Joana zaprasza na wróżby.

Moderatorzy: Tarofides, Wróżki i wróżbici

Regulamin forum
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie sprawdź Regulamin Działu. Korzystając z darmowej wróżby pamiętaj, że ktoś poświęcił swój wolny czas i umiejętności dla Ciebie, dlatego postaraj się zweryfikować wróżbę (czy ma odniesienie do rzeczywistości), bo to jest bardzo cenne dla rozwoju wróżebnych talentów. Nikt nie ma obowiązku odpowiadać na Twoją prośbę, więc bądź uprzejmy! Podziękuj za darmową wróżbę, bez oglądania się na zabobony. Pamiętaj że wróżba jest tylko wskazówką, ma dać Ci do myślenia, a nie zastąpić je przy podejmowaniu decyzji.
Na Forum Dobry Tarot wróżymy tylko osobom pełnoletnim, mającym na swoim koncie co najmniej 3 posty.
Zadaj pytanie wybranej osobie (wróżka/wróżbita) w dziale "Gabinety ...", albo załóż nowy wątek na swoje pytanie.
Zanim zadasz pytanie kartom tarota, dobrze się zastanów. Od tego, jak sformułujesz pytanie, zależy, jaką odpowiedź otrzymasz
Zabronione jest zadawanie tego samego pytania kilku osobom jednocześnie!
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Re: Joana zaprasza na wróżby.

Postautor: Joana » niedziela 16 paź 2016, 17:35

KrasnorBrawnis u Jednorożca LeCaro otrzymałeś wróżbę 27 września. To za wcześnie by zadać jakiekolwiek pytanie kartom, a już tym bardziej na ostatnio poruszaną kwestię. Wróżba została wykonana na okres do końca 2016 roku. Ja rozumiem, że chcesz dopytać, bo Twoje pytanie wynika z otrzymanej wróżby. Ja jednak nie mogę postawić kart przed upływem 4 tygodni od ostatniego rozkładu. Także obecnie odmawiam wykonania wróżby.
Jeśli mogę coś zasugerować, to dopytaj u Jednorożca LeCaro, może ona naświetli Ci sytuację.
Nie zadawaj pytań, na które nie chcesz poznać odpowiedzi.
Moja strona internetowa

http://joanna-tarot.tumblr.com/
jskji

Postautor: jskji » poniedziałek 17 paź 2016, 09:37

Witam, przychodzę z prośba o odpowiedz na pytanie czy uda mi sie uratować małżeństwo. Jesteśmy para od 15 lat, mamy dzieci, wydawalo mi sie ze jest ok mimo iż oczywiście były rożne problemy jak to w życiu. Wczoraj maz przyznał sie ze zauroczył sie w koleżance z pracy i pocałował ja ale chce próbować ratować nasz związek i jest mu bardzo przykro. Ja go kocham i chce walczyć ale czy sie uda? Proszę o odpowiedz. Dane prześle na priva.
Awatar użytkownika
Danka

Postautor: Danka » poniedziałek 17 paź 2016, 22:39

Joana pisze:Danka masz poczucie przegranej, jakby ta znajomość nie rozwijała się po twojej myśli. To Twój punkt widzenia. Troszkę więcej wiary w siebie, optymizmu i odrobinę jaśniejszego spojrzenia w przyszłość. Realizacja pragnień leży w Twoich rękach, a Ty celowo się izolujesz od tej osoby, stwarzasz sztuczny dystans. Bardzo Ci zależy ale kompletnie tego nie okazujesz. Gra jaką prowadzisz do niczego nie prowadzi. Czy nie lepiej porozmawiać bardziej otwarcie, dać do zrozumienia, że ta osoba Ci odpowiada, że wiążesz z nią nadzieje. Mężczyzna o którego pytasz nosi się z zamiarem zmiany miejsca zamieszkania. To jednak zależy od wielu czynników, głównie od finansów. Jego wyjazd nie jest jeszcze przesądzony. W dzisiejszych czasach można budować znajomość, relację a nawet związek na odległość. On jest dość skryty i nie ujawnia swoich uczuć, ale w kartach widać, że jest zainteresowany Twoją osobą. Ponieważ wysyłasz kompletnie sprzeczne sygnały, to on nie bardzo wie, co ma o Tobie myśleć. Proponuję zastanowić się czego chcesz, pragniesz, do czego dążysz. Potem zacząć się o to starać. Gierki, obawy, strach, sprzeczne działania wprowadzą tylko chaos do tej znajomości. Życzę Ci więcej wiary w siebie i w cel do którego dążysz :buziak:

