3 kielichów

Awatar użytkownika
Tarofides
Admin
Posty: 2313
Rejestracja: sobota 06 lis 2010, 21:24
Lokalizacja: Lublin

3 kielichów

Postautor: Tarofides » niedziela 21 lis 2010, 02:34

Karta Tarota 3 kielichów (pucharów)

Kolejno: Tarot Marsylski, Oswald Wirth, Rider Waite

3 kielichy.jpg
Z tej grafiki można korzystać tylko pod warunkiem podania źródła.
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Rudalila
Posty: 2445
Rejestracja: niedziela 07 lis 2010, 00:10
Lokalizacja: Gdzies w Szkocji

Re: 3 kielichy

Postautor: Rudalila » piątek 10 gru 2010, 22:20

Prosta -
To radosna karta, ktora pokazuje sie gdy maja sie wydarzyc przyjemne uroczystosci. Mozliwe wesele Pytajacej(ego) wkrotce lub zaproszenie na czyjs slub. Mozliwe narodziny dziecka, parapetowka lub tez jakikolwiek inny powod do celebrowania.

Odwrocona -
Ta karta wprowadza troszke zamieszania, moze wskazywac na zabawe, frywolnosc, seks...Moze takze mowic , iz oczekiwany slub sie nie odbedzie. Moze nawet oznaczac rozwod lub sugerowac , ze romans , ktory ma teraz miejsce nie zakonczy sie malzenstwem w przyszlosci.

Sasha Fenton "Fortune telling by Tarot Cards"
Smiac sie do wszystkich, ze wszystkiego i mimo wszystko
Miewam przerwy we wrozeniu. Wróżę osobom z min.50 postów.
Awatar użytkownika
Mema
Posty: 73
Rejestracja: niedziela 07 lis 2010, 20:39

Re: 3 kielichy

Postautor: Mema » czwartek 30 gru 2010, 00:28

Jest to karta przyjaźni i miło spędzonego czasu, która może oznaczać dowolną radość - od wspaniałej nocy w lokalu po dłużej trwającą przyjemność czyjejś miłości i obecności. Dość często Trójka Pucharów reprezentuje specjalną świąteczną okazję. Może sygnalizować narzeczeństwo, małżeństwo i zawiadomienie o narodzinach. Niezależnie jednak od konkretnej sytuacji, zawsze mówi ona o radości i świętowaniu, czy to odnośnie nas samych, czy też drogiej nam osoby.

Niezależnie od tego, czy kładziemy karty dla mężczyzny, czy dla kobiety, Trójka Pucharów może niekiedy mówić o wartości kobiecej przyjaźni, owej szczególnej więzi między kobietami lub radości, jaką daje towarzystwo kobiet.

Joanna Watters - Co dzisiaj mówi tarot.
To kogo i jak kochamy pokazuje nam kim jesteśmy.
Manuela Gretkowska
Awatar użytkownika
nadzieja_aa
Posty: 354
Rejestracja: niedziela 14 lis 2010, 21:26

Re: 3 kielichy

Postautor: nadzieja_aa » czwartek 06 sty 2011, 17:50

3 Pucharów
================================

3 Pucharów przez Crowley’a nazwała została „obfitością”. I znowu ona się wyraża w dwojaki sposób.
Z jednej strony spotkanie dwojga które dokonywało się w
2 Pucharów daje ta zapłodniona ideę czyli daje powstanie tego trzeciego elementu , w tym przypadku może być to dziecko.
3 Pucharów to Merkury w Raku. Crowley ją tez nazywa „wola miłości w obfitości”. I tak jak mówiłam jeśli spotkanie dwojga w wyniku daje ten 3 puchar jest to porozumienie. Stąd mamy tutaj tego Merkurego, który jest nośnikiem informacji , który jest świeżym powiewem , jest tez tym Alefem. Czyli pierwszym tchnieniem.
Natomiast jeśli patrzymy na poziomie, że 3 jest to nadmiar w 2 to tu może się pojawiać informacja obfitości która w efekcie końcowym za moment może nam się Kończyc 4 Pucharów czyli „zgagą”. Jaka jest cena? – radość ma zawsze swoja cenę.
3 Pucharów wyraża te radość jeszcze w czystej postaci natomiast ona już jakby niesie ze sobą informacje , że za chwilę za to trzeba będzie zapłacić. Jaką cenę?, czym to skutkuje? – zobaczymy bo to okaże się w kolejne sekwencji naszego życia.
(opracowanie na podstawie programu Danuty)


