9 mieczy

Awatar użytkownika
Tarofides
Admin
Posty: 2313
Rejestracja: sobota 06 lis 2010, 21:24
Lokalizacja: Lublin

9 mieczy

Postautor: Tarofides » niedziela 12 gru 2010, 01:59

Karta Tarota 9 mieczy

Kolejno: Tarot Marsylski, Oswald Wirth, Rider Waite

9 mieczy.jpg
Prawa autorskie zastrzeżone
Nie masz wymaganych uprawnień, aby zobaczyć pliki załączone do tego posta.
Awatar użytkownika
Rudalila
Posty: 2445
Rejestracja: niedziela 07 lis 2010, 00:10
Lokalizacja: Gdzies w Szkocji

Re: 9 mieczy

Postautor: Rudalila » niedziela 12 gru 2010, 12:17

Prosta -
Mozliwa choroba , a nawet poronienie lub jakies inne dokuczliwe zmartwienie. Zauwazylam, ze ta karta dosc czesto pokazuje sie na krotko przed problemami z matka Pytajacej(ego) .

Odwrocona -
Zmartwienie i bezsenne noce wkrotce sie skoncza . Mozliwe nieprzyjemne pogloski na temat, i wokol Pytajacej(ego)

Sasha Fenton "Fortune telling by Tarot Cards"
Smiac sie do wszystkich, ze wszystkiego i mimo wszystko
Miewam przerwy we wrozeniu. Wróżę osobom z min.50 postów.
Awatar użytkownika
Miriam
Posty: 2512
Rejestracja: niedziela 07 lis 2010, 00:16
Lokalizacja: Gdzieś na Mazurach
Kontaktowanie:

Re: 9 mieczy

Postautor: Miriam » wtorek 28 gru 2010, 16:14

9 Mieczy
Karta koszmarów sennych, nieprzespanych nocy, strachu, cierpienia. Poczucie winy, depresja, rozpacz, czarne myśli, złe wiadomości, negatywne myślenie, niezdolność do wypoczynku, niemożność poradzenia sobie z problemami. Gdy karta ukaże się w rozkładzie, trzeba będzie się liczyć z tym, że nadchodzący okres nie będzie dla nas korzystny.

strona internetowa: Strona główna - Tarot - Arkana Małe


9 Mieczy[/b
]Rozpacz, kłopoty, nieszczęście. Koszmary nocne. Depresja fizyczna i duchowa. Przerażenie. Lęk o kogoś, kogo się kocha. „Ból egzystencjalny". Cierpienie. Inercja. Lęk wysokości. Przesadna niechęć lub wrogość w stosunku do obcych.

[b]Odwrócona
: Zwątpienie. Wstyd, skrupuły. Nieśmiałość i bojaźliwość. Płacz, spazmy. Dziecinna rozpacz.

Suliga Jan Witold "Tarot. Karty, które wróżą"


9 Mieczy - praca umysłowa, logiczne przekonywanie do swoich racji, języki obce, nowoczesność, intelektualna współpraca z zagranicą, wymiana poglądów i doświadczeń.

9 Mieczy (odwrócona) - niechęć do nauki, nieśmiałość, amnezja, brak zainteresowania szerszymi sprawami, dezinformacja, lęki przedegzaminacyjne.

Alla Alicja Chrzanowska "Tarot prosty i skuteczny" Rada z jednej karty:

Przepowiednia z jednej karty Tarota

Strach i rozpacz. Możesz mieć koszmary senne, trudności z zasypianiem. Za dużo myślisz i dobijasz się kreowaniem negatywnych obrazów Twojej teraźniejszości i przyszłości. Musisz wzmocnić swoją siłę wewnętrzną, by przetrwać tę burzę życiową.

