Gabinet wróżb - ameners

Moderatorzy: Tarofides, Wróżki i wróżbici

Regulamin forum
Regulamin forum
Zanim zadasz pytanie sprawdź Regulamin Działu. Korzystając z darmowej wróżby pamiętaj, że ktoś poświęcił swój wolny czas i umiejętności dla Ciebie, dlatego postaraj się zweryfikować wróżbę (czy ma odniesienie do rzeczywistości), bo to jest bardzo cenne dla rozwoju wróżebnych talentów. Nikt nie ma obowiązku odpowiadać na Twoją prośbę, więc bądź uprzejmy! Podziękuj za darmową wróżbę, bez oglądania się na zabobony. Pamiętaj że wróżba jest tylko wskazówką, ma dać Ci do myślenia, a nie zastąpić je przy podejmowaniu decyzji.
Na Forum Dobry Tarot wróżymy tylko osobom pełnoletnim, mającym na swoim koncie co najmniej 3 posty.
Zadaj pytanie wybranej osobie (wróżka/wróżbita) w dziale "Gabinety ...", albo załóż nowy wątek na swoje pytanie.
Zanim zadasz pytanie kartom tarota, dobrze się zastanów. Od tego, jak sformułujesz pytanie, zależy, jaką odpowiedź otrzymasz
Zabronione jest zadawanie tego samego pytania kilku osobom jednocześnie!
Awatar użytkownika
ameners

Re: Kącik wróżb - ameners

Postautor: ameners » niedziela 04 gru 2016, 16:45

Lady of Dreams, mam wrażenie jakbyś oczekiwała kontaktu z jego strony, sądzę że rozmowa może się odbyć w kwestiach finansowych lub w sprawie o twojej posadzie(pracy). Zostaną postawione pewne kwestie które będzie trzeba rozważyć. Również nie wykluczam że może być to tylko zwykła koleżeńska rozmowa. Jak widzisz Lady... rozkład wyszedł całkiem przyjazny. Odpowiadając konkretnie na twoje pytanie myślę, że karty dały bardzo spójny obraz i jasną odpowiedź że p. M. skontaktuje się z tobą do końca tygodnia.

Pozdrawiam i życzę wszystkiego dobrego,
ameners :)
''Nie ma lepszego czasu od teraźniejszości.''
~ Graham Masterton

Obrazek
Awatar użytkownika
Lady of Dreams

Postautor: Lady of Dreams » niedziela 04 gru 2016, 16:49

Dziękuję Ci Amenersie (tak odmienia sie Twój nick?) Dam znać za tydzień czy skontaktował się czy nie.
Moja strona internetowa http://www.tarocistkasofia.pl Nie wróżę na PW. Zapraszam do kontaktu na mój email tarocistkasofii@wp.pl
Awatar użytkownika
ameners

Postautor: ameners » niedziela 04 gru 2016, 16:52

Lady, obojętnie... ,,jak zwał tak zwał".
Czekam z niecierpliwością :buziak:
~ Graham Masterton

Obrazek
Awatar użytkownika
Lady of Dreams

Postautor: Lady of Dreams » środa 14 gru 2016, 15:02

ameners pisze:Q Kielichów, G Monet, K Mieczy, 9 Monet, 2 Mieczy, dod. 2 Kielichy

Lady of Dreams, mam wrażenie jakbyś oczekiwała kontaktu z jego strony, sądzę że rozmowa może się odbyć w kwestiach finansowych lub w sprawie o twojej posadzie(pracy). Zostaną postawione pewne kwestie które będzie trzeba rozważyć. Również nie wykluczam że może być to tylko zwykła koleżeńska rozmowa. Jak widzisz Lady... rozkład wyszedł całkiem przyjazny. Odpowiadając konkretnie na twoje pytanie myślę, że karty dały bardzo spójny obraz i jasną odpowiedź że p. M. skontaktuje się z tobą do końca tygodnia.

