Joana zaprasza na wróżby.

Moderatorzy: Tarofides, Wróżki i wróżbici

Regulamin forum
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie sprawdź Regulamin Działu. Korzystając z darmowej wróżby pamiętaj, że ktoś poświęcił swój wolny czas i umiejętności dla Ciebie, dlatego postaraj się zweryfikować wróżbę (czy ma odniesienie do rzeczywistości), bo to jest bardzo cenne dla rozwoju wróżebnych talentów. Nikt nie ma obowiązku odpowiadać na Twoją prośbę, więc bądź uprzejmy! Podziękuj za darmową wróżbę, bez oglądania się na zabobony. Pamiętaj że wróżba jest tylko wskazówką, ma dać Ci do myślenia, a nie zastąpić je przy podejmowaniu decyzji.
Na Forum Dobry Tarot wróżymy tylko osobom pełnoletnim, mającym na swoim koncie co najmniej 3 posty.
Zadaj pytanie wybranej osobie (wróżka/wróżbita) w dziale "Gabinety ...", albo załóż nowy wątek na swoje pytanie.
Zanim zadasz pytanie kartom tarota, dobrze się zastanów. Od tego, jak sformułujesz pytanie, zależy, jaką odpowiedź otrzymasz
Zabronione jest zadawanie tego samego pytania kilku osobom jednocześnie!
Awatar użytkownika
madrugada

Re: Joana zaprasza na wróżby.

Postautor: madrugada » poniedziałek 31 paź 2016, 10:59

Joasiu kochana, moge Ciebie prosic o spojzenie na lokal, ktory ogladamy w czwartek wraz z moja wspolniczka?

Lokal jest prawie wyszykowany, kiedys byl barem, a przy tym kosztuje naprawde niewiele biorac pod uwage swoj wyremontowany stan. Nie wiemy, z jakiej przyczyny poprzedni lokator go porzucil w stanie prawie doskonalym. Z przyczyn, to mogl byc zwyczajnie kryzys, osoba sie wyprowadzila do innego kraju, etc. Moze byc brak klientow miejscowych (to tzw "zadupie") co w naszym przypadku ma moze mniejsze znaczenie, poniewaz chcemy tam robic posilki na wysylke dla firm. Albo mial kiepskiego kucharza ;)

Ale tez naprzyklad mogli to byc sasiedzi dzialajacy na zlosc, takie rzeczy ostatnio wskutek wspomnianego kryzysu czesto sie dzieja w moim pieknym miescie, szczegolnie kiedy interes otwieraja obcokrajowcy.

Generalnie, poniewaz agencji w tych kwestiach za bardzo ufac nie mozna, bedziemy to sprawdzac z ratuszem, niemniej chcialabym prosic o rozklad mozliwie pokazujacy plusy wyboru tej lokalizacji, na co nalezy uwazac, jak sie nam bedzie tam pracowalo, wplyw otoczenia, czyli sasiadow, czy wyglada on na korzystna baze dla naszego przedsiewziecia :)

Cokolwiek tam Tobie sie uda wyciagnac z rozkladu bede dozgonnie wdzieczna !

Milego poniedzialku :buzki:
====
Zapraszam na: http://www.tarot-ani.pl/
:)
MASTER1986

Postautor: MASTER1986 » wtorek 01 lis 2016, 13:53

Joana pisze:MASTER1986 obecnie jesteś zauroczony partnerką. Widać wyraźnie w kartach że jest to świeża relacja i opiera się głównie na Tobie. Ty dyktujesz w jakim kierunku się potoczy i jakie formy przybierze. Jesteś nieco starszy od partnerki, a wyraźnie widać tę różnicę wieku. Starszy, mądrzejszy, bardziej doświadczony, a tym samym dominujący w tej relacji. Powoli zaczynacie przyzwyczajać się, do bycia razem. Poznasz jej rodzinę, ona Twoją. Może być problem z akceptacją partnerki przez bliskich. Wydaje mi się, ze odczuwasz przemożną chęć opiekowania się ukochaną. To godne pochwały, ale związek polega na równouprawnieniu. Warto dopuścić drugą stronę do głosu, czego, pragnie, oczekuje od relacji. Pytasz o przyszłość , będzie taka jak ją sobie zaplanujecie. Ja legalizacji nie widzę. Wspólne mieszkanie owszem. Znacie się stosunkowo krótko by ocenić czy to związek na całe życie. Myślę że jeszcze jakiś czas będziecie razem na pewno. Potem przyjdzie czas na decyzje co dalej.. tutaj pojawiają się karty wahania. Czy warto być razem ? Co ją/jego kocham ? Jeśli na te pytania odpowiecie twierdząco to związek będzie się rozwijał. Może się jednak zdarzyć, ze Wasze drogi się rozejdą, każde podąży własną drogą. W zależności od bilansu zysków i strat.

