Gabinet wróżb - ameners

Moderatorzy: Tarofides, Wróżki i wróżbici

Regulamin forum
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie sprawdź Regulamin Działu. Korzystając z darmowej wróżby pamiętaj, że ktoś poświęcił swój wolny czas i umiejętności dla Ciebie, dlatego postaraj się zweryfikować wróżbę (czy ma odniesienie do rzeczywistości), bo to jest bardzo cenne dla rozwoju wróżebnych talentów. Nikt nie ma obowiązku odpowiadać na Twoją prośbę, więc bądź uprzejmy! Podziękuj za darmową wróżbę, bez oglądania się na zabobony. Pamiętaj że wróżba jest tylko wskazówką, ma dać Ci do myślenia, a nie zastąpić je przy podejmowaniu decyzji.
Na Forum Dobry Tarot wróżymy tylko osobom pełnoletnim, mającym na swoim koncie co najmniej 3 posty.
Zadaj pytanie wybranej osobie (wróżka/wróżbita) w dziale "Gabinety ...", albo załóż nowy wątek na swoje pytanie.
Zanim zadasz pytanie kartom tarota, dobrze się zastanów. Od tego, jak sformułujesz pytanie, zależy, jaką odpowiedź otrzymasz
Zabronione jest zadawanie tego samego pytania kilku osobom jednocześnie!
Awatar użytkownika
ameners

Re: Kącik wróżb - ameners

Postautor: ameners » niedziela 01 sty 2017, 17:58

Beatko, Klepko, Perełko... dziękuję bardzo... :buziak:
''Nie ma lepszego czasu od teraźniejszości.''
~ Graham Masterton

Obrazek
Awatar użytkownika
Jednorożec LeCaro
Moderator

Postautor: Jednorożec LeCaro » niedziela 01 sty 2017, 21:10

Ameners - gratuluję i życzę Ci powodzenia! :)

Obrazek
Awatar użytkownika
Luks
Moderator

Postautor: Luks » niedziela 01 sty 2017, 21:15

Gratulacje Ameners! :happy-wavemulticolor: :obscene-drinkingcheers: Czas zamienić Kącik na Gabinet.
Awatar użytkownika
Izyda

Postautor: Izyda » niedziela 01 sty 2017, 21:36

Witaj! :) przyjmij ode mnie szczere gratulacje!!! :oklaski: :oklaski: :oklaski: :)
Udanych wrózb Ci życze!! ;)
Awatar użytkownika
ameners

Re: Gabinet wróżb - ameners

Postautor: ameners » niedziela 01 sty 2017, 21:46

LeCaro... Luks... Izydo... dziękuje... :buzki:
~ Graham Masterton

Obrazek
Kate

Postautor: Kate » piątek 06 sty 2017, 21:13

...5...

Hej:) mam pytanie poznałam w sylwestra chłopaka i moje pytanie jest takie czy ta znajomość przerodzi się w coś więcej (związek)? Kasia 22 04 1989

Wróżba
storm

Postautor: storm » piątek 06 sty 2017, 21:48

...6...

Witam... czy mógłbym prosić o profilaktyczne sprawdzenie co mnie czeka w 2017 roku ? za co będę wdzięczny :)

Wróżba
Weryfikacja wstępna
INA

Postautor: INA » poniedziałek 09 sty 2017, 22:33

...7...

Witam,

Chciałam zadać pytanie- czy ja bądź moja mama dostaniemy po babci jakiś spadek w przyszłości ? Nasze dane wysyłam na priv.

Wróżba
Awatar użytkownika
ameners

Postautor: ameners » wtorek 10 sty 2017, 20:53

Kate, Pod względem twoich uczuć doskwiera cię samotność ale karty pokazują że czekasz aż sytuacja troszeczkę nabierze tempa, posiadasz bardzo przychylne nastawienie i na pewno na nastawieniu się nie skończy. Odnoszę wrażenie że nie wiesz jak dalej się potoczy relacja z nowo poznanym chłopakiem, ale i tutaj trochę góruje bezczynność z twojej strony Kasiu. :) Karty opisują go jako mężczyznę inteligentnego, może troszeczkę wyniosłego ale dają jeszcze do zrozumienia że coś jeszcze nie zostało wyjaśnione, może nie wspomniał że jest związku lub rozkwitającej relacji ponieważ tutaj w kartach przy nim ukazuje mi się bardzo bliska kobieta. Odpowiadając konkretnie na twoje pytanie Myślę, że relacja bardziej będzie opierać się na znajomości niż na miłości. Dalsze karty to ból, cierpienie, rozczarowanie tą relacją ponieważ ona nie zapowiada się zbyt interesująco. A może to tylko wskazywać na zwykły przelotny filtr...

Pozdrawiam cię serdecznie i życzę wszystkiego dobrego,
~ Graham Masterton

Obrazek
Kate

Postautor: Kate » wtorek 10 sty 2017, 21:18

W takim razie najlepiej dać sobie spokój,lepiej siedzieć bezczynnie niż później cierpieć :) co miałeś na mysli ze na nastawieniu się nie skończy?

Kasiu, miałem na myśli stosunek do tego pana, również chodziło mi o twoją moralność... może będziesz dążyć do spotkania z tym panem lub starać się o głębszą relację...
ameners
Awatar użytkownika
ameners

Postautor: ameners » wtorek 10 sty 2017, 22:57

storm, aurą tego roku będzie poczucie Samotności, opuszczenia możliwe że nawet minimalne izolowanie się od otoczenia. W pierwszym półroczu skupisz się na sprawach edukacyjnych jak i na nowych pomysłach, mogą to być jakieś kursy, studia jak i również zdobywanie kwalifikacji zawodowych. W drugiej połowie będą pewne wydarzenia następujące szybko a nawet całkowicie niespodziewanie. Możliwe że sytuacja stanie się bardziej chaotyczna. W sferze osobistej wskazuje mi na jakieś marzenia, prawdopodobnie czego pragniesz zostanie to spełnione. W kwestiach pracy i finansów musisz uważać na pewne wydatki, jak również widoczny jest zastój w sprawach zawodowych. Powinieneś szczególnie uważać na pewne oszustwa a twoje Ambicje nie powinny przekształcać się w bezpardonowość. Radą kart jest zrozumieć, że swoją drogę w tym roku rozpoznaj od „wewnątrz” i nie musi się to wcale pokrywać z „obmyślonymi” celami. Poznaj swój los i naucz się nim kierować. Styczeń może okazać się trudnościami w pracy jak również pracoholizm. Luty będzie bardziej dynamiczny, możliwe wszelkie wyjazdy, spotkania. Marzec może zwiastować drobną sławę, radość ale na pewno będą to pozytywne wiadomości. Kwiecień zapowiada wszelkie sprawy urzędowe a Maj związki, partnerstwo, głębsze uczucia. W Czerwcu może towarzyszyć tobie wycofanie, niepewność lub pewne lęki, również pod względem zdrowotnym problemy ze snem. W lipcu ukazała mi się karta osoby zakochanej, jak również może oznaczać nowe znajomości i przyjaciół. Sierpień zapowiada że wykażesz się Siłą, aby walczyć z pewnymi trudnościami. Wrzesień będzie szansą na nową pracę jak również dokształcenie się w pewnej dziedzinie. Również w tym miesiącu możesz oczekiwać wsparcia. Październik ukazuje się miesiącem pełnej ekscytującej miłości... prawdopodobnie nowe uczucie, nowy związek, zadowolenie. W Listopadzie prawdopodobnie podejmiesz jakąś inwestycję, lub praktyki. Grudzień będzie ci doskwierać obojętność, bierność, jak i również odpoczynek.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego w Nowym Roku. :)
~ Graham Masterton

Obrazek
Awatar użytkownika
ameners

Postautor: ameners » wtorek 10 sty 2017, 23:32

INA, Odpowiadając konkretnie na twoje pytanie z przełożenia karta 10 Monet pokazuje sprawy majątkowe, spadkowe ale dalsze karty wskazują że otrzymacie spadek z trudem. Ktoś może z pokolenia od strony Mamy, Babci a nawet sama Babcia może się przyczynić się do tego że ciężko będzie go otrzymać. Niestety trzeba okazać tutaj sporą cierpliwością i determinacją. :)

Pozdrawiam,
ameners
~ Graham Masterton

Obrazek
INA

Postautor: INA » środa 11 sty 2017, 08:47

Dziękuję ameners za wróżbe i poświęcony czas.
storm

Postautor: storm » środa 11 sty 2017, 09:56

Dziekuje za poświęcony czas i wstepnie mogę zweryfikować pewne fakty. :) Jest samotnosć mimo ze od jesieni zmieniłem swoje postępowanie to i tak wszystko sie sypie... powoduje to chwile zastanowienia co dalej i dołek :rotfl: Edukacja, kursy... planuje cos takiego :rotfl: Co do Maja, Lipca i Października mam pytanie... będzie tutaj chodzić o to same osoby czy jakies inne ? Zmartwił mnie ten Kwiecień i Sierpien... to możne być cos poważnego ?
Awatar użytkownika
ameners

Postautor: ameners » środa 11 sty 2017, 12:51

storm, również może chodzić o te same relacje a nawet zupełnie nowe!.
Co do spraw urzędowych nie zauważyłem poważniejszych zagrożeń, może to być np. wyrób dokumentów, podatki itd. ale tak naprawdę dowiesz się w Kwietniu... ;) Na sierpień nie wyłuskałem zbyt dużo od kart ale ogólnie posiada dwa przesłania. Prawdopodobnie może zaistnieć pewna sytuacja która cię Przerośnie, może będzie miesiącem sporego stresu ale to również będzie dobry czas na zmierzenie się ze swoimi problemami i walkę o dobre, również o dobre nawyki np. uprawiając sport, dbając o zdrową dietę jak również na doskonaleniu siebie.
~ Graham Masterton