Witaj,
niestety nie skontaktował się . Dziękuję za wróżbę...
Moja strona internetowa http://www.tarocistkasofia.pl Nie wróżę na PW. Zapraszam do kontaktu na mój email tarocistkasofii@wp.pl
Awatar użytkownika
ameners

Postautor: ameners » środa 14 gru 2016, 15:14

Dziękuję Lady... :kwiatek:
~ Graham Masterton

Obrazek
Awatar użytkownika
Lady of Dreams

Postautor: Lady of Dreams » środa 14 gru 2016, 18:06

...3...

Amenersie , to proszę postaw mi karty na kolejny tydzien na to samo pytanie o ile to nie problem.
Czy do 21 grudnia pan M. skontaktuje się ze mną?

Wróżba
Weryfikacja
Awatar użytkownika
ameners

Postautor: ameners » środa 14 gru 2016, 19:05

Jasne Lady... znajdę chwilkę to ponownie postawię karty... :buziak:
~ Graham Masterton

Obrazek
Awatar użytkownika
Lady of Dreams

Postautor: Lady of Dreams » czwartek 15 gru 2016, 08:32

ameners pisze:Q Kielichów, G Monet, K Mieczy, 9 Monet, 2 Mieczy, dod. 2 Kielichy

Amenersie pragnę uzupełnic, że Twoje karty mogły pokazac jego wiadomosć na fb na profilu ogołnym w sprawie zawodowej. Chodzi o sprzedaż domu. Rozpatrywałąm czy nie pomóc mu i nie udostępnić jego postu na moim profilu ale wstrzymałam się. Wczesniej nie zamieszczał nic na profilu a tu nagle takie ogłoszenie. Widać jak karty ładnie z Tobą współpracują i pokazują wszystkie informacje , które mogą mieć związek z tą sprawą :kwiatek:
Awatar użytkownika
ameners

Postautor: ameners » czwartek 15 gru 2016, 12:13

Przyznam, że zaciekawiło mnie to co napisałaś, myślę że twoje stwierdzenie jest jak najbardziej przynależne do kart.
Nie ukrywam że zdziwił mnie fakt takiej formy kontaktu, byłem bardziej nastawiony na telefon. :)

Jeszcze małe pytanko, mimo że okoliczności wróżby się zmieniły czy pytanie jest nadal aktualne?
viewtopic.php?f=117&t=17831&start=22#p350724
~ Graham Masterton

Obrazek
asdf

Postautor: asdf » czwartek 15 gru 2016, 14:00

...4...

Witam, chciałabym sie dowiedzieć co karty pokazują odnośnie mojego nowego związku ( chłopaka) ? Dane pw

Wróżba
Awatar użytkownika
ameners

Postautor: ameners » czwartek 15 gru 2016, 14:08

Poproszę jeszcze o dane chłopaka... :)
~ Graham Masterton

Obrazek
Awatar użytkownika
Lady of Dreams

Postautor: Lady of Dreams » czwartek 15 gru 2016, 14:11

ameners pisze:Przyznam, że zaciekawiło mnie to co napisałaś, myślę że twoje stwierdzenie jest jak najbardziej przynależne do kart.
Nie ukrywam że zdziwił mnie fakt takiej formy kontaktu, byłem bardziej nastawiony na telefon. :)

Jeszcze małe pytanko, mimo że okoliczności wróżby się zmieniły czy pytanie jest nadal aktualne?
viewtopic.php?f=117&t=17831&start=22#p350724

Tak, tak, jest nadal aktualne. Moze tylko dodam, że jesli Ci wyjdzie jakiś kontakt to zerknij proszę na jego intencje w związku z tym.
Dziękuję :kwiatek:
Awatar użytkownika
ameners

Postautor: ameners » piątek 16 gru 2016, 13:06

asdf, zapytałaś co karty pokazują na temat twojego chłopaka, zatem odpowiem troszeczkę ogólnie... :)
Beatko, karty pokazują że za bardzo się dystansujesz, wręcz pokazujesz jakbyś była troszeczkę w sobie zamknięta, odnoszę wrażenie jakbyś miała obawy przed jakimś odrzuceniem. 10 Buław ukazuje mi że czujesz ogromny ciężar związany tą relacją, może uczucie dawno się przedawniło lub nie jesteś do końca pewna swoich uczuć, i obecnie jesteś na etapie podejmowania decyzji o zakończeniu tej relacji?
Karty obrazują Pana P. jako spokojnego, przyjaznego, i wrażliwego. Ale jego myśli są skoncentrowane na pewnej, dla niego atrakcyjnej kobiecie - otwartej i towarzyskiej.
To wszystko opiera się na tym że obaj się męczycie, czujecie że wszystko się komplikuje, a problemy rosną z każdym krokiem. IV Cesarz pokazuje że nie jest to jeszcze wszystko zakończone, jest szansa na poprawę relacji ale tylko wtedy gdy jedna ze stron podejmie inicjatywę. :)

ameners
~ Graham Masterton

Obrazek
Awatar użytkownika
ameners

Postautor: ameners » sobota 17 gru 2016, 12:40

Lady of Dreams, zadałem tym razem konkretne pytanie do kart... niestety odpowiedź wyszła negatywna. Możliwe że ten tydzień jest dla niego pracowity, ciężki... może ma dużo spraw? 4 Kielichy przeważnie pokazuje mi przegapienie czegoś ważnego, zatem najwidoczniej nie ma szansy że w tym tygodniu (do 25.12) zadzwoni do ciebie.

Pozdrawiam :buziak:
~ Graham Masterton

Obrazek
Awatar użytkownika
Lady of Dreams

Postautor: Lady of Dreams » sobota 17 gru 2016, 14:29

Dziękuję Amenersie. :kwiatek:
jutrzenka

Postautor: jutrzenka » niedziela 01 sty 2017, 10:03

Witam :) weryfikuje wróżbe z 26.10.
Niestety znajomość z panem M.nie przetrwała. Pisaliśmy kilka miesięcy, ale to się skończyło. Do spotkania nie doszło.
Życzę szczęśliwego Nowego 2017 Roku:)
Awatar użytkownika
Lady of Dreams

Postautor: Lady of Dreams » niedziela 01 sty 2017, 10:21

ameners pisze:10 Buław, 4 Kielichy, XIII Śmierć

Lady of Dreams, zadałem tym razem konkretne pytanie do kart... niestety odpowiedź wyszła negatywna. Możliwe że ten tydzień jest dla niego pracowity, ciężki... może ma dużo spraw? 4 Kielichy przeważnie pokazuje mi przegapienie czegoś ważnego, zatem najwidoczniej nie ma szansy że w tym tygodniu (do 25.12) zadzwoni do ciebie.

Pozdrawiam :buziak:

Weryfikuję. Nie było kontaktu. Dziękuję ślicznie.
Awatar użytkownika
ameners

Postautor: ameners » niedziela 01 sty 2017, 13:32

jutrzenka, Lady of Dreams... dziękuje za weryfikację... :buziak:
~ Graham Masterton

Obrazek
Awatar użytkownika
Krystyna
Moderator

Postautor: Krystyna » niedziela 01 sty 2017, 14:31

gratulacje.jpg
gratulacje.jpg (24.49 KiB) Przejrzano 53 razy

Witaj w gronie wróżek i wróżbitów...powodzenia...
Obrazek
Awatar użytkownika
ameners

Postautor: ameners » niedziela 01 sty 2017, 15:33

Dziękuje... :buziak:
~ Graham Masterton

Obrazek
Awatar użytkownika
Beata
Kontaktowanie:

Postautor: Beata » niedziela 01 sty 2017, 15:53

Moje Gratulacje, długa to była droga Ameners ;)

serdecznie-witam-zloty-napis-glitter-gif-jola-001.gif
serdecznie-witam-zloty-napis-glitter-gif-jola-001.gif (55.85 KiB) Przejrzano 234 razy
Tutaj wróżę - telefon: http://ezomagia.pl/osoba/beata Serdecznie zapraszam!
Wróżby z kippera: http://www.divinetarot.ulotka.org/ Zapraszam!
Awatar użytkownika
Klepka

Postautor: Klepka » niedziela 01 sty 2017, 16:46

Gratuluję Ameners!
Ale fajnie rozpoczął Ci się Nowy Rok :kwiatek:

Wróć do „Gabinety wróżek i wróżbitów”