3 buław

Awatar użytkownika
Tarofides
Admin
Posty: 2313
Rejestracja: sobota 06 lis 2010, 21:24
Lokalizacja: Lublin

3 buław

Postautor: Tarofides » poniedziałek 15 lis 2010, 02:31

Karta Tarota 3 buław

Kolejno: Tarot Marsylski, Oswald Wirth, Rider Waite

3 buławy.jpg
Z tej grafiki można korzystać tylko pod warunkiem podania źródła.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Rudalila
Posty: 2446
Rejestracja: niedziela 07 lis 2010, 00:10
Lokalizacja: Gdzies w Szkocji

Re: 3 buławy

Postautor: Rudalila » czwartek 18 lis 2010, 21:52

Prosta
Nowy biznes, transakcja, nowa praca lub nowe poczatki. Mozliwa podroz w polaczeniu z praca, albo poprostu Wazny list lub telefon z dobra wiadomoscia w drodze.
Malzenstwo czy tez zwiazek dobrze sie zapowiadaja i maja przyszlosc.

Odwrocona
Poczekaj, sprobuj jeszcze raz pozniej. Nic dobrego sie nie spodziewaj w tym momencie w sprawach, zwiazanych z jakimkolwiek interesem.

Sasha Fenton FORTUN-TELLING BY TAROT CARDS
Smiac sie do wszystkich, ze wszystkiego i mimo wszystko
Miewam przerwy we wrozeniu. Wróżę osobom z min.50 postów.
Awatar użytkownika
nadzieja_aa
Posty: 354
Rejestracja: niedziela 14 lis 2010, 21:26

