Joana zaprasza na wróżby.

Moderatorzy: Tarofides, Wróżki i wróżbici

Regulamin forum
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie sprawdź Regulamin Działu. Korzystając z darmowej wróżby pamiętaj, że ktoś poświęcił swój wolny czas i umiejętności dla Ciebie, dlatego postaraj się zweryfikować wróżbę (czy ma odniesienie do rzeczywistości), bo to jest bardzo cenne dla rozwoju wróżebnych talentów. Nikt nie ma obowiązku odpowiadać na Twoją prośbę, więc bądź uprzejmy! Podziękuj za darmową wróżbę, bez oglądania się na zabobony. Pamiętaj że wróżba jest tylko wskazówką, ma dać Ci do myślenia, a nie zastąpić je przy podejmowaniu decyzji.
Na Forum Dobry Tarot wróżymy tylko osobom pełnoletnim, mającym na swoim koncie co najmniej 3 posty.
Zadaj pytanie wybranej osobie (wróżka/wróżbita) w dziale "Gabinety ...", albo załóż nowy wątek na swoje pytanie.
Zanim zadasz pytanie kartom tarota, dobrze się zastanów. Od tego, jak sformułujesz pytanie, zależy, jaką odpowiedź otrzymasz
Zabronione jest zadawanie tego samego pytania kilku osobom jednocześnie!
Awatar użytkownika
Lorii

Re: Joana zaprasza na wróżby.

Postautor: Lorii » niedziela 09 paź 2016, 20:25

Witaj :)
Czy mogłabym spytać o pewnego pana K.? Dane wyślę na priv, jeśli będziesz zdania że nie postawisz kart to zrozumie, pozdrawiam :)
niebiesko_oka

Postautor: niebiesko_oka » poniedziałek 10 paź 2016, 14:30

Witaj :)
Jakiś czas temu odezwała się mnie mój przyjaciel z prośbą o spotkanie, a potem w propozycję abym do niego przyjechała. Jestem bardzo zmieszana i nie wiem jak to odbierać, czy się zgodzić.
Dlatego bardzo proszę spytaj karty : czemu zależy mu tak bardzo na spotkaniu ze mną i jaki to będzie miało wpływ na relacje moje z nim oraz jego i jego chyba obecnej dziewczyny w najbliższej przyszłości.
Dane i krótki opis sytuacji wysyłam w WP
Pozdrawiam ciepło
Niebiesko_oka
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » poniedziałek 10 paź 2016, 19:19

Lorii w okresie gdy byliście w bliskim kontakcie była spora szansa na kontynuację tej znajomości. Jednak pod pewnymi warunkami. Musiałabyś otworzyć się na niego a on na Ciebie. Wasze drogi się rozeszły zanim zdołaliście zbudować coś trwalszego. Gdzieś w głębi serca masz nadzieję na spotkanie, odnowę kontaktu. Pewnie po to by ożywić stare uczucia, sentymenty i miłe chwile. Są między wami pewne niewyjaśnione sprawy, niedomówienia. Sądzisz że gdyby była okazja to wyjaśnić, znajomość mogła by się odnowić. Przez moment myślałaś nawet czy nie odezwać się do niego... On ma do Ciebie pewien sentyment i miło wspomina spędzone razem chwile. Nie wraca często do tych wspomnień, bo ma swój świat. Pracuje, jeszcze się uczy- może kursy. Jest zajęty i zaabsorbowany. Jego serce nie jest wolne, stara się zbudować relację z pewną kobietą.
Sama musisz zdecydować, czy spróbować odnowić kontakt. Nie wydaje mi się żeby było warto. Minęło trochę czasu i więcej Was obecnie dzieli jak łączy.
Myślę że sny o tej osobie wynikają z niewyjaśnionych spraw z przeszłości między Wami. Coś nie zostało powiedziane.
Wróżba wykonana na okres do 2 miesięcy.

Proszę o wstępne uwagi do wróżby. Pozdrawiam :buziak:
Nie zadawaj pytań, na które nie chcesz poznać odpowiedzi.
Moja strona internetowa

http://joanna-tarot.tumblr.com/
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » poniedziałek 10 paź 2016, 19:41

Niebiesko_oka mężczyzna o którego pytasz prowadzi nieczystą grę. Będąc z związku szuka przygód i okazji do zdrady. Pomimo, że tworzy relację, czuje się zupełnie wolny i niezależny od nikogo. On się tylko bawi w dom, natomiast zapewnia osobę z która jest że może na nim polegać i obiecuje związek oraz wspólną przyszłość. Byliście kiedyś razem, na pewno macie wspólne wspomnienia i pewien sentyment do siebie. Propozycja tego mężczyzny jest dla Ciebie zaskoczeniem. Blokuje Cię świadomość, ze on nie jest wolny. Myślę, że on nadal czuje do Ciebie duży sentyment. Nie chce stworzyć relacji, pragnie się zabawić. Przy czym będzie podkreślał, że nie jest gotów wejść z Tobą w związek. Postawi sprawę jasno, będzie Cię próbował przekonać do swoich racji. Jest szansa że ulegniesz, bo sądzisz, że propozycja jaką Ci złożył jest próbą odnowienia relacji. Myślisz, że on chce wszystko zbudować od nowa. Zapewniam Cię, że jest zupełnie inaczej. Decyzja należy do Ciebie, ale nie oczekuj że znowu będziecie razem. On myśli tylko o tym by miło spędzić czas, bez żadnych zobowiązań.

Proszę o wstępne uwagi do rozkładu. Pozdrawiam :)
Moja strona internetowa

Awatar użytkownika
lune

Postautor: lune » poniedziałek 10 paź 2016, 21:13

Witaj Joanno. Jestem osobą studiującą/pracującą. Zawodowo mój staż jest krótki- 2 miesiące. Atmosfera jest bardzo kiepska. W sumie jest jak w kalejdoskopie. Czuję, iż ktoś ma ochotę mnie wygryźć. Jak będą układały się moje stosunki w pracy z osobą X i X.
Oraz na uczelni z osobą Y. Zakres czasowy do 10 listopada.
Dane przesyłam na prv :)
La Lune
niebiesko_oka

Postautor: niebiesko_oka » poniedziałek 10 paź 2016, 21:31

Joana pisze:Niebiesko_oka mężczyzna o którego pytasz prowadzi nieczystą grę. Będąc z związku szuka przygód i okazji do zdrady. Pomimo, że tworzy relację, czuje się zupełnie wolny i niezależny od nikogo. On się tylko bawi w dom, natomiast zapewnia osobę z która jest że może na nim polegać i obiecuje związek oraz wspólną przyszłość. Byliście kiedyś razem, na pewno macie wspólne wspomnienia i pewien sentyment do siebie. Propozycja tego mężczyzny jest dla Ciebie zaskoczeniem. Blokuje Cię świadomość, ze on nie jest wolny. Myślę, że on nadal czuje do Ciebie duży sentyment. Nie chce stworzyć relacji, pragnie się zabawić. Przy czym będzie podkreślał, że nie jest gotów wejść z Tobą w związek. Postawi sprawę jasno, będzie Cię próbował przekonać do swoich racji. Jest szansa że ulegniesz, bo sądzisz, że propozycja jaką Ci złożył jest próbą odnowienia relacji. Myślisz, że on chce wszystko zbudować od nowa. Zapewniam Cię, że jest zupełnie inaczej. Decyzja należy do Ciebie, ale nie oczekuj że znowu będziecie razem. On myśli tylko o tym by miło spędzić czas, bez żadnych zobowiązań.
Witaj , bardzo dziękuje ci za rozkład. Trochę trudno mi się odnieść na razie do tego co napisałaś. Od jakieś czasu łączy nas dziwna relacja gdy ja rezygnuje i oddalam się od powrotem powraca.
Chciałbym się tylko zapytać na jaki okres stawiałaś wróżbie?
Pozdrawiam
Niebiesko_oka
Ostatnio zmieniony poniedziałek 10 paź 2016, 21:36 przez niebiesko_oka, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » poniedziałek 10 paź 2016, 21:34

