdzi :) Pytałaś o nową znajomość, jak się dalej potoczy, już z samej numerologii widać, że macie bardzo dużą szansę stworzyć rodzinę i stały związek. Niestety Ty jesteś osobą bardzo niezdecydowaną i wycofującą się. Bardzo potrzebujesz wsparcia i bliskości drugiej osoby w swoim życiu ale przy tym jesteś pełna ciągłych obaw i wątpliwości i z racji na swoje negatywne doświadczenia możesz bać się zmian co utrudnia Ci obecnie wchodzenie w nowe relacje. To niestety błędna postawa, którą karty także podkreślają i nad którą musisz popracować. Z punktu widzenia numerologicznego Pan jest dla Ciebie partnerem wręcz idealnym :) Jest osobą rodzinną, dobrą, wspierającą, szybko się przywiązuje do drugiej osoby, może być dobrym ojcem i partnerem, do tego jest osobą zdecydowaną, a takiego partnera Ci potrzeba ;) Z negatywów może być nieco dominujący, zazdrosny i podejrzliwy ale przynajmniej wie czego chce ;)

Wasze daty urodzenia tworzą wibrację korzystną, sprzyjającą stworzeniu relacji partnerskiej i dodatkowo powiem Ci, że z mojego doświadczenia pary które posiadają tą wibrację są razem i często mają ze sobą dzieci.

Co na to karty?

kii.jpg

Kipper pokazuje waszą znajomość jako świeżą lub w fazie początkowej, ale taką która ma szansę z czasem się pozytywnie rozwinąć. W kartach widać dalsze Spotkania i odwiedziny, ale muszę Ci powiedzieć, iż Pan nie jest obecnie pewny sytuacji, może mieć wątpliwości (i to raczej ze względu na Twoją wycofującą się, pasywną postawę a nie dlatego, że sam nie chce) a on lubi wiedzieć na czym stoi. Także warto by się określić lub dać mu bardziej do zrozumienia czy jesteś nim zainteresowana bo on tego do końca nie wie.

Karty rezultatu są bardzo pozytywne, mówiące, iż jeśli zmienisz podejście do związków i się bardziej otworzysz, określisz mężczyzna ten spełni Twoje oczekiwania i może być naprawdę dobrym, troskliwym partnerem dla Ciebie a kto wie, może i nawet ojcem Twoich dzieci, bo karta Łaskawego Pana zamykająca rozkład to karta ojcowska, jak znasz kippera to o tym wiesz ;) Patrząc na tą piramidkę, nowa znajomość ma bardzo duże szanse przerodzić się w coś poważniejszego, ale musicie być ze sobą szczerzy i wystrzegać się niedomówień!

Pozdrawiam serdecznie
Beata
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Kii

Postautor: Kii » niedziela 01 sty 2017, 12:03

Dziękuję Beatko ...myślę że o mnie idealnie piszesz ze się wycofuje ...On wydaje się być troskliwy itp ..wspierający ...bardzo mi.pomaga nic nie wymusza czeka na moje decyzje ...a ja taka chwiejna ...strachliwa ostatnio ..dziękuję z całego serca ... za jakiś czas dam znać w którym kierunku to poszło .
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » niedziela 01 sty 2017, 12:04

Ok. Naprawdę macie szansę :)
Życzę powodzenia :)
Pozdrawiam serdecznie
Beata
Awatar użytkownika
Laurka

Postautor: Laurka » niedziela 01 sty 2017, 12:25

Dzień dobry Beato,
wszystkiego najlepszego w 2017 Roku.
Od wczoraj zanoszę się do Ciebie z pytaniem. W styczniu chciałabym kupić działkę. Całą noc sylwestrową spędziłam na rozmowach dot. tej inwestycji. Czy zainwestować wszystkie moje oszczędność w tą nieruchomość i czy podjąć się kupna z tym wspólnikiem? Dane prześlę w wiadomości prywatnej.
Laurka
Kii

Postautor: Kii » niedziela 01 sty 2017, 12:45

Dziękuję raz jeszcze.
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » niedziela 01 sty 2017, 13:51

