Kipper fin de siècle u Wróżki Beaty :)

Moderatorzy: Tarofides, Wróżki i wróżbici

Regulamin forum
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie sprawdź Regulamin Działu. Korzystając z darmowej wróżby pamiętaj, że ktoś poświęcił swój wolny czas i umiejętności dla Ciebie, dlatego postaraj się zweryfikować wróżbę (czy ma odniesienie do rzeczywistości), bo to jest bardzo cenne dla rozwoju wróżebnych talentów. Nikt nie ma obowiązku odpowiadać na Twoją prośbę, więc bądź uprzejmy! Podziękuj za darmową wróżbę, bez oglądania się na zabobony. Pamiętaj że wróżba jest tylko wskazówką, ma dać Ci do myślenia, a nie zastąpić je przy podejmowaniu decyzji.
Na Forum Dobry Tarot wróżymy tylko osobom pełnoletnim, mającym na swoim koncie co najmniej 3 posty.
Zadaj pytanie wybranej osobie (wróżka/wróżbita) w dziale "Gabinety ...", albo załóż nowy wątek na swoje pytanie.
Zanim zadasz pytanie kartom tarota, dobrze się zastanów. Od tego, jak sformułujesz pytanie, zależy, jaką odpowiedź otrzymasz
Zabronione jest zadawanie tego samego pytania kilku osobom jednocześnie!
kkaska04

Re: Kipper fin de siècle u Wróżki Beaty :)

Postautor: kkaska04 » piątek 06 sty 2017, 15:12

Dziękuję serdecznie za rozkład :-) tak, praca jest pośrednio związana z moim wykształceniem. Nie wiem czy akurat jest ono konieczne do podjęcia tego typu pracy, ale na pewno wymaga ona pewnych cech osobowosciowych jak dobra organizacja, zaangazowanie, kreatywność. Cieszę się z takiego rozkładu :-) czekam juz tylko na telefon od szefa. Mam nadzieję, że wszystko będzie dobrze. Martwia mnie jedynie warunki finansowe. Nie są zle, jak na poczatek dobre, ale do pracy muszę posiadać własny samochód, a z obecna wypłata może być trochę gorzej w razie ewentualnej usterki... Jednak będę starała się myśleć pozytywnie :-)
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » piątek 06 sty 2017, 15:14

Właśnie Ci dopisałam radę od kart - poszukaj oszczędności bo możesz je gdzieś znaleźć ;) Nie widzę w kartach problemów z pojazdami więc bądź dobrej myśli póki co, jedyne co mnie niepokoi do droga zmierzająca w stronę wątpliwości, obaw - im dłużej będziesz czekać na telefon tym więcej będziesz mieć obaw. Karty pokazują cierpliwość, szef odezwie się niebawem a jak nie to się przypomnij :)

Pozdrawiam serdecznie
Beata
Tutaj wróżę - telefon: http://ezomagia.pl/osoba/beata Serdecznie zapraszam!
Wróżby z kippera: http://www.divinetarot.ulotka.org/ Zapraszam!
kkaska04

Postautor: kkaska04 » piątek 06 sty 2017, 15:20

Tak właśnie zrobię! Dziękuję jeszcze raz :-) wrócę z weryfikacją za jakis czas :-) Pozdrawiam serdecznie :buzki:
dornet

Postautor: dornet » piątek 06 sty 2017, 17:06

Bardzo dziękuję za odowiedź w temacie uczuć . Nie jest ona optymistyczna......Zastanawiam się jednak, jak to możliwe jest, aby uczucia tak szybko wygasły. Nie wiem z jakiego powodu, może tak jest mi prościej myśleć, że coś jeszcze się tli. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » piątek 06 sty 2017, 17:37

Dornet jeśli chodzi o Twojego eks niestety nie 'wieje' optymizmem ale niestety przewaga kart negatywnych nakreśla interpretację negatywną.

