Jak trafiliśmy na forum Dobry Tarot?

Moderator: Tarofides

Regulamin forum
Aby się przywitać i przedstawić załóż swój wątek powitalny. Kliknij "nowy temat" i napisz swoje przywitanie.
Dział jest automatycznie czyszczony, więc prosimy nie zamieszczać tu ważnych rzeczy. Każdy wątek "żyje" 78 dni od czasu ostatniego wyświetlenia.
oliwiaaa

Re: Jak trafiliśmy na forum Dobry Tarot?

Postautor: oliwiaaa » środa 16 mar 2016, 20:05

Znajomy polecil mi to forum, wiec przybylam interesuje sie ezo.:)
Donutelka

Postautor: Donutelka » czwartek 17 mar 2016, 16:29

Trafiłam na to forum poprzez polecenie osoby tu wróżącej z innego forum. Bardzo potrzeba mi rady.A że to forum DOBREGO tarota to zasiało we mnie pozytywną myśl .Zapewne po raz pierwszy przekonać się będę miała okazje o tym.Pozdrawiam ciepło !
Awatar użytkownika
Haniel
Kontaktowanie:

Postautor: Haniel » czwartek 17 mar 2016, 16:32

Ja się przywitałam, ale nie naspałam w tym wątku jak trafiłam tutaj,
To wszystko "wina" Mikesza :* ktorego pozdrawiam
"Wiedza nie jest jak moneta, która pozostaje w fizycznym znaczeniu taka sama, nawet kiedy służy do najhaniebniejszych handlów; jest raczej niby strojna suknia, która się zużywa, kiedy ją nosimy, chcąc się nią pochwalić."
Umberto Eco "Imię Róży"
Awatar użytkownika
Natalia

Postautor: Natalia » piątek 18 mar 2016, 14:30

ja szukałam interpretacji kart i jakos trafiłam tu :)
Marta5689

Postautor: Marta5689 » wtorek 22 mar 2016, 21:38

Ja także trafiłam szukając pomocy no ale także, aby móc więcej poczytać o tarocie :)
eve-cleo

Postautor: eve-cleo » piątek 25 mar 2016, 20:08

Hej ja trafiłam tu przez Google ... Szukając wróżki w swojej okolicy i próbując zrozumieć moją sytuację uczuciowa ...
:kotek:
paulina929

Postautor: paulina929 » poniedziałek 28 mar 2016, 16:08

Przez google :) Usłyszałam historię o tym jak moja znajoma miała kiedyś karty tarota i zaczęły przytrafiać się jej dziwne rzeczy i zainteresowałam się tematem.
Awatar użytkownika
rutyna

Postautor: rutyna » wtorek 29 mar 2016, 11:21

Koleżanka poleciła mi najpierw forum ezotop.pl z tamtąd poszło zaproszenie, aby wejść na te forum które też jest w porządku- suma sumarum tak też zrobiłam i oto jestem ^^
«Black Diamond»
looona

Postautor: looona » wtorek 29 mar 2016, 14:05

Ja trafiłam szukając informacji o tarocie. A powiedźcie - co jak wróżba jest "zła" np. określi, że będziemy żałować jakiejś decyzji? wycofałybyście się z niej? tarotem zaczełam interesować się znajdując się na życiowym zakręcie - jak chyba wiele z tu obecnych.
Awatar użytkownika
Pani Zebra

Postautor: Pani Zebra » czwartek 31 mar 2016, 14:37

Całkowicie przypadkiem, szukając odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Moja babcia pasjonowała się tarotem i może po niej tak mnie do niego ciągnie. Troszkę poczytałam forum i stwierdzam jak to cudownie, że jest tylu pomocnych ludzi chętnych do pomagania innym :)
Awatar użytkownika
Zjawiskowa

Postautor: Zjawiskowa » piątek 01 kwie 2016, 07:41

Zgłębiając wiedzę w temacie run, trafiłam na to forum :) Podczytywałam już Was od jakiegoś czasu :) i postanowiłam już nie anonimowo a imiennie śledzić zapisy i dzielić się swoimi spostrzeżeniami:D
"Im więcej o sobie wiemy
tym więcej otwiera się nowych możliwości
i nowych obszarów do poznawania"
Awatar użytkownika
mo-ya

Postautor: mo-ya » środa 06 kwie 2016, 12:49

dzięki mojej przyjaciółce dowiedziałam się o Was :-) mówiła, że jesteście bardzo fajnym i "normalnym" forum :-) nie robicie problemów, nie atakujecie ludzi dlatego, że są.
apa

Postautor: apa » sobota 09 kwie 2016, 22:18

Znalazlam te strone, poniewaz potrzebuje odrobiny nadzei.
Awatar użytkownika
VonSchwarzau

Postautor: VonSchwarzau » niedziela 10 kwie 2016, 13:25

Po prostu wpisałem do Google "Tarot forum" i wyświetliło mi się to forum. :) Zajrzałem też na kilka innych, ale to tutaj zdecydowałem się założyć konto, najbardziej mnie zachęciło. ;)
persil

Postautor: persil » poniedziałek 11 kwie 2016, 20:24

dokładnie w taki sam sposób, jak poprzednik :)
EWA77

Postautor: EWA77 » środa 13 kwie 2016, 13:16

Szukałam odpowiedzi, rad, wskazówek.. Troszkę Was poczytałam i powiem szczerze, ze jestem zachwycona tym forum. Taka różnorodność tematów, Wasza wiedza, doświadczenie i pomoc jaką oferujecie jest bezcenna. Jestem tu głównie po to ( póki co), żeby czytać, rozwijać się i chłonąć wiedzę, a także po to, żebyście od czasu do czasu pomogli mi za pomocą wróżb odpowiedzieć na pewne pytania dopóki ja sama nie rozwinę skrzydeł..
Awatar użytkownika
Ramona

Postautor: Ramona » sobota 16 kwie 2016, 18:34

Witam, :)

Ja powracam na te forum pod innym pseudonimem (poprzednie to Ramona - zapomniałam hasła a maila zlikwidowałam, także nie mogę się zalogowac na swój profil). Bardzo to forum mi się podoba, jest wiele ciekawych informacji dtyczące tarota, ale przede wszystkim są tutaj bardzo życzliwi ludzie. :) Pozdrawiam.
Est mihi cura futura
olciazg

Postautor: olciazg » środa 27 kwie 2016, 22:53

Poleciła mi bardzo dobra koleżanka więc postanowiłam to sprawdzić :)
Awatar użytkownika
jasmina3

Postautor: jasmina3 » sobota 30 kwie 2016, 17:19

Dobry Tarot polecił mi wujek Google i przyznaję, że miał rację. Spodobało mi się tutaj :oklaski:
Serdecznie pozdrawiam
Rebeka

Postautor: Rebeka » niedziela 01 maja 2016, 00:15

odkąd pamiętam byłam inna niż rówieśnicy, gdy szukałam ludzi o podobnych zainteresowaniach, zaprzyjaźniałam się natychmiast i przyjaźnie te są silne do dziś ;)
duchy, inne światy, baśnie, stare wierzenia, sny, zaginione światy, potem przyszedł czas na religie, kilka zaliczyłam, aż ktoś pięknie o mnie powiedział : to gdzie jest Pani teraz ? Pani przytula się do drzewa ? To miejsce to kompendium tego wszystkiego co mnie interesuje, co przeszłam, co przeżyłam, czego doświadczyłam.
Jest wiele miejsc w których jestem, inna ja, bo taki jest człowiek nikt nie rodzi się idealny od razu, poszukuje, ma wzloty i upadki, radości i troski,
tutaj chcę być jak przechodzień, który przytula się do drzewa, jak jedna z poszukujących swego JA. jak słuchacz na wykładzie, w pełnej auli...
nie będę Was zarzucać moimi kontrowersyjnymi poglądami, w zakresie szczepień, moich poglądów na temat kart, Aniołów czy Demonów,
Inne fora są również kompendium wiedzy, lecz to jest inne. Przypomina domową kawiarenkę, i ciepłe bambosze babci.
Trafiłam tu przypadkiem, nie stawiam kart tarota i mam mieszane uczucia co do nich, i więcej wypowiadać nie chciałabym się. Niemniej gro innych tematów, tutaj opisanych bardzo mnie zainteresowało, gdyż obecnie przytulam się do drzewa a wątki są dla mnie skarbnicą wiedzy w tym zakresie wszelakiej.

pozdrawiam serdecznie :)
Prawda to obfitość, iluzja to brak.
enor

Postautor: enor » wtorek 03 maja 2016, 23:08

Przeszukując net po haśle "tarot". Szukałem stron, na których za darmo można było zadać pytanie kartom. I w jednym z linków znalazłem adres tego forum. Zaciekawiony zajrzałem.
agakazreiws

Postautor: agakazreiws » piątek 06 maja 2016, 10:52

Witam.
Ja zaczelam interesować sie tarotem.Przez przypadek trafiłam na "dobrytarot".
Jestem od wczoraj i juz widzę ze zostanę na dłużej.
Bardzo ciekawe wpisy , bardzo dobra pomoc. Przede wszystkim ogromna kultura.Brawa dla moderatorów za szybkie działanie.

Wróć do „Przywitaj się i przedstaw!”