Źródło: Barbara Antonowicz-Wlazińska "Przepowiednia z jednej karty Tarota"
"Największą sztuką jest śmiać się zawsze i wszędzie... Nie żałować tego co było. Nie bać się tego co będzie."

http://serc-ukojenie.blogspot.com/p/oferta.html
Awatar użytkownika
Iwona
Posty: 599
Rejestracja: środa 10 lis 2010, 19:47

Re: 9 mieczy

Postautor: Iwona » środa 29 gru 2010, 21:24

9mieczy-okrucieństwo i rozpacz
działania poparte przemyśleniami, rozczarowanie, niepowodzenie, troski, smutek i załamanie, problemy z którymi trudno się uporać to stan przemijający, należy go przetrwać, przeczekać, rozwiązanie wewnętrznego konfliktu, konieczność osadzenia życia w rzeczywistych granicach.
praca- praca umysłowa, intelektualna, badawcza, ciekawość świata, umiejętność wykorzystania posiadanych informacji, analiza faktów i szybkie wyciąganie wniosków, dobra argumentacja i logiczne przekonywanie do swoich racji.
uczucia-napięte relacje z partnerem, uczucie osamotnienia, zawód w sprawach uczuciowych, niepokój o losy związku, lęk o kogoś kogo się kocha, kłopoty matki lu teściowej bądź kłopoty ze strony matki lub teściowej, cierpienie po stracie ukochanej osoby.
różne- koszmary nocne, depresja, lęk wysokości, ból egzystencjalny, w sąsiedztwie figur symbolizuje lekarza lub księdza.

9 mieczy odwrócona
działania-zwątpienie w siebie i swoje możliwości, małomówność, wyczerpanie i słabość, izolacja od otoczenia, udręczenie, złość, nieszczęście, bojaźliwość, paraliżujący strach, oszczerstwo, plotki, fatum, znikąd pomocy ani pociechy.
praca-niechęć do nauki, lęki i obawy przed egzaminem, chaos informacyjny, wąskie zainteresowania, niska samoocena.
uczucia niepewność lub intelektualne okrucieństwo ze strony partnera, samotność, opuszczenie.
różne- choroba lub poważniejsze problemy ze zdrowiem, problem z utrzymaniem ciąży.

"Sekrety Małych Arkanów Tarota"- D.Słowikowska
Nie wróżę na Priw.
Awatar użytkownika
Natka
Posty: 2500
Rejestracja: niedziela 07 lis 2010, 06:39
Lokalizacja: gdzieś na Lubelszczyźnie

Re: 9 mieczy

Postautor: Natka » środa 29 gru 2010, 21:38

Karta 9 Mieczy
Kobieta w strachu zerwała się ze snu podczas głębokiej nocy. Dziewięć mieczy, które wiszą nad nią, symbolizują zagrożenie, które ona przeczuwa. Na jej kołdrze widnieją 24 róże, a także symbole planet i znaki Zodiaku. Z jednej strony można to interpretować jako powód jej zmartwienia - zły horoskop w miłości lub ogólnie w życiu. Z drugiej strony ta karta może także zawierać pocieszenie - boską miłość i mądrość opatrzności. Temat nocnego koszmaru na tej karcie ma wiele podobieństw z Księżycem (XVIII), przy czym tutaj lęki mają swój początek przede wszystkim w "głowie", czyli są uzależnione od rozumu.
Tradycyjne znaczenie - rozpacz, beznadziejność, koszmary senne, osamotnienie, poronienie, niepowodzenie, poczucie winy.
Karta odwrócona - złość, uzasadniony strach, więzienie.
Źródło: "Vademecum tarocisty" Hajo Banzhaf
Przyjaźń poznają po tym, że nic nie może jej zawieść; a prawdziwą miłość po tym, że nic nie może jej zniszczyć." - Antoine de Saint-Exupery
http://www.youtube.com/watch?v=nWlO7HAuAYg
http://quasimodo.wrzuta.pl/audio/6zGyiQ ... -_dlaczego
Nie wróżę na PW.
gość

Re: 9 mieczy

Postautor: gość » czwartek 20 sty 2011, 21:06

Jako dobra rada:
Przejdź przez swój strach do końca i jeśli trzeba, okaż skruchę.