Pozdrawiam serdecznie
Beata
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » piątek 06 sty 2017, 18:13

Malwina88 pisze:Dobry wieczór. Mam na imię Malwina, moja data urodzenia to 01.06.1988 r. Na wcześniejsze wróżby odpowiedziała mi Joanna, niestety jej gabinet jest nieczynny. Proszę o wróżbę w kwestii uczuć. Od kilku miesięcy jestem ponownie na portalu randkowym. Spotkałam się kilka razy z różnymi panami,niestety z żadnej znajomości nic nie wyszło. Czy poznam w końcu osobę,z którą połączy mnie coś więcej, chodzi o związek, czy to będzie osoba z portalu czy z pracy? Z góry dziękuje za wróżbę.

Witam Cię Malwinko :)

malwina.jpg
malwina.jpg (175.82 KiB) Przejrzano 125 razy

Ciekawe pytanie, chyba jeszcze takiego na forum nie miałam :) Napisałaś, że spotkałaś się z kilkoma panami z portalu randkowego i były to znajomości przelotne, niestety muszę Cię zmartwić, bo przez ten serwis nikogo z kim mogłabyś stworzyć stały związek nie poznasz. Owszem w kartach pokazuje się kolejna znajomość z młodszym od Ciebie chłopakiem (może być z tego samego rocznika ale miesiącami młodszy) i to szybko, bo w ciągu 4 tyg. Niewykluczone, że mieszka gdzieś dalej od Ciebie np. w sąsiedniej miejscowości ale nie jest to duża odległość i być może znajomość ta Cię zaciekawi, rozbudzi pewne nadzieje, jednakże karty pokazują, że chłopak ten nie spełni Twoich oczekiwań, pokazuje się w kartach jako osoba zmienna, pewna siebie, wybuchowa a nawet arogancka. Musisz także uważać na wszelkiego rodzaju 'kamuflowanie' się Panów, np. czasem zdjęcie nie oddaje rzeczywistości niestety i na tego typu oszustwa możesz też natrafiać. Z drugiej strony zastanów się także czy np. pochopnie nie odrzucasz pewnych ofert?

Przechodzę do najważniejszej kwestii rady od kart, która w całej swojej rozciągłości pokrywa się z numerologią, Daleka droga mówi bądź cierpliwa i nie szukaj 'dróg na skróty'. To nie jest dobry czas na szukanie partnera, nie ma co forsować tego na siłę i np. wchodzić w relacje z ludźmi, którzy do końca Ci nie odpowiadają, przed Tobą jest jeszcze długa droga do przebycia, karty pokazują, że nie jesteś jeszcze gotowa aby wejść w stałą relację. Przez najbliższe tygodnie widać nadal myśli o miłości ale jej w kartach niestety nie widać, znajomość tak, związek nie. Twoje oczekiwania, nadzieje i pragnienia mogę nie spełnić się do nawet ok. 2 lat.

Numerologicznie przebywasz obecnie w dwóch 7 m-kach, a 7 to liczba mnicha, czyli samotności, skupianiu się na sobie i swoim własnym rozwoju. Dobra dla rozwoju duchowego, nauki, podróży ale nie do wchodzenia w nowe relacje. Lepszy czas będziesz mieć od września 2017.

