5 denarów

Awatar użytkownika
barbara40
Kontaktowanie:

Re: 5 denarów

Postautor: barbara40 » niedziela 22 lut 2015, 01:31

Uważam iż wspaniale jest polemizować ... nie mam zamiaru negować Państwa interpretacji kart tarota uważam że są słuszne, wspaniałe, trafne, itd. ale... 5 Denarów dla mnie wydają się kartą WSTYDU ... wiesz że jeśli tam pójdziesz, dostaniesz pomoc ale ona się tobie nie należy ... kiedyś ktoś cię ostrzegał, chciał cię chronić, ty jednak dobrą radę, pomocną rękę... zlekceważyłeś, nie doceniłeś... i przez to, jesteś teraz w takiej sytuacji a nie innej... nikt nie lubi jak ktoś powie "a nie mówiłam/em" gorzkie doświadczenie prawdy, nie masz co liczyć na osoby które mogły tobie kiedyś pomóc. Przeżyj na oczy, naucz się tego że nie zawsze będziesz mieć pomocną dłoń w potrzebie, co teraz masz w swoim życiu, doceń to, dzięki temu będziesz w przyszłości silniejszy/na :)
"Nie obrażaj się na bieg zdarzeń, one i tak tego nie zrozumieją" - Platon
http://www.wrotatarota.com
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » poniedziałek 15 lut 2016, 20:07

5 denarów
    Obrazek Dla mnie 5 denarów to karta biedy, niedostatku, zarówno materialnego jak i w uczuciach. Nędza, brak gotówki, strach o jutro. W pracy człowiek czuje się niepewnie, nęka go niepokój o to czy jutro też ją będzie miał. W związkach często pokazuje mi się ta karta, jak partner,partnerka nie otrzymują od drugiej strony uczucia, zainteresowania. Jeśli jedna ze stron boi się porzucenia. Co ciekawe tę kartę równie często widzę w rozkładach partnerskich jak i ogólnych.
    Nie zadawaj pytań, na które nie chcesz poznać odpowiedzi.
    Moja strona internetowa

http://joanna-tarot.tumblr.com/
    MS_83

Postautor: MS_83 » poniedziałek 15 lut 2016, 21:05

Zla karta pod wzgledem spraw uczuciowych jak i pod wzgledem spraw finansowych. Mi we wrozbach kojarzy sie z trudem i cierpieniem w zwiazku w powyzszymi kategoriami.
    Awatar użytkownika
    Daenerys

Postautor: Daenerys » czwartek 25 lut 2016, 14:21

Bardzo miłym zaskoczeniem było dla mnie znaczenie tej karty jako karty dnia. Było jak najbardziej pozytywne. Spotkania z przyjaciółkami, zwierzenia, pocieszania się, doradzanie. Zawsze też miałam dobry humor.
    Natomiast w pytaniach o relacje czy uczucia - niedostatki, nie tak, jakbym chciała, krótka radość.

Wróć do „Dwór denarów”