Niebiesko_oka na okres około 2 miesięcy.
Moja strona internetowa

Awatar użytkownika
Lorii

Postautor: Lorii » poniedziałek 10 paź 2016, 21:40

Joana pisze:Lorii w okresie gdy byliście w bliskim kontakcie była spora szansa na kontynuację tej znajomości. Jednak pod pewnymi warunkami. Musiałabyś otworzyć się na niego a on na Ciebie. Wasze drogi się rozeszły zanim zdołaliście zbudować coś trwalszego. Gdzieś w głębi serca masz nadzieję na spotkanie, odnowę kontaktu. Pewnie po to by ożywić stare uczucia, sentymenty i miłe chwile. Są między wami pewne niewyjaśnione sprawy, niedomówienia. Sądzisz że gdyby była okazja to wyjaśnić, znajomość mogła by się odnowić. Przez moment myślałaś nawet czy nie odezwać się do niego... On ma do Ciebie pewien sentyment i miło wspomina spędzone razem chwile. Nie wraca często do tych wspomnień, bo ma swój świat. Pracuje, jeszcze się uczy- może kursy. Jest zajęty i zaabsorbowany. Jego serce nie jest wolne, stara się zbudować relację z pewną kobietą.
Sama musisz zdecydować, czy spróbować odnowić kontakt. Nie wydaje mi się żeby było warto. Minęło trochę czasu i więcej Was obecnie dzieli jak łączy.
Myślę że sny o tej osobie wynikają z niewyjaśnionych spraw z przeszłości między Wami. Coś nie zostało powiedziane.

Proszę o wstępne uwagi do wróżby. Pozdrawiam :buziak:

Raz jeszcze dziękuję. To co napisałaś jest prawdą. Była szansa na to by bardziej się zbliżyć - właśnie dzięki otworzeniu się na tą osobę, ale tego nie zrobiłam. Oj tak, rozeszły się kiedy mogło być po prostu dobrze...Są nie domówienia bo były różne sytuacje, których nie wyjaśniliśmy sobie. Myślałam by wrócić do znajomości, ale kontakt totalnie na tyle się urwał, że już nie odnowie niczego. Ale to dobrze, niech każdy idzie w swoją stronę :) Może kiedyś, a jak nie to nie... :buzki: Dokładnie tak sądziłam, że byłabym wstanie to odnowić.. Na pewni się uczy, a pracować bardzo możliwe że pracuje.. dokładnie tak, czas swój miałam. A z tymi snami to zapewne z tego..Dziękuję Joana opisałaś dokładnie jak ja czułam i myślałam. Dzięki wielkie! Jesteś niesamowita :buziak: :kwiatek:
kkaska04

Postautor: kkaska04 » poniedziałek 10 paź 2016, 22:58

Joano, proszę Cię o wróżbę. Szukam pracy, jednak wcześniej skupiałam się na szukaniu jej w poblizu mojego miejsca zamieszkania. Teraz zdecydowałam się na przeprowadzkę wiele kilometrów dalej, w poblize miejsca zamieszkania mezczyzny, ktorego poznalam swa miesiące temu. Jednak najpierw chciałabym znaleźć tam pracę, a dopiero później się przeprowadzać. Czy mi się to uda? Dodatkowo nie wiem czy uda mi się zbudować coś trwałego z tym mężczyzna, czy moze jednak to nie jest osoba, która chciałabym wchodzić ze mna w jakies powazniejsze relacje. Na początku znajomości tak mi sie wydawalo, zresztą sam mi powiedział, ze chciałby ze mną byc, a teraz kuz nie wiem...Proszę Cię o postawienie kart w tej sprawie. Dane wysyłam na pw. Pozdrawiam serdecznie :-) :-)
Malwina88

Postautor: Malwina88 » poniedziałek 10 paź 2016, 23:56

Dobry wieczór :) Wracam ponownie :). Proszę o wróżbę odnośnie sfery uczuciowej. Od półtora miesiąca jestem ponownie na portalu randkowym. Zaczęłam się spotykać z różnymi osobami. Mam mieszane uczucia. Czy w najbliższym czasie zwiąże się z kimś na poważnie? Co do ostatniej wróżby, wszystko się zgadza i sprawdza. Z góry dziękuje za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam :). Malwina, 01.06.1988.
viewtopic.php?f=177&t=16721&p=343908#p343963
wrożba
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » wtorek 11 paź 2016, 18:11

Lune wróżba jest wykonana na miesiąc czasu do 10 listopada, jak prosiłaś.
Twoje relacje ze współpracowniczką są trudne, nie umiecie się porozumieć. Oczywiście mogłybyście w przyszłości lepiej się dogadywać, ale do tego potrzebna jest wola obu stron. Ona natomiast jest zamknięta na Twoje argumenty. Ma skłonność do przypisywania sobie cudzych zasług, umie zaskarbić sobie sympatię przełożonych. Jest obecnie bardzo skupiona na swoim życiu prywatnym, myślę że nie powinna Ci sprawiać większych problemów. W kontaktach z nią potrafisz być bardzo stanowcza, wręcz dominująca. Wykazujesz się większą inicjatywą i siłą przebicia, to jest widoczne na zewnątrz. Dominujesz nad nią, z czego prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy. To Ty przesz do przodu, dzwonisz, kontaktujesz się w Waszym imieniu, wykazujesz inicjatywę. Ona jest jakby doczepiona do Ciebie, bazuje na tym co wypracujesz. Proponuję sprawiedliwie rozdzielić zadania i trzymać się tego konsekwentnie.

Współpracownik o którego pytasz jest osobą bardzo stanowczą. Lubi dominować i zawsze mieć rację. Stara się rzetelnie wywiązywać ze swoich zadań, jest pracowity. Co zaskakujące chciałby abyś była wobec niego bardziej miła, rozmowna, ciepła. Rywalizujecie, ale on nie jest dla Ciebie żadnym zagrożeniem. Masz wobec niego mieszane uczucia, nie umiesz go właściwie ocenić, sklasyfikować. Pewnie stąd bierze się niepewność co do jego osoby. Oceń go właściwie, według tego co wnosi do pracy zespołu, jak się zachowuje, czy umie być pomocny. Doceń jego wkład, bądź wobec niego bardziej wyrozumiała. Nie wiem, czy wiesz, ale tworzy się między wami pewna zażyłość. Myślę że Wasza współpraca będzie się dobrze układać w najbliższym czasie.
Moja strona internetowa

Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » wtorek 11 paź 2016, 19:11

Kkaska04 mężczyzna o którego pytasz w jakiś sposób próbuje wycofać się z Waszej relacji. Już od jakiegoś czasu mogłaś zaobserwować pierwsze symptomy ochłodzenia, dystansu i oddalenia między Wami. W najbliższych tygodniach zapadną decyzję co dalej z tą znajomością. On próbuje w jakiś sposób się wycofać. Nie jest do końca szczery i zamiast rozmowy i prób wyjaśnienia sytuacji, salwuje się ucieczką. Czeka Was na pewno poważna rozmowa. Spróbuj ocenić czy możesz na niego liczyć, jakie ma zamiary wobec Ciebie i jakie nadzieje wiąże z tą znajomością. Od początku miałaś duże nadzieje wobec niego. Obawiam się że w sprawach finansowych i życiowych możesz obecnie liczyć jedynie na siebie. W pewnym stopniu to rozumiesz i pewnie dlatego mnie o to pytasz. Karty wskazują że nie powinnaś wiązać nadziei i planów życiowych w oparciu o niego. Przeprowadzka i szukanie pracy tam nie jest najlepszym pomysłem gdy Wasza relacja pozostawia sporo do życzenia. Z jego strony nie możesz oczekiwać pomocy i wsparcia. Proponuję byś z nim przeprowadziła poważną rozmowę i spróbowała wyjaśnić sytuację. Przykro mi, że nie mam dla Ciebie lepszych wieści :pociesza: Myślę jednak, że warto wszystko wyjaśnić i zdecydować czy to dalej ciągnąć.

Karty zostały rozłożone na okres do końca 2016 roku, czyli 2,5 miesiąca.

Proszę o wstępne uwagi do wróżby. Pozdrawiam serdecznie :)
Moja strona internetowa

Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » wtorek 11 paź 2016, 19:40

Malwina88 szukasz bezinteresownej i czystej miłości. Ta chęć niesienia pomocy i wspierania partnera, może powodować spotykanie osób z problemami. Nie zrażasz się szybko, także nawet jeśli dana znajomość wydaje się być nie do końca odpowiednia, chcesz o nią walczyć. Myślę, że powinnaś nieco zmienić nastawienie. Staraj się iść do przodu, nie oglądaj się za siebie. Czerp z poprzednich doświadczeń w relacjach ale nie powtarzaj dawnych błędów. Bądź ostrożna, ale nie bój się komuś zaufać. Nie trać nadziei na spotkanie swojej drugiej połówki. Od nowo poznanego partnera oczekujesz pewnej stabilizacji materialnej. Chcesz się poczuć bezpiecznie u jego boku. Dotychczas poznani panowie nie mogli Ci zapewnić bezpieczeństwa. Nie oceniaj nowo poznanych osób pod kątem statusu społecznego. Nie ufasz nowo poznanym osobom, to bardzo dobra postawa, ale staraj się nieco bardziej otworzyć na nowe znajomości. Nie od razu trafi się ktoś właściwy, ale by go poznać, musisz odrzucić osoby które Ci nie odpowiadają. Uwierz w to , że Ci się uda, poznasz nowe osoby, nawiążecie nić porozumienia. Nie z każdej znajomości tworzy się trwały związek, potrzeba czasu by kogoś poznać, nieco wytrwałości i czasu. Posłuchaj dobrych rad życzliwych Ci osób. Czasem ktoś z boku widzi sytuację w zupełnie innym świetle i może dać cenne wskazówki. Ciesz się z tego co masz, wbrew temu co myślisz masz powody do zadowolenia. Buduj nowe relacje, bądź nastawiona optymistycznie i otwórz się na drugiego człowieka. Czekaj cierpliwie i spokojnie los w końcu postawi na Twojej drodze właściwą osobę. Postaraj się w to uwierzyć. Wiara czyni cuda a wytrwałość prowadzi do celu :)

Wróżba została wykonana na okres około 2,5 miesiąca, czyli do końca 2016 roku.

Proszę o wstępne uwagi do rozkładu. Pozdrawiam serdecznie.
Moja strona internetowa

Awatar użytkownika
lune

Postautor: lune » wtorek 11 paź 2016, 21:47

Dziękuję Droga Joano
1. Pani.
Wszystko się zgadza, jest skupiona na swoim życiu prywatnym. Nie potrafimy na wzajem się przed sobą otworzyć. Czy ja jestem osobą dominującą. Ciężko mi powiedzieć, to raczej ja słucham jej poleceń - ze względu na mój krótki staż pracy. Jednak mogę się zgodzić z tym, iż działam na własną rękę. Nie jestem prowadzona (jako nowy pracownik), sama muszę wszystko robić, nie ma tu miejsca na narzekanie. Ona dużo ode mnie wymaga. A ja biorę to na siebie, nie użalam się nad tym, iż czegoś nie potrafię zrobić.

2. Pan.

Rywalizuję z Panem. To prawda. Wgryzł się w miejsce mojej przyjaciółki, którą w bardzo nie ładny sposób zwolnili. Mój dystans właśnie stąd wynika i ogromna nieufność do tych dwóch osób.
La Lune
Malwina88

Postautor: Malwina88 » środa 12 paź 2016, 10:36

Dzień dobry :). Wróżba jest bardzo trafna i jestem nią pozytywnie zaskoczona. Zgadza się wszystko, od opisu mojego postępowania, po cechy, na które zwracam uwagę u płci przeciwnej. Wszystkie Twoje rady wezmę pod uwagę. Wróżba jest niezwykle budująca, czytałam ją wiele razy. Zgadza się "wiara czyni cuda a wytrwałość prowadzi do celu". Jeszcze raz bardzo dziękuje :).
kkaska04

Postautor: kkaska04 » środa 12 paź 2016, 10:56

Joana pisze:Kkaska04 mężczyzna o którego pytasz w jakiś sposób próbuje wycofać się z Waszej relacji. Już od jakiegoś czasu mogłaś zaobserwować pierwsze symptomy ochłodzenia, dystansu i oddalenia między Wami. W najbliższych tygodniach zapadną decyzję co dalej z tą znajomością. On próbuje w jakiś sposób się wycofać. Nie jest do końca szczery i zamiast rozmowy i prób wyjaśnienia sytuacji, salwuje się ucieczką. Czeka Was na pewno poważna rozmowa. Spróbuj ocenić czy możesz na niego liczyć, jakie ma zamiary wobec Ciebie i jakie nadzieje wiąże z tą znajomością. Od początku miałaś duże nadzieje wobec niego. Obawiam się że w sprawach finansowych i życiowych możesz obecnie liczyć jedynie na siebie. W pewnym stopniu to rozumiesz i pewnie dlatego mnie o to pytasz. Karty wskazują że nie powinnaś wiązać nadziei i planów życiowych w oparciu o niego. Przeprowadzka i szukanie pracy tam nie jest najlepszym pomysłem gdy Wasza relacja pozostawia sporo do życzenia. Z jego strony nie możesz oczekiwać pomocy i wsparcia. Proponuję byś z nim przeprowadziła poważną rozmowę i spróbowała wyjaśnić sytuację. Przykro mi, że nie mam dla Ciebie lepszych wieści :pociesza: Myślę jednak, że warto wszystko wyjaśnić i zdecydować czy to dalej ciągnąć.