Wróżba została wykonana na okres około 2,5 miesiąca, czyli do końca 2016 roku.

Proszę o wstępne uwagi do rozkładu. Pozdrawiam serdecznie.

Witam,
Perfekcyjna diagnoza :buziak:
Tylko ja nie robię tego specjalnie to żadne zamierzone gierki z mojej strony ja tak mam jak widzę zainteresowanie mężczyzny moją osobą i nie mogę tego uwalczyć twierdząc że jak by mu zależało to by zauważył ze mi zależy, a pozniej mówie sobie... głupia no ale jak miał to zrobić skoro ty byłaś niedostępna.
Z tym Panem czuję się mega już dawno tak dobrze się nie dogadywałam z facetem a i tak coś mnie blokuję choć staram się z tym walczyć tym razem zobaczymy oby się jakoś ułożyło na plus
Zastanawia mnie też fakt że widzisz go jako pana skrytego bo zawsze myslałam ze jest mega bezpośredni i otwarty, ale być może nie znam go na tyle.
Dzięki kochana za twą pomoc i dobre słowo :kwiatek: Pozdrawiam serdecznie :buzki:
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » wtorek 18 paź 2016, 18:04

Jskji jesteście sobie przeznaczeni, bo w kartach ewidentnie widać, że tworzycie związek karmiczny. Spotkaliście się po to by być razem, na dobre i złe :) Sytuacja jaka zaistniała nie powinna mieć miejsca. Rzeczywiście było tak jak powiedział mąż, w pracy wszedł w pewnego rodzaju kontakt z koleżanką. Nie doszło do niczego więcej, oprócz pocałunku. Nie było to zamierzone, mąż nie jest jakoś specjalnie nią zafascynowany, choć napisałaś, że był zauroczony. Uległ magii chwili, od razu poczuł wstyd, wyrzuty sumienia. Powinien ten fakt zachować dla siebie. Jest jednak na tyle prostolinijny i szczery, że postanowił się przyznać. Wyznał prawdę, sądząc że poczuje ulgę, ale bardzo Cię tym zranił. Teraz próbuje to naprawić, chce odzyskać zaufanie, by powrócił dawny spokój. Oczekuje, ze mu przebaczysz i zapomnisz. Nic złego się nie stało, ale mąż w ten sposób zasiał ziarno niepewności w Twoim sercu. Ponieważ mąż nie czuje nic do tej kobiety, teraz wręcz izoluje się od niej, a cała sytuacja przepełnia go wstydem, powinnaś zapomnieć o całej sprawie. Porozmawiajcie szczerze, czego brakuje Wam w związku, może nie macie tyle czasu dla siebie co kiedyś ? Czasami warto złamać stereotypy, podrzucić gdzieś dzieci i zorganizować romantyczny wieczór. Karty zalecają szczera rozmowę i nieco zmian. Wasz związek jest trwały i nie sądzę by mogło mu obecnie cokolwiek zaszkodzić :)

Proszę o wstępne uwagi do rozkładu. Pozdrawiam serdecznie.
Moja strona internetowa

Awatar użytkownika
KrasnorBrawnis

Postautor: KrasnorBrawnis » wtorek 18 paź 2016, 19:58

Joana pisze:KrasnorBrawnis u Jednorożca LeCaro otrzymałeś wróżbę 27 września. To za wcześnie by zadać jakiekolwiek pytanie kartom, a już tym bardziej na ostatnio poruszaną kwestię. Wróżba została wykonana na okres do końca 2016 roku. Ja rozumiem, że chcesz dopytać, bo Twoje pytanie wynika z otrzymanej wróżby. Ja jednak nie mogę postawić kart przed upływem 4 tygodni od ostatniego rozkładu. Także obecnie odmawiam wykonania wróżby.
Jeśli mogę coś zasugerować, to dopytaj u Jednorożca LeCaro, może ona naświetli Ci sytuację.

