Jak trafiliśmy na forum Dobry Tarot?

Moderator: Tarofides

Regulamin forum
Aby się przywitać i przedstawić załóż swój wątek powitalny. Kliknij "nowy temat" i napisz swoje przywitanie.
Dział jest automatycznie czyszczony, więc prosimy nie zamieszczać tu ważnych rzeczy. Każdy wątek "żyje" 78 dni od czasu ostatniego wyświetlenia.
beasz

Postautor: beasz » wtorek 16 paź 2012, 22:23

Witam,
nie wiem gdzie moge umiescic oto ten post. Wiec celuje tutaj.
Mecza mnie czy to zle, czy to dobre przeczucia dlatego zarejestrowalam sie na forum, gdyz nie mam mozliwosci osobistej udac sie do kogos takiego jak Wy. Czego sie spodziewalam pomocnego slowa i wlasnie takie uzyskalam, nic ubarwionego, nic przeklamanego...
DZIEKUJE osoba, ktore poswiecily mi czas i dziekuje tym, ktorzy dbaja o to forum, gdyz naprawde dokonujecie wspanialej pracy.
wielkie usciski i powodzenia wszystkim i kazdemu z osobna.
Awatar użytkownika
Kasha
Kontaktowanie:

Postautor: Kasha » wtorek 16 paź 2012, 23:48

Bardzo ładnie z Twojej strony beasz :ok:
co prawda ja Ci nie pomagałam ale ... zaraz polecę i roztrobię wszystkim co maczali w tym palce to się zjawią.
To bardzo miły gest ... a tak rzadko spotykany ... ale serce rośnie :buzki: :buzki: :buzki:
Nigdy nie kłóć się z głupcem. Najpierw zniżysz się do jego poziomu, a potem pokona cię doświadczeniem.
Ktoś z boku mógłby nie zauważyć różnicy.

moja płatna prywatna strona : http://www.tarot-octavia-de-oro.com/
beasz

Postautor: beasz » wtorek 16 paź 2012, 23:54

Mialam potrzebe napisania wiec napislam,
dobre slowo dodaje otuchy w kazdej sytuacji, tutaj nie znalazlam tego co chcialabym uslyszec tylko uslyszlam to co powinnam. Szczere (tak czuje) wypowiedzi i to sie liczy :kwiatek: :usmiech:
Awatar użytkownika
Sylla

Postautor: Sylla » wtorek 16 paź 2012, 23:57

Beatko taki gest jest godny podziwu i naśladowania :oklaski: :buzki: :kwiatek:
Obrazek

Jeśli nie jesteś w stanie dogadać się ze swoją podświadomością, Tarot z pewnością posłuży Ci za przewodnika. Zaufaj tylko swojej intuicji.
beasz

Postautor: beasz » środa 17 paź 2012, 00:03

nalezy Wam sie,
godne podziwu jest to co robicie, wasz czas, checi etc
W zyciu trzeba dawac by cos innego dostawac.
Mysle ze z Waszej pomocy, skorzystam niejednokrotnie.
Wasze forum sprawilo spokoj we mnie bo moge pytac otwarcie, w pewien sposob nawet wyzalic sie :)
Awatar użytkownika
Miriam
Kontaktowanie:

Postautor: Miriam » środa 17 paź 2012, 00:52

Wszystkiego dobrego dla Ciebie. :buzki:
"Największą sztuką jest śmiać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego co było. Nie bać się tego co będzie."

http://serc-ukojenie.blogspot.com/p/oferta.html
Awatar użytkownika
marta1806

Postautor: marta1806 » poniedziałek 21 sty 2013, 19:48

Ostatnio wpadłam na pomysł żebyśmy napisali nasze historie jak pojawiliśmy sie na tym forum. Szukałam i nie znalazłam takiego wątku więc postanowiłam taki założyć. Wydaje mi się że to dobry pomysłm jak wy myślićie? :usmiech:
Awatar użytkownika
Rudalila

Re: Jak trafiliśmy na forum Dobry Tarot?