Karty zostały rozłożone na okres do końca 2016 roku, czyli 2,5 miesiąca.

Proszę o wstępne uwagi do wróżby. Pozdrawiam serdecznie :)

Jest tak jak piszesz, czuję, że coś jest nie tak, że on w jakiś sposób ucieka... Już kilkakrotnie były między nami rozmowy dotyczące tego co jest i co dalej, jednak on cały czas uważa, że chce kontynuować znajomość. Nawet na moje słowa, że zrozumiem, jeśli to będzie koniec znajomości reaguje od razu słowami "chcę dalej utrzymywać znajomość". Jednak ja cały czas poszukuje tam pracy, jestem zdecydowana na 100%. Czy to mi się uda?
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » środa 12 paź 2016, 11:35

Kkaska04 jednorazowo odpowiedziałam na jedno Twoje pytanie, tak jest zaznaczone w regulaminie mojego gabinetu. Sądziłam że jedno wynika z drugiego, brak wsparcia tego mężczyzny uniemożliwia przeniesienie się tam. Skoro to dla Ciebie aż tak ważne, zrobię wyjątek i sprawdzę w kartach.

Czy uda Ci się znaleźć pracę w miejscu gdzie jej szukasz ? Praca jest Ci potrzebna na teraz, dosłownie na już. Faktycznie to dobry moment by jej szukać. Zdecydowanie korzystniejsze propozycje są właśnie tam, z dala od Twojego miejsca zamieszkania. Inne warunki pracy i płacy. Zupełnie nowe możliwości. Bierzesz pod uwagę inne branże. To dobra droga. Pomyśl czy w miejscu gdzie szukasz nowej pracy nie mieszka osoba jaką znasz, może ktoś z dalszej rodziny, dawni znajomi. Choć przesz do przodu i naprawdę odważnie chcesz się puścić na nieznane wody, podświadomie czujesz lęk. To jednak spora zmiana i niepewna przyszłość. Karty zapewniają jednak, że jeśli otrzymasz propozycję zatrudnienia, nie powinnaś się wahać. To doskonały moment. Jedynym problemem może okazać się zakwaterowanie i konieczność zainwestowania pewnej kwoty by tam się ulokować. Sądzę jednak, że sobie poradzisz. Wprowadzasz swój plan w życie, uda Ci się, bądź tylko konsekwentna w działaniu. Jeśli chodzi o branżę w jakiej znajdziesz zatrudnienie, to pokazuje mi się handel, obrót pieniędzmi, kontakty z innymi ludźmi. Niewykluczona praca w firmie zagranicznej, w lombardzie, w firmie transportowej. Sądzę że Twoje zajęcie będzie polegać na kontaktach z ludźmi, oraz na nadzorowaniu przepływu pieniędzy.
Czas jaki obejmuje wróżba to około 2,5 miesiąca, czyli do końca 2016 roku.
Moja strona internetowa

kkaska04

Postautor: kkaska04 » środa 12 paź 2016, 13:08

Dziękuję serdecznie za ten wyjątek :) Cóż, szukam pracy związanej ze swoją dziedziną. Wysłałam cv do dużej firmy zajmującej się kontrolą jakości. Jeśli się uda to rzeczywiście będzie to praca związana z innymi ludźmi, trochę z handlem i transportem :) A jeżeli chodzi o zakwaterowanie to mam tam sporo rodziny, a myślę, że siostra mamy jest skłonna mi pomóc na początku :)
Oczywiście wrócę z weryfikacją za jakiś czas ;)
Jeszcze raz dziękuję za pomoc, którą mi okazujesz na każdym kroku :buzki: :buzki:
Awatar użytkownika
Danka

Postautor: Danka » czwartek 13 paź 2016, 00:18

Witaj Joana
Czy mogę cię prosić byś spojrzała na moją sytuację w związku z Panem o którego pytałam kiedyś tu: viewtopic.php?f=83&t=16721&p=336735#p336540
I oczywiście w tamtym momencie dostałam super satysfakcjonującą odpowiedź natomiast teraz nadeszła chwilą że zaczęło mi zależeć na tym koledze, ale nie potrafię mu tego okazać, tym bardziej że mam w głowie myśli że on mając tyle pięknych koleżanek dlaczego miałby chcieć mnie tak się nakrecam... a jeszcze ostatnio powiedział że zamierza kupić mieszkanie w innym mieście i się przeprowadzić i to mnie już całkowicie zablokowalo i mam wrażenie że stwarzam pozory że mi na nim nie zależy :( choć jest zupełnie na odwrót.
Proszę spójrz czy będziemy razem czy mogę coś zrobić by być z nim? Czy możesz spojrzeć w karty i określić jakiś czas na ewentualną możliwa realizację moich marzeń związanych z Panem i czy on faktycznie wyjedzie?
Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego :buzki:
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » piątek 14 paź 2016, 19:29

Danka masz poczucie przegranej, jakby ta znajomość nie rozwijała się po twojej myśli. To Twój punkt widzenia. Troszkę więcej wiary w siebie, optymizmu i odrobinę jaśniejszego spojrzenia w przyszłość. Realizacja pragnień leży w Twoich rękach, a Ty celowo się izolujesz od tej osoby, stwarzasz sztuczny dystans. Bardzo Ci zależy ale kompletnie tego nie okazujesz. Gra jaką prowadzisz do niczego nie prowadzi. Czy nie lepiej porozmawiać bardziej otwarcie, dać do zrozumienia, że ta osoba Ci odpowiada, że wiążesz z nią nadzieje. Mężczyzna o którego pytasz nosi się z zamiarem zmiany miejsca zamieszkania. To jednak zależy od wielu czynników, głównie od finansów. Jego wyjazd nie jest jeszcze przesądzony. W dzisiejszych czasach można budować znajomość, relację a nawet związek na odległość. On jest dość skryty i nie ujawnia swoich uczuć, ale w kartach widać, że jest zainteresowany Twoją osobą. Ponieważ wysyłasz kompletnie sprzeczne sygnały, to on nie bardzo wie, co ma o Tobie myśleć. Proponuję zastanowić się czego chcesz, pragniesz, do czego dążysz. Potem zacząć się o to starać. Gierki, obawy, strach, sprzeczne działania wprowadzą tylko chaos do tej znajomości. Życzę Ci więcej wiary w siebie i w cel do którego dążysz :buziak:

Wróżba została wykonana na okres około 2,5 miesiąca, czyli do końca 2016 roku.

Proszę o wstępne uwagi do rozkładu. Pozdrawiam serdecznie.
Moja strona internetowa

Kii

Postautor: Kii » sobota 15 paź 2016, 19:23

Joana pisze:Kii jesteś dobrą żoną i matką, kobietą która troszczy się najpierw o innych a dopiero potem o siebie. To jednak Cię wzmacnia i pozwala przetrwać trudne chwile. Czeka Cię separacja, rozstanie z mężem. Bardzo byś tego chciała. Boisz się go, jego agresywnych zachowań, braku odpowiedzialności. Na Twojej głowie jest cały dom, starasz się jak możesz zapewnić w nim spokój i bezpieczeństwo. Martwisz się swoją sytuacją materialną, jakoś starcza na wszystko, ale dzięki Twojej zaradności i oszczędzaniu. Myślę, ze jak mąż będzie na odwyku czeka Cię nowy początek, zupełnie nowe możliwości się pojawią. Na pewno będziesz spokojniejsza i wyciszona. Myślę, ze teraz jest właśnie takie apogeum kłopotów. karty zapowiadają zmianę, może nie gwałtowną, ale na pewno na lepsze. Rozłożyłam rozkład cygański, bardzo ogólny. Karty napawają nadzieją. Życzę Ci by Twoja sytuacja się ustabilizowała i poprawiła jak najprędzej. Są na to duże szanse :)

Proszę o wstępne odniesienie się do rozkładu. Pozdrawiam cieplutko :buziak:

Witam ..Pisałaś o rozstaniu z mężem ..do tego chyba wszystko zmierza. On będzie miał sprawę z powodu znęcania się nade mną . Jest wściekły. Zapowiada wojnę ..stosunki nasze się pogorszyły ..Sąd wysłał go na terapię odwykowa ale nie zamknięta..ale znów popija ..więc pewnie czeka go odwyk zamknięty ..wszystko się kumuluje ..mam dużo stresu ..Ale wciąż mam.nadzieję że się ułoży.. on zaczyna powoli ponosić konsekwencję swoich działań.. coś ruszyło do przodu... pozdrawiam
Awatar użytkownika
KrasnorBrawnis

Postautor: KrasnorBrawnis » niedziela 16 paź 2016, 13:58

Cześć!
W zeszłym miesiącu pytałem Jednorożca LeCaro o to, czy do końca tego roku przytrafi się coś niedobrego i wyszło, że możliwe, że przeciwko mnie będzie jakaś starsza, wykształcona i pewna siebie kobieta.
Ponieważ przeczuwam, o co może chodzić, czy mogę prosić o wróżbę? Jeżeli prośba będzie kolidować w jakiś sposób w regulaminem, bo poprzednia wróżba z racji dłuższego czasu "trwania" jest jeszcze niezweryfikowana, to przepraszam.
Pytanie dotyczy w zasadzie tylko jednej kwestii: czy w najbliższym czasie będę mieć jakieś nieprzyjemności związane z prawem czy jakieś niepomyślne wydarzenia karno-skarbowe? Czy te sprawy mogą być powiązane z osobami: sędziego, prokuratora, komornika, policjanta, urzędnika i jeżeli tak, to czy karty pokazują jak poważne mogą być problemy?
Od miesiąca nie mogę spać, jestem zestresowany do granic możliwości, każdy ruch na klatce schodowej czy dźwięk domofonu przyprawia mnie o szybsze bicie serca, bo już kiedyś mieliśmy niezapowiedzianą wizytę komornika - sprawy dotyczyły gruntów i ponieważ wokół dwóch działek w dwóch różnych miejscach toczą się różne sprawy a współwłaściciele robią nam wiecznie przeszkody i przez ich celowe działania musieliśmy już zapłacić niemało pieniędzy, miesiąc temu naszły mnie tak gigantyczne obawy, że właściwie ostatni miesiąc mam wyjęty z życiorysu. Gdyby sprawa dotyczyła tylko mnie, pewnie bym to jakoś przebolał, ale w moim przypadku każda nieprzyjemna sytuacja dotyczy również siostry i mamy i dlatego się tak niepokoję. I tak nocami rozmyślam co się w niedalekiej przyszłości zdarzy na polu czy to prawnym, czy finansowym, czy to ja coś zawiniłem, czy znowu nie z naszej winy przyjdzie nam ponosić konsekwencje prawne czy finansowe. Pytanie nie jest tylko związane z tymi sprawami karno-skarbowymi czy spadkowymi i własnościowymi, bo może jest to mylny trop, tylko chciałbym zapytać ogólnie, bo nie wiem co tam jeszcze zgotował los albo co zostało zrobione źle i co może mieć jakieś niemiłe konsekwencje, a coś mnie w tej kwestii tknęło dość nagle więc nie wiem czy to ja już do końca zwariowałem, czy moja podświadomość coś chce zaalarmować.
Tak więc w skrócie jeżeli miałbym zadać pytanie, to chyba najogólniej a jednocześnie najdokładniej - tak jak pisałem: czy w najbliższym czasie będę mieć jakieś problemy karno-prawne? Obawiam się, że problemy mogą być poważne a jeszcze finansowo będzie to dramat.

Jeżeli moja prośba nie koliduje z regulaminami i będziesz chciała wykonać wróżbę, będę bardzo wdzięczny a dane podam przez PW. Może chociaż jakaś odpowiedź w tej sprawie uspokoi moje zszargane przez ostatni miesiąc nerwy i rzuci nieco światła na to, czy mogę spać spokojnie, czy szykować się na kolejne problemy.

Pozdrawiam serdecznie,
KB

Wróć do „Gabinety wróżek i wróżbitów”