Obrazek
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » środa 11 sty 2017, 20:11

Ameners, moje gratulacje :kwiatek:
Wszystkiego dobrego, wiele radości i satysfakcji płynącej z wróżb :)

tarot cat.jpg
tarot cat.jpg (120.76 KiB) Przejrzano 97 razy
Nie zadawaj pytań, na które nie chcesz poznać odpowiedzi.
Moja strona internetowa

http://joanna-tarot.tumblr.com/
Awatar użytkownika
ameners

Postautor: ameners » środa 11 sty 2017, 20:43

Dziękuje Joana... :buziak:
~ Graham Masterton

Obrazek
storm

Postautor: storm » czwartek 12 sty 2017, 17:35

...8...

Mam jeszcze inne pytanie , odnośnie pewnej kłopotliwej relacji... reszta na pw. :)

Wróżba
Awatar użytkownika
ameners

Postautor: ameners » poniedziałek 16 sty 2017, 13:53

storm, tutaj karty potwierdzają że bardzo przypadliście sobie do gustu. ale ona traktuje cię jak kolegę, przyjaciela i karty pokazują że tylko na znajomości pozostanie, nie ukrywam że jakieś drobne "zauroczenie" tutaj górowało ale sobie już tak jakby odpuściła. Po rozłożeniu Kart odniosłem wrażenie, że intencje i zamiary jej wobec Ciebie idą bardziej w kierunku nie miłości, nie prawdziwego związku uczuciowego, a bardziej w stronę usługową, tutaj bardziej chodzi o wymianę "coś za coś". Zapytałeś ,,O co może jej chodzić tak ogólnie w tym wszystkim i jak to się potoczy w tym roku jeszcze?" Ogólnie pokazują się tutaj twoje dalsze zabiegi u tej Pani, ale rozkwitającej relacji w Tarocie niestety nie widać. Odnoszę wrażenie że troszeczkę się zauroczyłeś. Ty jesteś gotowy przekroczyć pewne granice, również gotowy na relację niezobowiązującą. Ale niestety jest to mało realne.

Pozdrawiam,
ameners
~ Graham Masterton

Obrazek
storm

Postautor: storm » poniedziałek 16 sty 2017, 15:27

Dziękuje za odpowiedź, sporo się teraz wyjaśniło w realu :) też tak myślę ze przypadliśmy sobie do gustu i szło to w stronę znajomości. :)
Ostatnio zmieniony wtorek 17 sty 2017, 00:17 przez ameners, łącznie zmieniany 2 razy.
Powód: Poprawiono błędy.
ktotowie

Postautor: ktotowie » czwartek 19 sty 2017, 11:37

...9...

Proszę o Tarota na temat mojej sytuacji w pracy. Jest to praca fizyczna a ja jestem osobą dość wydajną w pracy - lubię tą pracę i lubię pracować. Pracuje z dość dziwnymi ludźmi którzy są zawistni i zazdrośni, występuje tzw. wyścig szczurów o właściwie nie wiadomo co. Kto się wychyla swoją pracowitością jest tłumiony i obgadywany. Proszę o postawienie Tarota : Jak powinnam postępować i co mnie czeka w obecnej pracy ? Czy mój wysiłek zostanie dostrzeżony (jakiś awans czy coś) czy ludzie się ode mnie odwrócą a ja zostane sama?
Dane na prv.

Wróżba
Awatar użytkownika
ameners

Postautor: ameners » niedziela 22 sty 2017, 20:50

ktotowie, z przełożenia karty pokazują jakbyś od niedawna, od jakiegoś czasu pracowała w tym miejscu, widocznie widać że sytuacja jest dla ciebie mało zrozumiana ale i ciężka. Karty na wejściu mówią o konieczności walki o swoje i próbowania aby się nie zdominować, z pozostałych kart można tylko wywnioskować, że w tym miejscu ceni się "stałych bywalców". Moim zdaniem powinnaś spróbować chociażby zawrzeć jakieś znajomości, wyciągnąć pierwsza rękę, być raczej pasywna wobec nich do umiarkowanego stopnia. Ogólnie sytuacja na chwilę obecną się nie poprawi ale potem będzie się dynamicznie rozwijać w dobrym kierunku jak również praca będzie ci przynosić zadowalające korzyści finansowe, ale niestety trzeba okazać się sporą cierpliwością i większym zaangażowaniem ze swej strony. :)

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego,
~ Graham Masterton

Obrazek

Wróć do „Gabinety wróżek i wróżbitów”