5 denarów

Awatar użytkownika
barbara40
Kontaktowanie:

Re: 5 denarów

Postautor: barbara40 » niedziela 22 lut 2015, 01:31

Uważam iż wspaniale jest polemizować ... nie mam zamiaru negować Państwa interpretacji kart tarota uważam że są słuszne, wspaniałe, trafne, itd. ale... 5 Denarów dla mnie wydają się kartą WSTYDU ... wiesz że jeśli tam pójdziesz, dostaniesz pomoc ale ona się tobie nie należy ... kiedyś ktoś cię ostrzegał, chciał cię chronić, ty jednak dobrą radę, pomocną rękę... zlekceważyłeś, nie doceniłeś... i przez to, jesteś teraz w takiej sytuacji a nie innej... nikt nie lubi jak ktoś powie "a nie mówiłam/em" gorzkie doświadczenie prawdy, nie masz co liczyć na osoby które mogły tobie kiedyś pomóc. Przeżyj na oczy, naucz się tego że nie zawsze będziesz mieć pomocną dłoń w potrzebie, co teraz masz w swoim życiu, doceń to, dzięki temu będziesz w przyszłości silniejszy/na :)
"Nie obrażaj się na bieg zdarzeń, one i tak tego nie zrozumieją" - Platon
http://www.wrotatarota.com
Awatar użytkownika
Joana
Kontaktowanie:

Postautor: Joana » poniedziałek 15 lut 2016, 20:07

5 denarów
    Obrazek Dla mnie 5 denarów to karta biedy, niedostatku, zarówno materialnego jak i w uczuciach. Nędza, brak gotówki, strach o jutro. W pracy człowiek czuje się niepewnie, nęka go niepokój o to czy jutro też ją będzie miał. W związkach często pokazuje mi się ta karta, jak partner,partnerka nie otrzymują od drugiej strony uczucia, zainteresowania. Jeśli jedna ze stron boi się porzucenia. Co ciekawe tę kartę równie często widzę w rozkładach partnerskich jak i ogólnych.
    Nie zadawaj pytań, na które nie chcesz poznać odpowiedzi.
    Moja strona internetowa

http://joanna-tarot.tumblr.com/
    MS_83

Postautor: MS_83 » poniedziałek 15 lut 2016, 21:05

Zla karta pod wzgledem spraw uczuciowych jak i pod wzgledem spraw finansowych. Mi we wrozbach kojarzy sie z trudem i cierpieniem w zwiazku w powyzszymi kategoriami.
    Awatar użytkownika
    Daenerys

Postautor: Daenerys » czwartek 25 lut 2016, 14:21

Bardzo miłym zaskoczeniem było dla mnie znaczenie tej karty jako karty dnia. Było jak najbardziej pozytywne. Spotkania z przyjaciółkami, zwierzenia, pocieszania się, doradzanie. Zawsze też miałam dobry humor.
    Natomiast w pytaniach o relacje czy uczucia - niedostatki, nie tak, jakbym chciała, krótka radość.
    liliana

Postautor: liliana » sobota 04 lut 2017, 15:28

Dla mnie oprócz BRAKU, często oznacza POTRZEBĘ. To czasem spora różnica. Bycie w potrzebie, proszenie o coś i otrzymanie tego. Dla przykładu: Byłam na wakacjach u mamy za granicą. Zaszalałam trochę i skończyła mi się gotówka w obcej walucie, a nie chciałam płacić kartą , bo wyszłoby dużo drożej, poprosiłam mamę o euro. Więc miałam potrzebę, a nie brak , bo pieniądze na koncie miałam. Druga sytuacja: Musiałam przeprowadzić się w dość szybkim czasie. Żeby nie wynajmować na szybko pierwszego lepszego mieszkania poprosiłam koleżankę o możliwość zatrzymania się u niej na chwilę, a ona chętnie się zgodziła. Raz pokazała mi również proszenie o rękę przy karcie Kochankowie. :)
    Olenaa

Postautor: Olenaa » poniedziałek 06 lut 2017, 20:36

Jestem poczatkujaca i wyciagnelam ta karte jako karte dnia.
    Co to moze oznaczac?
    Awatar użytkownika
    Krystyna
    Moderator

Postautor: Krystyna » poniedziałek 06 lut 2017, 21:08

viewforum.php?f=63
    W tym dziale, osoby wyciągające sobie kartę dnia, interpretują ja po zakończeniu dnia...
    Chcesz się uczyć tarota?/...może załóż sobie taki wątek...
    Podpatrz jak robia to inni...
    Obrazek

Wróć do „Dwór denarów”