Tak coś myślałem, że moja prośba chyba będzie kolidować z zasadami forum. Dziękuję i przepraszam ;)
jskji

Postautor: jskji » środa 19 paź 2016, 20:08

Dziękuje bardzo za wróżbę. Musiałam przetrawić... My rozmawiamy cały czas i mielimy to ciagle. Sam mi sie nie przyznał bo nue chciał mnie ranić ale ja czułam ze cos sie nagle zmieniło i wyciągnęłam to z niego. On myślami ze jednak zostanie ze mną no i nie chciał nic mowić ale Moja intuicja wszystko mi sama nasunęła. Co do zauroczenia, twierdzi ze zbudował z nia relacje, ze była mu bliska bo miedzy nami nie było najlepiej a ja ślepa tego nie widziałam. Teraz powiedział ze chce odbudować miedzy nami,ze tamto zakonczyl ale oczywiście nie moze mnie zapewnić ze uda sie na bank. Najgorsze ze oni widują sie codziennie. A do tego koleżanki małżeństwo tez sie sypie i mam wrażenie ze ona moze nie chcieć tego kończyć. Dodam ze ja dopiero teraz zobaczyłam jak miedzy nami było słabo , jak żyłam rutyna i przyzwyczajeniami. A ona dała mu poczucie bliskiej rekacji z druga osoba. I to jest gorsze niż sam ten pocałunek. Boje sie czy ta relacja nie jest już za silna i maz moze popłynąć...moze to kobieta jego życia.... Mowię tak bo mój maz nue jest typem faceta kochliwego i wydawało mi sie do tej pory ze jesteśmy fajnym zwiazkuem opartym ba zaufaniu i przyjaźni i taka sytuacja w najsmielszych wyobrażeniach mi sie nue śniła.....dlatego boje sie ze to jest cos silnego, a nie tylko głupim kaprys.... To moich wynurzeń. Jakbyś mogła jakoś ustosunkować sie do tego co napisałam a to co ty zobaczyłaś w kartach to byłabym ogromnie wdzięczna. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » środa 19 paź 2016, 20:28

Jskji skoro nakłoniłaś męża do zwierzeń, musiałaś jakoś tę prawdę przetrawić. Jeszcze nic złego się nie stało, nic nieodwracalnego. Mąż mówi prawdę, tak przynajmniej pokazują karty, izoluje się od tamtej kobiety i chce naprawić Waszą relację. Nie omawiajcie tego cały czas, bo obojgu z Was nic to nie da. Tylko się dręczysz, martwisz i wracasz do tematu. Myślę na podstawie rozkładu i jeszcze raz to podkreślam, ze Waszemu małżeństwu nic nie grozi. Proponuję zakończyć ten temat, odbudować zaufanie i nieco pozmieniać, by przełamać rutynę w relacji. Życzę Wam jak najlepiej :) i jestem pewna że uda się znów osiągnąć spokój.
Moja strona internetowa

jskji

Postautor: jskji » środa 19 paź 2016, 20:58

Odpisałam jeszcze raz ale nie widzę mojej odpowiedziWiem ze nie mogę mielić wszystkiego ale zachwiane zaufanie trudno odbudować a i boje sie ze np za pół roku stwierdzi ze jednak ona.... Dopytam, czy w rozkładzie cos widać o niej? W sensie hak ona bardzo weszła w ten wątek? Boje sie ze nie bedzie chciała mu odpuści.... Matko moje paranoje....
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » środa 19 paź 2016, 21:06

Jskji pytałam o Was, widziałam tą kobietę w rozkładzie. Wiem, że Twój mąż odciął się od niej, próbuje zapomnieć i nie planuje utrzymywać z nią kontaktów. Skoro muszą się widywać w pracy, będzie zachowany odpowiedni dystans. Nie kładę kart na osoby trzecie, więc nie jestem w stanie sprawdzić "relacji" Twój mąż- ta trzecia. Zapewniam Cię bardzo dokładnie sprawdziłam dwoma rozkładami i w kartach widać wyraźnie że ciągu dalszego nie będzie. To oczywiście prognoza kart, 100% pewności nie mam. Sprawdzałam okres 2,5 miesiąca, czyli do końca 2016 roku. Twoje nerwy i poczucie zagrożenia jest o wiele bardziej niebezpieczne dla Waszej relacji, niż inna kobieta. Postaraj się wyciszyć emocje, wszystko będzie dobrze :pociesza:
Moja strona internetowa

jskji

Postautor: jskji » środa 19 paź 2016, 21:13

Dziękuje za słowa otuchy. Wpadnę do ciebie za miesiac. Bo mam jeszcze jedna zagozdke ns tle zawodowym. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Danka

Postautor: Danka » czwartek 20 paź 2016, 21:41

Witaj
Joana takie szybkie pytanie jeśli dasz radę na krótką odpowiedź nawet tak/ nie będę wdzięczna. tak troszkę nawiązując do twojej rady (5 post na tej stronie) ostatniej wróżby wzięłam sobie do serca wszystko co radzilas i wreszcie zgodzilam się spotkać z tym moim kolegą w kawiarni dziś niby nic ale tak mnie nurtuje jak mnie odebrał bo starałam się nie być spięta ale chyba mi nie wyszło i pewnie jakieś gafy były. Jak myślisz jak wypadlam w jego oczach powtorzymy to?
Pozdrawiam :kwiatek:

czytaj Regulamin Gabinetu Joany...jedna wrózba na miesiąc...
Moderator
Karola33

Postautor: Karola33 » piątek 21 paź 2016, 15:40

Witam Joana
Pod koniec sierpnia zaczęłam korespondować z jednym panem(poznanym przez internet )nie spotkaliśmy sie jeszcze w realu.Nie jest to kontakt codzienny.Niemniej zainteresował mnie swoja osoba.Jest raczej skryty więc za dużo o nim nie wiem.
Czasem mam wrażenie jakby coś ukrywał co by go przedstawiło w złym świetle.Moje pytanie czy rozwinie się ta znajomość?jesli tak to w jakim czasie ewentualnie?
moje dane Karolina 01,07,81 a jego znam Andrzej 1975r koziorozec.niestety pelnej daty nie znam
pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
INeedYouLove

Postautor: INeedYouLove » piątek 21 paź 2016, 22:34

Witam,
Równiez poprosilabym wróżbę dotyczącą uczuć,
Dane na pw
Pozdrawiam,
piotre

Re: Joana zaprasza na wróżby

Postautor: piotre » sobota 22 paź 2016, 03:39

Joana pisze:
piotre pisze:Hej, mam pewien problem związany z pracą, ostatnio dostałem prace w pobliskiej firmie ale narazie tylko przy dużych zleceniach, czy mam szanse na prace stałą i czy długo musiałbym czekać na stałe zatrudnienie?
I jeszcze mam jedno pytanie, czy jest szansa by poprawiła mi sie sytuacja finansowa? Prosze o poradę.
Piotr 09.07.1995
Interesuje mnie też to czy w przyszłym miesiącu miałbym sporo pracy w tej firmie.
viewtopic.php?f=83&t=16721&p=320179#p320179

Celtycki 1.jpeg

Do Twojego pytania zastosowałam rozkład "Celtycki" Tarot Uniwersalny

Czy Piotr ma szansę na stały etat w firmie gdzie pracuje obecnie, jak będą wyglądać jego finanse ?