Jako ostrzeżenie:
Nie koncentruj się na swoich koszmarach lub na tych postępkach, odnośnie których wcześniej czy później będziesz musiał okazać żal i skruchę.

Jako karta dnia:
Jeśli dziś obudził Cię wyrzuty sumienia, jeśli dręczą Cię wątpliwości, a obrazy przyszłości rysują się jeden gorszy od drugiego - natychmiast, za wszelką cenę wyjdź z tego koszmaru! Jeśli natomiast faktycznie grozi Ci niebezpieczeństwo zewnętrzne, to masz dwie możliwości: zbierz siły i przyjmij cios, skoro nie można go uniknąć, ale jeśli da się to zrobić, to oczywiście lepiej wykorzystać wariant alternatywny. Mozliwe, że pomoże w tym szczera skrucha za popełnione wcześniej błędy.

H.Banzhaf - Klucze do tarota.
Awatar użytkownika
nadzieja_aa
Posty: 354
Rejestracja: niedziela 14 lis 2010, 21:26

Re: 9 mieczy

Postautor: nadzieja_aa » środa 26 sty 2011, 22:30

9 Mieczy
===================
Karta , która już na pierwszy rzut oka nie wydaję się karta przyjazna . Pomimo tego, że osadzona jest w drzewie życia w środkowym filarze , w tym folarze, który ma za zadanie stabilizować, ma za zadanie przywracać równowagę, która w pewnym sensie jest początkiem zmiany ale zbyt długo rozciągający się brak równowagi powoduje niemożność utrzymania efektów . Stąd środkowy filar –sefira Jesot- jest tym miejscem gdzie przywracana jest równowaga na poziomie poszczególnych żywiołów. Niestety tylko i wyłącznie ta przestrzeń mieczy na poziomie tej sefiry nie ulega tej stabilizacji. Być może nie ulega rozchwianiu natomiast jako wymiar intelektualnego naszego analizowania życia tu chyba nie wystarcza niestety ale siła i potencjał sefiry Jesot.
Zakon Złotego Brzasku nazwał ta kartę „władcą rozpaczy i okrucieństwa”. Crowley nazwał ją tylko i wyłącznie „okrucieństwem” .
Jest to Mars w Bliźniętach. Obydwa wpływy są wpływami nieco rozchwianymi. Obydwa wpływy są wpływami , które źle zrealizowane przysparzają nam rozpaczy, przysparzają nam problemów.
Miecze przede wszystkim określają nasz świat intelektualny. , nasze świata widzenie, nasze widzenie siebie w teraźniejszości ale również i w przyszłości.
9 Mieczy jest to rzeczywiście karta cierpienia, ale jest to przede wszystkim karta cierpienia psychicznego. Jest to karta wyrażająca twór naszej wyobraźni. , który dla nas samych jest przerażający. Często nazywam tę karta próba rozwiązania problemu, który jeszcze nie nastąpił. Zwykle niestety dochodzi do takiego stanu umęczenia naszego umysłu dlatego tez Crowley nazwał tę kartę „agonią naszego umysłu”. My jako ludzie jesteśmy w stanie zadręczyć się niemalże na „śmierć”. My jako ludzie nie nosimy w sobie takiego wrodzonego optymizmu. A być może wrodzony optymizm mamy natomiast struktury w których jesteśmy wychowywani ( taki system kar i nagród) powoduje, że od małego wszystko co robimy a nie znajduje akceptacji czy aplauzu naszego otoczenia wyzwala w nas generowanie konsekwencji jakie za tym nadejdą. Stąd tez od dzieciństwa wzrastamy w karcie 9 Mieczy , która funkcjonuje w tle. –„ jeśli nie będziesz grzeczny – to” … Dziecko które ma z natury sprawdzane jak daleko sięgają granice , jak szczelne są te granice ustanowione wokół niego będzie niegrzeczne. Ta niegrzeczność dziecka gwarantuje mu prawidłowy rozwój, gwarantuje mu prawidłowe poznanie świata , poznawanie wszystkimi zmysłami a dzieci musza poznawać wszystkimi zmysłami . Ale jeśli występują rzeczywiście jakieś dramatyczne konsekwencje po tym to każda potem próba dotknięcia niewiadomego będzie odtwarzała taki wewnętrzny na podświadomości zapisany film- „co spotka mnie za”…