Re: 3 buławy

Postautor: nadzieja_aa » środa 01 gru 2010, 20:20

3 Buławy===================
Na karcie 3 Buławy Ridera Waita widać mężczyznę . który patrzy w morze, zostawia rzeczy za sobą. Kojarzy nam się z jakimś handlarzem , człowiekiem, który przekracza pewien próg.
Natomiast na karcie Pana Crowleya użyty jest ciepły kolor. Jako, że buławy są jednak z tej energetyki ognia. Tu nawet pod rysunkiem mamy znak Barana czyli z tych ognistych znaków. Nawet jeżeli my określamy znaki zodiaku ludzi którzy będą wpływać na nasze życie to jeżeli wypada ktoś z rodziny Pałek czyli Rycerz Pałek, Paz Pałek , Królowa bądź Król bardzo często te osoby noszą znaki zodiaku Baran, Lew, Strzelec . Tutaj możemy dodać jeszcze cesarza , który bardzo często jest człowiekiem z pod znaku Barana . Nawet jeżeli pytamy o czas w kartach tarota to 3 Buław bardzo często oznacza 3 miesiące, 3 tygodnie bądź zdarzenia , które dzieją się w znaku Barana , na wiosnę.
Jak Crowley widzi ta kartę? Jaka zawarł w niej symbolikę? Crowley miał w zwyczaju nazywać karty. Kartę 3 Buławy nazwał „cnota”. – czyli odwaga, siła, możność przebicia . Ta karta oznacza stanięcie w takim momencie życia kiedy wiemy, że pewne rzeczy mamy już za sobą i możemy spojrzeć w przyszłość i pokonać pewne trudności. Karta jest utrzymana w barwach ciepłych , barwach ognia jako, że jest to karta ognista , karta przejścia, karta mówiąca o takiej energii, która może zacząć na nas wpływać. Na karcie tej widoczne są 3 kwiaty lotosu. Już nie w pączkach, jeszcze nie rozkwitłe ale gotowe do rozkwitu. Oznacza to , że my też kiedy wyciągamy ta kartę we wróżbach jesteśmy gotowi do tego, żeby przejść dalej, żeby przejść na jakiś nowy etap, żeby rozkwitnąć. Te kwiaty lotosu symbolizują ciało, duszę i umysł. , przecinają się w jednym punkcie. A na wszelkiego rodzaju taliach kiedy krzyżują nam się jakieś rzeczy np. w 2 Mieczy mamy skrzyżowane miecze na piersi ( na czakrze serca) to jest to miejsce mocy. Pokazuje nam czym trzeba się kierować. Na tej karcie te 3 kwiaty lotosu przecinają się sugerując , że trzeba w życiu kierować się nie tylko tą odwagą, nie tylko tą cnotą tylko również patrzeć na umysł, na uczucia i na emocje.
Na karcie jest kolor żółty , który oznacza generalnie radość . Tak, że daje nam energie moc zadowolenie. Te kwiaty lotosu, które są na pół rozkwitnięte mówią o tej naszej gotowości do wejścia w nowy stan , rozwinięcia się jak kwiaty to maja w zwyczaju. To tez taka bardzo dobra wróżba na przyszłość. Na tej karcie są delikatnym odcieniem , narysowane płomienie. , takie troszeczkę ruchliwe liście bardzo przypominające kolor tła . I te płomienie i liście mówią o czystości intencji. Tych płomieni , które odchodzą od miejsca skrzyżowania naszych lotosów jest 10. I to można porównać do 10 przykazań. Crowley bardzo często używał porównań z różnych wierzeń , religii. A tu na zasadzie kierowania się 10 przykazaniami – cos na zasadzie ze gdyby człowiek był zupełnie uczciwy jak te nasze 10 punktów to życie by6łoby prostsze, łatwiejsze i świat też byłby bezpieczniejszy. Czyli karta ma również za zadanie pokazać, że ta droga na którą wchodzimy jeżeli będziemy się kierować tym moralnym kodeksem i czystością intencji to może być droga bardzo dobra dla nas.
Kolor pomarańczowy , kolor ognia – stanowi o witalności, radości , sile i takiej tez sile twórczej.
Jeżeli pytamy o sprawy finansowe i wypadnie 3 Buław – bardzo często jeżeli chcemy określić charakter czym powinniśmy się zająć – jest to po prostu karta handlu. Tu z kolei odwołujemy się do talii Ridera gdzie stoi człowiek plecami do nas, patrzy na morze , statki, możemy pomyśleć, że to są jego statki , które wyruszają w morska podróż po to by sprzedać swoje towary.
Mi ta karta osobiście kojarzy się z taka chwilą w życiu Krzysztofa Kolumba tuz przed wyruszeniem na wielka wyprawę.
To karta brama, karta przejścia , karta nowości, karta zmiany j ja myślę ze Columb musiał czuć to co było na tej karcie. „niby idę w nieznane, nie wiem gdzie ale mam swój cel. Wiem, co chcę osiągnąć, i ten cel zostanie osiągnięty.
Jeżeli chodzi o znaczenie tej karty to już przy symbolice bardzo ładnie nam to znaczenie wychodzi ale możemy podzielić również kartę na pewne układy do których ją używamy czyli na finanse na zdrowie na miłość ale to ogólne znaczenie pokazuje nam , że tarot , układ , wróżbita , który wyciąga dla nas ta kartę namawia nas do pójścia w to nieznane. Wystarczająco już nazbieraliśmy energii, czas tego przystanku był wystarczająco Duzy, wystarczająco dużo było planowania – teraz jest czas na podróż, na to by ruszyć przed siebie i życiowo i mentalnie.
3 Buław bardzo często mówi o tym, że zbliżamy się do celu. Pewnie mamy jeszcze jakąś drogę do pokonania , ale ten cel już jest bardzo materialny (przynajmniej w naszej głowie) , wizualizowany, jest bardzo bliziutko.
Ta karta również oznacza, że dojrzał czas do podjęcia działań i pewnych decyzji.
Jeżeli chodzi o negatywny aspekt tej karty to może ona wprowadzać za wiele zawirowań, w nasze życie i trzeba uważać , żeby w tym takim szaleńczym pędzie do przygody, do podróży, do drogi, nie sprowokować jakichś niekorzystnych dla nas sytuacji, wydarzeń czy nie poprzyciągać w nasze życie niekorzystnych osób dlatego, że czasem za wielka dawka wrażeń nie jest dla nas dobra. , żeby te przygody nas nie przerosły,. Wszelkiego rodzaju i przyjacielskie i miłosne i jeżeli chodzi o pracę i życie zawodowe.
Bardzo częsta ta karta w układach jeśli nie pytamy o nic, tak stawiamy kartę wyciągamy, oznacza krótka podróż, zadawalająca podróż, czasem nawet przeprowadzkę. Tak, że karta dosyć pozytywna.
(wg. Programów Joanny Wiśniewskiej)
================