.............3..............10
.....5.....1+2....6........9
............4................8
.............................7

1. Sytuacja wyjściowa. Karta VII Rydwan. Jesteś wytrwały, to pomoże Ci osiągnąć wyznaczone cele. Pierwszym sukcesem jest otrzymanie tej pracy. To bardzo dobra zajęcie, przyszłościowe, z ogromnymi szansami na rozwój.
2. Zewnętrzny impuls. Karta IV Cesarz. Masz ambicje, widzisz ,że firma jest dobrze kierowana, ma potencjał. Chcesz w niej pracować na cały etat. Od razu zauważono Twoje zalety. Kierownictwo jest wymagające, ale sprawiedliwe w ocenie pracownika. Firma ma znaczącą pozycję na rynku, możesz liczyć na pewny i dobry zarobek.
3. Do czego dążysz. Karta Królowa denarów. Wierzysz w swoje siły, umiesz współpracować z innymi. Potrafiłbyś pokierować zespołem. Pracujesz rzetelnie i dokładnie. Chcesz by Twoja praca przekładała się na zarobki.
4.Nieświadoma siła. Karta 6 mieczy. Myślisz i działasz bardzo rozsądnie, masz wsparcie bliskich. Chcesz podwyższyć swoje kwalifikacje.
5.Niedaleka przeszłość. Karta XIII Śmierć. Ta praca pozwoliła Ci się odciąć od problemów finansowych. Przedtem nie widziałeś dla siebie możliwości. Nowe zajęcie, nowe perspektywy, nowe szanse. To uwolni Cię od obciążeń finansowych i pozwoli zacząć nowy etap w życiu.
6.Niedaleka przyszłość. Karta 8 denarów. Jeśli zaangażujesz się w tej pracy, będzie możliwość rozwoju, coraz lepszych dochodów. Długotrwały wysiłek, zapewni świetne rezultaty.
7.Jak sobie radzisz. Karta 3 denary. Jeszcze się uczysz, zdobywasz nowe umiejętności. Jesteś niesamowicie wytrwały i perfekcyjny. Starasz się nie popełniać błędów. Choć wiesz,że nie umiesz jeszcze wszystkiego, bardzo się przykładasz . Zdobywaj nowe doświadczenia.
8. Otoczenie. Karta XV Diabeł. W kontaktach z współpracownikami bądź ostrożny. Twoje plany niech zostaną na razie tajemnicą. Nie każdy jest tak zaangażowany w pracę jak ty. Mogą na Ciebie patrzyć niechętnym okiem, plotkować za plecami. To minie z czasem. W firmie trzeba pracować szybko, dynamicznie, jest dużo zleceń. Spora rotacja pracowników. Jest duża szansa, że ktoś odejdzie i na stałe wskoczysz na jego miejsce.
9. Nadzieje i obawy. Karta XX Sąd Ostateczny. Bardzo zależy Ci na etacie w tej firmie i masz ogromne szanse go otrzymać. Gdy nadejdzie odpowiedni moment idź porozmawiać z kierownictwem. Podczas rozmów powołaj się na swoje doświadczenie, dobrze wykonywane zadania.
10. Ostateczny rezultat. Karta XI Sprawiedliwość. Tak otrzymujesz etat, w firmie gdzie pracujesz na razie na zlecenia. Podpiszesz papiery i otrzymasz umowę na korzystnych warunkach.
Na początek nie będą to bardzo wysokie dochody, za to pewne i stałe. Z czasem jesteś w stanie zajść jeszcze wyżej i zarabiać naprawdę spore pieniądze. Przyszłość w tej firmie jest stabilna, pewna i zapewni Ci spokój finansowy na bardzo długo. Dlatego cierpliwie czekaj, pracuj i w odpowiednim momencie otrzymasz etat.
Szansa na stały etat powinna pojawić się maj, czerwiec. Najpóźniej podpiszesz umowę w październiku. Dopóki będziesz trzymać się tej firmy i działać tak wytrwale, żadne zawirowania finansowe Ci nie grożą. Nie mam nadzwyczajnej zwyżki dochodów, natomiast pieniędzy starczy na pokrycie zobowiązań. Po podpisaniu umowy otrzymasz automatycznie wyższe wynagrodzenie, choć na olbrzymie pieniądze nie ma co liczyć. Te otrzymasz jak się wykażesz, w formie premii.