Kuracja sama w sobie słuszna z zasady napotyka na pewien opór organizmu. Terapia jest niekonwencjonalna, a tym samym jej skuteczność nie do zmierzenia. Karty wyraźnie wskazują, że o wiele więcej by można osiągnąć interwencję chirurgiczną. Osoba leczona choć wierzy w efekt prowadzonych działań, to jednak podświadomie ma obawy jaki to przyniesie skutek. Ty sam nie jesteś pewien, to osłabia efekty leczenia. Za dużo Ci obiecano i za wiele oczekujesz po tej kuracji. Prosiłabym by osoba która jest leczona sprawdziła tarczycę. Są zaburzenia w jej pracy. Pacjentka ma nadzieję na efekt, Ty również. Organizm jest gotowy do współpracy. Ciężko pracujesz na efekt końcowy, nie poddasz się tak szybko. Przykro mi, ale wg kart efektów specjalnych nie będzie. Proszę byście potraktowali tą kurację jako wspomaganie, ale nie leczenie. Ponieważ spektakularnych efektów nie będzie. Karty zalecają zabieg chirurgiczny, wg mnie może chodzić o wydłużanie kości. Tylko to jest w stanie przynieść wymierny efekt obecnie.

Proszę o wstępne uwagi do rozkładu. Pozdrawiam serdecznie :)

Witam serdecznie nadal jesteśmy ze sobą, nadal się zastanawiam.

Co do tarczycy moja partnerka miała badaną tarczycę i jest wszystko OK, bardziej jak się okazało jest przemęczona zbyt dużą ilością obowiązków.
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » środa 02 lis 2016, 16:01

Madrugada karty wyraźnie zaznaczają, by pozostawić pierwotną działalność lokalu, czyli serwowanie posiłków na miejscu. Chociaż ta opcja budzi pewne wątpliwości warto ją rozważyć, bo jest zdecydowanie korzystniejsza. Potencjalni klienci będą pozytywnie nastawieni i chętni by przebywać w tym miejscu. Miła atmosfera, ładny wystrój, smaczne jedzenie jedynie zachęcą ich do ponownych odwiedzin. Catering wchodzi w grę, ale to zdecydowanie mniej rozwojowa opcja. To ma związek z przebudową lokalu, czyli wiąże się z dodatkowymi kosztami. Obecnie warto zastanowić się, czy nie pozostać z tym co jest. Oczywiście pewne zmiany będą konieczne, by nadać temu miejscu indywidualny charakter i pewien kształt. Otoczenie jest sprzyjające, więc na pewno znajdą się pierwsi klienci, mile powitani i odpowiednio ugoszczeni odwdzięcza się z nawiązką.Finansowa strona przedsięwzięcia rysuje się nadzwyczaj stabilnie, po początkowych wydatkach można spodziewać się zysków i dość szybko wyjdziesz na swoje. Zyskasz niezależność i zupełnie nowe perspektywy. Choć interes planujesz prowadzić z kimś, to ja widzę Ciebie jako osobę decydującą w głównej mierze o wszystkim, od wystroju wnętrza po menu. To dla Ciebie nowa droga, nowy biznes i szansa by zaistnieć w tej branży. Doskonale sobie poradzisz ze wszystkim jeśli posłuchasz swojej intuicji i jej zaufasz. Jestem pewna że poradzisz sobie z każdym wyzwaniem i wybory jakich dokonasz będą idealne. Życzę Ci dużo powodzenia na nowej zawodowej ścieżce :)

Proszę o wstępne uwagi do rozkładu. Pozdrawiam serdecznie :buziak:
Nie zadawaj pytań, na które nie chcesz poznać odpowiedzi.
Moja strona internetowa

http://joanna-tarot.tumblr.com/
Awatar użytkownika
madrugada

Postautor: madrugada » środa 02 lis 2016, 16:32

Dziekuje przepieknie :)

Faktycznie chyba powinnam byc otwarta na opcje Baru z Zakaskami, to w koncu bylo moje pierwotne marzenie, a i ewentualny remont opoznilby zwrot inwestycji. Taka okazja, Baru wyszykowanego pod start nie zdarza sie czesto, a puki co wyglada na to, ze to okazja w istocie jest. W miedzyczasie udalam sie do Ratusza, i wyglada na to ze lokal jest czysty, bez zadluzenia :)
Wiec faktycznie przy niewielkich kosmetycznych zmianach i uzyskaniu odpowiedniej licencji moge zaczynac :)