3 Buław a układy karmiczneUkłady karmiczne są bardzo trudne jeżeli chodzi o interpretacje, bo jednak sięgamy w cos co potem nie możemy tak naprawdę zweryfikować.
Jak 3 Buław wygląda w układach karmicznych?
===========================
Jeżeli stanie w pozycji prostej, lub w pozytywnym miejscu bardzo często oznacza ona człowieka , który mówił to co myśli niezależnie od okoliczności. Mogą to być wszelkiego rodzaju rewolucjoniści. , wolnomyśliciele, osoby, które niekoniecznie zgadzały się z powszechnie przyjętymi prawami czyli np. astrologowie…
Przy 3 Buław można się spodziewać, że w poprzednim wcieleniu byliśmy kobieta , którą Dzisiaj nazywamy wiedźmą, czyli kobietą która wie… i również występowaliśmy wbrew panującym poglądom. Czyli np. w momencie kiedy kobiety nie mogły uczęszczać do szkół my mieliśmy taki pociąg do nauki , uczyliśmy się i niekoniecznie to nam wyszło na dobre.
Co jest do przepracowania/- ponieważ byliśmy takimi wolnomyślicielami , ponieważ byliśmy wbrew panującym stosunkom może się okazać, że tworzyliśmy trudne sytuacje dla siebie i swoich bliskich.
Negatywne sprawy dotyczące 3 Buław i spraw karmicznych.
-----------------------------------------------------------------
-Bardzo często to mogą być przeniesione z poprzednich wcieleń takie energie plotki , energie oszczerstw , które były dla nas droga do osiągnięcia stanowiska lub zdobycia prestiżu. Czyli takie troszeczkę rozpychanie się łokciami , kolanami , i w zupełnie takich nieuczciwych wariantach, wręcz oskarżeń , plotek , pomówień. Możemy mieć w tym życiu odwrotność czyli możemy się spotykać z takimi osobami które będą tak z nami postępowały. Dobrze by było pozbyć się tego poprzez pracę z energiami czyli afirmacje, dekrety by stanęły obok osoby dla nas korzystne. Takie oczernianie niewinnych ludzi może powodować, że wlecze się za nami energia osób, które w tym życiu robią nam niestety to samo.
3 Buław może tez pokazywać w negatywnym znaczeniu
– przesadne mniemanie o sobie. , o swoich zdolnościach, o tym, że jesteśmy świetni i genialni. Może to się odbijać w ten sposób, że idąc tym pędem w tym życiu robimy też z siebie osobę wszechwiedzącą ale nie ma to pokrycia w naszych czynach. I tej negatywnej cechy należałoby się pozbyć. A życie będzie nam biegło łatwiej.
-Chorobliwa rywalizacja . która też może nas dotknąć w dzisiejszym życiu czyli nie będziemy mieszkać gdzieś w małym miasteczku i tylko zamiast spokojna praca dostajemy się do dużych korporacji, zamiast spokojne życie dostajemy się
w nerwowe otoczenie. To można również przepracować na zasadzie energii.
-Możemy przynieść z poprzedniego życia trudności w mówieniu , w wyrażaniu swoich myśli, co teraz może się objawiać poprzez jąkanie , poprzez brak możliwości znalezienia odpowiednich słów.