Piotre, u nich masz pracę cały czas, na razie dorywczą z czasem umowę. Poczytaj dokładnie wróżbę, naprawdę możesz być spokojny.
Proszę o wstępną weryfikację wróżby.
Życzę wytrwałości w dążeniu do celu. Pozdrawiam serdecznie :)

Witaj

Chciałbym zweryfikować wróżbę

Nie mam dobrych wieści w sprawie tej pracy.Miałem mieć prace przy większych zleceniach,pytałem i nie potrzebowali.
Pytałem o pracę,praktyki także nic.Mówili że mam zadzwonić we wrześniu potem październiku teraz w grudniu.Podobno problemem jest rozbudowa tej firmy,ogłoszenia od sierpnia pojawiały sie do pracy.A kiedy pytałem o prace odpowiadali że nie szukają i nie ma szans na pracę i nie wiadomo czy będzie.Będę musiał sie zastanowić nad nowymi możliwościami swojej kariery zawodowej.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » sobota 22 paź 2016, 15:03

Karola33 na samym początku byłaś zauroczona jego osobą. Świetnie się Wam pisało, spędzało razem czas. Jednak tak naprawdę się nie znacie. Niewiele o nim wiesz, bo jest dość skryty. Te szczątkowe informacje jakie Ci przekazał o sobie są prawdziwe. Sporo jednak ukrywa i zachowuje tylko dla siebie. On ma na Ciebie wpływ poprzez to co mówi, jak rozmawia, co chce Ci przekazać. Dopóki się nie spotkacie i ocenicie stając twarzą w twarz, to relacja będzie miała wyłącznie wymiar internetowy. Na takiej płaszczyźnie nie można budować więzi, bo lubimy i kochamy jedynie wyobrażenie o tej osobie. Twoja intuicja podpowiada Ci by być ostrożną, staraj się jej słuchać. Deklaracje na wyrost, czułe słówka i plany bez pokrycia w rzeczywistości mogą namieszać Ci w głowie. Proponuję doprowadzić do spotkania, tylko w ten sposób jesteś w stanie go ocenić prawidłowo. Bardzo często ludzie pytają mnie o znajomości zawarte w internecie, na czatach, portalach randkowych. Większość z nich nie ma ciągu dalszego, ludzie podają się za lepszych, młodszych, bardziej zamożnych niż są w rzeczywistości. Sprawdzić to jest bardzo trudno. Warto zachować ostrożność, nie podawać wszystkich swoich danych, pod żadnym pozorem nie pożyczać pieniędzy. Można spotkać się na neutralnym gruncie, w centrum handlowym, w kawiarni. Przy bezpośrednim kontakcie idzie wiele rzeczy zweryfikować. Potem zdecydujesz o dalszym ciągu tej znajomości.

Proszę o wstępne uwagi do rozkładu. Pozdrawiam serdecznie :)
Moja strona internetowa

Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » sobota 22 paź 2016, 15:41

INeedYouLove nieporozumienia jakie pojawiają się w Waszym związku są efektem braku kontaktu na co dzień. Próbujesz tą relację ustawić nieco pod siebie, zapanować nad tym co Was łączy, ogarnąć to jakoś, nadać jej kształt i formę. Różnicie się w podejściu do problemów. Ty zauważasz je od razu, reagujesz emocjonalnie, lubisz wykrzyczeć swoje pretensje, żale. On stara się wszystko załagodzić, raczej dość nieumiejętnie. Ma skłonność do bagatelizowania problemów. Gdy mu coś otwarcie zarzucisz, reaguje gwałtownie. Kłótnia, często gwałtowna, potem uspokojenie emocji, ale zadra pozostaje. Wydaje się, że nie rozumie Twoich rozterek i tęsknoty wywołanej brakiem kontaktu na co dzień. Jest zajęty, stara się być samodzielny i niezależny finansowo. Nie sądzę byś dała radę na dłuższą metę wytrwać w tym układzie, jeśli będzie was dzieliła odległość. Tęsknisz, czujesz narastające oddalenie, jakby uczucia które was łączyły słabły. Reagujesz bardzo emocjonalnie, postaraj się spojrzeć bardziej obiektywnie na to co Was łączy a co dzieli. Coś się musi zmienić, by relacja mogła trwać i wejść na wyższy poziom. Bardzo dużo idzie osiągnąć szczerą spokojna rozmową. Unikałabym stawiania spraw na ostrzu noża, różnego rodzaju warunków czy ultimatum. Myślę że nie akceptujesz odległości jaka was rozdziela, i na dłuższą metę nie wyobrażasz sobie takiego związku. Kompromis jest możliwy, przynajmniej jeszcze teraz. Warto zaryzykować, by mieć świadomość, że spróbowałaś wszystkiego by utrzymać tę relację.