Oczywiście 9 Mieczy w odpowiednim osadzeniu towarzyskim innych kart wskazuje już na stan naszego umysłu który nie jest tylko nastrojem depresyjnym, który nie jest tylko złym nastrojem. To nie jest karta wyrażająca „muchę w nosie” albo „zły humor” tudzież „zespól napięcia wywołany pełnia księżyca’. Jest to ewidentnie już wskazanie na to, że nasz umysł, nasza struktura funkcjonowania funkcjonuje w sposób zaburzony. Funkcjonuje już w tym co nazywamy chorobą czyli w depresji. I to jest depresja , która jest skutkiem chronicznego stresu jakiemu z jakiegoś powodu podlegamy. Jest to oczywiście karta „przerażu”. Być może gdyby takie sformułowanie Crowley znał w swoich czasach to nie tyle by nazwał te kartę ‘okrucieństwem „ ile właśnie „przerażem”. To okrucieństwo o którym on mówi przede wszystkim jest okrucieństwem którego my się obawiamy. . ale tez którego dokonujemy na samych sobie. Pamiętamy, że sefira Jesot jest to ,to miejsce gdzie tworzymy nasze myślokształty. , to miejsce od którego w pewnym sensie najbardziej zależy to jaka będzie nasza rzeczywistość.
Przy 9 Mieczy znajduje absolutnie zastosowanie to stwierdzenie którego ja często używam , że „świat nie jest jakim nam mówią , świat jest takim jakim go widzimy”.
9 Mieczy wyraża przede wszystkim rodzaj bierności ale rodzaj bierności, która wynika nie z braku pomysłu na to jak rozwiązać sprawy w swoim życiu ale rodzaj takiego pasywnego poddania się ,który wynika przede wszystkim z faktu, że bez względu na ilość przemyślanych godzin my nie widzimy sukcesu naszych działań w przyszłości. To jest ten bardzo niebezpieczny moment , że nawet jeśli wokół nas dzieją się rzeczy pozytywne to my nie dostrzegamy ich. My pożerani tym wewnętrznym lękiem psychicznym raczej pozytyw obracamy w negatyw. Pt. „za tym na pewno jest coś złego schowane”. , za tym na pewno nie ma niczego co by mi uprościło życie czy co by mi pomogło rozwiązać swoje historie, swoje sprawy.
Jest to karta choroby, która nazywa się depresja. – nie stanów depresyjnych, nie stanów apatycznych ale już klinicznej depresji, która należy rozpocząć leczyć farmakologicznie. Tu na tym poziomie sami sobie już nie radzimy. Na tym poziomie następuje zaburzenie funkcjonalne centralnego układu nerwowego.
W przestrzeni duchowej jest to również karta czarnowidztwa, jest to również karta która towarzyszy małym dzieciom po obejrzeniu horroru,. Jest to czarnowidztwo i samospełniające się złe przepowiednie które tworzymy na rzecz swojego życia . Dlaczego? – bo realizująca się w sefirze Jesot ta karta , ta energia tworzy bardzo ciemny film przez który później przepuszczone światło z sefiry Kather niestety ale realizuje ten scenariusz materializując nasze najczarniejsze przypuszczenia , nasze najczarniejsze wizje.
To jest ten moment w którym – my ezoterycy często Państwa przestrzegamy przed myslokszatłtami które są złymi myslokształtami. Podobne przyciąga podobne. Jak świat widzimy tak ten świat się w naszym życiu realizuje. Czego się boimy to nas dogania. Dlaczego? – dlatego, że nasz lek nawet często irracjonalny jest informacja dla naszej podświadomości , która nie rozróżnia czy ten lek jest realny czy nierealny , ona analizuje tylko impuls który do niej idzie ….. ……
To jest tez karta takiego jakby zatrucia. Jeśli ta energia pojawia się między dwójką ludzi wtedy zawsze wiemy, że zaczyna się tworzyć toksyczna relacja. Ona apogeum swoje zyskuje w karcie Diabła ., tej toksyczność – oczywiście w odpowiednich konfiguracjach. Natomiast to jest ten początek, bo na tym poziomie pomiędzy ludźmi występuje obawa, jest brak zaufania , są jakieś niedopowiedzenia, są wewnętrzne żale , które celebrowane tam w środku powodują, że zaczynamy sypiać z własnym wrogiem. Bo my tak widzimy tego człowieka.
To też jest karta zazdrości. Ale zazdrości, która już jest choroba a nie która jest cecha charakteru. Jest to tworzenie relacji w oparciu o szantaż emocjonalny. O takie wymuszenie na drugim człowieku ciągłego deklarowania nam, że wszystko będzie dobrze, że wszystko się poukłada, że ta przyszłość jest pozytywna. Natomiast na poziomie 9 Mieczy bez względu na ilość złożonych deklaracji niestety nie uzyskuje się spokoju tego psychicznego.
Jest jeszcze tak bardzo często, że my gdzieś tam wewnętrznie mamy nieodpartą potrzebę doświadczania tudzież widzenia się w pozycji męczennika. I to również określa ta karta. To również określa pewien rodzaj struktury myślowej gdzie my nie umiemy żyć radośnie. To jest oczywiście tez informacja, że coś się wydarzyło w naszej przeszłości tak wstrząsającego, że nie pozostało bez echa w naszej teraźniejszości.
Dlatego ilekroć będziecie Państwo widzieć tą kartę w swoich rozkładach to pamiętajcie o obejrzeniu układu pod katem czy osoba sobie sama poradzi. , z tym , czy nie należy już podjąć działań wspierania medycznego , wspierania farmakologicznego, wspierania terapeutycznego ale już na poziomie nie tylko rozmów dobrowolnych ale wręcz takiego skierowania , bo osoba zaczyna udręczać swój własny organizm.
Jest to oczywiście karta bólu i cierpienia , które nie tylko realizuje się w sferze psychicznej. Ona później realizuje się również w sferze fizycznej. Bo jest to tez karta wskazująca na problemy zdrowotne . których podłożem są przyczyny somatyczne. Czyli najpierw pojawił się problem psychiczny a wiemy, że wszystko zaczyna się i kończy w naszej głowie. Zaburzenie jasności widzenia siebie, problem który nas pożarł psychicznie jest problemem który w efekcie końcowym zaczyna zamieniać się w realne choroby, w realne dolegliwości medyczne.
To jest również karta bezsenności czyli ilekroć zaczynamy dostrzegać wpływ tej karty tyle razy zwróćmy uwagę na to, że nasze zaburzenia snu zaczynają być szkodliwe nie tylko dla naszej witalności ale zaczynają być dolegliwością która powinna zacząć być leczona.
-------------------------------------------------

9 Mieczy
================
9 Mieczy y Crowleya – „zardzewiałe miecze które nie zostały użyte” – słowa których nie wypowiedzieliśmy kiedyś zardzewiały.
----------------------------
- 9 mieczy zmiany chorobowe uniemożliwiające seks
-----------------------------

9 Mieczy w rozkładach

W domach
9 Mieczy - dom 2 – pieniądze
- straty z powodu pieniędzy.
----------------------------------------------------------

9 Mieczy - 3 dom – codzienność
- mówi o troskach, zmartwieniach , o takim kładzeniu się spać i myśleniu „boże jak ja sobie poradzę”.


Inne

9 Mieczy przy Kole Fortuny
- może ostrzegać żeby osłabionej konstrukcji kostnej nie doprowadzić do sytuacji „powtórki z rozrywki”.( w wcześniej był wypadek np. i połamane nogi). Czyli jeszcze coś nie jest do końca sprawne , silne a osoba uważa, że jest silna, dynamiczna więc może sobie niepotrzebnie zafundować problem
--------------------------------------------------------------------

opr. wg. programów T. Danuty
Pozdrawiam :)
iishka
Posty: 33
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2011, 07:47
Lokalizacja: z piekła rodem

Re: 9 mieczy

Postautor: iishka » czwartek 07 kwie 2011, 17:40

Mnie 9 mieczy w 1 domu w kole pokazało choróbsko ale więcej strachu niż to warte <zobaczymy co dalej>
poza tym moze to być praca na nocnej zmianie
Jestem okazem zdrowia, jestem szczęśliwa, mam satysfakcjonującą dochodową pracę, mam nadmiar pieniędzy własnych, moje dzieci są zdrowe i swietnie się uczą, mają doskonałe perspektywy, jestem w związku, który daje mi satysfakcję, wszyscy moi bliscy są szczęśliwi i pełni zdrowia :mrgreen:
Awatar użytkownika
Azkan
Posty: 18
Rejestracja: piątek 15 kwie 2011, 09:40
Lokalizacja: Dover Kent U.K

Re: 9 mieczy

Postautor: Azkan » czwartek 19 maja 2011, 20:11

Obrazek


9 mieczy to takze wyrzuty sumienia,sytuacja kiedy czujemy sie winni,np.Kierowca co niechcaco potracil
dziecko
Azkan
Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Benfica1
Posty: 47
Rejestracja: czwartek 26 kwie 2012, 20:23

Re: 9 mieczy

Postautor: Benfica1 » czwartek 24 sty 2013, 22:23

Dziewiątka mieczy - jedna z tych kart, do których podchodzimy z rezerwą. Dość dosłownie pokazuje nam nieprzespane noce, dręczące problemy. Któż z nas nie był w sytuacji, gdy natrętne myśli nie pozwalały zaznać snu. Niestety jestem z tych osob, które nie potrafią przejść przez życie nie martwiąc się, magiczne 'jakoś to będzie' mnie nie uspokaja. Wręcz przeciwnie. Należę do osób, które martwią się na zapas. Często też byłam właśnie w sytuacji kiedy jakiś problem uporczywie zaprzątał mi myśli nie pozwalając zasnąć. Co więcej dopóki nie wymyśliłam rozwiązania (jakkolwiek miaŁo być ono tymczasowe) nie moglam zasnąć. Oczywiście następnego dnia okazywało się, że rozwiązanie wymyślone w środku nocy bylo kompletnie nieprzydatne. Jednak ta chwilowa świadomość, że jednak rozwiązałam problem pozwalala mi w końcu zasnąć. Następnego dnia już w świetle dnia problem okazywal sie mniejszy, a rozwiązanie przychodzilo samo.
I właśnie to dla mnie symbolizuje ta karta. Ta karta mówi nie tyle o problemach ale o samozadręczaniu. O naszych lękach, o myślach, które potrafią wyolbrzymić każdy problem. My możemy tracić sen, zdrowie i urodę na rozmyślanie i zamartwianie się, a rozwiązanie i tak przyjdzie samo.
Awatar użytkownika
Akante
Posty: 578
Rejestracja: środa 21 wrz 2011, 14:59
Lokalizacja: Kraków

Re: 9 mieczy

Postautor: Akante » piątek 05 kwie 2013, 19:57

Jako karta dnia pokazała mi ochydnie wysoki rachunek za telefon byłam po nim załamana, fakt ze przez chwile tylko ale oooo strasznie mi bylo smutno bo kwota byla nieziemska a pieniadze mialam odlozone na nowy komputer
- Nie wróżę początkującym (logującym się tylko po wróżbę),
- Proszę o nie wysyłanie swoich danych na moją prywatną skrzynkę!
- Zastrzegam sobie prawo do zmiany kolejki wróżb
Awatar użytkownika
Matriu
Posty: 21
Rejestracja: czwartek 09 sty 2014, 14:18

Re: 9 mieczy

Postautor: Matriu » czwartek 09 sty 2014, 14:50

Poczucie wyrzutów sumieniu w kierunku np. jakiejś osoby wobec której, postąpiliśmy nie w porządku.
MonikaAbya

Re: 9 mieczy

Postautor: MonikaAbya » poniedziałek 15 gru 2014, 15:23

Położenie prawidłowe:Zagrożenie okaże się mniejsze od spodziewanego. Nadmierna lękliwość. Histeria, czarnowidztwo, rozpacz. Płacz, spazmy. Dziecinna rozpacz. Zwątpienie. Wstyd, skrupuły. Nieśmiałość i bojaźliwość.

Karta Odwrócona: Zagrożenie okaże się realne. Koszmary nocne. Lęk o kogoś, kocha się kocha. ,, Ból egzystencjalny".

Jan Witold Suliga ( Tarot dla początkujących ).
ladi
Posty: 388
Rejestracja: środa 08 kwie 2015, 12:43

Re: 9 mieczy

Postautor: ladi » piątek 24 lip 2015, 07:14

9 mieczy pokazała mi nieprzespaną noc i ból związany z menstruacją :|
Normalność to iluzja. To co jest normalne dla pająka jest chaosem dla muchy.
Andersen
Posty: 5
Rejestracja: czwartek 07 kwie 2016, 19:15

Re: 9 mieczy

Postautor: Andersen » poniedziałek 18 kwie 2016, 18:38

Jako karta dnia - o dziwo nic takiego złego, ale dzień spędzony na ciężkiej pracy projektowej z nieustannym zamartwianiem się o wynik, długa i intensywna praca przy komputerze, bez rozrywek i przyjemności. Taka robota na akord do późnej nocy. Jednak pod koniec cieszyłam się że dałam radę, padłam umęczona do wyra, ale już miałam prawie wszystko ogarnięte. Czyli 9 mieczy - nowe znaczenie dla mnie - Panika Na Wyrost, strachy na lachy, lęki bez powodu :) Miłe, bo zawsze się tej karty bałam.
monia12345
Posty: 21
Rejestracja: czwartek 08 gru 2011, 19:39

Re: 9 mieczy

Postautor: monia12345 » wtorek 19 kwie 2016, 16:53

Wylosowałam raz 9 mieczy i się skrzywiłam bo wiedziałam że mi nic dobrego nie pokaże. Następnego dnia zadzwoniła moja mama z przykrą wiadomością że babcia zmarła.
Awatar użytkownika
Aggata
Posty: 1308
Rejestracja: poniedziałek 22 wrz 2014, 12:09

Re: 9 mieczy

Postautor: Aggata » niedziela 24 kwie 2016, 10:14

Ta karta zawsze pokazuje mi zle samopoczucie, zawsze bol menstruacyjny.
Gdy wygrasz sam ze soba - mozesz wygrac ze wszystkim
Awatar użytkownika
bluemoon
Posty: 23
Rejestracja: sobota 20 lut 2016, 11:51

Re: 9 mieczy

Postautor: bluemoon » piątek 03 cze 2016, 09:32

Mi takze pokazała bòl menstruacyjny :)

Wróć do „Dwór mieczy”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości