Kipper fin de siècle u Wróżki Beaty :)

Moderatorzy: Tarofides, Wróżki i wróżbici

Regulamin forum
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie sprawdź Regulamin Działu. Korzystając z darmowej wróżby pamiętaj, że ktoś poświęcił swój wolny czas i umiejętności dla Ciebie, dlatego postaraj się zweryfikować wróżbę (czy ma odniesienie do rzeczywistości), bo to jest bardzo cenne dla rozwoju wróżebnych talentów. Nikt nie ma obowiązku odpowiadać na Twoją prośbę, więc bądź uprzejmy! Podziękuj za darmową wróżbę, bez oglądania się na zabobony. Pamiętaj że wróżba jest tylko wskazówką, ma dać Ci do myślenia, a nie zastąpić je przy podejmowaniu decyzji.
Na Forum Dobry Tarot wróżymy tylko osobom pełnoletnim, mającym na swoim koncie co najmniej 3 posty.
Zadaj pytanie wybranej osobie (wróżka/wróżbita) w dziale "Gabinety ...", albo załóż nowy wątek na swoje pytanie.
Zanim zadasz pytanie kartom tarota, dobrze się zastanów. Od tego, jak sformułujesz pytanie, zależy, jaką odpowiedź otrzymasz
Zabronione jest zadawanie tego samego pytania kilku osobom jednocześnie!
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Re: Kipper fin de siècle u Wróżki Beaty :)

Postautor: Beata » poniedziałek 02 sty 2017, 09:56

W tym roku możesz jeszcze kierować się w stronę Pana, mieć rozdarte serce (do września) ale też więcej czasu poświęcisz swojej rodzinie, gdyż Twoja uwaga będzie przekierowana w stronę rodziny, możesz mieć większą niż w ubiegłym roku potrzebę przebywania z rodziną, sprawy domu mogę zejść na pierwszy plan lub jakaś sytuacja rodzinna może to na Tobie wymusić.

Pozdrawiam serdecznie
Beata
Tutaj wróżę - telefon: http://ezomagia.pl/osoba/beata Serdecznie zapraszam!
Wróżby z kippera: http://www.divinetarot.ulotka.org/ Zapraszam!
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » poniedziałek 02 sty 2017, 09:58

Kochani proszę nie wpisywać nowych próśb o wróżbę - na razie przerwa :)
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » wtorek 03 sty 2017, 09:40

Zapraszam kolejną chętną osobę :)
Nobody

Postautor: Nobody » wtorek 03 sty 2017, 12:45

Witam. Czy uda mi się szybko zmienić mieszkanie? Kiedy mam największe szansę na zmianę mieszkania? Chcę znaleźć lepsze mieszkanie, chodzi o wynajęcie pokoju. Czy zostać jeszcze w tym mieście? Dane prześle.
dornet

Postautor: dornet » wtorek 03 sty 2017, 14:45

Beatko, wracam z weryfikacją.......stało się. Pracuję jeszcze tylko do końca miesiąca na danym stanowisku i cóż zacznę szukać pracy. Napisałaś, że w perspektywie czasu wyjdzie mi to na dobre i znajdę pracę, która przyniesie mi satysfakcję. Bardzo na to liczę......Choć nie ukrywam, że nigdy nie spodziewałabym sie takie obrotu spraw. Widać nic się nie dzieje bez powodu. Jak tylko coś się wyklaruje w tym temacie zaraz napiszę. Czy nie będę zbyt kłopotliwa, jeśli zapytam o sferę uczuciową na ten rok lub najbliższy czas? Czy uspokoi się moje serce? Jeśli oczywiście mogę, zadać takie pytanie będę po stokroć wdzięczna. Dane przesyłam ma pw. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » wtorek 03 sty 2017, 14:58

Nie przejmuj się na wiosnę pokazuje się nowa praca i dobre perspektywy dla Ciebie, choć myślałam, iż zostaniesz troszkę dłużej niż miesiąc. A o co dokładnie chciałabyś zapytać odnośnie uczuć?
Awatar użytkownika
anachme
Kontaktowanie:

Postautor: anachme » wtorek 03 sty 2017, 15:07

Kochani już chciałam zweryfikować część wróżby...tak więc czułam się silna, wybrałam brak cierpienia, mówiłam sobie, ze skoro Pan X mi nawet życzeń w sylwestra nie wysłał to NIE MA CIENIA SZANSY NA TO, ŻEBYM CHCIAŁA SIĘ SPOTKAĆ, BO ALBO JESTEM NR 1 ALBO WCALE! Czułam się taka pewna siebie, miałam wszystko pod kontrolą...

Wczoraj rano dowiedziałam się, że mój bardzo bliski kolega, Mariusz, z którym spotykaliśmy się w wakacje, ale ja czułam, że to nie jest mój życiowy partner, więc postanowiłam go nie ranić i przejść na relację czysto koleżeńską, przyjacielską, zmarł 31.12.2016 w wypadku - zawodowy kierowca, miał 34 lata.... prawie dziś w nocy nie spałam, płakałam, także rano i w sumie co chwilę....i jestem w ogromnej rozpaczy i kto dziś do mnie napisał? Pan X i chce się spotkać....chciał już dziś, ale odmówiłam...powiedziałam, że może piątek... śmierć Mariusza mną wstrząsnęła i jestem teraz bezbronna i zrozpaczona, chcę żeby mnie ktoś przytulił, pocieszył...ale mam nadzieję, ze jakoś się ogarnę przed piątkiem i znajdę w sobie siłę by jednak samej uporać się ze smutkiem i odmówić mu, ale w takich chwilach męskie ramię do wypłakania, do pocieszenia jest czymś czego bardzo potrzebuję...ale ja nie chcę, bo w gruncie rzeczy to przyniesie mi jeszcze więcej smutku i rozpaczy a już śmierć Mariusza jest dla mnie ogromnym bólem...prawdopodobnie jutro pogrzeb...

Odliczałam godziny do końca 2016 modląc się o to, by Bóg dał mi siłę, by dotrwać do 2017....dopiero 3 stycznia a ja już ledwo siedzę....ale "Pustynia nie wydawałaby kwiatów, gdyby nie umiały walczyć o przetrwanie" P. Coelho

Wiem, że w tym rozkładzie widać nasze spotkanie z Panem X i choć jestem w otchłani rozpaczy mimo wszystko spróbuję mu odmówić...powtarzam sobie, że to ja jestem kowalem własnego losu...dość mam łez :(

Beatko, jeszcze raz dziękuję i powrócę z dalszymi informacjami :romance-heartbeating:
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » wtorek 03 sty 2017, 15:18

Ojej bardzo mi przykro, że tak się stało, w Twoim rozkładzie pojawia się karta łez i smutku, dlatego Ci napisałam, że wylałaś przez eks dużo łez i widać Twój smutek w sercu a tu dodatkowo karty mogły pokazać jeszcze smutek z powodu tej tragedii. Pamiętaj, że to Ty jesteś kowalem swojego losu, jeżeli czujesz, że ten mężczyzna Cię ponownie zrani, unikaj spotkań z nim.

Trzymaj się ciepło,
Pozdrawiam serdecznie
Beata
Awatar użytkownika
anachme
Kontaktowanie:

Postautor: anachme » wtorek 03 sty 2017, 15:41

Dziękuję :romance-grouphug:
dornet

Postautor: dornet » wtorek 03 sty 2017, 17:07

Beata pisze:Nie przejmuj się na wiosnę pokazuje się nowa praca i dobre perspektywy dla Ciebie, choć myślałam, iż zostaniesz troszkę dłużej niż miesiąc. A o co dokładnie chciałabyś zapytać odnośnie uczuć?
Czy definitywnie zamknięte są uczucia z okresu, który napisałam
Ci . Czy nowa miłość da mi siłę, żeby zapomnieć. Czy taka miłość jest jeszcze możliwa?
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » wtorek 03 sty 2017, 20:19

Nobody pisze:Witam. Czy uda mi się szybko zmienić mieszkanie? Kiedy mam największe szansę na zmianę mieszkania? Chcę znaleźć lepsze mieszkanie, chodzi o wynajęcie pokoju. Czy zostać jeszcze w tym mieście? Dane prześle.
Cześć Nobody :)
Postawiłam Ci karty, ale ponadto popatrzyłam sobie w Twoją numerologię a nawet w horoskop bo tak mnie zaciekawiły Twoje cyfry, że byłam bardzo ciekawa czy znajdę ich potwierdzenie w horoskopie ;) I znalazłam :D Powiem Ci tak skrótowo, że charakter masz bardzo wyrazisty, taka zosia-samosia z Ciebie :D Bardzo silne 'męskie' cyfry w dacie urodzenia, marsowy przywódczy charakter i Ty szukasz pokoju a nie oddzielnego mieszkania, (np.kawalerki) w którym sama byłabyś sobie Panią Domu?

NOBODY.jpg

Z kart wynika, że masz bardzo duże szanse aby znaleźć mieszkanie szybko - w ciągu 4 tyg, które Cię zadowoli, ale pod warunkiem, że nieco obniżysz swoje wymagania...Jeśli zaczniesz teraz szukać, (możesz także sama dać ogłoszenie), możesz dość nieoczekiwanie trafić na dobrą okazję. Właścicielem tego mieszkania jest bogaty mężczyzna - prawdopodobnie starszy, to będzie dla Ciebie znak rozpoznawczy :) Karty pokazują, iż masz teraz odpowiedni czas aby sobie to wszystko dokładnie zaplanować i przemyśleć, objąć konkretną strategię, ukierunkować się na konkretny cel i wcielać swoje pomysły w życie.

Zastanów się też nad tym co Ci napisałam, najlepszą opcją dla Ciebie jest niezależność, może warto więc poszukać pojedynczego mieszkania a nóż trafisz na dobrą okazję? :)

Pozdrawiam serdecznie
Beata
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
jskji

Postautor: jskji » wtorek 03 sty 2017, 21:32

Witam, czy mogę prosić o wróżbę urodzinowo-noworoczna? Mam trudny czas ostatnio, kryzys małżeński związany ze zdrada męża, zawodowo kuleje nie mogąc ogarnąć sie po 10 latach siedzenia z kolejnymi dziećmi a i relacje z ludźmi dość konkretnie podupadły. Chciałabym wiedzieć jak przedstawiają sie te najbliższe miesiące nowego roku kalendarzowego oraz mojej kolejnej wiosny. Joanna 17.12.78 będę ogromnie wdzięczna za karty :) Dziekuje z góry

viewtopic.php?f=177&t=16721&p=348106#p348282
tutaj dostałaś wróżbe do końca lutego 2017
Moderator
Nobody

Postautor: Nobody » wtorek 03 sty 2017, 22:17

Dziękuję Beato za poświęcony dla mnie czas. Haha, a to dobre bo już drugi raz czytam o sobie, że jestem Zosią-Samosią :D :D
Przypuszczam o które może chodzić te cyfry. Coś jeszcze ciekawego zauważyłaś w moim horoskopie :P? Co do niezależności... Ja wiem i czuję to, że najlepszą opcją jest dla mnie mieszkanie typu kawalerka i bycie Panią :), ale niestety mogę o tym zapomnieć... Innymi słowy nie stać mnie. Gdybym tylko mogła to na pewno wybrałabym kawalerkę niż mieszkanie z jakimiś obcymi ludźmi... Swoje ogłoszenie już dałam. Troszkę powątpiewam w to abym znalazła korzystną ofertę u bogatego właściciela, ponieważ ja szukam w konkretnej cenie pokój, a taka osoba jest nastawiona na większy zysk, którego ja mu nie zaoferuję. Nie wiem jak obniżyć wymagania, ponieważ widzę, że raczej nie znajdę pokoju w tej samej cenie, więc szukam pokoju już troszkę droższego. Starszy mężczyzna, tzn. dojrzały wiekowo czy troszkę starszy ode mnie? Na aż trzech kartach się pojawia mężczyzna, więc tak pytam. Czy coś może pokazało się więcej odnośnie tego nowego mieszkania, jakie to mogą być osoby?
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » środa 04 sty 2017, 09:15

W Twoim horoskopie duzo widac ale o tym powie Ci astrolog, ja sie juz tym nie zajmuje bo to zbyt zmudna praca jest, ale nadal lubie sobie popatrzec, powiem Ci tylko ogolnie, bo nie znam twojej godz urodzenia ze jestes typowym przedstawicielem swojego znaku, bo masz w nim az 3 planety osobiste, tak wiec wszelkie przejscia planet, szczegolnie Jowisza, Saturna, tez Marsa bedziesz silnie odczuwala, moga wtedy dziac sie wazne wydarzenia w Twoim zyciu. Co do mieszkania, widac harmonijne wspolzycie, moze byc mloda dziewczyna I chlopak.
Nobody

Postautor: Nobody » środa 04 sty 2017, 11:27

Dziękuję za odpowiedź. Zobaczę czy uda mi się znaleźć mieszkanie w ciągu miesiąca. Pozdrawiam.
Niezapominajka13

Postautor: Niezapominajka13 » środa 04 sty 2017, 12:50

Cześć Beatko,
wiem napisałam na priv ale regulamin zobowiązuje więc wracam tu z weryfikacją.
Sylwestra oczywiście nie spędziłam z Panem S. Później również się nie odezwał, aż wczoraj sie spotkaliśmy.
Raczej nie zamierzał się tłumaczyć. Ja zapytałam bo wolę jasne sytuację i wyjaśnione sprawy w miarę możliwości.
Powiedział, że wykasował mu się mój numer z telefonu i dlaczego ja nie zadzwoniłam. A przecież wysłałam mu życzenia więc siłą rzeczy numer zostaje w telefonie. Takiego usprawiedliwienia w życiu nie usłyszałam, mógł wymyślić coś innego.
Zaskoczony był gdy powiedziałam, że po prostu myślałam że po prostu stało się coś złego, jakiś wypadek....
Śmiałam się sama z mojej naiwności, chociaż nic wcześniej nie wskazywało na taki obrót sytuacji. To on zaprosił, zabiegał, zadzwonił i wyznawał różne rzeczy. Może to była dobra zabawa. Nie wiem.
Beatka, myślę że emerytura mnie zastanie nim zacznie się coś dziać w moim życiu, mimo że nastawienie mam już raczej dobre.
Pozdrawiam Cię mocno.
Pa, pa.
kkaska04

Postautor: kkaska04 » środa 04 sty 2017, 16:23

Witam, czy mogę prosić o wróżbę?
Od pewnego czasu szukam pracy, a wczoraj dostałam propozycję współpracy. Jednak waham się czy ją przyjąć. Praca ta jest obarczona wieloma obowiązkami, ale z drugiej strony daje możliwość nauczenia się wielu rzeczy. Nie wiem czy podjąć siw tej pracy, bo decydujac sie na nia jestem zobowiazana do zmiany miejsca zamieszkania. Planuje zamieszkac razem ze swoim partnerem i w razie ewentualnej porazki niw mogłabym go zostawić tylko musialabym szukac czegokolwiek innego. Moje pytanie brzmi: czy uda mi się podjąć pracę w twj firmie i zamieszkać razwm ze swoim chłopakiem? Czy podjecie pracy w tej firmie będzie dobrym wyborem?
Dane przesyłam na priv.
Pozdrawiam serdecznie :-)
Awatar użytkownika
Żubrówka

Postautor: Żubrówka » środa 04 sty 2017, 22:08

"Praca - na pracę postawiłam Ci 2 rozkłady i jak to w kiperze bywa pokazało się kilka wątków. W rozkładach powtarza się karta Podróży, która wskazuje na większy ruch i aktywność zawodową :) Nie wiem czym się zajmujesz ale niewykluczone jest częste przemieszczanie się i więcej ruchu oraz ugrzęźniecie i trochę stresów w pracy do końca roku. Ponadto dojazdy do pracy mogą stać się uciążliwie i także stresujące w okresie zimowym, więc jeśli jeździsz samochodem uważaj aby Ci się np. nie zepsuł. Zwróć większą uwagę na środki transportu, przegląd auta wymagany ;). Z dobrych wiadomości pokazuje się przy Tobie naprawdę fajna, harmonijna i koleżeńska współpraca z mężczyzną, może to być kolega z pracy lub szef, dodatkowo współpraca z partnerem (jeśli jest) również będzie harmonijna. W okresie zimowym możesz być zmuszona do załatwienia urzędowej sprawy, która będzie dotyczyć Ciebie osobiście.

Finanse - kochana dużych dochodów przy Tobie niestety nie widać (do wiosny) , pieniądze będą ale mniejsze, płynność finansowa też będzie ale musisz ostrożnie gospodarować pieniędzmi. W kartach pokazują się większe wydatki i odpływy finansowe. Dostałaś też radę aby pod żadnym pozorem nie zaciągać do końca zimy (nie tylko roku) żadnych kredytów ani pożyczek, nie robić też większych inwestycji ani drogich zakupów bo mogłabyś się wpędzić w niepotrzebne kłopoty. Podsumowując co zarobisz to raczej wydasz, oszczędności w kartach za bardzo nie widać, są wydatki i dochody mniejsze ale wystarczające na ich pokrycie i potrzeby bieżące.
Ogólnie karty niezłe.

Pozdrawiam serdecznie :)
Beata"

Hej, rok się skończył, wracam więc z weryfikacją.
W pracy nic się nie zmieniło, nadal żyję z miesiąca na miesiąc. Dojazdy owszem stały się bardziej uciążliwe i stresujące - zwłaszcza rano :szok:
Niestety żaden facet nie pojawił się na mojej zawodowej ścieżce, a z "domowym" jest bez zmian.
Szkoda :(
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » czwartek 05 sty 2017, 15:13

dornet pisze:Beatko, wracam z weryfikacją.......stało się. Pracuję jeszcze tylko do końca miesiąca na danym stanowisku i cóż zacznę szukać pracy. Napisałaś, że w perspektywie czasu wyjdzie mi to na dobre i znajdę pracę, która przyniesie mi satysfakcję. Bardzo na to liczę......Choć nie ukrywam, że nigdy nie spodziewałabym sie takie obrotu spraw. Widać nic się nie dzieje bez powodu. Jak tylko coś się wyklaruje w tym temacie zaraz napiszę. Czy nie będę zbyt kłopotliwa, jeśli zapytam o sferę uczuciową na ten rok lub najbliższy czas? Czy uspokoi się moje serce? Jeśli oczywiście mogę, zadać takie pytanie będę po stokroć wdzięczna. Dane przesyłam ma pw. Pozdrawiam

Witaj Dornet :)

Pytasz o swojego eks partnera, czy rozdział życia z nim jest zamknięty, a więc muszę Cie zmartwić, tak jest już zamknięty, wasz związek a dokładniej uczucia Pana do Ciebie dosłownie 'umarły'. Niestety tą sytuację pokazuje karta Trumny, która w towarzystwie innych niekorzystnych kart mówi po prostu o jego obojętności, nie wiem z jakiego powodu się rozstaliście, ale podejrzewam, że wasz związek się po prostu wypalił, być może 'zabiła go rutyna'. Obecnie pomiędzy wami pokazuje się karta dystansu, zarówno fizycznego jak i psychicznego, zresztą wasz związek tworzy relację karmiczną, która niestety już od samego początku była obarczona pewnym wzajemnym oddaleniem od siebie. Wibracja waszego związku to tzw. wibracja rozwodowa, w której para prędzej czy później się niestety na dobre rozstaje. To była życiowa lekcja dla Ciebie do przerobienia. W kartach powrotu do siebie nie widać, obecnie będziesz bardziej skupiona na problemach zawodowych niż uczuciowych oraz jeśli masz syna, możesz się również denerwować z jego powodu...Jeśli nie to problemy zawodowe wezmą górę nad uczuciami.

Co do nowej miłości...niewykluczone, że w Twoim życiu pojawi się jakiś nowy mężczyzna (póki co powracasz jeszcze do przeszłości, do tego co było, myślami jesteś przy eks partnerze i raczej odwracasz się od nowych relacji). Możesz go poznać wiosną, w okolicach Twoich urodzin, ale karty nie sprecyzowały, która to będzie wiosna ;) Jednak muszę Cię przed nim ostrzec, bo niewykluczone, że mężczyzna ten będzie żonaty i będzie szukał raczej romansu niż stałego związku, w każdym razie w kartach pojawia się zwodzenie, zablokowanie i brak stabilnej relacji. Bądź przezorna. Obecnie karty radzą aby pożegnać już to co było i skupić się na sprawach zawodowych.

Pozdrawiam serdecznie
Beata
Malwina88

Postautor: Malwina88 » czwartek 05 sty 2017, 22:59

Dobry wieczór. Mam na imię Malwina, moja data urodzenia to 01.06.1988 r. Na wcześniejsze wróżby odpowiedziała mi Joanna, niestety jej gabinet jest nieczynny. Proszę o wróżbę w kwestii uczuć. Od kilku miesięcy jestem ponownie na portalu randkowym. Spotkałam się kilka razy z różnymi panami,niestety z żadnej znajomości nic nie wyszło. Czy poznam w końcu osobę,z którą połączy mnie coś więcej, chodzi o związek, czy to będzie osoba z portalu czy z pracy? Z góry dziękuje za wróżbę.
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » piątek 06 sty 2017, 13:18

jskji pisze:Witam, czy mogę prosić o wróżbę urodzinowo-noworoczna? Mam trudny czas ostatnio, kryzys małżeński związany ze zdrada męża, zawodowo kuleje nie mogąc ogarnąć sie po 10 latach siedzenia z kolejnymi dziećmi a i relacje z ludźmi dość konkretnie podupadły. Chciałabym wiedzieć jak przedstawiają sie te najbliższe miesiące nowego roku kalendarzowego oraz mojej kolejnej wiosny. Joanna 17.12.78 będę ogromnie wdzięczna za karty :) Dziekuje z góry

viewtopic.php?f=177&t=16721&p=348106#p348282
tutaj dostałaś wróżbe do końca lutego 2017
Moderator

Niestety muszę odmówić, nie stawiam lub inaczej unikam stawiania wróżb ogólnych, jeśli jednak miałabyś jakieś konkretne pytanie zgłoś się do mnie ponownie w marcu.
Pozdrawiam serdecznie
Beata
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » piątek 06 sty 2017, 13:38

kkaska04 pisze:Witam, czy mogę prosić o wróżbę?
Od pewnego czasu szukam pracy, a wczoraj dostałam propozycję współpracy. Jednak waham się czy ją przyjąć. Praca ta jest obarczona wieloma obowiązkami, ale z drugiej strony daje możliwość nauczenia się wielu rzeczy. Nie wiem czy podjąć siw tej pracy, bo decydujac sie na nia jestem zobowiazana do zmiany miejsca zamieszkania. Planuje zamieszkac razem ze swoim partnerem i w razie ewentualnej porazki niw mogłabym go zostawić tylko musialabym szukac czegokolwiek innego. Moje pytanie brzmi: czy uda mi się podjąć pracę w twj firmie i zamieszkać razwm ze swoim chłopakiem? Czy podjecie pracy w tej firmie będzie dobrym wyborem?
Dane przesyłam na priv.
Pozdrawiam serdecznie :-)

Witam Cię Kasia :)

Kasia forum (1).jpg

Pytasz, czy przyjęcie pracy będzie dla Ciebie korzystne, odpowiedź kart jest pozytywna - tak będzie. :) W Twoim rozkładzie pokazuje się praca w innym mieście, mówią o niej karty Dalekiej drogi w połączeniu z kartą Dziecka, wskazując 'nowy początek gdzieś daleko od domu'. W odpowiedzi są bardzo konkretne karty urzędowe, które pokazują podjęcie tej pracy. Dodatkowo aurą całego rozkładu jest karta Wielkiej wygranej, która oprócz satysfakcji finansowej pokazuje również okazję, z której naprawdę warto skorzystać. W kartach widać harmonijna współpracę oraz naukę nowych rzeczy, ciekawi mnie jedna rzecz, czy ta praca wymaga wyższego wykształcenia lub jest powiązana w jakiś sposób z Twoim wykształceniem?
Dodatkowo przeprowadzka i wspólne zamieszkanie z chłopakiem naprawdę ładnie pokazuje się w kartach dla związku, więc wasz związek ma szansę również na tym skorzystać - podwójna radość :)

Radą od kart jest aby przyjrzeć się teraz swoim finansom, rachunkom, przejrzeć umowy, dokumenty itp. bo możesz wygospodarować jakieś oszczędności lub gdzieś dodatkowe pieniądze.

Numerologicznie do urodzin masz wyjątkowo dobry czas na wszelkie działania zawodowe, więc warto realizować właśnie teraz swoje ambicje. Po urodzinach przez następny rok nie podejmuj już żadnych nowych działań, przeczekaj, bo jest wielce prawdopodobne, że nie będą miały kontynuacji w przyszłości.

Pozdrawiam serdecznie
Beata
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.

Wróć do „Gabinety wróżek i wróżbitów”