Pozdrawiam serdecznie
Beata
Awatar użytkownika
kwiatela

Postautor: kwiatela » piątek 06 sty 2017, 20:50

Bardzo dziękuję za postawienie kart :buzki: w sumie pozytywnych co do związku, może jedynie te osoby trzecie, …. :kwiatek: :kwiatek:
i już wróżbę weryfikuję….tak nasza relacja jest bardzo …bardzo harmonijna… :( można według niej mieć ustalone kolejne dni tygodnia.. wiadomo kiedy pan R zadzwoni..sms..wiadomo kiedy będzie milczał, kiedy nie odezwie się itd..stad moje wątpliwości i pesymizm, :pociesza: , co do jego samopoczucia to wszystko mu się układa świetnie.. i taka sytuacja jaka jest pasuje mu..ma swoje hobby , pasje ..to on decyduje o naszej relacji..czas był by ale może brak chęci ze strony pana R…stad może i myśl ze ktoś jeszcze jest w jego życiu i ten brak czasu jest tym spowodowany… może ograniczam ale cóz jak to kobieta chciałabym wiedzieć to i owo..
Nie mieszkamy ze sobą ..a pan właśnie kupił sobie dom , wiec pewnie stad karta dom..czy z tego będzie związek ,,czas pokaże..ale ostatnio mówi jedno a robi drugie …
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :buzki: :buzki: :buzki:
Malwina88

Postautor: Malwina88 » piątek 06 sty 2017, 21:08

Dobry wieczór, dziękuje za wróżbę i poświęcony czas :). Nie ukrywam,że z niecierpliwością czekałam na odpowiedź. Karty mówią prawdę. Też myślę,że z nikim nie zwiąże się przez ten portal. Jestem ciekawa czy chodzi o znajomość z pracy. Jest chłopak, myślę, że podobam mu się lub wzbudzam jego zainteresowanie. Jest on młodszy ode mnie, tak mi się wydaje,nie znam jego daty urodzenia. Pasują jego cechy charakteru do opisu, oprócz poczucia humoru jest on zmienny, pewny siebie, wybuchowy i owszem arogancki. Fakt odrzucam pewne oferty :). Zgadza się, to nie jest dobry czas na szukanie partnera. Prawda,że szukam go na siłę, a w głębi duszy nie jestem tak naprawdę gotowa na stałą relację, bo skupiam się ostatnio głównie na innych sprawach. W ostatnim czasie zmieniłam dział w pracy, co wiązało się z dużym stresem i dalej wiąże. Żyję takimi przyziemnymi sprawami jak np. spłatą kredytu :). Dziękuje za rady, faktycznie lepiej skupić się na sobie i swoim rozwoju. Mam tylko nadzieję, że kiedyś gdzieś spotkam tą właściwą osobę, z którą połączy mnie coś więcej. Pozdrawiam :).
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » piątek 06 sty 2017, 22:00

Malwina być może karty wskazały chłopaka z pracy, bo pokazuje się on przy karcie teraźniejszości ale nie widać aby to była odpowiednia partia dla Ciebie :D Myślę, że jesteś dla niego za dojrzała...a tak poza tym wg numerologii małżeństwo powinnaś zawrzeć z osobą od siebie starszą i po 30-stym roku życia :D więc nie ma się co spieszyć :)

Ten rok wyjątkowo nie sprzyja wchodzeniu w bliższe relacje, poprzedni dużo bardziej :) rozkoszuj się teraz z bycia singlem, jeśli chodzi o finanse to 7-mka również im nie sprzyja, niestety pieniądze szybko w tym czasie wypływają z kieszeni, aby nie być stratną zachowaj rozwagę do września, gdyż jesteś obecnie pod wpływem aż trzech siódemek a nie jednej! ;) Zwracaj też uwagę na swoją intuicję i sny, bo mogą być bardzo wyostrzone :)

Pozdrawiam serdecznie
Beata
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » piątek 06 sty 2017, 22:05

kwiatela pisze:Bardzo dziękuję za postawienie kart :buzki: w sumie pozytywnych co do związku, może jedynie te osoby trzecie, …. :kwiatek: :kwiatek:
i już wróżbę weryfikuję….tak nasza relacja jest bardzo …bardzo harmonijna… :( można według niej mieć ustalone kolejne dni tygodnia.. wiadomo kiedy pan R zadzwoni..sms..wiadomo kiedy będzie milczał, kiedy nie odezwie się itd..stad moje wątpliwości i pesymizm, :pociesza: , co do jego samopoczucia to wszystko mu się układa świetnie.. i taka sytuacja jaka jest pasuje mu..ma swoje hobby , pasje ..to on decyduje o naszej relacji..czas był by ale może brak chęci ze strony pana R…stad może i myśl ze ktoś jeszcze jest w jego życiu i ten brak czasu jest tym spowodowany… może ograniczam ale cóz jak to kobieta chciałabym wiedzieć to i owo..
Nie mieszkamy ze sobą ..a pan właśnie kupił sobie dom , wiec pewnie stad karta dom..czy z tego będzie związek ,,czas pokaże..ale ostatnio mówi jedno a robi drugie …
Pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję :buzki: :buzki: :buzki:

Dzięki za weryfikację, uważam, że karty dla Ciebie były bardzo korzystne i nie ma co ironizować tylko czekać co będzie dalej, jak kupił dom to kto wie, może w przeciągu 6 m-cy się do niego wprowadzisz ;) Życzę więcej optymizmu :)

Pozdrawiam serdecznie
Beata
Awatar użytkownika
kwiatela

Postautor: kwiatela » piątek 06 sty 2017, 22:13

:kwiatek: :kwiatek: Dziękuję za nastawienie takie optymistyczne,,zobaczymy co przyniesie los..ale to typ samotnika, a wątpliwości są związane z pewna sytuacja , która miałą miejsce jakiś czas..pozdrawiam i czas pokaze co sie wydarzy
Awatar użytkownika
Aggata

Postautor: Aggata » piątek 06 sty 2017, 23:06

Beata pisze:Cześć Aggata :)
Jak pisałam powyżej zajrzałam w Twoje liczby i postawiłam karty na pracę w nowym miejscu. Zacznę od numerologii - pisałaś, że poprzedni rok był ciężki - nic dziwnego byłaś w numerologicznej 9-tce. Obecnie czyli do urodzin przebywasz w 1 i 8 a to bardzo dobre i sprzyjające liczby na rozpoczynanie nowych przedsięwzięć, w Twoim wypadku dosłownie nowej życiowej drogi. Czego możesz się spodziewać w najbliższym roku - WIELU ZMIAN. Pojawią się nowe okazje i możliwości, które byłoby grzechem przegapić, zresztą zagraniczny wyjazd jest ci pisany - w swoim portrecie numerologicznym masz liczby, które zagranicę przyciągają. To bardzo dobra wiadomość bo zagranica i praca zagranicą Ci sprzyja. Do urodzin wokół Ciebie mogą pojawić się ludzie wpływowi, którzy Ci pomogą wspiąć się wyżej po społecznej drabince. Nie zapomnij tylko o uregulowaniu i uporządkowaniu spraw zawodowo-finansowych w kraju. Dobrze, że zdecydowałaś się wyjechać właśnie teraz (to zasługa 1 w którą weszlaś we wrześniu) bo masz obecnie - do urodzin dużą trafność w ocenie sytuacji, jedyne na co musisz zwrócić uwagę to zbytnia ufność i wpływowość innych na Ciebie.
Co będzie ważne w nadchodzącym roku (do września 2017)
Zamknij za sobą wszystkie sprawy z przeszłości i skoncentruj się na sprawach bieżących, które mogą dobrze rokować na przyszłość. Działaj ale ostrożnie (szczególnie po urodzinach), postaw na spokój a nie pośpiech. W przyszłym roku możesz czuć się tak jakbyś naciskała gaz i hamulec jednocześnie, na pewne rzeczy nie będziesz mieć wpływu i pewnych rzeczy choćbyś chciała nie przyspieszysz. Podsumowując: otwórz się na nowe wyzwanie od losu ale działaj ostrożnie i z rozwagą.
Co do pracy
Pracę dostaniesz w okolicach Świąt Bożego Narodzenia, za pośrednictwem kogoś - może to być agencja pracy, job center (warto się tam zgłosić tuż po przyjeździe), lub ogłoszenie np. na facebooku w odpowiedniej grupie. Widać w kartach kontakt z kobietą - dosłownie z doradcą, pośrednikiem. Praca będzie dorywcza, najprędzej tymczasowa na okres świąteczny a mówią o tym 2 karty Złodzieja i Nieoczekiwanego Dochodu. Złodziej to w kipperze karta cykliczności, zmienności, natomiast karta Nieoczekiwanego Dochodu pokazuje finanse niewielkie, raczej dodatkowe, może dostaniesz też coś z Urzędu Pracy na zachętę ;) Są przy Tobie Pieniądze Małe w okresie zimowym ale są :) Do tego jak już wspomniałam wcześniej, co zobaczyłam w numerologii, w rozkładzie dla Ciebie pojawiły się 3 KARTY PRZEZNACZENIA, LOSU - to potwierdzenie, iż wyjazd zagranicę jest Ci po prostu przeznaczony, wpisany w Twój los, jednakże opuszczając kraj możesz nie do końca czuć się szczęśliwa, ale to się zmieni z czasem, musisz tylko zamknąć za sobą stary rozdział i otworzyć nowy. Najbliższy rok będzie dla Ciebie rokiem adaptacyjnym ale wierzę, że dasz radę :)
aggata.jpg

Witaj Beato :)
Wracam z weryfikacja wrozby:
Pracę dostałam tak jak napisałaś z ogłoszenia. Nie są to duże pieniądze- praca 25h tygodniowo więc wiadomo :)
Ale lepsze TO niż nic. Przede mną sporo pracy: przede wszystkim muszę dobrze przyswoić język.
Dziękuję Ci :)
Pozdrawiam
Gdy wygrasz sam ze soba - mozesz wygrac ze wszystkim
Malwina88

Postautor: Malwina88 » sobota 07 sty 2017, 11:27

Dziękuje za dodatkowe uwagi. Fakt, ten chłopak nie jest dla mnie, taki trochę z niego nastolatek :). Czyli coś tam w dalekiej przyszłości się wydarzy :). Czeka mnie dużo wydatków. Pozdrawiam.Wszystkiego dobrego :).
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » sobota 07 sty 2017, 14:51

Dzieki Aggata za weryfikację, jak na ang warunki to 25h w tyg. i tak jest super, a umowa zlecenie czy inna?
Awatar użytkownika
Ramona

Postautor: Ramona » sobota 07 sty 2017, 17:40

Witam pani Beato! :kwiatek:
Pisze do Pani ponieważ chciałabym się dowiedzieć jak mi pójdzie egzamin praktyczny na prawo jazdy. Egzamin odbędzie się 17.01.2017 roku o godzinie 9:00.
Bardzo mi zależy na tym bo później chce wyjechać za granice. Boje się, że mnie stress zeżre :( Jak pani to widzi w swoich kartach?
Pozdrawiam :)
dane podeśle na priv
Est mihi cura futura
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » sobota 07 sty 2017, 17:42

Zaraz zobaczę Ramona, akurat siędzę przy kompie :)
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » sobota 07 sty 2017, 18:03

Ramona pisze:Witam pani Beato! :kwiatek:
Pisze do Pani ponieważ chciałabym się dowiedzieć jak mi pójdzie egzamin praktyczny na prawo jazdy. Egzamin odbędzie się 17.01.2017 roku o godzinie 9:00.
Bardzo mi zależy na tym bo później chce wyjechać za granice. Boje się, że mnie stress zeżre :( Jak pani to widzi w swoich kartach?
Pozdrawiam :)
dane podeśle na priv
Ramonko niestety karty pokazują oblanie tego egzaminu i konieczność jego powtórki. Najprawdopodobniej zrobisz jakiś poważniejszy przepisowy błąd lub trafisz na służbistę, który na nic nie przymknie oka...Karty relultatu nie są niestety optymistyczne, niestety stres odegra na tym egzaminie bardzo dużą rolę i może Cię nieco sparaliżować, karty radzą aby się nigdzie i z niczym nie spieszyć, szczególnie przy takich warunkach pogodowych jakie panują obecnie w Polsce. Musisz jeszcze popraktykować więcej, powtórz sobie jeszcze raz przepisy drogowe i teorię.

Pomimo niepomyślnej wróżby życzę Ci powodzenia i zdanego egzaminu!
Pozdrawiam serdecznie
Beata
Awatar użytkownika
Ramona

Postautor: Ramona » sobota 07 sty 2017, 18:09

No nic Pani Beatko :) co ma być to będzie
Dziękuję za wróżbę :
Pozdrawiam
Est mihi cura futura
dornet

Postautor: dornet » niedziela 08 sty 2017, 12:24

Beata pisze:Dornet jeśli chodzi o Twojego eks niestety nie 'wieje' optymizmem ale niestety przewaga kart negatywnych nakreśla interpretację negatywną.
Pozdrawiam serdecznie
Beata
Dziękuję Beatko. Dużo trudnych chwil za nami, dużo emocji i trudno oczekiwać, żeby było inaczej. Wszystko wymaga czasu......
Serdecznie pozdrawiam :buziak:
ewelayne96

Postautor: ewelayne96 » niedziela 08 sty 2017, 19:39

:) Witam, czy mogę prosić o wróżbe czy w najbliższym czasie 3 miesiące poznam kogoś interesującego, obecnie jestem samotna Ewelina 18.10.1996 pozdrawiam serdecznie
Jeśli jest się wiernym sobie, tylko dobre rzeczy się przytrafią.
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » niedziela 08 sty 2017, 23:48

ewelayne96 pisze::) Witam, czy mogę prosić o wróżbe czy w najbliższym czasie 3 miesiące poznam kogoś interesującego, obecnie jestem samotna Ewelina 18.10.1996 pozdrawiam serdecznie

Witam Cię Ewelinko :)

Odpowiedź na Twoje pytanie nie jest wcale taka oczywista :) W rozkładzie głównym nie pojawia się żaden mężczyzna, karty wskazują ogólnie na problem ze spotkaniem interesującej Cię osoby, dodatkowo pokazując radę aby zdecydowanie poczekać i nie dokonywać obecnie żadnych zmian w życiu uczuciowym. Jednak przy Tobie pojawia się karta Złodzieja, a w aurze przystojny adorator, więc bardzo możliwe, że jednak ktoś będzie się przy Tobie kręcił ale raczej nie będzie to nowo poznana osoba, tylko ktoś kto może powrócić z przeszłości lub ew. ktoś kogo już znasz. Niestety karty ostrzegają Cię przed tym chłopakiem, określając go jako 'casanovę' , uwodziciela, kłamcę, któremu nie można ufać - wokół niego same negatywne karty!. W każdym razie związku z nim nie będzie, nadal widać przy Tobie samotność ale w kartach pojawia się także informacja, że za rok do 2 lat - lato, do Twoich urodzin (wtedy wejdziesz także w lepsze lata numerologiczne) masz szansę stworzyć z kimś szczęśliwą relację :)

Patrząc na numerologię do września znajdujesz się w 9 i 1 a to oznacza, że wszelkie nowe znajomości nie będą teraz dla Ciebie korzystne, ponieważ nie będą miały kontynuacji w przyszłości, zarówno karty jak i numerologia zalecają cierpliwie czekać na odpowiedniego Pana, który się za jakiś czas pojawi :)

Pozdrawiam serdecznie
Beata
ewelayne96

Postautor: ewelayne96 » poniedziałek 09 sty 2017, 07:22

Dziękuję za wróżbe, wróżko Beato, oraz za cenne podpowiedzi. Pozdrawiam serdecznie Ewelina. :buziak:
Jeśli jest się wiernym sobie, tylko dobre rzeczy się przytrafią.

Wróć do „Gabinety wróżek i wróżbitów”