==================================================
Pozdrawiam :)
Awatar użytkownika
nadzieja_aa
Posty: 354
Rejestracja: niedziela 14 lis 2010, 21:26

Re: 3 kielichy

Postautor: nadzieja_aa » czwartek 06 sty 2011, 18:01

3 Pucharów a finanse i praca
========================

Bardzo często 3 Pucharów w układach na finanse oznacza dla nas początek beztroskiego okresu i tu bardzo zwane jest by ten beztroski okres nie przeciągał się w n8eskończoność. Dlatego , że każdemu należy się urlop – jest to wymóg dla zdrowego funkcjonowania naszego organizmu natomiast niekoniecznie ta beztroska musi być przeciągana w bardzo długim czasie . z tego względu , że mogą nam się zacząć piętrzyć obowiązki i potem trudno z tego wybrnąć. Zawsze nawet przy tych dobrych kartach należy uważać, żeby trzymać się zasady złotego środka. Z tego względu , że Rydwan – bardzo dobra karta mówiąca o postępie , o pójściu do przodu, o tym, że możemy wiele spraw załatwić i zakończyć zwycięstwem , może również powodować, że zapędzimy się w pewnych swoich działaniach . może również spowodować takie wyprzedzenie całego świata i stanięcie samemu bez jakiej podstawy, bez oporu, bez wsparcia za plecami. Tak , że jednak nawet przy tych dobrych kartach trzeba uważać , żeby się w to wszystko nie zapędzić.
- jeżeli chodzi o osoby ,które zajmują się szeroko rozumiana twórczością, czy to będzie ( np. wokalna) jakakolwiek twórczość która daje nam poczucie spełnienia to przy 3 Pucharów jeżeli pytamy o sprawy finansowe bardzo często oznacza to że nadejdzie dla nas dosyć długi czas , często od 3 tygodni do 3 miesięcy – czas twórczej inspiracji. I Tu mogą pojawiać się na naszej drodze osoby które staną się naszymi muzami lub cos podobnie , w każdym razie będzie to na pewno spotkanie które zainspiruje nas do nowych działań , do szybszej kontynuacji naszych wytyczonych celów. I tu też jeżeli nie będziemy zbyt długo opierać się na takich autorytetach może okazać się , że będzie to nam bardzo pomocne. W tym równaniu do góry do tych autorytetów , ideałów i nigdy nie poprzestawać na myśli ze jestem już na tyle dobry , jestem już na tyle wspaniały , że w zasadzie nie muszę już pracować nad sobą.
- jeżeli chodzi również o twórców 3 Pucharów często oznacza pozyskiwanie nowych środków wyrazu czyli jeżeli np. zajmujemy się malarstwem może się okazać , że już nie wystarczają nam same pastele a mamy ochotę wejść w świat grafiki, tak, że tutaj nowe inspiracje mogą również przynieść oczekiwane korzyści.

Sama 3 Pucharów nie jest do końca karta finansową, Ona jest raczej karta możliwości, kartą całej tej otoczki dotyczącej pracy . a nie koniecznie finansów – za o0grom finansowy odpowiadają raczej monety. Natomiast puchary jako kolory emocjonalne dają inny wymiar tych finansowych spraw.
Oprócz tego 3 Pucharów bardzo często oznacza, że w swoich planach zawodowych możemy uzyskać poparcie trzecich osób. Czyli jeżeli nawet z kimś współpracujemy albo jeżeli mamy z kimś konflikt dotyczący jakiegoś pomysłu a propo naszej pracy to tu 3 Pucharów wskazuje, że przyjdzie czy idea czy inicjatywa czy odpowiednia osoba która pokaże ten właściwy kierunek i to będzie ten nasz kierunek czyli tak jakby nasze zdanie zacznie się mocniej liczyć. Takie poparcie jest bardzo często słuszne i korzystne w momentach kiedy wymyślamy jakieś idee, koncepcje do firmy czy jakieś plany.
- jeżeli chodzi o kryzysowe sytuacje dotyczące naszych spraw zawodowych 3 Pucharów bardzo często wskazuje takie pozytywne rozwiązanie tych konfliktowych trudnych sytuacji. – takie łagodne, radosne wyjście z sytuacji. I często jeżeli udajemy się np. na rozmowy kwalifikacyjne , jeżeli mamy dużą dawkę stresu dotyczącą pierwszego nowego dnia pracy to 3 Pucharów pokazuje, że jeżeli tylko podejdziemy do tej pracy lekką ręką , jeżeli nauczymy się nie siedzieć cicho, nie siedzieć w kącie w milczeniu tylko wręcz z radością podchodzić do pracy – ta praca i stosunki zawodowe ułożą się bardzo dobrze. A jak wiemy pierwszy dzień , pierwsze momenty w pracy są najważniejsze , bo wtedy kształtują się nasze sympatie , antypatie tak w jedna jak i w druga stronę. Czyli – my do ludzi i ludzie również do nas.
- jeżeli chodzi o nowe przedsięwzięcia to 3 Pucharów nie pokazuje czy to nowe przedsięwzięcie będzie udane finansowo czy niekoniecznie , natomiast na pewno pokazuje, że może być bardzo ciekawe miejsce do tego przedsięwzięcia.

Strefa cienia 3 Pucharów….
=======================
- w sumie mówi o nadmiarze. Nadmiar w zasadzie wszystkiego. Może być nadmiar pracy , nadmiar radości w postaci hedonistycznego trybu życia kiedy tak się bawimy, tak chcemy przebywać z przyjaciółmi, tak chcemy przebywać w radosnym otoczeniu , że nie mamy czasu na to , żeby odpocząć , nie mamy czasu na to , żeby zajrzeć w siebie , przebywamy tylko na imprezach .
Jeżeli tutaj przy 3 Pucharów w tym negatywnym znaczeniu pojawia się trudniejsze karty np. karta Diabeł może to oznaczać również pociąg do narkotyków , używek , do wszelkiego rodzaju rzeczy które nas ograniczają, i które powodują, że przechodzimy na te niskie , niezbyt korzystne wibracje.
- Ten nadmiar może się również pojawiać w sferze uczuciowej. , kiedy próbujemy swoje potrzeby zaspokoić nie tylko przy jednym partnerze, przy jednej osobie , ale jesteśmy osobami poszukującymi z tym , że nie jest to poszukiwanie takie mądre ale jednak poszukiwanie na zasadzie gdzie będziemy się lepiej bawić, z kim będziemy się lepiej bawić, i z kim spędzimy dzisiejszy wieczór.
- Ten nadmiar może się również przejawiać w związkach,. Nie jest to może typowa karta mówiąca o zdradzie przynajmniej w tych układach gdzie ja mam gdzieś tam to znaczenie kart . które odbieram intuicyjnie . U mnie 3 Pucharów wychodzi bardzo często w momencie kiedy są jakieś czynniki , jakieś osoby, które stoją między partnerami. I tak naprawdę ten partner nie jest na pierwszym miejscu. I te czynniki to mogą być – pieniądze , to mogą być rodzice, to mogą być gry komputerowe a równie dobrze może być jakiś typowy nałóg. Natomiast ten nadmiar nigdy nie jest dobry i dobrze by było w tym momencie pokazania się tej negatywnej 3 Pucharów przestrzec osobę , że jeżeli dalej ta linia życia pociągnie się w tym kierunku gdzie będziemy wszystko chwytać, wszystkiego chcieć , doświadczać to może to się w pewnym momencie skończyć źle. Dla nas, dla naszych układów , dla naszych relacji. , nie tylko tych partnerskich ale również tych zawodowych. Tak, że tutaj 3 Pucharów mimo radosnej karty może mieć również swój negatywny aspekt.

Jeżeli np. kładziemy układ partnerski – na dwie strony czyli odczytywanie strony osoby tej która pyta i odczytywanie uczuć strony męskiej i jeżeli 3 Pucharów pojawi się po stronie partnera w podświadomości czyli w tzw. głowie wtedy to może świadczyć o tym, że jego myśli zajęte są czymś ponad to partnerstwo. Co na dłuższą metę nie jest dla związku korzystne.
Jeżeli natomiast pojawia się sercu oznacza to raczej tendencje do tego , że mogą być takie chwile gdy zostawia się partnera dla własnych uciech , rozrywek , natomiast niekoniecznie świadczą o tym, że jest to jakby ciągłość,. Tak, że tu można różne natężenia uzyskać z tej karty.
Natomiast najgorzej jeżeli 3 Pucharów pojawia się w działaniu – wtedy może oznaczać, że już niestety nie tylko o tym myślimy, nie tylko chcielibyśmy tego nadmiaru konsumpcji życiowej ale również w tym kierunku już działamy.
Tak, że ta 3 Pucharów mimo swego radosnego wymiaru w ogólnych układach gdzie może świadczyć o zabawie, o fajnej imprezie która się szykuje w gronie przyjaciół lub rodziny to może również świadczyć o takiej zbytniego stawianiu ważnych spraw. . jednak gdzieś z tyłu i oddawaniu się radości.


3 Pucharów - zdrowie
=========================Jeżeli mówimy o zdrowiu , pytamy o zdrowie i kładziemy tez ogólny układ czyli taki który pokazuje wibrację czakr to jeżeli stanie nam 3 Pucharów w układzie wtedy bardzo często oznacza to problemy z wewnętrznymi narządami płciowymi. Czyli tutaj i u kobiet i u mężczyzn cos co kryje się we wnętrzu związane płciowością , układem płciowym mogą być jakieś problemy. Nie jest to może bardzo silna karta i oczywiście wymiar tej choroby czy dolegliwości zależy od co stoi obok natomiast tak naprawdę zawsze trzeba zwrócić uwagę bo przy 3 Pucharów może się okazać, że owszem 3 Pucharów często mówi o posiadaniu dziecka czyli dodaje do pary do dwójki ta jedna osobę natomiast mówi tez o problemach z zajściem w ciążę ale w zależności od stających obok kart mogą to być problemy mniejsze lub większe najczęściej jednak kończące się sukcesem i urodzeniem potomstwa. I tu z takich problemów może to być np.; - niedrożność jajowodów a to wiadomo nie jest bardzo łatwa sprawa lecz są tez sukcesy w dziedzinie zachodzenia w ciążę. Mogą być również zaburzone funkcje macicy. I tutaj przy 3 Pucharów ta macica może być nie tak elastyczna jak być powinna . może mieć problem jeżeli chodzi o przyswajalność tej komórki już zapłodnionej czyli my generalnie zachodzimy w ciążę ale ten zarodek w tym środowisku naszej macicy nie może się rozwijać tak jak powinien.
Również może 3 Pucharów pokazywać zaburzenia hormonalne. I najczęściej w obecności karty Kochanków. Czyli jak mamy 3 Pucharów i Kochanków które stoją obok siebie to mamy zaburzenia hormonalne.

Ja w tym układzie na zdrowie kładę ten układ na 7 kart . każda czakra odpowiada za pewne miejsce u nas w organizmie. Natomiast faktycznie jeżeli pojawia się 3 Mieczy to wiadomo gdzie by ona nie stanęła to mamy jakieś problemy z krążeniem , z sercem ale odbija się to krążenie właśnie na tym danym miejscu. Równie dobrze może 3 Mieczy stanąć przy czakrze pierwszej i wtedy te problemy będą się odbijały np. jeżeli chodzi o żylaki na nogach. Bo wiemy, że czakra pierwsza odpowiada za poruszanie się , za kręgosłup. Za stawy,
I tak samo jeżeli 3 Pucharów stanie gdziekolwiek w tych układach zdrowotnych to również bardzo często oznacza to problemy kobiece, problemy męskie które mogą się w rezultacie np. te hormony odbić na jakimś organie naszego organizmu.
Jeżeli chodzi o mężczyzn i te problemy z płciowością to tu stawiając na parę które starają się o dziecko i nie wiadomo za bardzo po której stronie jest wina , albo są jeszcze nie przebadane, jeszcze się wahają to tu u mężczyzn 3 Pucharów może mówić o nieprawidłowej budowie plemników co jest sprawa wyleczalna

- Jeżeli stanie przy 3 Pucharów karta Kapłanki, Rycerza Kielichów lub 2 Pucharów – mogą to być wrodzone wady narządów rodnych np. obojnactwo . I tu w zależności od tego jak będzie dalsza karta wyglądała czy będzie to pozytywna silna , dająca perspektywę na pewne operacje i wyleczenie, zaleczenie tych wad wrodzonych, może być również gorsza karta która mówi o tym, że raczej trzeba się będzie z tym pogodzić

- 3 Pucharów jako karta nadmiaru może również w negatywnych sprawach świadczyć o problemach z pęcherzem moczowym (choroba najczęściej dotycząca kobiet ) ale również może świadczyć o problemach z nerkami. (częstsze problemy z nerkami mają mężczyźni)

- sprawy neurologiczne - Przy 3 Pucharów w zasadzie dolega nam wszystko a wyniki mamy bardzo dobre. Bo okazuje się ze są to często nerwobóle. Czyli jeżeli mamy jakiś stres zaraz odbija nam się czy na sercu czy na innym organie.

3 Pucharów –przeważnie są to sytuacje radosne, zadawalające, mówią o towarzystwie , o wspólnym spędzaniu czasu, nie tylko we dwoje ale również z przyjaciółmi , o takich zadawalających chwilach w społeczeństwie w ogóle.

opracowanie na podstawie programu - Joanny Wiśniewskiej
Pozdrawiam :)
bridaa
Posty: 18
Rejestracja: czwartek 23 gru 2010, 21:33

Re: 3 kielichy

Postautor: bridaa » niedziela 09 sty 2011, 20:56

Mema pisze:
Niezależnie od tego, czy kładziemy karty dla mężczyzny, czy dla kobiety, Trójka Pucharów może niekiedy mówić o wartości kobiecej przyjaźni, owej szczególnej więzi między kobietami lub radości, jaką daje towarzystwo kobiet.


W pełni się zgadzam, od lat, co jakiś czas urządzamy sobie z przyjaciółkami nocne babskie posiadówki - często na ten właśnie wieczór wychodzi mi 3 Pucharów
Awatar użytkownika
Natka
Posty: 2500
Rejestracja: niedziela 07 lis 2010, 06:39
Lokalizacja: gdzieś na Lubelszczyźnie

Re: 3 kielichy

Postautor: Natka » czwartek 13 sty 2011, 20:49

Karta 3 Kielichy
W tańczących kobietach możemy doszukiwać się związku z trzema Nornami, starogermańskimi boginiami losu lub z boginią miłości, Afrodytą o trzech obliczach. Kwiaty i owoce ozdabiające je i leżące dookoła wskazują na taniec z okazji dożynek. Karta wyraża radość, pomyślne zakończenie jakiejś sprawy i ma porównywalny nastrój i tematykę ze Światem (XXI).
Tradycyjne znaczenie - szczęście (w miłości), radość, harmonia, życie w dostatku, rozkosz, powrót do zdrowia, hojność, szczęśliwe zakończenie.
Karta odwrócona - nadmiar przyjemności, przesyt, koniec, chorobliwe pożądanie.

Źródło: "Vademecum tarocisty" Hajo Banzhaf
Przyjaźń poznają po tym, że nic nie może jej zawieść; a prawdziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć." - Antoine de Saint-Exupery
http://www.youtube.com/watch?v=nWlO7HAuAYg
http://quasimodo.wrzuta.pl/audio/6zGyiQ ... -_dlaczego
Nie wróżę na PW.
Margola
Posty: 370
Rejestracja: wtorek 22 lis 2011, 22:17
Lokalizacja: Mazowieckie

Re: 3 kielichy

Postautor: Margola » sobota 07 sty 2012, 23:29

Zastanawia mnie jedna rzecz:
Symbolika karty 3 kielichów jest radosna, odświętna.. Dlaczego w takim wypadku w pytaniu o uczucia często mówi sie że przedstawia ona kogoś trzeciego w związku?
Czyli jeśli wypadnie w rozkładach uczuciowych to należy się cieszyć czy raczej smucić? I skąd wiemy że faktycznie oznacza kogoś obcego?
Awatar użytkownika
FairyWitch
Posty: 567
Rejestracja: poniedziałek 22 lis 2010, 20:03

Re: 3 kielichy

Postautor: FairyWitch » sobota 07 sty 2012, 23:36

Ja nie postrzegam tej karty jako "kogoś innego".
Dla mnie może oznaczać wtedy gdy stoi na odpowiedniej pozycji i ma odpowiednie towarzystwo innych kart, które na to wskazują.
Awatar użytkownika
Safira
Posty: 384
Rejestracja: piątek 30 gru 2011, 19:30

Re: 3 kielichy

Postautor: Safira » niedziela 08 sty 2012, 00:02

Różne są wymiary imprez. Mogą to być imieniny u cioci, może być czyjeś wesele, a może też być zwyczajna alkoholowa libacja albo tzw. wyjazd integracyjny. Te trzy tańczące panie z talii Rider-Waite to odwołanie do obrzędów ku czci Bachusa, a jak wiadomo z historii były to przede wszystkim suto zakrapiane orgie seksualne. W takim klimacie nie trudno jest o pojawienie się kogoś trzeciego i o zdradę.

No i przede wszystkim do tańca standardowo potrzeba dwojga. Kiedy tańczą trzy osoby - jedna musi być "nie od pary". Od kontekstu zależy, czy jest to nasz przyjaciel, czy też ktoś, kto próbuje mieszać w układzie. A może oznaczać po prostu nasze dziecko. :usmiech:
Doria

Re: 3 kielichy

Postautor: Doria » niedziela 08 sty 2012, 00:10

Ja widzę tą kartę jako imprezkę w babskim gronie. Jeśli jednak jest pytanie o stosunki damsko-męskie, to ta karta mówi niestety o tej trzeciej.
Tarocista Kamil
Posty: 68
Rejestracja: sobota 01 gru 2012, 22:20

Re: 3 kielichów

Postautor: Tarocista Kamil » sobota 01 gru 2012, 23:31

Dla mnie jest to karta malanżu :hura:
Awatar użytkownika
KatiJo
Posty: 911
Rejestracja: czwartek 31 mar 2011, 14:50
Lokalizacja: Warszawa

Re: 3 kielichów

Postautor: KatiJo » poniedziałek 03 gru 2012, 22:23

Co to jest malanż?
Nigdy nie kłóć się z głupcem. Najpierw zniżysz się do jego poziomu, a potem pokona Cię doświadczeniem...
Tarocista Kamil
Posty: 68
Rejestracja: sobota 01 gru 2012, 22:20

Re: 3 kielichów

Postautor: Tarocista Kamil » poniedziałek 03 gru 2012, 23:19

impreza spotanie towarzyskie,dobra zabawa
Awatar użytkownika
Rudalila
Posty: 2445
Rejestracja: niedziela 07 lis 2010, 00:10
Lokalizacja: Gdzies w Szkocji

Re: 3 kielichów

Postautor: Rudalila » poniedziałek 03 gru 2012, 23:31

A skąd pochodzi to słowo 'malanż'...z francuskiego ? ...czy o to chodzi ? ... "Od francuskiego "mélange" (połączenie, mieszanina).
Spotkałem się z opinią, że słowo melanż na określenie ostrej popijawy wzięło się właśnie z obrazu wymiocin, które często wydalamy z siebie po tego rodzaju imprezie.
Najogólniej jest to ostra popijawa, często także w połączeniu z paleniem staffu lub stosowaniem innych używek, jednak alkohol jest nieodłącznym elementem melanżu. Może on odbywać się w dowolnym miejscu i czasie, z udziałem dowolnych osób, niezależnie od płci.
Mówili taka branża, całe życie na melanżach."
http://www.miejski.pl/slowo-Melan%C5%BC

...hmmmmm.....ciekawe... :mysli: ...całe życie do nauki.... :szok:
Smiac sie do wszystkich, ze wszystkiego i mimo wszystko
Miewam przerwy we wrozeniu. Wróżę osobom z min.50 postów.
Awatar użytkownika
Miriam
Posty: 2512
Rejestracja: niedziela 07 lis 2010, 00:16
Lokalizacja: Gdzieś na Mazurach
Kontaktowanie:

Re: 3 kielichów

Postautor: Miriam » wtorek 04 gru 2012, 00:22

Margola pisze:Zastanawia mnie jedna rzecz:
Symbolika karty 3 kielichów jest radosna, odświętna.. Dlaczego w takim wypadku w pytaniu o uczucia często mówi sie że przedstawia ona kogoś trzeciego w związku?
Czyli jeśli wypadnie w rozkładach uczuciowych to należy się cieszyć czy raczej smucić? I skąd wiemy że faktycznie oznacza kogoś obcego?

Kartę tę można nazwać trzech do pół litra. :rotfl: Ta karta często mówi o pewnej wspólnocie. O ludziach , którzy ze sobą ścisłe współpracują i lubią być ze sobą. Ona może, tez wskazywać na młoda rodzinę . Rodzice i dziecko (owoc dwójki , chciane dziecko ) Kiedy zadajemy pytanie czy będzie ciąża , dziecko i wyciągamy tę kartę odpowiedz jest na tak. Odwrócona brak wspólnoty, brak dziecka , zdrady , trójkąty, problemy w związku. :usmiech:


Teraz to jest bardzo modne słowo wśród małolatów. :usmiech:
"Największą sztuką jest śmiać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego co było. Nie bać się tego co będzie."

http://serc-ukojenie.blogspot.com/p/oferta.html
Kasia40
Posty: 25
Rejestracja: piątek 08 lut 2013, 19:18

Re: 3 kielichów

Postautor: Kasia40 » sobota 16 lut 2013, 17:23

Dla mnie karta pokazuje udane życie towarzyskie,poczucie bycia częścią grupy,dzielenie się szczęściem.
Awatar użytkownika
FairyWitch
Posty: 567
Rejestracja: poniedziałek 22 lis 2010, 20:03

Re: 3 kielichów

Postautor: FairyWitch » piątek 19 lip 2013, 13:05

o proszę, a ja się dziwię skąd u mnie na sierpień ta karta, a sobie przypomniałam, że mam wtedy wesele u kuzynki ^^
Awatar użytkownika
Luks
Moderator
Posty: 2093
Rejestracja: poniedziałek 11 sie 2014, 12:55
Lokalizacja: Magic Forest

Re: 3 kielichów

Postautor: Luks » czwartek 22 sty 2015, 13:29

Z własnych doświadczeń - po prostu radość i świętowanie. Dotyczy to także sfery zawodowej - np. pomyślny przebieg starania o pracę, otrzymanie etatu i radość z tym związana. Jedna z "szczęśliwych kart" w Tarocie, generalnie wróży pomyślność w sprawie, o którą pytamy.
Awatar użytkownika
agra
Posty: 95
Rejestracja: czwartek 15 sty 2015, 22:36

Re: 3 kielichów

Postautor: agra » czwartek 22 sty 2015, 17:19

świętowanie, lubiane towarzystwo, koleżeństwo, współpraca, jednoczenie się z innymi, wzajemna pomoc, radość, beztroska, spełnienie, pozytywne nastawienie do związku, zabawa
Awatar użytkownika
Aggata
Posty: 1307
Rejestracja: poniedziałek 22 wrz 2014, 12:09

Re: 3 kielichów

Postautor: Aggata » piątek 01 maja 2015, 09:20

Jako karta dnia:
Radośnie powitaj dzisiejszy dzień. Ciesz się życiem i pełnią istnienia. Nie zapomnij podziękować losowi za wszystko, co Ci ofiarował. Najlepiej będzie, jeśli podzielisz tą radość ze swoimi bliskimi i przyjaciółmi. Zaproś ich do siebie, zorganizuj rodzinne święto lub spotkanie przyjaciół. W końcu taki powód nie zdarza się każdego dnia.


Jako dobra rada:
Świętuj swoje święta, a nie kalendarzowe.

Jako ostrzeżenie:
Zanim odłożysz swoją radość do archiwum, podziel się nią z innymi.


Hajo Banzhaf - Klucze do tarota
Gdy wygrasz sam ze soba - mozesz wygrac ze wszystkim
Awatar użytkownika
Bronka
Posty: 778
Rejestracja: wtorek 27 sty 2015, 14:23

Re: 3 kielichów

Postautor: Bronka » środa 10 cze 2015, 23:34

Pokazała mi ciąże bliźniaczą :)

Wróć do „Dwór kielichów”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość