As mieczy

Awatar użytkownika
Annhedonia

Re: As mieczy

Postautor: Annhedonia » sobota 24 wrz 2016, 12:34

Andrina pisze:Jako karta dnia u mnie to było pozbawienie złudzeń że otrzymam w najbliższym czasie gotówkę na którą czekałam i dodatkowo telefon mi upadł na chodnik i wyświetlacz pękł w drobny mak

U mnie dokładnie tak się objawia karta Asa mieczy. To po prostu 'cięcie', coś tracimy, czegoś się pozbywamy, zmieniamy poglądy, zmieniamy plany. To strata z założenia ale i w związku z tym jakaś zmiana ;) Oczywiście zmiany i straty nie są tak radykalne jak w przypadku AW- Wieży. Są po prostu mniejszego kalibru.
Per ardua ad astra
Awatar użytkownika
Majorek

Postautor: Majorek » środa 22 lut 2017, 15:41

Annhedonia, ja wprawdzie jestem wielgachnym zółtodziobem :D ale ten as mieczy mi ostatnio pokazał wrażenia jakie ktoś miał na temat mojej pracy i wyszło, że chodzi o inteligencję, konstruktywną krytykę i ogólnie wymianę intelektualną co mnie strasznie ucieszyło :D
Awatar użytkownika
Lady of Dreams

Postautor: Lady of Dreams » środa 22 lut 2017, 15:54

As mieczy to róniez lot ptaka, lot samolotu, to podpis, to dedykacja, dyplom , słowo, rozwiązanie konfliktu, odcięcie się, odejście, stawianie sprawy na ostrzu noża, kłótnia, wulgaryzm, wyzwisko, klątwa itd...
Moja strona internetowa http://www.tarocistkasofia.pl Nie wróżę na PW. Zapraszam do kontaktu na mój email tarocistkasofii@wp.pl
Awatar użytkownika
Majorek

Postautor: Majorek » środa 22 lut 2017, 15:57

Lady of Dreams, rozumiem, że to rozwiązanie komfliktu to nie zawsze takie które jest po naszej myśli? ;D
Awatar użytkownika
Lady of Dreams

Postautor: Lady of Dreams » środa 22 lut 2017, 16:49

Nie zawsze, to ostre cięcie.
Moja strona internetowa http://www.tarocistkasofia.pl Nie wróżę na PW. Zapraszam do kontaktu na mój email tarocistkasofii@wp.pl

Wróć do „Dwór mieczy”