Laurka pisze:Dzień dobry Beato,
wszystkiego najlepszego w 2017 Roku.
Od wczoraj zanoszę się do Ciebie z pytaniem. W styczniu chciałabym kupić działkę. Całą noc sylwestrową spędziłam na rozmowach dot. tej inwestycji. Czy zainwestować wszystkie moje oszczędność w tą nieruchomość i czy podjąć się kupna z tym wspólnikiem? Dane prześlę w wiadomości prywatnej.
Laurka

laurka.jpg

Laurko postawiłam Ci karty na Twoje pytanie i ogólnie nie wychodzą złe, Twoje rozmowy sylwestrowe wyskoczyły już w pierwszej karcie Spotkania obrazując sytuację teraźniejszą. Nie odpowiem Ci na pytanie Czy powinnaś zainwestować swoje oszczędności w kupno tej działki bo ta decyzja należy do Ciebie, aczkolwiek w kartach nie widać oszustwa ani strat finansowych, jeśli już to pewną niepewność i wątpliwości, ponadto pojawia się możliwe opóźnienie w zakupie. Wasza spółka pozwoli na zakup tej działki i moim zdaniem będziecie się kierować w tym kierunku.
Karty rezultatu się wzajemnie wzmacniają i pokazują podjęcie działań zmierzających do zakupu działki (i to szybko, w ciągu tygodnia). Jednak tak jak mówię transakcja ta może opóźnić się w czasie ale ma szansę dojść do skutku. A czy oni wykładają gotówkę czy biorą kredyt, bo ja tu widzę ew. problemy z bankiem? A czy wy myśleliście o kredycie na brakującą kwotę, bo karty pokazują mi instytucję finansową.

Czas numerologiczny w jakim się obecnie znajdujesz Ci sprzyja na inwestycje długoterminowe ale tylko do Twoich urodzin, więc wszelkie spółki czy kredyty należy brać do tego czasu, później już nie będzie to dla Ciebie korzystne.

Pozdrawiam serdecznie
Beata
Awatar użytkownika
kwiatela

Postautor: kwiatela » niedziela 01 sty 2017, 15:53

witam...Wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok...czy mogę poprosić o postawienie kart na moją dalszą znajomość z panem R....ciągle tkwimy w martwym punkcie,,wiec czy mamy przed sobą jakaś przyszłość czy to tylko puste słowa z jego strony...i nie mogę liczyć na nic wiecej,,dane prześle na pv..dziękuję
Awatar użytkownika
Laurka

Postautor: Laurka » niedziela 01 sty 2017, 18:28

Bardzo dziękuję za poświęcony czas, szybką i wyczerpującą odpowiedź. Nakreśliłaś mi obraz sytuacji, jestem spokojniejsza. Dziś tam byliśmy i wciąż myślimy. Nie planujemy kredytu, stąd pomysł na spółkę.
Również serdecznie Cie pozdrawiam i życzę wszystkiego najlepszego :)
Awatar użytkownika
Sylwestera

Postautor: Sylwestera » niedziela 01 sty 2017, 19:05

Witaj Beato, na wstępie życzę Ci samych wspaniałości i obfitości w Nowym Roku.
Chciałabym prosić o wróżbę. Nie jest pilna - czekałam już tak długo z rożnymi sprawami, że poczekam ile będzie trzeba :)
Chodzi o sprawy uczuciowe. Przez wiele lat byłam w związku, nadal jestem, mamy dziecko, wszystko było w porządku, a przynajmniej tak mi się wydawało. Mój partner jest z nami rzadko ponieważ taka ma pracę, ale przez to niczego nam nie brakuje w sensie materialnym. Pewnego dnia, kilka miesięcy temu niespodziewanie poznałam mężczyznę, z innego kraju. On zburzył mój dotychczasowy spokój i poczucie bezpieczeństwa. Niewykluczone, że się zakochałam a przynajmniej zauroczyłam. On mi też sporo obiecywał. Posiada w sobie wszystkie cechy mojego obrazu idealnego mężczyzny choć nie sądziłam, że taki obraz w mojej głowie istnieje. Byłam gotowa rzucić wszystko i wraz z dzieckiem przenieść się do niego. Niedawno jednak nasz kontakt ucichł. Moje pytanie jest takie, czy on się jeszcze w moim życiu pojawi? Czy był tylko po to by dać mi jakąś lekcję? Miłego wieczoru :)
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » niedziela 01 sty 2017, 20:13

kwiatela pisze:witam...Wszystkiego dobrego na ten Nowy Rok...czy mogę poprosić o postawienie kart na moją dalszą znajomość z panem R....ciągle tkwimy w martwym punkcie,,wiec czy mamy przed sobą jakaś przyszłość czy to tylko puste słowa z jego strony...i nie mogę liczyć na nic wiecej,,dane prześle na pv..dziękuję

