Joana zaprasza na wróżby.

Moderatorzy: Tarofides, Wróżki i wróżbici

Regulamin forum
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie sprawdź Regulamin Działu. Korzystając z darmowej wróżby pamiętaj, że ktoś poświęcił swój wolny czas i umiejętności dla Ciebie, dlatego postaraj się zweryfikować wróżbę (czy ma odniesienie do rzeczywistości), bo to jest bardzo cenne dla rozwoju wróżebnych talentów. Nikt nie ma obowiązku odpowiadać na Twoją prośbę, więc bądź uprzejmy! Podziękuj za darmową wróżbę, bez oglądania się na zabobony. Pamiętaj że wróżba jest tylko wskazówką, ma dać Ci do myślenia, a nie zastąpić je przy podejmowaniu decyzji.
Na Forum Dobry Tarot wróżymy tylko osobom pełnoletnim, mającym na swoim koncie co najmniej 3 posty.
Zadaj pytanie wybranej osobie (wróżka/wróżbita) w dziale "Gabinety ...", albo załóż nowy wątek na swoje pytanie.
Zanim zadasz pytanie kartom tarota, dobrze się zastanów. Od tego, jak sformułujesz pytanie, zależy, jaką odpowiedź otrzymasz
Zabronione jest zadawanie tego samego pytania kilku osobom jednocześnie!
Awatar użytkownika
Lorii

Re: Joana zaprasza na wróżby.

Postautor: Lorii » wtorek 15 lis 2016, 15:55

Witaj, powracam do Ciebie :)
Pytanie moje dotyczy tematów szkoły i pracy, szczegóły i dane na PW, dziękuję :)
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » czwartek 17 lis 2016, 16:26

Lorii zapytałam kart jaka opcja jest dla Ciebie korzystniejsza.
Teraz studia wiążą się z dojazdami, kosztami i kłopotliwym noclegiem. Wahasz się, bo intuicja podpowiada Ci, ze będzie zbyt trudno, ciężko i nie będziesz umiała tego zorganizować. Pierwsze zderzenie wymarzonej rzeczywistości z realiami bywa trudne. Jeśli dasz sobie jeszcze szansę na poukładanie tego wszystkiego, powoli możesz się spodziewać poprawy. Niebagatelną rolę grają tutaj koszty, już poświęciłaś pewne środki na opłacenie semestru. Szkoda by to było zmarnować. Bardzo zależy Ci na dalszej edukacji i nie powinnaś zaprzepaścić tej szansy.
Decyzja o pozostaniu na uczelni jest opcją do której dążysz. Mimo uciążliwych dojazdów, braku czasu i kosztów, to jest droga jaką wybrałaś. Wykrzesz z siebie nieco więcej energii, bo masz szanse połączyć to w całość. Jeszcze raz dokładnie sprawdź opcję noclegu. W parę osób jest taniej i można coś wynająć. Teraz jest Ci ciężko, ale gdy zrezygnujesz poczujesz, ze zaprzepaściłaś swoją szansę. Praca nie koliduje z nauką, jeśli coś znajdziesz, to choć dorywczo podejmij zajęcie. Gdy skończysz studia, będziesz miała o wiele większe możliwości zawodowe.
Karty są za opcją pozostania na uczelni i kontynuacją nauki. Decyzja oczywiście należy do Ciebie. Jeszcze raz rozważ wszystkie opcje za i przeciw. Życzę trafnego wyboru :buziak:

Proszę o wstępne uwagi do rozkładu. Pozdrawiam.
Nie zadawaj pytań, na które nie chcesz poznać odpowiedzi.
Moja strona internetowa

http://joanna-tarot.tumblr.com/
Awatar użytkownika
Lorii

Postautor: Lorii » czwartek 17 lis 2016, 17:49

Joana jesteś bardzo cudowną osobą. Bardzo Ci dziękuję, tak bardzo jest to dla mnie ważne, a z drugiej strony jest to utrudnione. Waham się cały czas... A koszty już zostały zainwestowane, więc bardzo byłoby mi ich szkoda... Cały czas jak myślę o tej sprawie, to zawsze pojawia się myśl, że szkoda było by tak odpuścić i jakby nie patrzeć to i tak jeszcze postanowiłam i rezygnować, tak jak piszesz tylko dać sobie jeszcze trochę czasu. Będę szukała kogoś, może uda się z tym noclegiem pozałatwiać. Joano dokładnie tak jest, nie chcę też rezygnować bo szkoda byłoby mi tej szansy, którą dostałam mimo tego wszystkiego.... Mimo tego wszystkiego, wierzyłam gdzieś w środku że jeszcze dam sobie trochę czasu, bardzo Ci dziękuję. Wiedz że jesteś wspaniałą osobą i bardzo Ci dziękuję. Masz cudowne serducho :buziak: A za pracą się rozejrzę :buzki:
Wszystkiego co najpiękniejsze, jesteś odpowiednią osóbką na odpowiednim miejscu, wszystkiego co najpiękniejsze. Utwierdziłaś mnie i bardzo dziękuję ! :buzki:
Awatar użytkownika
pauluniaa1

Postautor: pauluniaa1 » czwartek 17 lis 2016, 22:53

Witaj Kochana!
jakiś czas temu prosiłam Cię o wróżby i byłam bardzo zadowolona z ich trafności, więc powracam po kilku miesiącach z prośbą o rozkład ponowny, tym razem na pracę. Konkretnie - czy w ciągu najbliższych określmy 3 miesięcy uda mi się zyskać samodzielność w pracy? czy zarząd firmy planuje da mi więcej samodzielność, doceni moją pracę? Mam takie wiadomości, że jest plan aby do końca roku zmienić kilka spraw w firmie i wiem, że jest plan aby mój dział zmienił skład, mają to być zmiany osobowe. Jest to mój 5 rok numerologiczny, rok zmian i niespodziewanych sytuacji. Czy może to przynieść właśnie te zmiany w pracy?

Pozdrawiam cieplutko,
Paula (03.02.1988 r.)
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » sobota 19 lis 2016, 15:16

Pauluniaa1 w firmie w której pracujesz panują pewne układy z czego nie do końca możesz sobie zdawać sprawę. Jedni są traktowani lepiej od innych, choć wcale na to nie zasłużyli. Starasz się wykonywać swoje zadania sumiennie, wykraczasz sporo poza zakres swoich obowiązków, a mimo to nie spotkała Cie jeszcze zasłużona nagroda. Jakby nikt nie doceniał Twoich wysiłków i zaangażowania w realizacje powierzonych Ci zadań. To rodzi pewien niedosyt i niepewność. Jak jestem odbierana ? Dobrze, ale wciąż masz status pracownika o mniejszym stażu, doświadczeniu niż inni. Warto pomyśleć o podniesieniu swoich kwalifikacji, kursy, szkolenia. To zaprocentuje, a obecnie jest na to świetny okres. Nastawiłaś się bardzo pozytywnie i oczekujesz dużych zmian, większa odpowiedzialność, zakres powierzonych zadań a tym samym podwyżka. Zmiany nastąpią , ale nie będą aż tak spektakularne. Pojawią się trudności organizacyjne, personalne. Nowe rodzi się w bólach, więc to nieco dłużej potrwa niż zakładasz. Pierwszym symptomem zmian będzie powierzenie Ci o wiele większej ilości zadań do wykonania. Gdy przejdziesz tę próbę i zostaniesz odpowiednio doceniona otrzymasz awans. Bardziej odpowiedzialne stanowisko, możliwość kierowania innymi. Uzyskasz dużą samodzielność i będzie to ukoronowaniem Twoich wysiłków. Do końca maja 2017 te plany mają szanse się zrealizować. Ten termin jest ostateczny, ale już wcześniej mogą pojawić się pozytywne zmiany. Życzę Ci by inni docenili Twoją pracę, wiedzę i sumienność :)

Proszę o wstępne uwagi do rozkładu. Pozdrawiam serdecznie :buziak:
Moja strona internetowa

Koniczynka

Postautor: Koniczynka » sobota 19 lis 2016, 16:43

Witam, jestem w związku od jakiś trzech lat, ja bym chciała rodzinne i dzieci mój partner nie,na tym tle powstał konflikt, chciała bym zapytać co karty mają do powiedzenia o przyszłości mojego związku.
viewtopic.php?f=177&t=16721&p=348278#p348278
wróżba
jskji

Postautor: jskji » niedziela 20 lis 2016, 01:44

Witaj,
Na wstępie wracam z miesięczna weryfikacja, i powiem ze jest dobrze....
chciałam Cie teraz prosić o rozkład na kwestie zawodowe. Od kilku lat siedzę w domu z dzieciakami cos tam robiąc dorywczo ale mam dość tak na pół gwizdka i chciałabym wreszcie powrócić do trybu:kobieta pracująca-spełniona. Mam jakiś pomysł na cos nowego ale nie bardzo wierze w swoje możliwości.... czy to jest to, czy mam szanse powrocic do trybu pracująca a przede wszystkim spełniona? Co powinnam zrobić, gdzie szukać żeby robić w życiu cos co daje mi zadowolenie i spełnienie? Będę wdzięczna za pomoc. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
nikita

Postautor: nikita » niedziela 20 lis 2016, 11:53

nikita pisze:
Joana pisze:Nikita sporo w Waszej relacji rozmów, dyskusji. Jakbyście ustalali dopiero zasady jakie będą w niej obowiązywać. Widać pewne starcia, a nawet to że partner się nieco wycofał. Jest to mężczyzna po przejściach, i wie czego chce od związku. Nie jest uległy i lubi stawiać na swoim. Oczekujesz o wiele bardziej stabilnej relacji, nie huśtawki nastrojów. Może pewnych deklaracji, zasad, których byście mogli się trzymać. Jeszcze nie ma kart miłości, co najwyżej pierwszego zauroczenia. Partner ma swoje nawyki, przyzwyczajenia. Natomiast Ty wolałabyś poprowadzić tą relację wyłącznie po swojej myśli. Jak coś jest nie tak, momentalnie się wycofujesz. Nie zawsze też mówisz mu to co myślisz, i pewne rzeczy dusisz w sobie. Potrzebny jest kompromis, byście mogli być razem. On ma określone wyobrażenie o tym co Was łączy, Ty nieco inne. Trzeba by to skonfrontować i iść na ustępstwa. Sądzę, że partner jest z Tobą szczery, przynajmniej na tyle na ile wymaga staż związku. Jak każdy ma swoje tajemnice, ale nie ukrywa czegoś specjalnie. Nie widzę zakończenia relacji, ale też nie dostrzegam w kartach ogromnego postępu. Jakiś czas jeszcze będzie jakby "przejściowo". Co wypracujesz, to uzyskasz :)

Proszę o wstępne uwagi do wróżby. Pozdrawiam serdecznie :)

Joano bardzo dziękuję za poświęcony czas. Wszystko co napisałaś idealnie oddaje obraz tego co jest. Najbardziej brakuje mi jakiejkolwiek deklaracji, bo czuję, że nie mogę do końca otworzyć się na ten związek i dlatego często się wycofuję. Teraz tylko tyle mogę napisać wrócę za jakiś czas z weryfikacją :*

Witaj Joano było w naszej relacji dużo rozmów, pracowaliśmy nad tym wszystkim ale mi nadal brakowało deklaracji...tzn nie widziałam celu do jakiego mamy razem dążyć. Nasze drogi rozeszły się i juz raczej nie da się nic wypracować. Mam dosyć huśtawki nastrojów. To co pisałaś jakim jest człowiekiem to wszystko prawda. Dziękuję i pozdrawiam
kkaska04

Postautor: kkaska04 » niedziela 20 lis 2016, 23:39

Wracam z weryfikacją.
Miałaś rację Joano, relacja z tym mężczyzną zostala zakończona. Jednak w między czasie poznałam innego mężczyznę, z którym jestem teraz w związku.
Jeżeli chodzi o pracę to rzeczywiście byłam na rozmowie w pobliżu miejscowości tamtego mężczyzny, jednak nie dostałam jej, tak jak to przepowiadalas :-( teraz szukam czegoś obok siebie i tak się zastanawiam czy karty moze nie wykazały, ze jednak dostanę pracę tutaj? Bo rzeczywiście w tym momencie będę musiała zainwestować pewną część pieniędzy w lokum, a wcześniej sytuacja inaczej wyglądała, nie musialabym od razu czegos szukac, bo mialam gdzie mieszkac. Czy w zwiazku z tym istnieje szansa, ze jednak otrzymam zatrudnienie jeszcze w rym roku?
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » poniedziałek 21 lis 2016, 16:19

viewtopic.php?f=177&t=16721&p=348037#p348037
Koniczynka choć w relacji jak jest obecnie sporo emocji i brakuje Ci deklaracji, wygląda ona na udaną. Oboje macie swoje role w związku i wydaje się, że to się sprawdza na co dzień. Chciałabyś zajmować się domem, a niech partner pracuje na jego utrzymanie. Najlepiej by było gdyby zapewnił Ci bezpieczeństwo finansowe. Wspólne dziecko scaliło by Waszą relację, ale do planów powiększenia rodziny potrzeba woli obojga stron. Dajesz mu to wszystko do zrozumienia i pierwszy powód do nieporozumień gotowy. Jesteś w głębi duszy bardzo czułą osobą, potrzebujesz wsparcia emocjonalnego ze strony partnera. Rozmowy, czułe słowa, wsparcie w trudnych chwilach. On nie lubi rozmawiać o uczuciach, woli konkrety, suche komunikaty. Wydaje Ci się że dzieli Was większa odległość emocjonalna niż kiedyś. Masz tendencję do stawiania na swoim. Prawie zawsze musi być tak, jak Ty postanowisz, to ma swoje uzasadnienie, bo ktoś rządzić musi. Jednak ma to swoje minusy, partner przyparty do muru przedstawi swoje argumenty i jeszcze bardziej oddali się emocjonalnie. Wasza relacja potencjalnie jest bardzo trwała i dająca nadzieję na wejście w nowy etap. Bez woli i zgody drugiej strony nie przeprowadzisz swoich planów. Rozmawiaj, przedstaw swoje oczekiwania. On też ma swoje argumenty i chciałby zostać wysłuchany. Im bardziej będziesz naciskać, tym napotkasz na większy opór. Dajcie sobie więcej czasu. Kompromis jest możliwy a Twoje życzenia mają szanse się zrealizować. Wszystko zależy jednak od postawy drugiej strony. Powodzenia :)

Wróżba została wykonana na okres 2 miesięcy. Proszę o wstępne uwagi do rozkładu. Pozdrawiam serdecznie.
Moja strona internetowa

Auro

Postautor: Auro » poniedziałek 21 lis 2016, 16:43

Witaj Joanno, jeszcze nie korzystałem z Twoich wróżb i chciałbym Ciebie spytać o kwestie uczuciowe.Pół roku temu pytałem Mikesza o rozkład na pół roku ( któr y się sprawdził) ale jako że opuścił forum postawnowiłem spytać o kwestie uczuciowe Ciebie ;).Zatem pragnąłbym spytać czy do 2 -3 lat poznam kogoś do stałego związku.Dane wysyłam na PW , gorąco pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » poniedziałek 21 lis 2016, 16:45

Jskji choć jak piszesz nie pracujesz obecnie na pełen etat, to absolutnie się nie nudzisz. Sporo się dzieje, bo opieka nad dziećmi zajmuje sporo czasu, w dodatku podejmujesz dorywcze zajęcia. Starasz się być coraz bardziej aktywna, bo masz wrażenie jakby Twoje plany zawodowe utknęły w miejscu. One są na razie zawieszone i z wielu powodów nie mogły się w pełni zrealizować. Były pewne przeszkody i zahamowania, ale teraz sytuacja wygląda o wiele lepiej. Powoli planujesz coś własnego, ale są wymagane pewne środki na to by zacząć własną działalność i sporo formalności do załatwienia. To Cie nieco hamuje, jakbyś miała wszystkie atuty w ręku, wiedziała co chcesz robić, w jaki sposób to zrealizować ale jeszcze się zastanawiasz. Analizujesz sytuację i powoli dojrzewasz do realizacji swoich projektów. Nie napisałaś w jakim kierunku chcesz się rozwijać, a wg kart masz największe zdolności jeśli chodzi o upiększanie- ludzi( fryzjerstwo, kosmetologia) wnętrz( florystyka, aranżacje) ubrań ( dobór dodatków, aplikacje). W dodatku posiadasz zmysł handlowy i jesteś postrzegana na zewnątrz jako osoba ambitna i zaradna. Myślę że własny biznes jest Twoim przeznaczeniem. Jeśli wytrwale i konsekwentnie będziesz dążyć do celu masz wielkie szanse osiągnąć bardzo dużo na tym polu. Bądź ambitna i zacznij działać. Dużo zależy od czynników zewnętrznych, otoczenia ale jeszcze więcej od Twojego nastawienia. W nowym 2017 roku zaczną otwierać się kolejne drzwi, pojawią się szanse, propozycje i zupełnie nowe perspektywy. Nie przegap tych momentów, wykorzystaj je w pełni. Powodzenia :)

Wróżba została wykonana na okres 3 miesięcy- do końca lutego 2017. Proszę o wstępne uwagi do rozkładu. Pozdrawiam serdecznie.
Moja strona internetowa

Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » poniedziałek 21 lis 2016, 17:17

Kkaska04 szukasz pracy na szybko, a taka sytuacja gdy jest się podstawionym pod ścianą nie jest dobra. Przemyśl jeszcze raz gdzie szukać pracy, jak i kto może Ci w tym pomóc. Troszkę więcej inicjatywy, bo drobne niepowodzenia Cie bardzo zniechęcają. Masz nadzieję znaleźć pracę na dłużej, nie interesują Cię dorywcze zajęcia. Obecnie masz wsparcie ze strony rodziny. Popytaj wśród jej członków, czy ktoś nie szuka pracownika. Na szczęście wierzysz w to że będzie lepiej a nowy rok przyniesie stabilizację w tej dziedzinie. Dokonasz dobrego wyboru i gdy pojawi się właściwa propozycja od razu będziesz wiedziała, że to jest to. Nie śpiesz się tak bardzo, bo decyzje podjęte pod presją czasu i braku innego wyboru mogą być niewłaściwe. Przyjmij tą ofertę, co do której będziesz wewnętrznie przekonana. Jest taka szansa, że ktoś wyciągnie do Ciebie pomocną dłoń. Do końca 2016 roku rozważysz jeszcze pewne propozycje i możliwości, zdecydujesz gdzie szukać i jak starać się uzyskać zatrudnienie. Obawiam się, że do końca 2016 roku nie będziesz jeszcze pracować, ale z początkiem 2017 to się zmieni.
Rozkład wykonałam na okres 2 miesięcy- do końca stycznia 2017 roku.

Proszę o wstępne uwagi do rozkładu. Pozdrawiam serdecznie :)
Moja strona internetowa

Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » poniedziałek 21 lis 2016, 17:44

Auro otrzymałeś dziś wrózbę urodzinową w gabinecie Jednorożca LeCaro. Obejmuje ona cały nadchodzący rok i kwestie uczuciowe również.
W takiej sytuacji odmawiam wykonania wróżby. Pozdrawiam :)
viewtopic.php?f=83&t=14981&p=348268#top
Moja strona internetowa

jskji

Postautor: jskji » poniedziałek 21 lis 2016, 21:03

Na wstępie bardzo dziekuje za wróżbę. Dopiero przeczytałam ja raz a muszę poanalizowac na spokojnie i dopytać oczywiście a dzieci jeszcze nie śpią. Ale chciałam pochylić czoła nad branża.... trafiłaś w 1000 procent. Jestem wprawdzie psychologiem oraz pr-owocem ale właśnie chce zająć sie moda choc aranżacje wnętrz również chodzą mi po głowie. Na spokojnie jeszcze napisze. Pozdrawiam serdecznie
Koniczynka

Postautor: Koniczynka » środa 23 lis 2016, 08:51

viewtopic.php?f=177&t=16721&p=348278#p348278
Witam, wracam z uwagami, co do mojej osoby w zupełności prawda. Co do związku to raczej go już nie ma. Dziękuję bardzo i pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » środa 23 lis 2016, 16:55

Zamykam chwilowo swój gabinet. Proszę nie umieszczać nowych próśb o wróżbę. Weryfikacje są zawsze mile widziane. :)
Moja strona internetowa

niebiesko_oka

Postautor: niebiesko_oka » sobota 03 gru 2016, 23:43

Joana pisze:Niebiesko_oka mężczyzna o którego pytasz umie się przypodobać kobiecie. Potrafi wprowadzić w relację miłą atmosferę. Masz do niego pewną słabość a on może to wykorzystać. Zastanów się dlaczego mu w pewnym stopniu nie ufasz.. Twoja intuicja trafnie podpowiada Ci, że więcej Was dzieli jak łączy. On ma tendencję do snucia nierealnych planów, składania obietnic bez pokrycia, podążania za kaprysami. Jesteście z kompletnie różnych światów[b][color=#FFBF00]. Różnice jakie Was dzielą mogą być na pierwszy rzut oka bardzo pociągające. Niestety odmienny światopogląd[/color][/b], religia' tylko dzielą, nie łączą. W tej chwili on nie szuka stabilnej relacji, pragnie czegoś na chwilę, chce odmiany. Pobędzie jakiś czas w związku i wyjdzie z niego, bo nie traktuje Waszej znajomości poważnie. Jest nieodpowiedzialny, beztroski i ma bogatą przeszłość. [u][color=#FFBF00]Wasza odnowiona relacja była by pełna sporów, niedomówień, braku kompromisu. Na końcu zaczęło by się szukanie osoby, która zawiniła.
[/color]
[/u]
Nie widzę dla Was przyszłości, jako pary. Twoja intuicja dobrze podpowiada by zachować ostrożność i pewien dystans. Decyzja czy wchodzić w ten związek, należy oczywiście do Ciebie. Ja tylko przekazałam to co pokazały mi karty.

Proszę o wstępne uwagi do rozkłaadu. Pozdrawiam serdecznie :)

Witaj wracam z weryfikacją
Jeśli pozwolisz kolorem zaznaczyłam to co się zgadzało :)
1) Ufam mu do pewnego stopnia choć i to że on pokazuje że mu zależy dąży do kompromisów i stara się , sprawia że daję mu szanse . Choć Nasza relacja zaczęła się w zupełnie innych okolicznościach co powodowało moją niechęć.
2) To nie różnice kulturowe nas dzielą ale sarkazm i cechy charakteru których nabył , wprowadzają bardzo dużo nieporozumień i powodują spieńcie.
3) Zarówno wcześniej i obecnie odnowiona relacja jest oparta na jakby to powiedzieć wojnie kto ma racja, niesyty oboje lubimy bronić własnego zdania i ciężko iść nam na ustępstwa. Co do kompromisu tak zdarza się że po długotrwałych rozmowach do niego dochodzimy. Niestety mimo wszystko brak między nami tej iskry (tego przyciągania) dającego porozumienie, która by wszystko scalała mimo problemów.

Pozdrawiam ciepło
Niebiesko_oka
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » niedziela 08 sty 2017, 19:06

Otwieram gabinet, można wpisywać prośby o wróżby :)
Moja strona internetowa

Carinna87

Postautor: Carinna87 » niedziela 08 sty 2017, 20:18

Witaj Joanno.
Czy znajdziesz chwilkę by postawić mi karty na ten nowy pięknie zaczęty rok.
Chodzi mi o całokształt i zarazem o serducho.
Od miesiaca spotykam się z mężczyzna.
Jestem bardzo ostrożna co do tej znajomości po moich doswiadczeniach z ostatnich lat. Czy ta znajomość przetrwa? Nie ukrywam mam obawy on jest rozwodnikiem a z rozwodnikami nie mam najlepszych wspomnień. Ale czuję ze strzała amora mnie dosięgła. Będę bardzo wdzięczna.
Anna 18.09.1987
Tomasz 3.03.1976

W tym Nowym roku życzę Ci dużo uśmiechu
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » niedziela 08 sty 2017, 20:26

Carinna w moim gabinecie odpowiadam jednorazowo na jedno pytanie, dlatego może ograniczę się do Twojego związku i zajrzę na Waszą relację :)
Odpowiedź jutro wieczorem. Pozdrawiam :)
Moja strona internetowa

Awatar użytkownika
ewelayne96

Postautor: ewelayne96 » niedziela 08 sty 2017, 21:01

Witam czy mogę prosić o wróżbe czy będę zadowolona z wyjazdu do Wielkiej Brytanii, czy uda mi się ułożyć tam życie Ewelina 18.10.1996, ponieważ już od dłuższego czasu zastanawiam się nad wyjazdem i podejmuje już pewne kroki w tym kierunku . Dziękuję za poświęcony czas. Pozdrawiam Ewelina.
'' Dobrze widzi sie tylko sercem , najwazniejsze jest niewidoczne dla oczu ''
Antoine de Saint-Exupery

Wróć do „Gabinety wróżek i wróżbitów”