Postautor: Rudalila » poniedziałek 21 sty 2013, 20:37

Bardzo fajny !
"Założyciele" forum tu trafili dzięki Eremitowi well Tarofidesowi. Chwała mu za to ! :bow-blue: Uratował nas od "czatowania" na Facebooku, gdy nas pewna grożna administratorka, nie pamiętam jej imienia, wywaliła z innego forum. Za przyjażniliśmy się i chcieliśmy być w kontakcie. Najpierw trochę mailowałśmy, albo skypowałyśmy a potem Rani/Adela założyła grupę "Dobrotarotowiczów" na FBooku...No ...a potem do akcji wkroczył szefunio ! :buziak: :kwiatek: :bow-yellow:
Smiac sie do wszystkich, ze wszystkiego i mimo wszystko
Miewam przerwy we wrozeniu. Wróżę osobom z min.50 postów.
littledaisy

Postautor: littledaisy » poniedziałek 21 sty 2013, 20:56

Ja tu jestem stosunkowo od bardzo, bardzo niedawna, trafiłam w cięzkim dla siebie okresie i zakręconej sytuacji życiowej, szukając jakiejś pomocy ;)
pozdrawiam
Awatar użytkownika
marta1806

Postautor: marta1806 » poniedziałek 21 sty 2013, 21:25

Ciesze się że się podoba :oczko: Ta tutaj też trafiłam jak miałam problemy uczuciowe, szukałam pomocy i znalazłam :usmiech: Wydaje mi się że przeznaczenie kazało mi to zajrzeć i bardzo się ciesze bo to forum jest świetne i tu panuje kultura a nie jak na innych forach gdzie jeden drugiego beszta a moderatorzy nie reagują.
Awatar użytkownika
Safira

Postautor: Safira » poniedziałek 21 sty 2013, 21:29

Zastanawiałam się, czy nie wrócić do kart. Wpisałam w google tak na rybkę "tarot forum" i wyskoczył mi Dobry Tarot. Po przeczytaniu z grubsza kilku notek poszłam googlować dalej już na inny temat. Ale po paru dniach coś mnie tknęło, żeby może jednak przyjrzeć się bliżej temu forum. Tak też zrobiłam i stwierdziłam, że w sumie mogę tu pisać, bo ludzie wypowiadają się merytorycznie i nie ma zbyt wielu awantur. Wcześniej byłam zarejestrowana na 'ezo', ale tam nigdy nie odważyłam się napisać żadnej notki w kwestii tarota, a i w innych kwestiach zaledwie kilka, bo za dużo tam było "mądrali", w dodatku mało sympatycznych.
alathea

Postautor: alathea » poniedziałek 21 sty 2013, 21:40

mnie powiedziala o tym forum znajoma z ezo,
zajrzalam i zostalam na dluzej :usmiech:
Awatar użytkownika
slawek_88

Postautor: slawek_88 » poniedziałek 21 sty 2013, 21:43

Ja podobnie szukałem forum gdzie mógłbym popisać z innymi ludźmi o podobnych zainteresowaniach, wcześniej łączyłem przyjemne z pożytecznym na niemieckim forum hehehe ale w ogóle tam nikt nie dzieli się wiedzą i jest strasznie sztywno, choć poznałem tam na prawde fajnych ludzi... Tutaj spotkało mnie to ostatnie:) Można się tu pośmiać, pouczyć, powymieniać wiadomościami, pokonkursować heheh
Trafiłem tu przypadkiem i zostałem, z czego bardzo się cieszę :rotfl:
Najkrótsze odpowiedzi TAK i NIE wymagają najdłuższego zastanowienia.
Pitagoras

NA RAZIE NIE WRÓŻĘ
Awatar użytkownika
Libra22

Postautor: Libra22 » poniedziałek 21 sty 2013, 21:45

Ja próbowałam swoich sił w tarocie, szukałam miejsca gdzie mogłabym poćwiczyć i posłuchać mądrzejszych od siebie. Najpier podglądałam forum i odgadywałam zagadki z trzech kart sama dla siebie, a potem patrzyłam jaka będzie odpowiedź. Ponieważ często trafiałam, to zdecydowałam się zarejestrować. Wcześniej byłam na dwóch innych forach chwilkę, ale jak tu trafiłam to już mnie wessało. To jest wyjątkowe.
Awatar użytkownika
ma_ewa01
Doradca

Postautor: ma_ewa01 » poniedziałek 21 sty 2013, 21:46

Ja trafiłam na pewne forum, na którym akurat była okropna zadyma. Krótko potem Miriam napisała do mnie maila z zaproszeniem tutaj. Przyjęłam zaproszenie i... zostałam na dłużej. Dziękuję, Miriam:)
M:)
Awatar użytkownika
Rudalila

Postautor: Rudalila » poniedziałek 21 sty 2013, 21:49

Bo to jest forum dla 'wyjątkowych' wiedzm i wiedzminów... :hura: :kotek:
Smiac sie do wszystkich, ze wszystkiego i mimo wszystko
Miewam przerwy we wrozeniu. Wróżę osobom z min.50 postów.
Helge

Postautor: Helge » poniedziałek 21 sty 2013, 22:24

chciałam znaleźć swój pierwszy post, ale chyba został skasowany? :(
nie pamiętam jak tu trafiłam, ale na pewno udział w tym miała nazwa forum - dobry tarot od razu miło mi się przyjął w głowie :)
pamiętam tylko, że postawiłam też karty jak mi będzie na tym forum, i wróżba była pomyślna :)
"Szlachetne myśli niech wejdą Ci w nawyk - a zmienią się w szlachetne czyny"
Awatar użytkownika
Lila

Postautor: Lila » poniedziałek 21 sty 2013, 23:55

Pamiętam ten dzień, grzebałam w internecie i zupełnie znienacka trafiłam na nazwę forum ,która mnie zaciekawiła i przykula moja uwagę. Postanowiłam się zalogować i tak już zostałam do dziś i mam nadzieje ze jeszcze długo
tu zagoszczę. Dziękuję :buzki:
Zanim poprosisz o wróżbę, zapoznaj się z regulaminem.
viewtopic.php?f=83&t=6408#p122102
Awatar użytkownika
cesarzowa

Postautor: cesarzowa » wtorek 22 sty 2013, 09:19

rudalila pisze:Bardzo fajny !
"Założyciele" forum tu trafili dzięki Eremitowi well Tarofidesowi. Chwała mu za to ! :bow-blue: Uratował nas od "czatowania" na Facebooku, gdy nas pewna grożna administratorka, nie pamiętam jej imienia, wywaliła z innego forum.:

Za co was tak hurtem wywalono? Pytam z czystej ciekawości bo mnie się udało pięknie niechcący rozwalić jedno forum i zazdraszczam osiągnięć:)

Trafiłam przypadkiem przez google.
Awatar użytkownika
Kumczo

Postautor: Kumczo » wtorek 22 sty 2013, 11:52

cesarzowa pisze:Za co was tak hurtem wywalono? Pytam z czystej ciekawości bo mnie się udało pięknie niechcący rozwalić jedno forum i zazdraszczam osiągnięć:)

Myślę , że to długi temat i nie warto do tego wracać .Ja tez do tych osób należę .
Poprostu pani , która zajmowała się tym forum zaczeła banować ludzi , nic sie jej nie podobała , a szczególnie rozmowy prowadzone tak jak u Nas w kawiarence i od tego się zaczeło.
Potem zaczeło sie obrażanie , straszenie i tak większość została wyrzucona , inni trochę dłuzej zostali , jednak forum upadało , a nie rozwijało się i w ten sposób przeszli równiez tu.
Przyznam się , ze nie przypuszczałam , ze to forum , az tak się rozwinie i przybędzie az tyle osób.
Tarofides, też, tam walczył i zakładająć forum utarł tej pani trochę nosa , chociaz jeszcze i tu się wtrącała na początku , wypisująć bzdury na swoim forum.
Chcesz uzyskać wrózbę w moim gabinecie napisz 20 postów na forum.
zapraszam po porady i wrózby tu
http://kumczo.blox.pl/html
Awatar użytkownika
Miriam
Kontaktowanie:

Postautor: Miriam » wtorek 22 sty 2013, 12:27

Ty wiesz ma_ewa , nie pamiętałam, ze Ciebie zaprosiłam na Forum DT. To ta pani miała racje, ze mnie zbanowała i wywaliła moje wszystkie posty. :glupek: :rotfl: :rotfl: :dobani: Cieszę się , ze jesteś. :buziak: Jestem z tamtego forum. :usmiech:
"Największą sztuką jest śmiać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego co było. Nie bać się tego co będzie."

http://serc-ukojenie.blogspot.com/p/oferta.html
Awatar użytkownika
Libra22

Postautor: Libra22 » wtorek 22 sty 2013, 17:02

No i trzeba kobiecinie podziękować, ze Was powywalała! W sumie to ona sprowokowała poczęcie DT :rotfl: jakby zapłodniła inwencję Taro, a on począł pomysła, coby DT zmajstrować. :rotfl: I oto kolejny dowód na to, ze nic nie dzieje się bez przyczyny. Toż to była interwencja z samej góry.

Wróć do „Przywitaj się i przedstaw!”