Witam serdecznie i dziękuję za życzenia :)

kwatela.jpg

Pytasz czy macie przed sobą jakąś przyszłość, odpowiedź jest pozytywna aczkolwiek w kartach póki co małżeństwa i legalizacji związku nie widać. Wasza relacja na chwilę obecną pokazuje się w kartach jako harmonijna, pozostajecie ze sobą w dobrych, ciepłych stosunkach. Przy Tobie widać jednak wątpliwości, obawy i jakiś niezbyt uzasadniony pesymizm czy zwątpienie. Przy Panu wręcz przeciwnie - dobre samopoczucie, swobodę, komfort i wygodę - myślę, że obecny stan rzeczy mu odpowiada. Ciekawy w rozkładzie jest fakt, że pokazują się w nim w ważnych miejscach karty Domu - centrum rozkładu, czyli stabilizacji a nawet wspólnego zamieszkania ze sobą (jeśli jeszcze ze sobą nie mieszkacie). Wasz związek pokazuje się w niedalekiej przyszłości jako stabilny a karty końcowe pokazują, że będzie miał kontynuację jako związek długodystansowy aczkolwiek raczej do 2 lat niezalegalizowany.

Zagrożenia dla związku: praca, czasami czyjeś hobby może zabierać wam wspólnie spędzany czas, wasza wspólna wibracja wprowadza zagrożenie braku poczucia bezpieczeństwa (czego jako 4 i 6 z dnia bardzo nie lubisz stąd to zwątpienie), niestety tworzycie wibrację wolną w której trudno o ustalenie reguł i zasad, istnieje w niej również niebezpieczeństwo trójkątów, osoby trzecie mogą zbytnio ingerować w waszą relację. Tak naprawdę w waszej wspólnej wibracji powinniście mieć miejsce na tworzenie swojej indywidualnej przestrzeni (czego Pan też potrzebuje a Ty możesz mieć tendencję do ograniczania), wtedy macie duże szanse na udany związek. :)

Pozdrawiam serdecznie i życzę z Nowym Rokiem więcej optymizmu :)
Beata
Kulka1985

Postautor: Kulka1985 » niedziela 01 sty 2017, 22:02

Witaj Beato

Zwracam się ponownie do Ciebie z prośbą o postawienie kart, tylko tym razem na uczucia. Nowy Rok więc może widać jakieś zmiany u mnie w tej sferze, jakieś szanse że pojawi się osobnik płci męskiej w moim życiu. Obecnie jestem sama. Co do weryfikacji poprzedniej wrózby, to w dalszym ciągu nie mam żadnej informacji co do mojej podwyżki, szef był przez ostatnie 2 tyg na urlopie ...
Dane przesyłam na priv
Z góry dziękuję oraz życzę wiele szczęścia, zdrówka, uśmiechu, miłości oraz realizacji założonych planów w 2017 roku !! :)
Kasia - Kulka
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » niedziela 01 sty 2017, 22:08

Kochani bardzo proszę nie wpisywać nowych próśb o wróżbę.
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » niedziela 01 sty 2017, 22:16

Kasia (kulka) - kolejną wróżbę możesz ode mnie dostać dopiero za 3 m-ce.
Pozdrawiam
Beata
sonia1

Postautor: sonia1 » niedziela 01 sty 2017, 22:19

witaj Beatko - chciałam wstępnie już zweryfikować Twój rozkład ...przez miesiąc a nawet dłużej myślałam jeszcze o Panu ...nasz kontakt się urwał całkowicie....operacja rzeczywiście udała się... więcej nic o nim nie wiem ....odnośnie smutnej wiadomości też miałaś rację podwójnie - bo raz smutek związana z nieudaną naszą znajomością ...a dwa była to wiadomość o śmierci kogoś z rodziny... poza tym zmian póki co w uczuciach nie ma ...jeśli coś jeszcze będzie...weryfikacja jeszcze za miesiąc :) pozdrawiam
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » poniedziałek 02 sty 2017, 08:18

Dzięki Sonia za weryfikację, przykro mi słyszeć o tej smutnej wiadomości dotyczącej rodziny i nieudanej relacji z Panem ale karty nie pokazywały waszego związku w najbliższych miesiącach. Tych zmian w uczuciach też nie było ale jak będziesz mieć okazję to wychodź gdzieś na miasto, bywaj wśród ludzi bardziej sama dla siebie, dla poprawy samopoczucia niż w celu szukania nowego obiektu zainteresowania.