Wszystkiego dobrego,
Ania
====
Zapraszam na: http://www.tarot-ani.pl/
:)
Awatar użytkownika
eremitka

Postautor: eremitka » środa 02 lis 2016, 17:01

Witaj Joanno,

chciałabym się dowiedzieć czy mój mąż w niedługim czasie znajdzie pracę. Tomasz 27-08-1980

Pozdrawam :)
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » czwartek 03 lis 2016, 17:41

Eremitka mąż zdaje sobie sprawę z tego, że musi jak najszybciej podjąć pracę, bo Wasza sytuacja finansowa tego wymaga. Wydaje mi się jednak, że nieco przebiera w ofertach. Jest dumny, dotychczas był bardzo niezależny i trudno by mu było słuchać poleceń. Trudno zaczynać od nowa, a mąż musi sobie zdać sprawę z tego, że nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli. Piszesz, ze szuka, a ty mu pomagasz. Myślę jednak że on się do tego przykłada nieco mniej od ciebie. Zdajesz sobie sprawę z powagi sytuacji, braku czasu i słusznie dążysz do tego by podjął jakiekolwiek zatrudnienie, nawet na okres przejściowy. Takich propozycji jest wiele, problem w tym, że on ich nie bierze pod uwagę. Czuje się skrzywdzony, upokorzony i załamany utratą pracy. To trudne emocje, więc sam musi sobie z nimi poradzić. Na razie jeszcze nie umie tego ogarnąć. Wspieraj go, zachęcaj, ale niech stara się sam. Gdy się zakrzątnie koło własnych spraw zrozumie, że nie można siedzieć z założonymi rękami. Propozycje jakie obecnie ma szanse otrzymać nie są zgodne z jego aspiracjami i umiejętnościami. Warto je jednak rozważyć, choćby na okres tymczasowy, dopóki nie znajdzie się lepsza oferta. Od dziś do 23 grudnia znajdzie zatrudnienie, choć pewnie nie będzie to oferta jego marzeń. Lepsze to niż nic, dlatego proponuję rozważyć każdą propozycję jaka się pojawi. Rozkład obejmuje okres do końca 2016 roku.

Moja strona internetowa

Awatar użytkownika
mountaindew1989

Postautor: mountaindew1989 » piątek 04 lis 2016, 11:28

Dzień dobry,
mam na imię Monika02.06.89chcialabym zapytac o mojego chlopaka Kamila25.12.89. Jest dla mnie co raz bardziej oschly, pytalam go o przyczyne wiele razy, ale wszystkiemu zaprzecza. Boje sie bo zostalam skrywdzona i niepotrzebnie mu wmawiam ze ma kogos itp. nie wiem czy cos go gnebi, czy mam zmienic swoje postepowanie.Prosze o wrozbe.Pozdrawiam serdecznie.
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » sobota 05 lis 2016, 15:39

Mountaindew1989 podejrzewasz, że partner kogoś ma, bo zmieniło się jego zachowanie. Powiedziałaś mu o tym, a on zareagował bardzo gwałtownie na te zarzuty. Poczuł się zaatakowany i zaczał się bronić. Zamiast rozmowy i prób wyjaśnienia sytuacji takie rozmowy doprowadzą do narastania konfliktu. W kartach nie widzę, by miał kogoś oprócz Ciebie, ale Tarot nie wykluczy tego na 100%. Można zapytać raz podczas szczerej rozmowy i nie wracać do tematu. Problemem jest Wasza komunikacja, oboje macie zdecydowane osobowości i każde z Was chce nadać ton tej relacji. Ty masz związane plany z Kamilem. Jednocześnie jesteś bardzo niezależna i przywiązana do swojej przestrzeni. Przyjęłaś na siebie odpowiedzialność za Wasz związek. Oczekujesz od partnera o wiele więcej inicjatywy, aktywności, propozycji z jego strony. Bardzo Ci się nie podoba jego chłód emocjonalny, pewna surowość i to ze w czasie kłótni potrafi zranić słowem. Twardo broni swoich poglądów, bywa nieprzejednany. Momentami trafiasz na mur, który trudno skruszyć. On nie uznaje Twoich argumentów, momentami Cię obwinia o złą atmosferę w związku, niesnaski. Pozwól mu zająć się swoimi sprawami, szczególnie pracą. To w jego życiu ważna dziedzina. Przyjdzie taki moment, że dojrzeje do rozmowy i przeprowadzicie ją w miarę spokojny sposób. Do tego czasu nie wracałabym do tematu.
Postaraj się wrócić do atmosfery z początku znajomości, gdzie wychodziliście razem, co lubiliście robić, co sprawiało Wam radość. Widzę, że zależy Ci na nim, i zmiana jaka w nim zaszła bardzo Cię rani. Dużo zależy od jego postawy, czy będzie chciał rozmawiać. Szansa na to jest, postaraj się wprowadzić do tej relacji więcej radości i spokoju. Wycisz emocje, jeśli chcesz porozmawiać rób to bardzo delikatnie. Wróżba została wykonana na okres do końca 2016 roku.
Życzę Ci powodzenia :buziak:

Proszę o wstępne uwagi do wróżby. Pozdrawiam serdecznie :)
Moja strona internetowa

Awatar użytkownika
mountaindew1989

Postautor: mountaindew1989 » niedziela 06 lis 2016, 10:41

Dziękuję pięknie za dobre rady:)od razu mi lżej:) po jakimś czasie napiszę jak to wszystko wygląda:)Dziękuję jeszcze raz:)))
Awatar użytkownika
bebzone

Postautor: bebzone » niedziela 06 lis 2016, 12:54

Witaj Joano, chciałabym Cię kolejny raz prosić o wrozbe dotyczącą związków/uczuć. Uporalam się z końcem mojego długoletniego związku. Minęły już 4 misiace a na horyzoncie mam dwóch panów, którzy zwrócili moja uwagę. Chciałabym dowiedzieć się co karty powiedzą o tych relacjach gdyż mężczyźni są w różnym wieku i nie mogę zdecydować czy brnąć, w któraś z tych znajomości . Każdy z nich jest e różnym wieku jeden młodszy, drugi starszy - to również utrudnia podjęcie decyzji. Podaję dane i proszę o rozkład dla tych relacji. Ja Anna 31/03/1987 Przemysław 17/05/1990 Grzegorz 24/01/1978
Awatar użytkownika
eremitka

Postautor: eremitka » poniedziałek 07 lis 2016, 13:26

Joana pisze:Eremitka mąż zdaje sobie sprawę z tego, że musi jak najszybciej podjąć pracę, bo Wasza sytuacja finansowa tego wymaga. Wydaje mi się jednak, że nieco przebiera w ofertach. Jest dumny, dotychczas był bardzo niezależny i trudno by mu było słuchać poleceń. Trudno zaczynać od nowa, a mąż musi sobie zdać sprawę z tego, że nie zawsze wszystko układa się po naszej myśli. Piszesz, ze szuka, a ty mu pomagasz. Myślę jednak że on się do tego przykłada nieco mniej od ciebie. Zdajesz sobie sprawę z powagi sytuacji, braku czasu i słusznie dążysz do tego by podjął jakiekolwiek zatrudnienie, nawet na okres przejściowy. Takich propozycji jest wiele, problem w tym, że on ich nie bierze pod uwagę. Czuje się skrzywdzony, upokorzony i załamany utratą pracy. To trudne emocje, więc sam musi sobie z nimi poradzić. Na razie jeszcze nie umie tego ogarnąć. Wspieraj go, zachęcaj, ale niech stara się sam. Gdy się zakrzątnie koło własnych spraw zrozumie, że nie można siedzieć z założonymi rękami. Propozycje jakie obecnie ma szanse otrzymać nie są zgodne z jego aspiracjami i umiejętnościami. Warto je jednak rozważyć, choćby na okres tymczasowy, dopóki nie znajdzie się lepsza oferta. Od dziś do 23 grudnia znajdzie zatrudnienie, choć pewnie nie będzie to oferta jego marzeń. Lepsze to niż nic, dlatego proponuję rozważyć każdą propozycję jaka się pojawi. Rozkład obejmuje okres do końca 2016 roku.

Witaj Joanno,że
Dziękuję za rozkład, muszę powiedzieć że jest dużo prawdy w tym co mi napisałaś. Mąż jeszcze nie ma pracy ale jestem dobrej myśli że już niedługo ją będzie miał.

Pozdrawiam Serdecznie :)
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » poniedziałek 07 lis 2016, 16:35

Bebzone, relacja z Przemysławem wydaje się bardzo udana. Karty od razu zaznaczają różnicę wieku miedzy Wami, choć przecież nie jest ona duża. On mimo młodego wieku ma jasno sprecyzowane plany życiowe. Jest komunikatywny, otwarty, szybki w działaniu. Sporo sobie obiecuje po znajomości z Tobą. Całkowicie wolny i gotowy na związek. Nieco się od niego izolujesz, starasz się nie dać mu do zrozumienia, że Ci na nim zależy. Relację chcesz budować powoli i ostrożnie, to on jest szybszy w działaniach i deklaracjach. Relacja ma szanse się rozwijać, powoli, ale harmonijnie. Widać kiełkujące uczucie i duży potencjał tej znajomości. Karty są zdecydowanie na tak :)
Znajomość z Grzegorzem rozwija się bardzo dynamicznie. Szybko wszedł w Twoje życie i jeszcze nie umiesz go ocenić. Jego przeszłość jest dość burzliwa, był w nieudanym związku. Obecnie jest bardzo zamknięty w sobie, ma swoją przestrzeń w obręb której nikomu nie pozwala wejść. Wiążesz z jego osobą o wiele większe nadzieje. Wydaje Ci się, że ma ustabilizowane życie i jest gotowy na związek. Brak tutaj zauroczenia, więcej jest chłodnej kalkulacji. Co on mi może ofiarować ? Jaką przyszłość miałabym u jego boku ? Relacja ma szanse trwać tak długo, jak zechcesz, ale nie widzę w niej postępu. Przez pewien czas będziecie na pewnym poziomie, trudnym do przekroczenia. Jeśli on nie otworzy się na Ciebie postanowisz zakończyć tą znajomość.

Życzę trafnych wyborów :) Proszę o wstępne uwagi do wróżby. Pozdrawiam serdecznie.
Moja strona internetowa

Awatar użytkownika
Lady of Dreams

Postautor: Lady of Dreams » poniedziałek 07 lis 2016, 22:06

Joana pisze:Lady of Dreams jak znajomy zaproponował spotkanie, pierwszą Twoją myślą było przystać na jego warunki. Wspólnie spędzony czas, rozmowa, mile spędzone chwile. Wspaniała okazja by powspominać stare czasy. Zaczęłaś się wahać, czy to aby dobry pomysł, może wrócą dawne sentymenty, a Ty już mam poukładane życie osobiste i nie chcesz zmian. Takie spotkanie po latach niesie pewne ryzyko rozczarowań, czy on się zmienił... pewnie pamięta mnie inaczej... czy dobrze wypadnę... może będzie nieco niezręcznie... Znajomy naprawdę pragnie kontaktu z Tobą, jednak jego intencje nie są do końca szczere. Choć mogłoby się wydawać, że jesteście tylko dawno niewidzianymi przyjaciółmi, to jednak z jego strony wygląda to nieco inaczej. On chciałby coś wyjaśnić, chyba spróbować nawiązać z Tobą bliższą relację. Troszkę niezręcznie by się do tego zabrał, bo chciałby przekonać Cię do swoich racji mimo Twojego oporu. Bywa dosyć uparty i na siłę próbuje przeforsować swój punkt widzenia. Ma chęć na przygodę miłosną, i bynajmniej nie chodzi tutaj o platoniczne uczucia. Zapamiętał Cię jako atrakcyjną kobietę i ponieważ jest obecnie w pewnym sensie wolny ( przynajmniej w swoim mniemaniu) to chce spróbować szczęścia. Bardzo zbiłaś go z tropu odmową, był przekonany, że się spotkacie. Może czuć się nieco rozżalony, ale ponowi propozycję. To czy się z nim spotkasz zależy od Ciebie. Myślę że wspólnie wypita kawa i rozmowa do niczego nie zobowiązuje, a jest to okazja do poznania intencji drugiej osoby :)

Wszystko sprawdziło się, nie ponowił propozycji, milczy. Ja też. Dziękuję ślicznie :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
Moja strona internetowa http://www.tarocistkasofia.pl Nie wróżę na PW. Zapraszam do kontaktu na mój email tarocistkasofii@wp.pl
Awatar użytkownika
lune

Postautor: lune » środa 09 lis 2016, 17:21

Joana pisze:Lune wróżba jest wykonana na miesiąc czasu do 10 listopada, jak prosiłaś.
Twoje relacje ze współpracowniczką są trudne, nie umiecie się porozumieć. Oczywiście mogłybyście w przyszłości lepiej się dogadywać, ale do tego potrzebna jest wola obu stron. Ona natomiast jest zamknięta na Twoje argumenty. Ma skłonność do przypisywania sobie cudzych zasług, umie zaskarbić sobie sympatię przełożonych. Jest obecnie bardzo skupiona na swoim życiu prywatnym, myślę że nie powinna Ci sprawiać większych problemów. W kontaktach z nią potrafisz być bardzo stanowcza, wręcz dominująca. Wykazujesz się większą inicjatywą i siłą przebicia, to jest widoczne na zewnątrz. Dominujesz nad nią, z czego prawdopodobnie nie zdajesz sobie sprawy. To Ty przesz do przodu, dzwonisz, kontaktujesz się w Waszym imieniu, wykazujesz inicjatywę. Ona jest jakby doczepiona do Ciebie, bazuje na tym co wypracujesz. Proponuję sprawiedliwie rozdzielić zadania i trzymać się tego konsekwentnie.

Współpracownik o którego pytasz jest osobą bardzo stanowczą. Lubi dominować i zawsze mieć rację. Stara się rzetelnie wywiązywać ze swoich zadań, jest pracowity. Co zaskakujące chciałby abyś była wobec niego bardziej miła, rozmowna, ciepła. Rywalizujecie, ale on nie jest dla Ciebie żadnym zagrożeniem. Masz wobec niego mieszane uczucia, nie umiesz go właściwie ocenić, sklasyfikować. Pewnie stąd bierze się niepewność co do jego osoby. Oceń go właściwie, według tego co wnosi do pracy zespołu, jak się zachowuje, czy umie być pomocny. Doceń jego wkład, bądź wobec niego bardziej wyrozumiała. Nie wiem, czy wiesz, ale tworzy się między wami pewna zażyłość. Myślę że Wasza współpraca będzie się dobrze układać w najbliższym czasie.
Weryfikacja, Droga Joano tekst zaznaczony w odcieniu niebieskim oznacza pełną zgodność z wróżbą.
Co do Pana, nie mam z nim żadnych zażyłości, omijam go na kilometr. Jest dominujący. Przedstawia moją osobę jako niekompetentną i niepoważną. Była wymiana zdań. Współpraca układa się kiepsko. Spiskuje za moimi plecami, naśmiewa się ze mnie, traktuje mnie jak dziecko.
Dziękuję ślicznie za wróżbę wróżba była stawiana na okres 10.10-10.11

Joano Czy mogę prosić o dalszą relację do końca roku z tym Panem? Sytuacja została nakreślona powyżej we wróżbie. Jak mnie postrzega ten Pan, oraz jak potoczy się nasza znajomość do końca roku. O Panią już nie chcę pytać, jestem świadoma czego mogę po niej się spodziewać, nie chcę dodatkowo się programować :). Dane wysyłam na prv. Proszę o odpowiedź czy wróżba jest możliwa.
La Lune
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » czwartek 10 lis 2016, 19:20

Lune po szeregu nieporozumień i wzajemnych animozji oboje stanęliście po dwóch stronach barykady. Myślę, że wcześniej była szansa na ułożenie Waszych relacji i wspólne koegzystowanie koło siebie. Chyba zaprzepaszczona, więc oboje wyraźnie się od siebie dystansujecie. Współpracownik patrzy na Ciebie z góry, wywyższa się, stara się dominować i wykazać o wiele większymi umiejętnościami od Ciebie. Jest przy tym rzeczywiście nieprzyjemny, chłodny i stwarza dystans. Taki stan rzeczy mu odpowiada. Myślę, że jesteś dla niego konkurencją. Pomimo, że dłużej pracuje w branży jego umiejętności są przeciętne, musi bardzo się starać by dobrze wypaść. Wie, że umiesz więcej od niego, masz o wiele szersze spojrzenie na projekty jakie wykonujesz. Wolałabyś współprace a nie rywalizację. Obecnie staraj się skupić na swoich zadaniach, świetnie sobie radzisz. Podczas prezentacji to Ty odpowiadasz za swój projekt, także broń swojej wizji. Nie daj się zastraszyć, nie pozwól by on cię oceniał. W razie konfrontacji bądź stanowcza i nieugięta. To bardzo popsuje mu szyki. Nie spodziewał się że będziesz godnym przeciwnikiem, a wyraźnie widać, że jesteś. Eskalacji konfliktu nie będzie, natomiast do końca 2016 roku sytuacja znacząco się nie zmieni. Nie musisz go unikać, wystarczy, że nie będziesz z nim dyskutować, on ma swój punkt widzenia. W razie złośliwości, uszczypliwych uwag odpłać mu pięknym za nadobne :)

Moja strona internetowa

Awatar użytkownika
lune

Postautor: lune » piątek 11 lis 2016, 00:21

Dziękuję Joano, za wróżbę oraz słowa otuchy! :) Posiadam jeszcze jedno pytanie, w jakim sensie sytuacja pod koniec roku może się zmienić? Czy widać w tym jakieś pozytywy.
La Lune
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » piątek 11 lis 2016, 13:00

Lune, napisałam, ze sytuacja znacząco się nie zmieni do końca 2016 roku Czyli musisz liczyć się z podobnymi zachowaniami tej osoby. Jedyną zmiana jaka można zauważyć w kartach jest Twoje o wiele bardziej asertywne zachowanie wobec niego. Będziesz bronić swojego zdania, przekonań i nie dasz się zdominować.
Moja strona internetowa

Awatar użytkownika
bebzone

Postautor: bebzone » sobota 12 lis 2016, 20:13

Joana pisze:Bebzone, relacja z Przemysławem wydaje się bardzo udana. Karty od razu zaznaczają różnicę wieku miedzy Wami, choć przecież nie jest ona duża. On mimo młodego wieku ma jasno sprecyzowane plany życiowe. Jest komunikatywny, otwarty, szybki w działaniu. Sporo sobie obiecuje po znajomości z Tobą. Całkowicie wolny i gotowy na związek. Nieco się od niego izolujesz, starasz się nie dać mu do zrozumienia, że Ci na nim zależy. Relację chcesz budować powoli i ostrożnie, to on jest szybszy w działaniach i deklaracjach. Relacja ma szanse się rozwijać, powoli, ale harmonijnie. Widać kiełkujące uczucie i duży potencjał tej znajomości. Karty są zdecydowanie na tak :)
Znajomość z Grzegorzem rozwija się bardzo dynamicznie. Szybko wszedł w Twoje życie i jeszcze nie umiesz go ocenić. Jego przeszłość jest dość burzliwa, był w nieudanym związku. Obecnie jest bardzo zamknięty w sobie, ma swoją przestrzeń w obręb której nikomu nie pozwala wejść. Wiążesz z jego osobą o wiele większe nadzieje. Wydaje Ci się, że ma ustabilizowane życie i jest gotowy na związek. Brak tutaj zauroczenia, więcej jest chłodnej kalkulacji. Co on mi może ofiarować ? Jaką przyszłość miałabym u jego boku ? Relacja ma szanse trwać tak długo, jak zechcesz, ale nie widzę w niej postępu. Przez pewien czas będziecie na pewnym poziomie, trudnym do przekroczenia. Jeśli on nie otworzy się na Ciebie postanowisz zakończyć tą znajomość.
Życzę trafnych wyborów :) Proszę o wstępne uwagi do wróżby. Pozdrawiam serdecznie..
Jeżeli chodzi o to co powiedziały karty to Przemek - wydaje się dziecinny, niedoswiadczony, w każdym tego słowa znaczeniu i po dzisiejszym spotkaniu jestem pewna, że kolejnego nie będzie. Fakt, że on dużo sobie obiecuje po naszej znajomości a ja zdecydowanie się izoluje. Jeżeli chodzi o uczucie, karty chyba przedstawiły jego podejście.

Grzegorz - fakt po związku, na pewno poważnym , jednak czy burzliwym nie wiem. Z jego osobą łącze większe nadzieję. Bo jak mówią karty wydaje się bardziej dojrzały. Zgadza się, że jesteśmy w czasie kiedy pewien poziom jest nie do przeskoczenia. A on jest dość zamknięty. Mamy również dość spiradyczny kontakt.

Wychodzi na to, że żaden z nich nie będzie kandydatem na coś poważnego. Ja sama, zamknęłam pewien etap Ale chyba jeszcze nie chce otwierać drugiego.
Dziękuję za rozkład. Jeśli coś się wydarzy, na pewno napiszę. Pozdrawiam.
someone81

Postautor: someone81 » sobota 12 lis 2016, 21:14

Witam.Czy mogę prosić o wróżbę?
Jestem po rozstaniu 3 miesiace.Bardzo cierpie z tego powodu.Ostatnio kilka dni temu spotkalam go 2 razy.Za pierwszym razem bylismy zszokowani ze sie spotkalismy powiedzial mi "czesc"i minelismy sie.Nastepnego dnia znowu sie spotkalismy....on tym razem z usmiechem(a byl obrazony od 3 miesiecy)z dobrym nastawieniem do mnie zaskoczony znowu powiedzial "mmm znowu sie spotykamy"bardzo mnie obserwowal patrzyl na mnie kokieteryjnie przyjacielsko zamienilismy jeszcze kilka slow i ja odeszlam stchorzylam nie moglam dluzej dtac przy nim plakac mi sie chcialo z tej tesknoty balam sie go chyba.Poprostu zostawilam go tak jak stal.Po kilku godzinach napisalam mu smsa,z przeprosinami za zachowanie i ze milo mi bylo go zobaczyc usmiechnietego ...zaproponowalam mu kawe.....on odpisal ze nie spotkamy sie na kawe ale moze na silowni jak sie spotkamy (2 razy tam sie juz spotkalismy)to mozemy pogadac....dodal że bardzo ładnie wygladam co w jego przypadku jest mega wyzeaniem powiedziec kobiecie komplement....rzadko to robi nie potrafi.
Moje pytania sa nastepujace:
1.czy cos sie zmieni na lepsze miedzy nami?
2.Czy jest szansa na odnowienie znajomosci jak liedy?
3.jak on mnie teraz odbiera? co czuje czy co poczul jak sie teraz zobaczylismy? wspomnienia wrocily? rozmysla na mowo o nas? jest w rozsterce?!
Daty i imiona wyslę na priv.
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » wtorek 15 lis 2016, 12:19

Someone81 o tę relację pytałaś mnie 04.10.2016. Wróżbę wykonałam na okres 3 miesięcy. Czyli ona nadal obowiązuje...
Ponieważ już rozłożyłam karty, zanim to sprawdziłam, opiszę Ci mój rozkład. Zaznaczam że wróżba jest wykonana na okres około 2 miesięcy. Do końca 2016 roku nie zerknę ponownie na Twoją relację z tym panem, by nie powielać wróżb. Myślę że pytasz o ten związek za często, a to nic nie wznosi i niczego nie rozwiązuje. Zaburzasz tylko energetykę koło siebie. Żadna wróżba nie rozwiąże sama z siebie problemów, nie wywoła określonych zdarzeń. To tylko prognoza kart i wskazówki jak postępować by osiągnąć cel. Zalecam ograniczyć pytania do kart, szczególnie w przypadku Waszej znajomości.
Mężczyzna o którego pytasz jest osobą bardzo stanowczą, podczas rozmów czy spotkań wydaje się zdystansowany, momentami wręcz nieobecny. Myślę, że ładnie się zachował podczas spotkania, ale nie potrafi otworzyć się na tyle by diametralnie zmienić swoje nastawienie. Obecnie jest sam i bardzo ceni sobie ten stan. Wolny, niezależny od nikogo. Czuje się z tym bardzo dobrze, więc nie sądzę by spotkanie z Tobą wywarło znaczący wpływ na jego życie. Jest to jednak zalążek pozytywnych zmian. Będzie otwarty na kontakt z Tobą, ale bądź ostrożna i staraj się nie przyspieszać czegokolwiek. Teraz inicjatywa należy do niego. Wiem, że bardzo Ci zależy na wskrzeszeniu uczuć i jesteś gotowa na wiele by zrealizować swój plan. Na siłę nic nie uzyskasz. Dobrze się stało, ze przeprosiłaś za swoje zachowanie, bo obróciłaś się wtedy na pięcie i uciekłaś. Zrobiłaś na nim wrażenie osoby, która się boi, nie wie jak się zachować. Staraj się być spokojna podczas Waszych spotkań by wywrzeć jak najlepsze wrażenie, nie okazuj przesadnych emocji. Nie przyspieszaj biegu zdarzeń, postaraj się nie mieć wygórowanych oczekiwań. Nie zapominaj dlaczego relacja się rozpadła. Zawiódł Cię. Teraz on sam musi chcieć czegoś więcej. Zdaj się na swoją intuicję, wykaż się ogromną dyplomacją. Cały czas będziecie mieć kontakt, ale wznowienia relacji na starych zasadach obecnie nie widzę.
Moja strona internetowa

someone81

Postautor: someone81 » wtorek 15 lis 2016, 15:12

Bardzo Pani dziękuję.Wiem że rozkład poprzedni byl na 3 miesiace ale nastapily nowe okolicznosci stad moja niecierpliwosc bo jak wiadomo syrasznie mi zalezy.
Dziekuję i bede dawala znac jak sie sprawy maja jak rowniez bede udzielac sie na forum choc jestem syrasznie pokaleczona i rzadko zagladam na jakiekolwiek fora.Ale dojde do siebie i sie pokaze.Serdecznie dziekuje.
Awatar użytkownika
Lorii

Postautor: Lorii » wtorek 15 lis 2016, 15:55

Witaj, powracam do Ciebie :)
Pytanie moje dotyczy tematów szkoły i pracy, szczegóły i dane na PW, dziękuję :)

Wróć do „Gabinety wróżek i wróżbitów”