===============

3 Buław – a zdrowie
-Bardzo często wskazuje na problemy mięśniowe lub bardzo dobrze, silnie funkcjonujące te układy mięśniowe.
Jeżeli rozpatrujemy ta negatywna stronę 3 Buław może świadczyć o bólach głowy , o stanach zapalnych – tutaj w mięśniach przede wszystkim, o chorobach przebiegających ostro i z dosyć wysoką gorączką. Czyli jeżeli jesteśmy pewni i pod kontrolą lekarza, że tak naprawdę nie mamy jakichś wielkich dolegliwości a czujemy się fatalnie to 3 pałek może wskazywać na taką jakąś wirusową chorobę , która przychodzi nagle , ma ostry przebieg ale i również szybko od nas ucieka.
Tu 3 Pałek bardzo często wskazuje na obniżoną odporność organizmu , na taki moment kiedy jesteśmy w stanie złapać każdą jedna bakterię i każdego jednego wirusa i np. przebywając w zatłoczonych tramwajach czy w budynkach publicznych jesteśmy bardzo narażeni na takie szybkie wirusowe choroby.
Tutaj może być również osłabienie układy odpornościowego ale nawet nie na zasadzie łapania samych przeziębień tylko na zasadzie podwyższonego OB. Czyli w momencie kiedy w naszym organizmie jest jakieś zakażenie , którego my tak dokładnie nie możemy wykryć i jeżeli przy
3 pałki stanie 4 Mieczy to bardzo często świadczy o zakażeniach płynących z zębów więc trzeba uważać bo te zębowe sprawy wpływają na różne sprawy lub o stanach zapalnych migdałków gdzie lekarze bardzo często zalecają wycinanie tych migdałków.
Może również świadczyć o chorobach które łapiemy podczas naszych tropikalnych wycieczek. A jeżeli maja to być trudne choroby to jeszcze w okolicach 3 Pałek powinna stawać karta Świata karta Mocy i karta Diabła dlatego, że tutaj energetyka tych dwóch silnych kart
Diabła i Mocy jakby podbija siebie nawzajem i powoduje, że ta choroba może mieć bardzo, bardzo mocny przebieg. I oczywiście z tego osłabienia powstaje większa podatność na choroby zakaźne;.
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
nadzieja_aa
Posty: 354
Rejestracja: niedziela 14 lis 2010, 21:26

Re: 3 buławy

Postautor: nadzieja_aa » środa 08 gru 2010, 17:44

3 buławy to ruch , zresztą zawsze 3 tworzy ruch elementów !

3 buławy na pytanie jaka odległość bedzie dzieliła?
- ktoś z poza obszaru , kogoś kto musi się przygotowywać do pokonania tej odległości

3 buławy to energia "przekroczenia ( z racji choćby że jest bramą ), więc odległość którą wskazuje jest odległością "znaczącą " , a nie "rzut beretem"

- poród - " miły lekki i przyjemny ", o czasie bez komplikacji , taki cyk i już

( z programów Danuty)
===============================================
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 598
Rejestracja: środa 10 lis 2010, 19:47

Re: 3 buławy

Postautor: Iwona » środa 08 gru 2010, 17:46

3buławy z doświadczenia to świadomie obrany cel np jakiś plan zakupu czegoś nowego , wyjście na długi spacer
Nie wróżę na Priw.
beatrycze
Posty: 33
Rejestracja: sobota 25 gru 2010, 15:38
Lokalizacja: net

Re: 3 buławy

Postautor: beatrycze » poniedziałek 03 sty 2011, 23:12

Uczucia (wg Heleny żuk)

Flirt bez nadziei na dłuższy związek. ropozycja romansu w miejscu pracy i jeszcze kilka okazjonalnych kontaktów, krótkich romansów, bez nadziei na założenie trwałego związku. Trzeba sie wykazać cierpliwością i pogodzić się z rzeczywistością.

Przyjaźń z mądrą, inteligentną i sympatyczną osobą zrekompensuje brak partnera(partnerki). Po tych doświadczeniach pojawi sie możliwość na założenie rodziny, prawdziwej, dobrej i szczerej miłości.
Awatar użytkownika
Natka
Posty: 2500
Rejestracja: niedziela 07 lis 2010, 06:39
Lokalizacja: gdzieś na Lubelszczyźnie

Re: 3 buławy

Postautor: Natka » czwartek 13 sty 2011, 19:23

Karta 3 Buławy
Mężczyzna o szerokich ramionach stoi na wzgórzu między trzema buławami i czeka spoglądając w przestrzeń na przybycie statku. U Waite"a twardy grunt, na którym on stoi, mówi o solidnych podstawach i szerokich perspektywach. Motyw kreatywności pozwala łączyć tą kartę z Arkanem Cesarzowej (III).
Tradycyjne znaczenie - pomysły, sukces, perspektywiczne plany, dobry moment do rozpoczęcia działalności handlowej, motywacja, przedsiębiorczość, sukces finansowy, kreatywność.
Karta odwrócona - koniec stagnacji, kłopoty i niesprzyjające okoliczności.