Pozdrawiam serdecznie
Beata
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » poniedziałek 02 sty 2017, 09:23

Sylwestera pisze:Witaj Beato, na wstępie życzę Ci samych wspaniałości i obfitości w Nowym Roku.
Chciałabym prosić o wróżbę. Nie jest pilna - czekałam już tak długo z rożnymi sprawami, że poczekam ile będzie trzeba :)
Chodzi o sprawy uczuciowe. Przez wiele lat byłam w związku, nadal jestem, mamy dziecko, wszystko było w porządku, a przynajmniej tak mi się wydawało. Mój partner jest z nami rzadko ponieważ taka ma pracę, ale przez to niczego nam nie brakuje w sensie materialnym. Pewnego dnia, kilka miesięcy temu niespodziewanie poznałam mężczyznę, z innego kraju. On zburzył mój dotychczasowy spokój i poczucie bezpieczeństwa. Niewykluczone, że się zakochałam a przynajmniej zauroczyłam. On mi też sporo obiecywał. Posiada w sobie wszystkie cechy mojego obrazu idealnego mężczyzny choć nie sądziłam, że taki obraz w mojej głowie istnieje. Byłam gotowa rzucić wszystko i wraz z dzieckiem przenieść się do niego. Niedawno jednak nasz kontakt ucichł. Moje pytanie jest takie, czy on się jeszcze w moim życiu pojawi? Czy był tylko po to by dać mi jakąś lekcję? Miłego wieczoru :)

Witam się Sylwestra :)

sylwestra.jpg

Mam dla Ciebie i dobre i złe wiadomości. Pierwsze co karty mi pokazały to faktycznie bardzo duże zauroczenie (nawet zakochanie) i tęskne wyglądanie za nowym Panem, trochę zwątpienia także ale jeszcze z przewagą uczucia, cichej nadziei i dosłownie odpływanie w marzenia...
Dobra wiadomość jest taka, że tak Pan pojawi się ponownie w Twoim życiu (do 2 m-cy, ew. na wiosnę), być może robiąc Ci jeszcze więcej nadziei, ale niestety ta znajomość będzie przelotna, ekscytująca ale chwilowa i może zakończyć się niestety smutkiem i rozczarowaniem a nawet złamanym sercem (to wiadomość zła). Pan Może się odezwać dość niespodziewanie dla Ciebie sprawiając Ci tym dużą niespodziankę i radość, w kartach pojawia się wasze spotkanie i to najprędzej za plecami małżonka - nawet zdrada niewykluczona... Zmiana nastąpi niebawem ale tak naprawdę karty Cię ostrzegają przed głębszym angażowaniem się w tą znajomość.

Patrząc w waszą numerologię Pan jest bardzo dobrym 'materiałem na kochanka' ale nie na stałego partnera, wasza relacja pokazuje się jako wolna i niezobowiązująca, nieformalna, z niebezpieczeństwem pojawiania się osób trzecich - w Twoim przypadku to bardzo wyraźnie widać, Pan jako osoba trzecia w związku. Do tego poznałaś Pana w numerologicznej 5 i 1 a to oznacza, że niestety nowa znajomość trwała nie będzie, jedyne na co możesz liczyć to gorący romans...Możesz nawet myśleć, że Pan Cię może uszczęśliwić i jest Ci przeznaczony ale niestety będzie to tylko iluzja. O tym również bardzo dobitnie mówią karty - końcowe karty to karty smutku, rozczarowania, rezygnacji i zakończenia. Karta losu - Trumna kończąca rozkład mówi, że ten mężczyzna nie jest Twoim docelowym partnerem a w połączeniu z kartami Smutnej Wiadomości i Zakochanych pokazuje niestety utratę tego uczucia, żal a nawet złamane serce, Twoje marzenia mogą pęknąć jak bańka mydlana... Mówię to dość dobitnie ale karty są bardzo silne.

Pozdrawiam serdecznie
Beata
Awatar użytkownika
Sylwestera

Postautor: Sylwestera » poniedziałek 02 sty 2017, 09:39

Dziękuję za szybki odczyt Beato.
Cóż, ta interpretacja pokrywa się z moim dzisiejszym snem. Taksówka (podróż), oznacza według senników przyjaciela, wizytę z zagranicy, radość.
Dam znać jak to się potoczy aczkolwiek wiedząc co się stanie, będę się starała ze wszystkich sił nie dać się zranić...
Właśnie dlatego wolałam tkwić w moim "bezpiecznym i stabilnym acz nudnym" związku. Los widocznie chce, żebym to zakończyła. To niejedyna zresztą sugestia od losu w tej sprawie :(

Wróć do „Gabinety wróżek i wróżbitów”