Proszę o wstępne uwagi do wróżby. Pozdrawiam serdecznie :)
Moja strona internetowa

Karola33

Postautor: Karola33 » sobota 22 paź 2016, 18:25

To co piszesz to w 100% masz racje.czyli mam rozumiec ze raczej karty tez zbytnio nie pokaza/nie pokazaly czy do tak owego spotkania dojdzie miedzy nami ?
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » sobota 22 paź 2016, 18:47

Karola33 ani on ani Ty specjalnie się nie kwapicie by zaproponować spotkanie. Uważasz że to powinno wyjść od niego. Skoro się wstrzymuje, może warto coś samej zaproponować ? Zerkałam we wróżbie na około 2 miesiące, czyli do końca 2016 roku. Bez spotkania ta znajomość, relacja utknie w martwym punkcie. Pozwoliłam więc sobie zrobić dla Ciebie dodatkowo rozkład na czas - kiedy jest szansa żeby do spotkania doszło ?
Karty pokazują, że najbliższym okresem kiedy może dojść do spotkania jest 23 grudnia- 20 stycznia. Przy czym oboje musicie się wykazać inicjatywą. Ty możesz zaproponować spotkanie, ale organizacja będzie należała do niego.
Moja strona internetowa

Karola33

Postautor: Karola33 » sobota 22 paź 2016, 19:46

Wroce z weryfikacja.zgadza sie ze czekam az on cos zaproponuje.poprostu po moich przejsciach mam dystans do facetow...stad ta moja ostroznosc ale to chyba dobrze :)
Pozdrawiam serdecznie
Awatar użytkownika
INeedYouLove

Postautor: INeedYouLove » niedziela 23 paź 2016, 20:15

Witaj ;*
Dziekuje za odpowiedz, zgadzam sie z tym, ze jestem bardzo emocjonalna a on w porownaniu do mnie skryty, funkcjonujemy w tej relacji juz dluzszy czas, zaczynam sie martwic, ze jesli nic sie nie zmieni predzej czy pozniej to sie zerwie. Rozmawiamy o tym, on wie, ze lezy mi to na sercu. bylabym gotowa zmienic swoje zycie, tylko czy on tak naprawde tego chce, nie wiem.
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » poniedziałek 24 paź 2016, 17:39

INeedYouLove, myślę sądząc po rozkładzie, że partner jest skłonny do rozmów, też chciałby to jakoś rozwiązać. Warto jednak powściągnąć emocje i rozmawiać spokojnie. Kompromis jest w zasięgu ręki. Wróżba dla Ciebie została wykonana na okres ponad 2 miesięcy, do końca 2016 roku.
Moja strona internetowa

apa

Postautor: apa » sobota 29 paź 2016, 22:04

Joana pisze:Apa, bardzo dziękuję za wstępne uwagi do rozkładu. Są one dla mnie bardzo cenne.
Pozostaje mi życzyć jednego, szybkiego znalezienia dobrej pracy :)

Dzien dobry Joano,
Wracam z weryfikacja wrozby. Prawie sie udalo :) Praca dobrze platna, interesujaca, ale niestety na ostatnim etapie rekrutacji wybrano mojego konkurenta.
Pozdrawiam i jeszcze raz dziekuje.

Wróć do „Gabinety wróżek i wróżbitów”