Źródło: "Vademecum tarocisty" Hajo Banzhaf
Przyjaźń poznają po tym, że nic nie może jej zawieść; a prawdziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć." - Antoine de Saint-Exupery
http://www.youtube.com/watch?v=nWlO7HAuAYg
http://quasimodo.wrzuta.pl/audio/6zGyiQ ... -_dlaczego
Nie wróżę na PW.
werka88
Posty: 19
Rejestracja: poniedziałek 04 lip 2011, 10:31

Re: 3 buławy

Postautor: werka88 » sobota 06 sie 2011, 21:53

To karta przywództwa, karierowiczostwa, przyjaźni i porozumienia intelektualnego. Stwarzanie nowych koncepcji, racjonalizatorstwa. Zapowiada rozpoczęcie nowych korzystnych interesów. Zapowiada podróże, szczególnie korzystne finansowo z kartą MAG i SŁOŃCE. Zdrowie, energię, koniec choroby – z kartą WŁADCZYNI i WŁADCA. Z kartą KOCHANKOWIE rozsądne decyzje, dobre rady. Z kartą KSIĘŻYC przynosi przykre zobowiązania, utopijne koncepcje.

źródło: K.M. Olszewska „Tarot - lekarz dusz”
Kto pyta, jest głupcem przez pięć minut. Kto nie pyta, pozostaje nim do końca.
Awatar użytkownika
katarynka
Posty: 191
Rejestracja: środa 02 mar 2011, 13:24

Re: 3 buław

Postautor: katarynka » wtorek 14 lut 2012, 22:50

Dla mnie to wiatr w żaglach, ani jednej chmurki na horyzoncie czyli słoneczne, pomyślne widoki na przyszłość. To też karta prowadzenia innych, stania na czele eskapady lub kierowania innymi (w talii RWS postać stojąca na wzgórzu spogląda z góry, jakby "dogląda" statków, ale na przykład w Universal Fantasy Tarot kata przedstawia osobę kierujacą jakąś obiecującą wyprawą). To też sugestia, aby spojrzeć szerzej na sprawę (jeśli stoisz na wzgórzu to widzisz całą panoramę, obejmujesz wzrokiem całokształt), aby dostrzec las spoza drzew.
boo222

Re: 3 buław

Postautor: boo222 » środa 15 sie 2012, 16:30

Jakie znaczenie ma 3 bulawy jesli pytamy o przyczyne zachowania jednej osoby w stosunku do drugiej?
Awatar użytkownika
robaczek16
Posty: 9
Rejestracja: sobota 11 sie 2012, 22:32

Re: 3 buław

Postautor: robaczek16 » sobota 18 sie 2012, 10:34

oprócz wyzej wymnienionych interpretacji tej karty to moje doświadczenia z tą karta to przede wszystkim karta podróży, pokonywania jakieś odległości, karta dobrych wiadomości z daleka. ilekroć bym jej nie wyciagnęła w zależności od pytania rzecz jasna to czeka mnie jakaś wycieczka i to raczej od 100 km w zwyż...
Awatar użytkownika
Benfica1
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2012, 20:23

Re: 3 buław

Postautor: Benfica1 » piątek 25 sty 2013, 18:34

W pełni podpisuje się pod tym co napisały wyżej katarynka i robaczek16. Jakbym sama miała nazwać tę kartę użyłabym określenia 'Witaj przygodo!', ale wiatr w żagle też brzmi nieźle. Przypomina mi, że w czasach kiedy zaczynałam przygodę z tarotem, nie wiem czemu, ale byłam przekonana, że przed mężczyzną z talii Rider-Waite rozciąga się ocean. (Z resztą wtedy karta myliła mi się często z 2 buław.) Co więcej moja wyobraźnia domalowywała na karcie statki, żaglowce i właśnie ten nieszczęsny wiatr :) Dopiero po jakimś czasie dotarło do mnie, że przed mężczyzną rozciąga się bezkresna równina. I wtedy przyszło mi na myśl, że taki widok musiał rozciągać się przed biblijnym Abrahamem, który wyruszył z Ur. I właśnie to symbolizuje dla mnie ta karta - porzucenie dotychczasowego życia i wyruszenie naprzeciw przygodzie.
Z moich osobistych przykładów - to właśnie tę kartę wylosowałam kiedy zastanawiałam się nad powrotem z emigracji. Wprawdzie decyzja byla już podjęta, ale jakoże miała odmienić moje życie o 180 stopni zaciągnęlam porady kart. Potraktowałam to jako zielone swiatło od losu. Od tego czasu karta jest dla mnie zarówno symbolem nowego początku, jak i podróży :). Myślę, że fajnie byłoby ją wyciągnąć po 10 mieczy.
Awatar użytkownika
Tarofides
Admin
Posty: 2313
Rejestracja: sobota 06 lis 2010, 21:24
Lokalizacja: Lublin

Re: 3 buław

Postautor: Tarofides » piątek 25 sty 2013, 23:01

Benfica1 pisze:Przypomina mi, że w czasach kiedy zaczynałam przygodę z tarotem, nie wiem czemu, ale byłam przekonana, że przed mężczyzną z talii Rider-Waite rozciąga się ocean. (Z resztą wtedy karta myliła mi się często z 2 buław.) Co więcej moja wyobraźnia domalowywała na karcie statki, żaglowce i właśnie ten nieszczęsny wiatr :) Dopiero po jakimś czasie dotarło do mnie, że przed mężczyzną rozciąga się bezkresna równina.

Ale właśnie tam jest morze i okręty :ok:
Morze ma kolor złoty poniewaz buławy, to zywioł ognia, a ponadto w karcie chodzi o bogactwo mozliwości jakie sie prze nami rozciągają
Awatar użytkownika
Benfica1
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2012, 20:23

Re: 3 buław

Postautor: Benfica1 » poniedziałek 28 sty 2013, 19:13

A niech mnie - przeszperałam internet i faktycznie - okręty. Na mojej talii (kupionej dawno temu w antykwariacie)- przyznaję bez bicia mocno już podniszczonej i wyblakłej - są tylko czarne kreseczki, które można interpretować dowolnie :). Mea culpa, mea culpa - teraz nie pozostaje mi nic jak stwierdzic, że to nie Abraham, a Mojżesz tuż przed przekroczeniem Morza Czerwonego :) Oczywiście znaczenie karty nadal jest dla mnie to samo, teraz przynajmniej nie mam wyrzutów sumienia, że widzę coś czego nie ma :)
Zaintrygowałeś mnie tym znaczeniem kolorów. Przyznaję, że nigdy nie skupiałam się na tym aspekcie kart. Odbierałam je raczej sztampowo, np. kolory jasne - pozytywnie, kolory ciemne negatywnie, czerwień -namiętność, pasja itd. A tu proszę fajnie wiedzieć, że ogrom możliwości, które pokazuje karta jest również podkreślona kolorem (ja ten ogrom po prostu odczuwam w tej przestrzeni pomiędzy mężczyzną, a horyzontem ).
Awatar użytkownika
Katty
Posty: 651
Rejestracja: środa 03 lip 2013, 22:47
Lokalizacja: Łódź

Re: 3 buław

Postautor: Katty » środa 06 lis 2013, 23:21

' 3 buław łączy ze sobą dwa znaczące i cenne doświadczenia. Pokazuje, że po pokonaniu długiej i często przemyślanej drogi, osiągnęliśmy szczyt i możemy teraz pewnie objąć dalekim spojrzeniem wspaniały horyzont. Mocny fundament, który czujemy pod sobą i napawające radością widoki na przyszłość to główne cechy tej, na wskroś pozytywnej karty.

W życiu zawodowym oznacza ona, ze dotarliśmy do kamienia milowego, stoimy na pewnym gruncie i możemy z ufnością realizować nasze dalekosiężne plany. 3 buław łączy dwa pożądane aspekty:bezpieczne podwaliny i bogate perspektywy na przyszłość.

Na poziomie świadomości osiągnęliśmy szczyt, z którego rozpościera się szeroki horyzont. Wiedząc, że dzięki naszym dotychczasowym staraniom o zrozumienie stworzyliśmy niezawodny fundament, możemy teraz z wyższego punktu spojrzeć dokoła i stwierdzić, ze życiowy cel widoczny jest na horyzoncie.Niewzruszona postawa wewnętrznej pewności połączona z optymistycznym przewidywaniem przyszłości, gwarantuje nastanie czasu, w którym łatwo i z powodzeniem będziemy rozwiązywać dalsze zadania.

W związkach osobistych 3 buław oznacza, ze wspólnie z partnerem stworzyliśmy bazę, dzięki której bez obaw możemy spoglądać w przyszłość. Związki oznaczone tą kartą są perspektywiczne, niezawodne i stałe. Jeśli żyjemy samotnie, karta ta mówi, że stworzyliśmy pozytywne-wewnętrzne, a może też zewnętrzne -warunki i teraz możemy oczekiwać ważnego, długotrwałego związku.

Źródło: Hajo Banzhaf, Tarot dla Kaźdego
" Wątpię, więc jestem."
Awatar użytkownika
Matriu
Posty: 21
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 14:18

Re: 3 buław

Postautor: Matriu » czwartek 09 sty 2014, 15:41

Praca wiążąca się z dojazdami.
MonikaAbya

Re: 3 buław

Postautor: MonikaAbya » piątek 12 gru 2014, 23:53

Położenie prawidłowe: Początek drogi. Wyznaczanie jasnego celu i dążenie do niego. Odkrycie czegoś. Nieznane horyzonty. Intuicja. Zastosowanie praktycznej wiedzy w handlu. Podróż handlowa. Pewność zysku. Szczerość intencji.

Karta odwrócona:Niemożność zrozumienia sytuacji. Brak szerszej perpektywy. Działanie z ukrytym zamiarem. Zdrada. Perfidia. Złe zamiary. Odrzucenie pomocy. Nieudana transakcja.
mufinka

Re: 3 buław

Postautor: mufinka » niedziela 21 gru 2014, 16:47

zauwałayła takie znaczenie karty:

rozgladaj sie, szukaj , wypatruj
Awatar użytkownika
agra
Posty: 95
Rejestracja: czwartek 15 sty 2015, 22:36

Re: 3 buław

Postautor: agra » sobota 24 sty 2015, 00:52

zadowolenie z osiągnięcia etapu w drodze na szczyt, to jeszcze nie czas na odpoczynek bo czeka dalsza droga, planowanie, dalsze planowanie, kolejne szczyty do zdobycia, pozycja dobra do dalszej drogi na szczyty, stały związek, planowanie wspólnej przyszłości, korzystne przyjaźnie, poprawa zdrowia i dobre widoki na dalsze leczenie
Awatar użytkownika
Aggata
Posty: 1305
Rejestracja: poniedziałek 22 wrz 2014, 12:09

Re: 3 buław

Postautor: Aggata » piątek 20 mar 2015, 12:42

Jako karta dnia:
Albo już stoisz na dobrej pozycji, albo dziś wyjdziesz na "płaskowyż", gdzie otworzy się przed Tobą radosna perspektywa. Skorzystaj z tej szansy, uświadom swoje możliwości, spójrz w przyszłość i wytycz kierunek działania w sprawie, która jest dla Ciebie ważna.

Jako dobra rada:
Uświadom sobie, że pod stopami masz stały, bezpieczny grunt. Podnieś wzrok i popatrz w dal. Masz naprawdę dobre widoki na przyszłość.

Jako ostrzeżenie:
Nie podejmuj się spraw, co do których wcześniej nie upewniłeś się, że mają dobre perspektywy i podstawy.

Hajo Banzhaf - Klucze do tarota
Gdy wygrasz sam ze soba - mozesz wygrac ze wszystkim
Awatar użytkownika
Aggata
Posty: 1305
Rejestracja: poniedziałek 22 wrz 2014, 12:09

Re: 3 buław

Postautor: Aggata » środa 06 maja 2015, 06:40

Jako karta dnia - otrzymałam: dużo maili, trochę mniej telefonów, awizo pocztowe. Dodatkowo był kurier z firmy dostarczającej przesyłki. :)
Gdy wygrasz sam ze soba - mozesz wygrac ze wszystkim
Anouk

Re: 3 buław

Postautor: Anouk » czwartek 14 sty 2016, 11:51

Przeprowadzkę mi kilka razy pokazała i podróże.

Wróć do „Dwór buław”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość